techukraine.net techukraine.net 11 альтернатив програмному забезпеченню Jira для безперебійного керування проектами

11 альтернатив програмному забезпеченню Jira для безперебійного керування проектами

Categories:

Jira Software пропонує новий спосіб управління проектами та спілкування між членами команди, щоб вони могли ефективно виконувати кожне завдання та швидко завершувати проекти.

Це один із найкращих інструментів керування проектами з дивовижними функціями, спеціально розроблений для гнучких команд, щоб будувати робочі процеси, відстежувати прогрес і вчасно розгортати остаточний проект.

Але що, якщо ви шукаєте те, чого не пропонує Jira Software?

Оскільки різні підприємства мають різні потреби, бюджети та цілі, одного інструменту може не вистачити для всіх.

Ось чому я придумав кілька найкращих альтернатив Jira Software, щоб допомогти вам вибрати ідеальний інструмент для задоволення ваших потреб у управлінні проектами.

Уніфікована платформа, швидше налаштування, автоматизація, співпраця, інтеграція

monday.com

Фокус на завданнях, гнучке планування, співпраця в реальному часі, автоматизація, візуалізація

ClickUp

Централізований центр проектів, розширене планування за допомогою штучного інтелекту, настроювані перегляди, співпраця

Зохо Спринт

Гнучка співпраця, прозорість, інтеграція, відстеження часової шкали, сповіщення

Нулаб

Управління проектами та помилками, дошки, діаграми вигорання, сповіщення, категоризація

nЗавдання

Інтегровані завдання, гнучке планування, комунікація, прозорість, кастомізація

Trello

Візуалізовані робочі процеси, автоматизація, спеціальні поля, шаблони, інтеграції

Поняття

Чіткість на основі ШІ, відстеження часової шкали, детальна візуалізація даних, співпраця

асана

Міжфункціональне узгодження, аналізи в реальному часі, керування завданнями, відстеження потенційних клієнтів

Ора

Управління завданнями, налаштування, відлік часу, автоматизація, інтеграція

Вулик

Гібридна співпраця, інструменти анотацій, автоматизація, кілька переглядів, інтеграція

Перед цим давайте поговоримо про;

Що таке програмне забезпечення Jira?

Jira Software — це потужне програмне забезпечення для керування проектами, яке допомагає гнучким командам керувати складними проектами та спрощувати їх вигляд. Крім того, це дозволяє вашій команді організовувати завдання, співпрацювати з іншими учасниками та ефективно працювати над проектом.

Особливості програмного забезпечення Jira:

 • Часові шкали: ви можете використовувати часову шкалу, щоб додавати епіки та відображати робочі елементи, випуски та залежності. Це забезпечує синхронізацію ваших зацікавлених сторін і команд.
 • Дошки Scrum: це допомагає вашим командам розбивати складні та великі проекти на прості, зрозумілі частини завдань, щоб команди могли працювати спринтами та швидше надсилати проекти.
 • Дошки Kanban: DevOps і гнучкі команди зазвичай використовують ці дошки, щоб швидко почати роботу зі своїми проектами, візуалізувати робочий процес і підвищити ефективність.
 • Звіти та статистичні дані: інформаційні панелі та звіти в цьому програмному забезпеченні надають важливу інформацію про вашу роботу, щоб ваші команди могли бути в курсі всього.
 • Гнучкість: програмне забезпечення Jira пропонує анатомію та структуру, настроювані робочі процеси, інтеграцію та програми, що дає вам повну гнучкість у керуванні кожним завданням.
 • Безпека. Безпека Jira Software забезпечується примусовою двоетапною перевіркою, системою єдиного входу SAML, автоматизованою ініціалізацією користувачів тощо. Це гарантує безперебійну роботу вашої організації на 99,9% і необмежений обсяг пам’яті.

Хоча програмне забезпечення Jira пропонує чудові можливості, процес навчання може бути складним. Він розроблений спеціально для розробників програмного забезпечення, а це означає, що всім іншим непросто керувати своїми проектами. Невеликі компанії з невеликою кількістю членів команди можуть вважати його надзвичайно складним. Ось чому важливо знати про деякі альтернативи програмному забезпеченню Jira, які можуть полегшити процес і задовольнити певні вимоги.

