11 найкращих інструментів аналітики Instagram для успіху в соціальних мережах

Categories:

Не можна заперечувати, наскільки великим став Instagram для компаній і брендів за їх зростання. Це допомагає їм створювати онлайн-спільноту та дозволяє щоденно взаємодіяти з клієнтами. У цій статті обговорюватимуться деякі з найкращих інструментів аналітики Instagram для компаній, брендів, агентств і окремих осіб.

Що таке Instagram Analytics?

Аналітика Instagram є основою для реалізації будь-якої хорошої маркетингової стратегії Instagram. Він складається з інструментів, які надають відповідні дані та показники для відстеження продуктивності Instagram.

Без аналітики Instagram ми просто здогадуємось, як працює ваша стратегія Instagram, що для вас працює, а що ні.

Дані та звіти, надані аналітикою, є найкращим способом показати ефективність вашого менеджера, клієнта чи боса в Instagram. Чотири найважливіші показники Instagram, які слід відстежувати, це рівень залученості, охоплення, кліки на веб-сайті, демографічні показники аудиторії та зростання підписників.

Навіщо потрібен сторонній інструмент аналітики Instagram?

Якщо у вас є великий обліковий запис Instagram або ви керуєте кількома клієнтськими профілями Instagram, просто покладатися на рідний інструмент аналітики Instagram може бути дуже складно.

Інструмент третьої сторони може надати потужні функції для детальних даних і звітів для відстеження ефективності роботи Instagram. Крім того, ви можете отримати дивовижні додаткові функції, такі як планування вмісту, перший коментар, відповіді на бесіди з одного місця та багато іншого.

Важливість аналітики Instagram для вашого бізнесу

Давайте подивимося на важливість аналітики Instagram для вашого бізнесу:

 • Розширена функція планування допомагає підвищити продуктивність.
 • Він забезпечує поглиблений аналіз таких показників залучення, як коментарі, оцінки “подобається” та поширення.
 • Це дозволяє відстежувати продуктивність конкурентів і перевіряти, що в них працює. Ця функція дозволяє брендам залишатися попереду конкурентів.
 • За допомогою аналітики Instagram ви можете дізнатися, хто ваші клієнти та який оптимальний час публікації.
 • Це допомагає користувачам визначати найпопулярніші хештеги та стежити за історіями в Instagram.

Нижче наведено деякі з найкращих інструментів Instagram Analytics:

SproutSocial

SproutSocial — це універсальне рішення для управління соціальними мережами, яке дозволяє компаніям, маркетологам, фрілансерам або впливовим особам максимально використати свою стратегію соціальних мереж. Платформа постійно розвивається та вдосконалює свої функції для покращення робочого процесу.

Це найкраще для зв’язку з вашою аудиторією, оптимізації робочих процесів публікації, співпраці з членами вашої команди в режимі реального часу та отримання відповідних даних для керування та відстеження прогресу в соціальних мережах.

Ключові особливості:

 • Управління соціальними мережами: Sproutsocial надає аналітику та звіти про ефективність публікацій і кампаній у соціальних мережах. Він визначає тенденції в кампаніях і керує вмістом і розмовами в соціальних мережах.
 • Звіти та інформаційні панелі: Платформа дозволяє користувачам додавати, відстежувати та вимірювати ефективність кількох платформ соціальних мереж, включаючи Instagram. Користувачі можуть експортувати дані або звіти у файли PDF, XSL або CSV.
 • Соціальна аналітика: забезпечує аналіз конкурентів, аналіз підписників, відстеження платних кампаній, аналіз хештегів і аналіз настроїв.
 • Інсайт: платформа дозволяє компаніям проводити опитування для збору відгуків.

Sprout Social пропонує чотири тарифні плани: стандартний (249 доларів на місяць, професійний (399 доларів на місяць), розширений (499 доларів на місяць) і корпоративний (індивідуальний план).

SocialPilot

SocialPilot — це повнофункціональний інструмент для автоматизації маркетингу в соціальних мережах, який можна використовувати для спільної роботи. Це найкраще для малих підприємств, агентств і окремих осіб, які хочуть підвищити ефективність і охоплення своїх соціальних медіа шляхом планування й аналізу маркетингових дій у соціальних мережах.

  Як обійти двофакторну автентифікацію в Instagram

Він дозволяє підключатися до понад дев’яти каналів соціальних мереж, таких як Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, LinkedIn, Google My Business, TikTok, Tumblr і VK.

