11 найкращих програм для бінго, які платять реальні гроші (Android та iOS)

Categories:

Ви коли-небудь чули про програми Bingo, які платять реальні гроші? Так, у цій статті ми розглянемо деякі з найкращих для ваших смартфонів.

Є багато додатків, за допомогою яких ви можете грати в улюблену гру бінго онлайн. Бінго – це гра, яка так чи інакше залежить від удачі. Немає впевненості, виграєте ви гру чи ні. Переможець гри зазвичай отримує нагороди або грошові призи.

Для тих, хто не знає, що таке бінго, це проста гра, в якій гравці мають різні картки з різними номерами. Координатор або відповідальний за гру називає різні числа, і гравець, який отримує послідовність чисел у горизонтальній, вертикальній або діагональній формі, виграє гру.

У цій статті ми обговоримо, що таке програми для бінго та які переваги гри в бінго в програмах для бінго. Ми також розглянемо деякі з найкращих програм для бінго, які платять реальні гроші на пристроях Android та iOS.

Що таке програми Bingo?

Ви чули, що гра в бінго виникла в Італії і вперше в неї зіграли в 1530 році? Може бути дивно почути, що кажуть, що в бінго грають більше 500 років.

Бінго – це карткова гра, в яку часто грають і яка користується популярністю в сучасному світі. Іти в зал бінго, щоб пограти в бінго, все ще є популярним вибором для багатьох людей.

Однак поява онлайн-бінго змінила ігрові звички та стратегії гравців, що зробило це найпопулярнішою причиною переходу на онлайн-платформи. Як і більшість інших ігор, онлайн-бінго стало хітом серед більшості користувачів Інтернету, і в нього грають люди різного віку.

За останні кілька років інтерес до гри в онлайн-бінго різко зріс. Додаткам для бінго віддають перевагу перед традиційним бінго, оскільки вони пропонують користувачам комфорт, переваги та винагороди. Ігри тепер швидші, кращі та мають більше функцій, ніж будь-коли, завдяки програмному забезпеченню, яке використовується.

Усе це, безсумнівно, позитивні сторони. Проте найближчими роками все більше сайтів і додатків запропонують онлайн-бінго, тому буде складно вибрати найкращий. Ви можете знайти те, що підходить саме вам, переглянувши функції та винагороди.

Які переваги гри в бінго в додатках для бінго?

Ігри Бінго стають все більш популярними в усьому світі завдяки їх швидкому поширенню. Бінго було виведено на онлайн-платформу індустрією азартних ігор. Гра в бінго тепер доступна для гравців на комп’ютерах і мобільних телефонах.

Завдяки інтернет-платформам люди досі часто грають у цю гру як хобі та засіб заробітку. Гра в бінго в програмах для бінго має багато функцій. Деякі з них ми обговоримо нижче.

  • У минулому для гри в бінго потрібно було відвідувати зал для бінго. Однак це стало ще більш доступним завдяки доступності ігор бінго онлайн. Ігри Бінго тепер легко доступні на веб-платформах.
  • Гра з різними гравцями та створення кімнати для гри зі своїми близькими – це лише деякі з численних переваг онлайн-ігор в бінго, якими гравці не можуть не скористатися.
  • Найбільш привабливим аспектом цієї гри є можливість грати та вигравати справжні гроші. Платформа онлайн-бінго також надає своїм учасникам різноманітні послуги, зокрема заохочення та акції.
  • Платформи для онлайн-ігор в бінго шануються як ніколи. Вони захищають свої онлайн-ігри від злодіїв даних і хакерів за допомогою передових технологій. А щоб покращити ігри користувачів, надзвичайно важливо надати їм доступ до безпечної платформи, яка дозволить їм грати в ігри, не турбуючись про платежі.
  Як створити резервну копію фотографій і відео Android у хмару

Бінго Тури

Програма для мобільного бінго, яка винагороджує гру на основі навичок, називається Bingo Tour. Що стосується додатків для бінго, то вони можуть похвалитися одними з найкращих посилень і бонусів. З кількома модифікаціями для багатокористувацьких змагань у цій грі дотримуються традиційних правил бінго. Турніри можуть бути одиночними або багатокористувацькими.

Щоб вигравати в іграх, ви повинні стратегічно використовувати внутрішньоігрові бонуси «ДАЙ БІЛЬШЕ», «ДАБУЙ ЦЕ» та «ЗАРОБАЙТЕ ПІДВІЙНО». Ігри та змагання відкриті для гравців безкоштовно.