Що шукати в програмному забезпеченні для управління проектами?

Вибрати найкращу альтернативу Jira Software для вашого бізнесу не так вже й складно. Просто виберіть інструмент, який пропонує правильну функцію у вашому ціновому діапазоні.

 • Простота використання: незалежно від того, чи є ви малою чи великою компанією, або окремою особою, виберіть платформу, яку легко зрозуміти та використовувати. Це допоможе вам заощадити сили і час.
 • Шаблони: Майже все програмне забезпечення для керування проектами пропонує шаблони, які допомагають налаштувати робочий процес і інформаційну панель відповідно до ваших потреб.
 • Основні функції: продукт має пропонувати такі функції, як настроювані робочі процеси, гнучке звітування, інтеграції, чисті інформаційні панелі тощо.
 • Ціни: деякі інструменти пропонують безкоштовну підписку для окремих осіб, тоді як інші є платними. Так само деякі доступні для малого бізнесу, тоді як інші більше підходять для великого бізнесу. Отже, виберіть той, який відповідає вашому бюджету.

Тепер давайте зануримося в найкращі альтернативи Jira Software.

Smartsheet

Дозвольте вашій команді краще працювати разом, об’єднавши потрібні процеси, людей та інформацію Smartsheet єдина платформа. Він пропонує в 60 разів швидший час налаштування проекту, скорочує ручні зусилля та підвищує ефективність кількох проектів.

  9 Cloud Application Performance Management (APM) для кращої видимості

Ваш проект може здатися складним, але Smartsheet робить його простішим. Ви можете легко об’єднати людей у ​​своїй команді за спільною метою, щоб кожен міг працювати в режимі реального часу. Інструмент також гарантує, що кожен учасник розуміє хід проекту та свій внесок у нього.

Smartsheet дозволяє усунути застарілі та відокремлені підходи, використовуючи платформу керування проектами для всіх ваших потреб. Він пропонує сучасний підхід до управління проектами незалежно від методології, процесу та типу. Крім того, він підтримує гібридну роботу, яка сприяє кращій співпраці, процесам і комунікації для розширення можливостей команд і окремих людей.

Це допомагає вам:

 • Використовуйте гнучку та настроювану платформу
 • Усуньте ручні та повторювані процеси за допомогою автоматизації
 • Стандартизуйте свою роботу для успіху
 • Створіть кращий досвід співпраці, який дозволить вам працювати розумніше та покращити видимість.

Легко інтегруйте Smartsheet із різними службами та платформами, які ви використовуєте. Завдяки передовій інтеграції, зокрема Google Workspace, Microsoft Teams, Slack і Jira Software, ви можете об’єднати всі дані та контекст на одній платформі. Це допоможе виконувати роботу з більшою ефективністю.

Інструмент безкоштовний для загальних потреб. Крім того, ви можете взяти безкоштовну пробну версію платних версій від 7 доларів США на місяць за користувача для розширених функцій.

monday.com

Переведіть всю свою роботу на єдину платформу, і дозвольте вашим командам зосередитися на своїх завданнях, проектах і процесах для досягнення спільної мети. Від мозкового штурму ваших унікальних ідей до їх ефективного виконання, monday.com допомагає встановлювати цілі, орієнтуватися в процесах і проектах і ефективно виконувати повсякденні завдання.

monday.com допоможе вам з легкістю планувати, керувати та виконувати стратегічну роботу. Це також дає вам спільний та організований спосіб керування проектами. Крім того, ви можете легко розподіляти та планувати ресурси, щоб максимально підвищити ефективність роботи.

Крім того, ви можете відстежувати, співпрацювати та планувати портфоліо чи проект з одного місця за допомогою гнучкого програмного забезпечення для керування проектами monday.com. Ви також можете вибрати способи візуалізації проектів і завдань на основі робочих процесів за допомогою 10+ режимів перегляду на monday.com, включаючи Kanban, Gantt тощо.

