11 найкращих програм для керування ресурсами для малого та середнього бізнесу

Categories:

Управління ресурсами — це процес, який використовується менеджерами ресурсів або компаніями для управління своїми ресурсами для досягнення цілей організації чи проекту. Ресурсами можуть бути люди, час, пристрої та фінанси.

Завдяки належному управлінню ресурсами ви зможете ефективно керувати ними та виконувати проект із меншими витратами та в рамках бюджету.

Інструмент керування ресурсами може допомогти розподілити правильні ресурси для потрібного завдання чи проекту, щоб виконати роботу в межах бюджету та вчасно та без значних проблем чи ескалації в проекті.

Кредит зображення: wikimedia.org

Яке значення має управління ресурсами?

В управлінні ресурсами одним із найважливіших критеріїв відповідності ресурсів є правильний розподіл ресурсів. Коли співробітники використовуються надмірно або недостатньо, це спричиняє величезне вигорання, що може призвести до високого рівня вибуття.

Завдяки інтеграції процесів і технологій в автоматизацію управління ресурсами може бути розроблено ефективно та результативно. Якщо все зроблено правильно, менеджери можуть ідеально розпоряджатися людьми та ресурсами в межах бюджету. За словами а дослідження PMI Pulse, погане управління ресурсами може втратити до 11,4% ресурсів компанії.

Під час цієї глобальної пандемії Covid і культура роботи вдома спонукають компанії застосовувати інструменти управління ресурсами для управління ресурсами та виконання проектів у межах обсягу та вчасно.

Коротше кажучи, планування ресурсів є одним із важливих критеріїв, які повинні бути виконані для виконання зобов’язань під час виконання проекту. Це допомагає з плануванням проекту, надає видимість необхідних ресурсів і навичок, допомагає переміщувати ресурси за використанням і потужністю, а також дозволяє визначати пріоритети діяльності для виконання проектних термінів.

Як здійснюється управління ресурсами?

Завдяки розвитку технологій попередні методи управління ресурсами були припинені або, принаймні, є кращими в поточному сценарії.

Традиційні календарі, аркуші Excel, Microsoft Access, документи Word використовувалися для керування, призначення та планування ресурсів у минулому.

Кредит зображення: quickscrum.com

Традиційний або будь-який ручний метод управління ресурсами забирає багато часу та може не дати очікуваних результатів, особливо в управлінні кількома проектами та командами в різних місцях і культурі WFH (робота вдома).

Сучасні інструменти управління ресурсами дають кращу видимість проектів або завдань, над якими вони працюють, їх доступності та графіків. Його механізм підключення в режимі реального часу дозволяє керівникам, співробітникам і зацікавленим сторонам бути в курсі справ і отримувати чітке уявлення про поточні проекти та проекти, які плануються, що допомагає приймати обґрунтовані рішення та встановлювати основні етапи.

Нижче наведено деякі з переваг інструментів керування ресурсами.

 • Визначте очікування та дотримуйтесь, щоб завершити
 • Підвищення гнучкості в управлінні віддаленими командами
 • Легко складати розклад і планувати дії за допомогою коротких зустрічей
 • Відстеження стану роботи співробітника в режимі реального часу
 • Виникає доступність і взаємодія команди та менеджера відповідно до їх потреб
 • Мікроменеджмент можна усунути, що призведе до загального задоволення

Чому малим і середнім підприємствам (МСП) потрібно прийняти програмне забезпечення для управління ресурсами (RMS)

Ресурси є активом будь-якої організації, незалежно від розміру. Якщо ресурси розподілені належним чином, не повинно бути ескалації, збоїв, збоїв і, що найголовніше, втрати доходу. RMS та інші інструменти CRM допоможуть компаніям досягти своїх бізнес-цілей і залишатися конкурентоспроможними на сучасному конкурентному ринку.

Перш за все, вартість, навички та відсутність видимості впровадження є факторами, які змушують МСП використовувати RMS для управління своїми бізнес-операціями. З появою RMS на основі SaaS (програмне забезпечення як послуга) та простих у використанні платформ сценарій сьогодні змінився.