Однак для участі в призових фондах їм часто потрібні реальні гроші, квитки або те й інше. Ви можете зняти гроші з Bingo Tour кількома методами, зокрема Apple Pay, PayPal, Visa та Xsolla. Гра доступна лише на iOS.

Bingo Crush

Одним із найвідоміших додатків для iOS є Bingo Crush від Mobile Fox Limited. Доступні змагання для двох і кількох гравців, тож конкурентоспроможності не бракує. У цій грі ви можете збирати до трьох бустерів одночасно.

Ви можете використовувати лише два внутрішньоігрові прискорювачі для кількох конкурентних програм. Щоб використати бустер і створити шлях для іншого, торкніться його, коли будете готові використовувати його, щоб отримати додаткові бали.

Використовуючи PayPal, ви можете виводити будь-які виграші з конкурсів. Подарункові картки Amazon є однією з додаткових реальних альтернатив винагороди.

Bingo Cash

Bingo Cash — це гра в бінго для iOS від LuckyLTD, яка є частиною мережі Skills, яка дає гравцям можливість віртуально подорожувати понад 50 місцями по всьому світу за допомогою різних ігрових дошок. Ви можете зіграти максимум чотири карти, і в додатку сказано, що існує 13 різних способів заробити гроші.

На додаток до стандартних обмежень затемнення, отримання бонусів швидкості та джекпотів принесе вам додаткові бали. Безкоштовно встановивши гру, ви можете почати грати в звичайних або грошових турнірах і почати вигравати реальні гроші.

Щоб виграти грошові призи та заробити безкоштовні гроші, ви будете змагатися з гравцями, які відповідають вашому рівню майстерності. Однак, щоб взяти участь у грошових турнірах, ви повинні внести грошовий депозит.

Затемнення Бінго

Фантастична безкоштовна онлайн-гра в бінго від Skillz — Blackout Bingo. Завдяки трьом доступним режимам він має формат, який можна порівняти з Bingo Clash.

У цій грі ви граєте та заробляєте очки, швидко розтираючи квадрати та натискаючи бінго. Ви можете швидко отримати доступ до прискорювачів і бонусів, які можуть дати вам перевагу над вашим супротивником, швидко натискаючи викликані номери.

Для початку вам слід почати з безкоштовних тренувальних раундів, перш ніж переходити до турнірів з гравцями подібного рівня навичок.

Більшість змагань є окремими, а вхідна вартість становить лише 0,60 доларів США. Наявність кількох учасників і можливість безкоштовного входу роблять інші матчі більш привабливими для участі. Він доступний лише на iOS.

  Як приховати файли за допомогою безпечної папки Google на Android

Бінго Баш

Однією з найулюбленіших ігор цифрового бінго для Android є Bingo Bash від Scopely. Протягом усієї гри є кілька камер. Щоб збільшити різноманітність, він пропонує кілька варіацій Бінго.

Він пропонує гравцям перевагу завдяки щоденним бонусам, посиленням та іншим подібним функціям. Він також служить платформою для безкоштовних цін.

У гру весело грати, не витрачаючи грошей. У цю гру можуть грати лише гравці Android з обліковим записом InboxDollars. Це гра в бінго на тему монополії, яка виплачує гравцям гроші. Він доступний як на пристроях Android, так і на iOS.

Вам потрібно досягти 30 рівня, щоб отримати прибуток. Стимул кешбеку в розмірі $20 на InboxDollars буде доступний лише після цього.

Бінго вечірка

Додаток Bingo Party надає вибір ігор у бінго з різними темами та можливістю виграти заохочення в грі.

Крім того, він містить соціальний компонент, який дозволяє користувачам взаємодіяти один з одним і брати участь у живих турнірах. Ви можете отримувати гроші в одиницях за час, який ви витрачаєте на гру, незалежно від того, граєте ви наодинці, з друзями чи з мільйонами інших людей по всьому світу.

Щоб підвищити свої прибутки, ви можете зареєструватися в сотнях кімнат для бінго, брати участь у змаганнях і виконувати щоденні завдання. Ця програма доступна як на пристроях Android, так і на iOS.

Ви також можете обміняти свої бали на заохочення, як-от кредитні картки Visa або подарункові картки для таких популярних роздрібних продавців, як Amazon і Google Play.

Безумне бінго

Додаток для Android Bingo Frenzy пропонує вибір ігор у бінго з різними темами та можливість збирати винагороди в грі. Він також пропонує щоденний бонус за вхід і виклики, щоб зацікавити користувачів.

Для дітей віком до 12 років Bingo Frenzy пропонує безкоштовні ігри та турніри з невеликими та повними іграми, які надають безкоштовні квитки для більш вільної гри. Справжні грошові призи для дорослих пропонуються в живих іграх, іноді вимагаючи депозити.