За допомогою інформаційних панелей у режимі реального часу ви можете приймати обґрунтовані рішення за допомогою понад 30 віджетів, які можуть відображати певну інформацію на інформаційній панелі. Крім того, ви можете створити робочий процес для потреб свого бізнесу за допомогою будівельних блоків без коду. Крім того, вибирайте з 200+ готових рецептів автоматизації, щоб підвищити ефективність роботи.

Розпочніть безкоштовну пробну версію сьогодні й отримайте необмежену кількість дощок і користувачів. Платформа пропонує безкоштовний план разом із платними планами від 8 доларів США за місце на місяць.

ClickUp

Об’єднайте свої проектні команди для відстеження, планування та спільної роботи над проектом в одному місці – ClickUp. Це допомагає організувати ваші проекти, відстежувати цілі та прогрес, співпрацювати з командами та оптимізувати ресурси команди.

Прискоріть нові плани та реалізацію свого проекту за допомогою ClickUp AI. Крім того, створюйте плани, підсумовуйте примітки, чернетки документів тощо за допомогою інструментів ШІ. Відстежуйте свій проект за допомогою різних режимів перегляду, наприклад Ганта, дошки, списку тощо, щоб полегшити планування проекту.

Крім того, ви можете додавати коментарі до документа чи завдання, ефективно співпрацювати зі своєю командою та узгоджувати проект. Інструмент полегшує обмін вкладеннями, спілкування в чаті та призначення коментарів із кількома елементами дій. Крім того, ви ніколи нічого не пропустите завдяки функції сповіщень.

ClickUp пропонує такі функції, як робоче навантаження, пріоритети, домашня сторінка, спеціальні статуси, контрольні списки, шаблони завдань, документи та вікі, залежності завдань, відстеження цілей тощо. Крім того, ви можете відстежувати час за допомогою глобального таймера, який підтримується комп’ютером, Chrome або мобільним пристроєм, щоб було легко встановити чіткі очікування.

Використовуйте ClickUp безкоштовно або виберіть платний план від 7 доларів США на місяць за учасника, щоб отримати додаткові функції з необмеженим використанням.

Зохо Спринт

Дозвольте своїй команді застосувати спільний та ітеративний підхід до роботи над проектами за допомогою гнучкого інструменту управління проектами – Зохо Спринт. Це дозволяє вашим розподіленим командам проводити мозковий штурм і працювати разом віддалено на будь-якому пристрої та надає важливі сповіщення про події в режимі реального часу за допомогою соціальної стрічки.

  Як видалити пристрій із Find My

Zoho Sprints пропонує прозорість і продуктивність, що дозволяє членам команди виявляти вузькі місця та розуміти способи отримання більшої цінності, скорочуючи непродуктивну діяльність. Крім того, це дозволяє об’єднати ваші гнучкі команди та бізнес-інструменти на одній платформі. Ви можете синхронізувати сховища коду, отримувати контекстні звіти та інтегруватися з інструментами CI/CD.

Отримайте 360-градусний огляд прогресу та відстежуйте розклади. Ви також можете порівняти фактичну шкалу часу спринтів з оригінальною шкалою часу; і, отже, отримати прогнозовану часову шкалу на основі середньої швидкості. Крім того, ви можете інтегрувати його з інструментами Zoho та іншими бізнес-інструментами, включаючи Github, Bitbucket, Zapier, Jenkins тощо.

Скористайтеся назавжди безкоштовними перевагами або виберіть план від 70 доларів США за користувача на місяць.

Нулаб

Витрачайте менше, плануйте менше та робіть більше Нулаб, програмне рішення для управління проектами, управління помилками та відстеження помилок, яке допомагає вам зосередитися на речах, які мають значення. Зберігайте всі свої проекти, команди, завдання та файли разом зі співробітниками в одному місці.

Ви можете швидко редагувати плани та отримувати доступ до прогресу за допомогою кількох клацань миші та легко візуалізувати часову шкалу всього проекту. Nulab дозволяє керувати завданнями та робочими процесами за допомогою дощок. Він також надає вам діаграми згоряння, які дозволяють з першого погляду побачити роботу, яку потрібно виконати, і час, що залишився.