Нова можливість ціноутворення RMS на основі передплати також заохочує МСП до впровадження RMS для підвищення ефективності бізнесу.

RMS допомагає малим і середнім підприємствам правильно планувати ресурси та розподіляти завдання, підвищувати прозорість, забезпечувати автоматизацію, підтримувати цифрову трансформацію, бути конкурентоспроможними, покращувати робочий процес, вирішувати проблеми з розподілом ресурсів, зменшувати складність кількох проектів, єдину точку підзвітності, високий контроль тощо.

У розділі нижче ми побачимо деякі з найкращих у галузі програмних засобів для керування ресурсами, корисних для малого та середнього бізнесу.

Командна колода

Teamdeck — це широко використовувана універсальна RMS. Компанія стверджує, що її програми для управління ресурсами використовуються командами з Північної Америки, Південної Америки, Європи, Австралії, Близького та Далекого Сходу та Африки.

  Мікропрограмне забезпечення та програмне забезпечення: подібності та відмінності

Інструмент містить усі параметри доступу, необхідні для керування такими ресурсами, як планування, планування, відлік часу, керування відпустками тощо. Його простий вигляд календаря дозволяє виконувати важливі завдання відстеження нерозподілених ресурсів, призначення їм дій і моніторингу їх розкладу.

На основі доходу або виставлення рахунків менеджери можуть розраховувати KPI (ключові показники ефективності) і ROI (повернення інвестицій), а їхні адаптивні звіти допомагають визначити відданість команди.

Інформаційна панель програмного забезпечення допомагає прогнозувати вимоги майбутніх проектів на основі проектів, що знаходяться в стадії розробки.

особливості

 • Розширена звітність, наприклад звіти про бюджет або зарплату
 • Належне управління ресурсами, включно з погодинними спостереженнями та командними відпустками.
 • Управління відпустками ресурсів, включаючи затвердження/відмову, державні свята, відсутність ресурсу та причини.
 • Контролюйте використання ресурсів, відстежуючи використання в різних проектах

У двох словах, за допомогою цього програмного забезпечення можна планувати та контролювати всю командну роботу, а на основі передових структур звітності можна приймати рішення на основі даних. Він базується на передплаті на програмне забезпечення та є найдешевшим у цій категорії, починаючи з 0,9 доларів США на місяць, але за такою ціною доступ до мобільного додатка та програми Teamdeck не надається.

Wrike

Wrike програмне забезпечення є частиною всесвітньо відомої віртуалізації та хмарної компанії Citrix. Він має широкі функціональні можливості, завдяки чому ресурси та керівники команд залишаються структурованими протягом життєвого циклу проекту.

Програмне забезпечення створює візуальні проекти за допомогою дощок Kanban і діаграм Ганта та працює разом у розосередженому середовищі та кількох проектах.

Інформаційна панель розподіляє роботу на три розділи: завдання, проекти та папки. Папки — це ієрархічна структура для організації завдань у проектах. Кожен проект має певну структуру. Керівник проекту може розподілити окремі завдання за окремими ресурсами з даними та термінами виконання.

Програмне забезпечення має вбудовані шаблони, які допомагають максимально збільшити продуктивність ресурсів і проектів кількома способами, включаючи створення дорожніх карт продукту, видимість вхідних проектів, ефективні плани комунікації, розбиття складних проектів на прості для реалізації фази тощо.

особливості

 • Автоматизація проекту та оцінка ризиків
 • Забезпечує 360-градусну видимість кінцевих дій
 • Індивідуальні інструменти для кожної команди та кожної галузі
 • Такі потужні інструменти, як голосові команди та розумні відповіді

Платформа Wrike дозволяє 400+ інтеграцій, таких як Salesforce, різноманітні інструменти CRM, Slack, Microsoft Teams та багато інших, які не зупинять і не перешкодять успішній реалізації зобов’язань. Програмне забезпечення працює за передплатою, а його ціна починається від 9,8 доларів за користувача на місяць. Він також має 14-денний пробний період.

це має перейти до №3

Smartsheet

Smartsheet робить вас професіоналом у управлінні ресурсами завдяки пташиному погляду на рутинну діяльність вашої організації.