Бінго Блейз

Bingo Blaze — це гра в бінго для Android, у яку можна грати з друзями, у яку грають мільйони гравців по всьому світу. Користувачі можуть грати в більш ніж 60 кімнатах для бінго будь-коли і де завгодно. Ви можете пройти глобальний тур бінго, відкривати міські кімнати та отримувати безкоштовні картки та бонуси щодня.

Крім того, оскільки ці завдання та досягнення супроводжуються безкоштовними подарунками, ви можете брати участь у змаганнях і отримувати унікальні нагороди. Крім того, ви можете використовувати той самий обліковий запис, щоб грати в Bingo Blaze на будь-якому зі своїх смартфонів чи планшетів.

Бінго подорож

Багато безкоштовних квитків і бонусів доступні щодня в класичній грі бінго Bingo Journey, яка доступна безкоштовно на Android.

Ви можете приєднатися до світу безкоштовного бінго та відвідати визначні місця по всьому світу, вирушивши в подорож у Bingo Journey з друзями та родиною.

Крім того, ви отримаєте 500 квитків і 50 бонусів, коли вперше запустите програму, щоб почати свою подорож. Ви також отримуватимете щоденний бонус у розмірі 180+ квитків під час гри, які ви можете збирати щодня.

Ваша здатність отримувати додаткові щоденні бонуси зростає з підвищенням вашого рівня. Ви можете дарувати подарунки один одному і виконувати завдання в клубі.

  11 найкращих програм для навчання грі на гітарі для Android та iOS

Bingo Win Cash

Проста гра Android Bingo, заснована на навичках, Bingo Win Cash пропонує реальні грошові призи. Просто зіставте числа на вашій картці з тими, які викрикуються, щоб виграти. Якщо всі ваші номери збігаються, ви виграєте і гру, і грошову винагороду.

Ви можете насолоджуватися традиційними іграми в бінго та ігрові автомати з друзями, роблячи на них реальні гроші; переможець отримує все. Ви можете використовувати Apple Pay або PayPal, щоб зняти свої гроші в будь-який момент.

Крім того, ви завжди можете стежити за своїми грошима і при необхідності швидко їх зняти. Кеш-турніри доступні майже всюди.

Bingo Win Cash

Bingo Win Cash — це безкоштовна гра для Android, яка базується на навичках і дає користувачам шанс виграти реальні гроші. Гра пропонує вибір для кількох гравців, безкоштовні події та чесні матчі.

У нього можна грати в реальному часі. Додаток є абсолютно приватним і безпечним, що дозволяє користувачам знімати реальні гроші, коли завгодно, через такі сервіси, як Apple Pay і PayPal.

Bingo Win Cash – Lucky Bingo містить низку змагальних режимів на додаток до традиційного бінго та ігрових автоматів, таких як змагання 1 на 1, ігри з квитками та турніри для кількох гравців, де ви можете виграти 10 доларів прямо зараз. Щоб отримувати щоденні бонуси та нагороди, гравці також можуть брати участь у безкоштовних подіях і виконувати завдання.

Примітка автора

Завдяки великій кількості функцій онлайн-ігри бінго добре відомі у всьому світі серед любителів бінго. Онлайн-ігри в бінго стали безпечними завдяки передовим технологіям і продуманій інтеграції платежів.

Як наслідок, якщо ви любите грати в бінго і шукаєте платформу для цього, ви можете шукати найкращі програми для бінго в цьому списку. Тим не менш, все одно рекомендується ретельно вивчити їх платформу, перш ніж вкладати реальні гроші в гру. Якщо ви іноді граєте в бінго, ви можете перевірити всі програми та веб-сайти та вибрати, який із них найкраще відповідає вашим потребам.

Висновок

Вам не потрібно створювати або писати числа, щоб грати в гру бінго, як у традиційній грі під час гри онлайн. Щоб покращити ігровий досвід, технології штучного інтелекту тепер використовуються для створення всіх чисел бінго. Як наслідок, наявність кількох програм і веб-ігор бінго робить гру бінго досить простою.

Є кілька веб-сайтів і програм, де можна грати в бінго онлайн. Кожен веб-сайт пропонує багато типів ігор, де ви можете змагатися з найталановитішими гравцями з усього світу; деякі забезпечують величезні переваги, тоді як інші пропонують трохи менше. Ви отримаєте фантастичні нагороди та гроші, коли виграєте гру проти них.

Далі ви можете дослідити деякі з найкращих альтернатив wordle.