Ключові особливості:

 • Платформа має простий, зрозумілий і організований інтерфейс користувача.
 • Він ефективно керує профілями в соціальних мережах, організовуючи кожен обліковий запис у різні групи (за клієнтом або каналом або за вашим бажанням).
 • Функція вбудованої бібліотеки вмісту дозволяє зберігати вміст для подальшого чи повторного використання.
 • Це дозволяє підвищувати рекламу Facebook прямо з платформи.
 • Функція Social Inbox дозволяє відповідати на коментарі та повідомлення з усіх акаунтів соціальних мереж.
 • Аналітика Social Pilot добре працює з Instagram, Facebook, Google Business Profile, Twitter і LinkedIn і надає статистичні дані про результати роботи.

Платформа має чотири тарифні плани: професійний (30 доларів на місяць), мала команда (50 доларів на місяць), агентство (100 доларів на місяць) і агентство+ (200 доларів на місяць).

Аналіз

Analisa — це хмарне програмне забезпечення соціальної аналітики для вимірювання залучення клієнтів у профілях соціальних мереж. Платформа найкраще підходить для малого та середнього бізнесу для відстеження історичної ефективності, картографування впливових осіб, аналізу конкурентів, звітності та статистики соціальної активності.

Користувачам подобається ця платформа завдяки таким функціям, як перевірка автентичності підписників, відстеження графіків публікацій, аналіз маркетингових кампаній контенту тощо.

Ключові особливості:

 • Analisa надає рішення на базі штучного інтелекту для аналізу трафіку відвідувачів, взаємодії та зв’язків із тегами в профілях Instagram.
 • Це допомагає отримати цінну інформацію про демографічні дані відвідувачів профілю, такі як вік, стать і місцезнаходження.
 • Це допомагає користувачам зменшити кількість шахрайських дій у профілях Instagram і перевірити справжність підписників.
 • Він дозволяє відстежувати графіки публікацій і аналізувати контент-маркетингові кампанії.

Він пропонує чотири тарифні плани для задоволення ваших потреб. Почніть з БЕЗКОШТОВНОГО базового плану, Premium за 69 доларів на місяць, Plus за 149 доларів на місяць і Pro за 239 доларів на місяць.

Пізніше

Later — це веб-платформа маркетингу та комерції в соціальних мережах, розроблена для того, щоб допомогти компаніям розвивати свій бренд в Інтернеті. Це допомагає власникам бізнесу, агентствам, маркетологам, творцям і командам соціальних мереж планувати та планувати публікації в каналах соціальних мереж. Це також дозволяє їм відстежувати та керувати ефективністю соціальних мереж.

Ключові особливості:

 • Це допомагає компаніям планувати та планувати вміст у різних соціальних мережах, таких як Instagram, Facebook, Twitter і Pinterest.
 • Він має функцію перетягування календаря, що дозволяє користувачам планувати вміст на майбутнє та контролювати залучення в режимі реального часу.
 • Платформа зводить до мінімуму ручну роботу, автоматизуючи більшість роботи в соціальних мережах, як-от публікація контенту.
 • Функція візуального планування Instagram дозволяє користувачам візуалізувати вигляд стрічки Instagram перед публікацією вмісту.
 • Інструмент планування Instagram має функцію перетягування, яка дозволяє переміщувати публікації, щоб отримати бажаний вигляд стрічки.
 • Інші функції включають керування декількома обліковими записами, імпорт медіа з мобільних пристроїв, Google Drive, Dropbox тощо.

Програмне забезпечення надає три платні плани: Starter за 18 доларів на місяць, Growth за 40 доларів на місяць і Advanced за 80 доларів на місяць.

замкова щілина

Keyhole — це рішення для моніторингу соціальних медіа, яке вимірює дані соціальних мереж у режимі реального часу та за минулі періоди. Він забезпечує просте звітування та розробку стратегій, а також допомагає компаніям, маркетологам або агентствам відстежувати ключові слова, хештеги та URL-адреси облікових записів в Instagram, Twitter, Facebook і YouTube.