Його потужний відлік часу дозволяє відстежувати до хвилинного рівня, щоб отримати максимальну віддачу від вашої робочої сили. Розділ «Люди» надає рольовий доступ і може допомогти керувати штатними працівниками та підрядниками.

Крім того, ви можете переглянути огляд кожного проекту та мати цифри, що вказують на будь-яке недостатнє або надмірне використання ресурсів.

Крім того, Smartsheet підтримує 100 операцій планування скасування-повторення під час активного сеансу браузера.

За допомогою шаблонів проектів можна одночасно оновлювати або імпортувати кілька проектів.

Зрештою, звіти про час, витрати, бюджет і використання дозволяють легко проаналізувати загальну ефективність і відповідно покращити майбутні проекти.

Нарешті, у вас є все та більше, щоб відчути на власні очі завдяки 14-денній безкоштовній пробній версії без кредитної картки.

Прогноз

Прогноз платформа є нагородами програмне забезпечення. Він отримав багато титулів від провідної світової платформи оцінювання G2 за найкраще управління проектами, управління ресурсами, управління завданнями та багато інших.

Це повне програмне забезпечення для управління проектами, яке допомагає забезпечити остаточне виконання діяльності та використання всіх ресурсів. Його інші модулі, такі як управління проектами, командна співпраця, управління часом, бізнес-аналітика та автоматизація роботи ШІ, можна легко інтегрувати з платформою управління ресурсами.

Одна з його унікальностей полягає в тому, що це одне з найшвидших програм, яке допомагає командам малого та середнього бізнесу швидше впроваджувати його та розпочинати роботу. Він має вищий рівень сприйняття користувачами, ніж будь-яке інше програмне забезпечення в цій категорії.

особливості

 • Швидше відстеження часу ресурсів на основі пропозицій штучного інтелекту
 • Забезпечує перегляд у режимі реального часу використання та потужності всіх ресурсів
 • Відрегулюйте навантаження, щоб уникнути проблем
 • Автоматично розраховує використання ресурсів, щоб краще зрозуміти час, витрачений на використання.
  Підвищення рівня користувацького досвіду з цими 6 програмами Gamification

Програмне забезпечення для прогнозування допомагає менеджерам ресурсів або проектів планувати та коригувати діяльність, щоб усунути вузькі місця та встановити стандарти для дотримання термінів. Ціна починається від $29/місце/місяць за мінімум 10 місць. Це програмне забезпечення доступне для 14-денної пробної версії.

Activecollab

Activecollab це ще одне просте у використанні програмне забезпечення, яке керує всіма етапами управління проектами, включаючи керування роботою, командну співпрацю, керування часом і ресурсами, керування клієнтами та прибутковість.

Менеджери або директори можуть використовувати це програмне забезпечення для планування проектної діяльності та управління ресурсами від початку до завершення.

Це просте середовище для побудови ефективного спілкування та співпраці з вашою командою, іншими керівниками та клієнтами. Це безкоштовно для невеликих проектів з обмеженням у 3 користувачів.

особливості

 • Автоматизоване планування завдань
 • Імпорт проектів з інших програм та інтеграція Zapier, Slack, Webhooks
 • Перегляд списку завдань і Канбан
 • Інтеграція хмарного сховища

Проста платформа для оцінки статусу проекту, часу, витраченого на ресурси, і рентабельності бізнесу, що допомагає забезпечити виконання зобов’язань у межах бюджету. Ціна починається від $7,5 за трьох користувачів. Ви можете безкоштовно протестувати це програмне забезпечення протягом 14 днів, перш ніж використовувати його у своєму робочому середовищі.

Поплавок

Поплавок був спеціально розроблений для управління ресурсами, планування та планування потужностей. Він допомагає створювати та призначати завдання за лічені секунди, додавати фази та терміни проекту, призначати ресурси та керувати потенціалом команди.

За словами компанії, він використовується в різних галузях, включаючи агентства, консалтингові фірми, архітектурні фірми, ІТ-фірми та інші.