Крім того, ви можете розміщувати дочірні завдання під основними, щоб ваша команда залишалася організованою. Створювати власні категорії тепер легко з Nulab, який просто вписується в робочий процес вашої команди. Дозвольте своїй команді отримувати сповіщення про останні оновлення в робочому процесі.

Спробуйте Nulab безкоштовно для невеликих проектів до 10 учасників або виберіть платний план від 35 доларів США на місяць до 35 користувачів, 1 ГБ пам’яті, опцію підзавдань і 5 проектів.

nЗавдання

Здійснюйте проекти швидше за допомогою nЗавдання – повністю інтегроване та потужне рішення для керування проектами, яке допоможе підвищити ефективність вашої роботи, а також продуктивність. Він легко втілить ваш план у життя, проаналізувавши всі деталі проекту за кілька кроків.

Це дозволяє визначити мету вашого проекту, установити метод виставлення рахунків, розподілити ресурси та визначити швидкість вашого проекту. Він робить можливим зв’язок і спілкування для ваших гнучких команд завдяки функціям чату. Поділіться оновленнями проекту з членами вашої команди за допомогою командного чату та подолайте розрив у спілкуванні.

Крім того, ви можете миттєво планувати, призначати та організовувати завдання у своїх проектах, щоб бачити прогрес і час, що залишився для виконання кожного завдання. Для цього ви можете створювати списки справ, необмежену кількість підзадач. За допомогою nTask ви можете отримати прозорість, стати гнучкими та організованими, встановлюючи залежності та етапи завдань, оптимізуючи прогрес тощо.

Крім того, він пропонує нескінченні функції, включаючи фінансові підсумки, перегляд док-станції, керування документами, спеціальні кольори, сповіщення та сповіщення. Він об’єднується з багатьма іншими програмними засобами для надання якісніших послуг.

Спробуйте безкоштовно протягом 7 днів або виберіть платний план від 3 доларів США на місяць.

Trello

Від початку проекту до його завершення, Trello дозволяє керувати проектом, відстежувати виконання завдань і отримувати повне уявлення про статистику.

Незалежно від того, чи йдеться про списки справ чи складні робочі процеси, спеціальні поля Trello забезпечують ефективний спосіб задовольнити ваші потреби та заощадити час.

Ви можете об’єднати власні поля з вбудованою автоматизацією Trello та збільшити рівень дошки своїх проектів. Він може виконувати повторювані завдання, як-от додавання членів команди, створення карток або відстеження термінів виконання.

Ви знайдете кілька способів візуалізації проектів, наприклад часову шкалу, таблицю, інформаційну панель тощо. Це допомагає вам переглядати хід роботи та завдання, що залишилися, надаючи вам можливість переглядати статус проекту.

Розпочніть свою дошку за допомогою шаблону, розробленого командою Trello. Крім того, Trello пропонує понад 200 інтеграцій, які дозволяють підтримувати та організовувати вашу роботу в одному місці.

Trello пропонує безкоштовний план для окремих осіб або невеликих команд. Або ви можете вибрати платний план від $/користувача/місяць.

Поняття

Спробуйте потужне програмне забезпечення для керування проектами – Поняттяі насолоджуйтеся керуванням своїми проектами без хаосу.

Notion вносить ясність у проекти та прискорює їх за допомогою підключених інструментів на основі ШІ, щоб складні проекти виглядали простіше.

  Як встановити Raspbian на Raspberry Pi

Програмне забезпечення дозволяє переглядати статус вашого проекту на часовій шкалі, щоб ви могли бачити ширшу картину та вирішувати залежності, щоб досягти термінів. Крім того, ви можете зафіксувати кожну деталь свого проекту в таблиці та переглянути кінцевий термін у календарі.

З Notion легко вибрати точні дані, які ви хочете контролювати. Дозвольте вашим командам переглядати лише окремі завдання або пункти, позначені за пріоритетністю. Незалежно від того, чи це завдання, підзавдання, статус, залежності, перегляди бази даних, індикатор прогресу або дата виконання, Notion дозволяє з легкістю вловлювати великі та дрібні деталі.