Ключові особливості:

 • Аналіз даних: платформа дозволяє додавати терміни для відстеження, щоб надати дані для відстеження кількості користувачів, обсягу публікацій, обсягу залучення, обсягу охоплення тощо.
 • Інформаційна панель впливових людей: Keyhole пропонує інформаційну панель впливових людей, яка надає такі дані, як кількість публікацій, якими поділилися, середнє залучення, кількість підписників, покази тощо.
 • Трекери облікових записів: вони дозволяють інтегрувати різні канали соціальних медіа, такі як Twitter, Facebook, Instagram і Youtube, для відстеження їх вмісту.
 • Аналіз настроїв: Keyhole допомагає компаніям відстежувати настрої людей і їх ставлення до бренду з кожним обліковим записом у соціальних мережах.
 • Прості звіти: він надає користувачам різні звіти, які допомагають їм приймати зважені рішення, і звіти можна завантажити у форматах PDF або XLS.
 • Аналітика соціальних медіа: надає унікальну аналітику для кожного облікового запису соціальних мереж, щоб допомогти користувачам глибше дослідити та краще зрозуміти ефективність.
  Як зберегти відео в Instagram в прямому ефірі

Keyhole надає чотири тарифні плани для своїх користувачів: для малого та середнього бізнесу та фрілансерів за 99 доларів на місяць, для корпоративних клієнтів за 299 доларів на місяць, для агентств за 599 доларів на місяць і для підприємств (спеціальна ціна).

Паллій

Pallyy — це популярне програмне забезпечення для керування соціальними медіа, розроблене, щоб зробити публікацію легкою та доступною. Це дозволяє планувати вміст для Instagram, Facebook і Twitter. Платформа найкраще підходить для Instagram і має такі функції, як керування коментарями, планувальник перших коментарів, інструмент посилання на біографію IG та аналітику.

Ключові особливості:

 • Планування: надає користувачам доступ до календаря вмісту для планування та планування вмісту для облікових записів соціальних мереж.
 • Сітка візуального планування: цей інструмент допомагає користувачам отримати візуальне уявлення про те, як виглядатиме їхній канал.
 • Багаторазові шаблони та хештеги: це дозволяє створювати багаторазові шаблони та списки хештегів, щоб уникнути їх повторного повторення.
 • Дослідження: ця функція, доступна лише для Instagram, допомагає користувачам знаходити ідеї щодо вмісту кампанії.
 • Соціальна скринька: ця функція дозволяє користувачам відповідати на повідомлення та коментарі.

У Pally є два плани, один з яких абсолютно БЕЗКОШТОВНИЙ, що дозволяє користувачам планувати до 15 публікацій на місяць для одного облікового запису в соціальних мережах. Платний преміальний план становить 15 доларів на місяць і найкраще підходить для агентств соціальних мереж.

Swydo

Swydo — це найкращий веб-маркетинг для агентств або цифрових маркетологів. Він надає інструменти для PPC та аналітичних звітів і маркетингу кампаній. Це дозволяє легко створювати звіти та надсилати їх клієнтам щодня, щотижня чи щомісяця.

Ключові особливості:

 • Він надає необмежену кількість користувачів, інформаційних панелей і звітів.
 • Це дозволяє створювати маркетингові звіти за лічені хвилини.
 • Він пропонує прості KPI, щоб визначити, яка кампанія ефективна, а яка потребує вдосконалення.
 • Платформа дозволяє створювати шаблони звітів для повторного використання в різних клієнтах або кампаніях.
 • Це дозволяє наносити біле маркування та налаштовувати комунікацію з вашим брендом.
 • Він дозволяє 30+ інтеграцій, таких як Google Ads, Microsoft Advertising, Facebook Ads, Google Analytics тощо.

Swydo пропонує спеціальні ціни залежно від кількості джерел даних; для 10 джерел даних вартість становить 49 доларів США на місяць. Він також надає безкоштовну пробну версію, щоб випробувати платформу.

Надсилається

Sendible — це один із найкращих інструментів керування соціальними медіа для агентств, що дозволяють керувати обліковими записами своїх клієнтів у соціальних мережах. Це універсальне рішення для реалізації стратегії соціальних медіа для кількох брендів у масштабі.

Він надає такі потужні функції, як залучення до соціальних мереж, публікація, моніторинг, створення потенційних клієнтів і звітність.

Ключові особливості:

 • Агентства: програмне забезпечення найкраще підходить для агентств, щоб спростити робочий процес і залучити більше клієнтів.
 • Біла мітка: дозволяє позначати білі мітки та налаштовувати брендинг користувача.
 • Інформаційна панель: інформаційна панель платформи дозволяє без зусиль зв’язувати агентства з брендами їхніх клієнтів і контролювати або відстежувати їхні соціальні мережі.
 • Публікація: це універсальне рішення для планування та планування контенту на різних платформах соціальних мереж.
 • Співпраця: дозволяє співпрацювати з клієнтами або різними членами команди для затвердження та публікації.
 • Аналітика: дозволяє отримати цінну інформацію з відповідних даних.
  Чому ви заблокували свій обліковий запис Instagram?