Платформа дає змогу інтегрувати існуючі корпоративні робочі процеси для керування проектами, планування, тимчасових оновлень тощо. Окрім візуалізації ресурсів і звітів про проект, це програмне забезпечення також може керувати складними вимогами проекту.

особливості

 • Ця платформа надає прогнози ресурсів, що показують оцінки проекту порівняно з фактичними.
 • Попередньо заповнений вбудований табель допомагає ресурсам легко виконувати роботу.
 • Гнучкість у плануванні ресурсів для менеджерів і реєстрація часу для ресурсів з будь-якого місця
 • Захист персональних даних відповідно до GDPR та SOC2

Float є однією з найпопулярніших платформ управління ресурсами в цій категорії. Простий у використанні та легкий у застосуванні, від 6 доларів на місяць. Також існує 30-денний пробний період.

Савіом

Савіом це розширене програмне забезпечення для керування ресурсами з індивідуальними параметрами конфігурації, які можна налаштувати відповідно до вимог проекту. Кажуть, що програмне забезпечення допомагає зменшити витрати на ресурси на 10-30% і збільшити використання ресурсів на 10-20%.

Однією з її унікальностей є те, що платформа передбачає повну прозорість ресурсів, включаючи вимоги, неоплачені ресурси, надмірне та недовикористання, планування потужностей за допомогою багатовимірної аналітики в реальному часі.

Це комплексна платформа управління ресурсами, яка допомагає малим і середнім підприємствам заздалегідь прогнозувати потреби в ресурсах на основі аналізу попиту та пропозиції.

Програмне забезпечення допомагає вам швидко визначити та вчасно розподілити потрібні ресурси на основі можливостей, місць розташування, сфер інтересів тощо.

особливості

 • Розуміти фінансування проекту, наприклад витрати, доходи, норми прибутку,
 • Оптимізуйте неоплачувані ресурси для покращення використання ресурсів
 • Це допомагає виявити розбіжності між фактичними й прогнозованими ресурсними матрицями
 • Інтелектуальна бізнес-панель для аналізу та звітності

Якщо ви шукаєте комплексне програмне забезпечення для управління ресурсами для проектування, бухгалтерського обліку, ІТ, будівництва, консалтингу, Saviom — ваш найкращий вибір. Це допомагає з плануванням ресурсів, плануванням потужностей, звітністю та аналізом, а також інтеграцією з іншими платформами робочого процесу. Ціни доступні за запитом для цитати.

процес

процес це програмне забезпечення для управління роботою та ресурсами. Це просте у використанні програмне забезпечення для створення кількох робочих процесів, призначення різних ресурсів і відстеження прогресу.

Одним із ключів до керування робочим процесом є організація документів, і це програмне забезпечення забезпечує простий інтерфейс для створення, організації та спільного використання документів між командами.

Інтерфейс перетягування дозволяє менеджерам створювати та призначати завдання командам за лічені хвилини, відстежувати прогрес і отримувати сповіщення через інформаційні панелі. Одна з його унікальностей полягає в тому, що ви можете створювати завдання на основі умов, які виконуються, наприклад: if / then.

особливості

 • Створення робочого процесу на основі матриці затвердження, одно- або багатоетапного
 • Можливість інтеграції більше 1000 додатків
 • Автоматично плануйте та призначайте робочі процеси та оновлюйте інші програми
 • Інтегровані форми для автоматичного збору даних з інших програм

Це повне програмне забезпечення для командної співпраці та керування робочими процесами з кількома функціями, такими як автоматизація завдань, вбудовані заплановані робочі процеси та інші модулі автоматизації, які спрощують створення, призначення та відстеження робочих процесів і ресурсів. Програмне забезпечення можна використовувати безкоштовно протягом 14 днів із ціною від 25 доларів США на місяць за користувача.

  Отримайте Google Now Hotword Detection в Apex, Nova, TouchWiz і Sense

Instagantt

Instagantt це платформа діаграми Ганта для управління проектами. Діаграма Ганта — це метод гістограми, який можна використовувати для планування, планування та відстеження проектів будь-якого розміру.

Крім того, що це платформа гістограми, вона також має різноманітні вбудовані функції, які допомагають керувати завданнями, командами та бюджетами, щоб зробити проекти успішними.