Використовуйте Notion безкоштовно та насолоджуйтеся необмеженою кількістю блоків. Або виберіть платний план від 8 доларів США на місяць за користувача, щоб отримати додаткові функції.

асана

Ефективно керуйте кількома проектами одночасно асана. Це дає змогу вашим міжфункціональним командам узгоджуватися з критично важливими цілями та стимулює мозковий штурм і стратегічне планування, щоб допомогти вам досягти своїх цілей.

Це дозволяє розставляти пріоритети для роботи на основі статистичних даних у реальному часі. Це дозволяє створювати повторювані процеси та тримати всіх на одному шляху за допомогою інструментів. Крім того, ви можете відстежувати прогрес свого проекту незалежно від того, хто з ким працює.

Ви можете бачити всі завдання в одному місці, від планування проекту до розгортання продукту. Це дозволяє виявляти блокпости та запобігати їм до того, як вони виникнуть. Це допоможе вам завжди досягати часу доставки. Крім того, ви можете відстежувати потенційних клієнтів, відносини з клієнтами, деталі облікового запису тощо в одній системі.

Отримайте Asana безкоштовно або виберіть платний план від 10,99 доларів США на місяць за користувача з розширеними функціями.

Ора

Дозвольте своїй команді бути більш організованою за допомогою Ора диспетчер завдань. Ви можете легко керувати своїм проектом від початку до кінця та об’єднати свою команду проекту на одній платформі, щоб оптимізувати завдання за допомогою різних карток.

Ora дає змогу вибирати з широкого діапазону призначених міток, макетів і карток, які можна перетягнути, щоб отримати всебічне та чітке уявлення про завдання, які потрібно виконати на заданій шкалі часу. Він також надає рішення для високонастроюваних та адаптивних проектів, щоб ви могли швидко розпочати роботу та вибрати додаткові компоненти відповідно до потреб проекту.

З Ora ви отримаєте такі функції, як відстеження та оцінки часу, автоматизація, анотації до зображень або відео, зв’язки завдань, повторювані завдання, етапи, спеціальні поля тощо. Вбудовані інтеграції та автоматизація дозволяють залишатися спокійними та виконувати свою роботу швидше.

Використовуйте Ora безкоштовно або вибирайте плани від 6 доларів США на місяць за користувача.

Вулик

Керуйте гібридною роботою на одній платформі – Вуликі легко співпрацюйте зі своїми командами для завершення проектів.

Hive спрощує робочі процеси для складних проектів, пропонуючи потужні інструменти анотації та перевірки. Ви можете використовувати шаблони дій і проектів для повторюваних завдань, щоб скоротити роботу.

Платформа пропонує різні перегляди, включно з Гантом, Канбаном, Календарем, Таблицею, Портфоліо та моїми діями для відстеження базових показників, планування часових рамок і виконання планів. Крім того, ви можете відстежувати прогрес у режимі реального часу та автоматизувати відстеження цілей.

Крім того, отримайте кращу ясність у своїй організації, створіть плани дій та інтегруйте Hive із бізнес-інструментами, щоб отримати більше гнучкості в управлінні проектами. Ви знайдете всю інформацію на одній централізованій інформаційній панелі для підвищення продуктивності.

Отримайте це програмне забезпечення безкоштовно або виберіть план від 12 доларів США за користувача на місяць.

Заключні слова

Програмне забезпечення Jira, безсумнівно, є надійним інструментом керування проектами для керування проектами, вибору та налаштування дошок, налаштування робочого процесу тощо.

Однак програмне забезпечення Jira може підійти не кожному бізнесу, будь то складність використання, бюджет чи щось інше.

Якщо у вас це так, ви можете вибрати будь-який із вищезазначених альтернатив Jira Software для ефективного та легкого керування проектами.

Далі перегляньте подкасти з управління проектами, які змінюють правила гри, щоб дізнатися про вдосконалене лідерство та стратегію.