У Sendible є три тарифні плани: Creator за 29 доларів на місяць, Traction за 89 доларів на місяць і Scale за 199 доларів на місяць.

Hootsuite

Hootsuite — це неймовірна та потужна платформа для керування соціальними мережами, яка одночасно керує декількома каналами соціальних мереж і відстежує взаємодію клієнтів.

Він дозволяє керувати різними каналами соціальних медіа, такими як Twitter, Facebook (профіль, подія, група та фан-сторінки), LinkedIn (профіль, сторінка, група), Google+, Foursquare, веб-блоги тощо.

Ключові особливості:

 • Платформа дозволяє контролювати та керувати декількома обліковими записами соціальних мереж в одному місці.
 • Це дозволяє заздалегідь планувати вміст на всіх платформах соціальних мереж.
 • Він забезпечує поглиблений аналіз для відстеження ефективності стратегії соціальних медіа.
 • Hootsuite має плагін закладок, що дозволяє користувачам легко ділитися вмістом зі своїми підписниками.
 • Функція програмного забезпечення для командної співпраці дозволяє командам об’єднуватися та працювати без зусиль.
 • Найважливішою особливістю Hootsuite є керування обслуговуванням клієнтів з одного місця.

Hootsuite пропонує чотири платні плани: професійний за 99 доларів на місяць, командний за 249 доларів на місяць, бізнес за 739 доларів на місяць і план Enterprise із спеціальними цінами.

Буфер

Buffer — це інтуїтивно зрозуміле, оптимізоване багатоцільове програмне забезпечення для маркетингу в соціальних мережах для брендів, агентств, компаній і окремих осіб. Це допомагає користувачам досягати глибоких результатів і залучати користувачів на платформах соціальних мереж.

Ключові особливості:

 • Це дозволяє планувати публікації в соціальних мережах, таких як Instagram, Facebook, Twitter, LinkedIn і Pinterest.
 • Buffer — це перше програмне забезпечення, яке запропонувало функцію встановлення часу та інтервалів для публікації вмісту заздалегідь.
 • Він пропонує перегляд календаря, що дозволяє користувачам заповнювати календарі соціальних мереж.
 • Він пропонує спеціальні функції Instagram, такі як перший коментар, сітка магазину, спеціальна URL-адреса біографії тощо.
 • Функція керування командою дозволяє менеджерам соціальних мереж і маркетологам співпрацювати.
 • Платформа надає детальну аналітику та звіти.
 • Функція Buffer Reply дозволяє користувачам відповідати на соціальні розмови.

Buffer пропонує три плани: безкоштовний індивідуальний, Essentials (6 доларів на місяць) для професіоналів і малого бізнесу та командний (12 доларів на місяць) для команд і компаній.

Іконосік

Iconosquare — це програмне забезпечення для аналітики та керування для маркетологів соціальних мереж і брендів. Це дозволяє планувати вміст, відстежувати та контролювати продуктивність для різних каналів соціальних мереж, таких як Instagram, Facebook, Twitter, LinkedIn і TikTok.

Ключові особливості:

 • Він надає глибоку аналітику, щоб краще зрозуміти залученість у соціальні мережі та зростання.
 • Це дозволяє легко звітувати (у форматі PDF) і відстежувати ефективність платформ соціальних мереж.
 • Він надає єдину платформу для керування кількома профілями в соціальних мережах, звітування та аналізу.
 • Це допомагає користувачам економити час, плануючи вміст заздалегідь.
 • Це дозволяє командній співпраці для подальшого затвердження.
 • Іншими важливими функціями Icinosquare є аналіз конкурентів, моніторинг коментарів, відстеження хештегів, порівняльний аналіз галузі та багато іншого.

Платформа пропонує три платні плани: Pro за 59 євро на місяць, Advanced за 99 євро на місяць і Enterprise за 179 євро на місяць.

Заключні слова

Аналітика Instagram має вирішальне значення для відстеження успіхів і невдач, а також ефективності реалізованої стратегії. Інструменти сторонніх розробників дозволять брендам, агентствам і компаніям з багатьма функціями керувати та контролювати дані Instagram в одному місці. Ви можете вибрати один із зазначених інструментів для свого бізнесу чи агентства відповідно до ваших вимог.

Ви також можете ознайомитися з цим посібником щодо розвитку Instagram і деякими з найкращих планувальників Instagram.