Це повне програмне забезпечення для управління проектами, яке допомагає планувати кінцеві терміни проекту, встановлювати залежності та базові лінії, розподіляти ресурси та виконувати командну роботу.

Його функція робочого навантаження гарантує, що ресурс не буде перевантажений або недостатньо використаний, створюючи збалансовану команду та робоче навантаження.

особливості

 • Швидші діаграми Ганта з інтуїтивно зрозумілою платформою
 • Інтерактивна інформаційна панель для візуалізації термінів, прогресу та ресурсів для кожного проекту
 • Легка інтеграція проекту Asana

Якщо ви шукаєте відзначене нагородами програмне забезпечення для управління ресурсами та проектами на основі платформи діаграми Ганта, цього програмного забезпечення цілком достатньо. Це просунуте рішення для діаграми Ганта доступне за доступними цінами від 5 доларів США на місяць. Ви навіть можете спробувати пробну версію за 7 днів до покупки.

Mavenlink це нагороджене програмне забезпечення для динамічної оптимізації ресурсів. У 2021 році G2 Grids назвала його першим у сфері управління ресурсами, управління проектами та управління роботою.

Він використовується для розгортання команд у режимі реального часу на основі бізнес-сценаріїв із різними потребами. Програмне забезпечення дозволяє побачити вплив коригування на рівні ресурсів на продуктивність і прибуток.

Він має унікальність прогнозування ресурсів, необхідних для майбутніх проектів. Це також допомагає аналізувати вимоги та прибутковість поточних проектів.

У цьому програмному забезпеченні є все необхідне для керування ресурсами в режимі реального часу та відповідності очікуванням, що постійно зростають.

особливості

 • Розроблено для демонстрації безперервного вдосконалення з відповіддю в реальному часі
 • Визначення сфер сталого розвитку
 • Допоможіть збалансувати компетенції ресурсів на основі потреб проекту
 • Оцінка кількох планів одночасно

Mavenlink отримав численні нагороди. Це не лише розширене програмне забезпечення для керування ресурсами, але й надає платформу для комплексного керування проектами та завданнями з прогнозуванням майбутніх потреб у ресурсах. Ціни доступні, коли ви запитуєте цінову пропозицію.

Hubplanner

Hubplanner пропонує комплексне рішення з декількома ключовими функціями, такими як керування ресурсами, планування завдань, хронометраж і планування проекту на одній інформаційній панелі, яку легко впровадити та використовувати.

Його проста інформаційна панель забезпечує повну прозорість розкладу всієї команди для проектів і подій. Структуру звітності було розроблено з урахуванням дизайну корпоративного рівня, який забезпечує комплексні показники для відстеження використання.

Він має окремий модуль планування для планування, який можна інтегрувати в управління ресурсами. Його унікальність полягає в тому, що менеджер може спланувати бюджет проекту, подати тарифи та розрахувати витрати проекту.

особливості

 • Розклад легкого перетягування для проектних команд
 • Він може стежити за реалізацією окремих ресурсів або проектів
 • Він може показувати аналітику в реальному часі всіх ваших проектів і ресурсів
 • Відпустка ресурсів і відпустка, робочий процес запитів і затвердження

Цю програму можна використовувати безкоштовно протягом 60 днів. Якщо ви шукаєте наскрізне управління ресурсами, планувальник центру виконає цю роботу. Його ціна починається від $7 за ресурс/місяць.

Висновок

Управління ресурсами є одним із найскладніших завдань на будь-якій стадії управління проектами, але за допомогою правильних інструментів і програмного забезпечення це може стати набагато легшим.

Майже всі інструменти керування ресурсами, розглянуті вище, отримали нагороди, мають майже однакову функціональність і базуються на SaaS з невеликими відмінностями у функціях. Підприємства малого та середнього бізнесу можуть протестувати ці інструменти, а потім досягти угоди перед завершенням покупки.

Хочете отримати віртуального помічника? Подивіться на віртуальних помічників для вашого бізнесу з цих платформ.

Створіть інформаційну панель KPI за допомогою цих інструментів.