10 сайтів, які платять вам за прослуховування музики [2023]

Замість того, щоб безкоштовно слухати музику під час урочистого заходу, отримайте віддачу у вигляді грошей, а також відкривайте нові мелодії.

Так, це можливо за допомогою різних сайтів для прослуховування та заробітку. Ці веб-сайти платитимуть вам за прослуховування музики. Хіба це не дивовижно?

Давайте дізнаємося про це більше після того, як зрозуміємо переваги прослуховування музики!

Переваги прослуховування музики

Однією з речей, яка може принести користь здоров’ю мозку, є прослуховування музики. Це допомагає підтримувати активність мозку, оскільки мозок допомагає нам виконувати всі повсякденні дії. Давайте розглянемо ще деякі переваги прослуховування музики.

Музика покращує пам’ять

Насолода музикою може стимулювати кілька областей мозку, залучених до обробки спогадів, включаючи префронтальну кору. Крім того, участь у музичних заходах, таких як гра на інструменті, може покращити пам’ять і когнітивні здібності шляхом покращення зв’язності мозку та нейропластичності.

Зменшує стрес і покращує здоров’я

Рівень кортизолу може знизитися в результаті прослуховування музики. Слухайте музику, щоб розслабитися після напруженого дня. Співайте разом і рухайте ногами в такт для оптимального терапевтичного ефекту.

Музика заохочує альтруїзм

Можливо, дивно, але музика може навіть сприяти почуттю спільності та співчуття. Ще один гормон, який виділяється під час прослуховування музики – окситоцин. Його називають «гормоном кохання», оскільки він сприяє довірі та близькості.

Музика розвиває інтелект

Підвищення IQ може відбутися природним шляхом, оскільки для обробки музики потрібен увесь мозок. Півкулі мозку повинні спілкуватися, щоб зрозуміти та зв’язати звуки, які сприймає кожне вухо. Мозолисте тіло має більше нейронних зв’язків і є більш життєво важливим під час прослуховування музики. Ви можете швидше зв’язувати думки та ідеї завдяки швидшій обчислювальній потужності підключення.

Покращує креативність і продуктивність

Останні дослідження показують, що музика може підвищити креативність і продуктивність. Увімкніть піднесений саундтрек, якщо у вас виникли проблеми з написанням або вам потрібно придумати інноваційну концепцію. Завдяки збільшенню темпу ви розробите нові способи донесення своїх поглядів.

Слухання улюбленої музики є найбільш заспокійливим і відновлюючим заняттям. Коли ви втомлені, музика може допомогти вам розслабитися. Він має силу миттєво змінити чиїсь емоції.

Хоча це може здатися абсурдним, заробляти гроші, насолоджуючись музикою, реально. Дедалі більше людей отримують винагороду за прослуховування улюбленої музики. Але скільки? Давайте дізнаємося про це більше.

Скільки грошей ви можете розраховувати на прослуховування музики?

Перед вами відкриваються різні можливості, якщо ви прагнете заробляти гроші, насолоджуючись музикою.

Залежно від платформи, яку ви використовуєте, є відмінності в тому, скільки ви можете заробити. Наприклад, деякі сайти можуть платити вам від 0,02 до 0,2 долара за кожну пісню, тоді як інші можуть платити від 1 до 15 доларів. Якщо ви серйозно ставитесь до роботи, ви можете розраховувати на заробіток від 100 до 200 доларів на місяць, просто насолоджуючись музикою.

Однак ваш середній місячний прибуток може змінитися, оскільки кожен сайт платить по-різному. Певні платформи також можуть надавати додаткові можливості для заробітку, наприклад надсилання рецензій і оцінювання музичних списків відтворення.

Тепер давайте дізнаємося більше про програми, які можуть платити вам за прослуховування музики.

поточний

Встановивши поточне програмне забезпечення для мобільних пристроїв на базі Android та iOS, ви можете отримувати близько 600 доларів на рік за прослуховування музики на своєму телефоні. Якщо ви хочете заробляти гроші, пасивно слухаючи музику, цей додаток належить до найвигідніших.

Ви накопичуватимете бали, підключаючись до вибраних вами станцій — від хіп-хопу до кантрі. Якщо ви будете слухати все більше і більше, ваш дохід буде рости. Current не стягуватиме з вас нічого за прослуховування ретельно відібраної музики. Ви можете отримати очки, натискаючи кнопку відтворення кілька разів.

Найвидатнішою особливістю цієї програми є те, що ви можете заробляти гроші, займаючись спортом, працюючи на роботі або навіть подорожуючи. Ваші бали можна використовувати для покупки подарункових карток, створення музичних записів для прослуховування в режимі офлайн або отримання готівки за допомогою PayPal.

Playlist Push

Playlist Push — програма, яка дозволяє заробляти гроші за написання музичних оглядів. Метою оплати за прослуховування музики є підтримка перспективних музикантів і виконавців. Цей веб-сайт підійде вам, якщо ви маєте чудовий музичний слух і вмієте писати рецензії.

Щоб заробляти гроші, насолоджуючись музикою тут, ви повинні відповідати вимогам. У будь-якому з цих музичних списків відтворення, зокрема на YouTube, Spotify і Apple Music, особа має бути власником і мати багато підписників. Додаток простий у використанні, і вам потрібно лише вміти писати відгуки, щоб почати.

Чудову оплату забезпечує Playlist Push. Вам платитимуть 12 доларів за кожну пісню, яку ви переглядаєте. Кошти будуть перераховані безпосередньо на ваш зареєстрований банківський рахунок. Це найкраща програма з найкращими функціями, єдина мета якої – об’єднати артистів.

Прогноз ударів

Ще один чудовий музичний дослідницький бізнес, який попередньо перевіряє пісні перед їх трансляцією, — Hit Predictor. Користувачі отримують плату в обмін на прослуховування музики та надання відгуків. Тут користувачам потрібно лише зареєструватися, вибрати бажаний жанр, прослухати запропонований зразок і поставити йому оцінку.

Користувачі Hit Predictor мають доступ до значної бази даних абсолютно нової та неопублікованої музики. Під час реєстрації ви можете вибрати музику, яку хочете почути. Після цього дайте оцінку пісні, яку ви щойно прослухали.

Клієнти отримують бали від компанії. Ви отримуєте 3 бали, що еквівалентно 1 долару США, за кожну пісню, яку ви оцінюєте. Набравши достатню кількість балів, ви можете обміняти їх на винагороди, як-от подарункові картки Amazon. Користувачі також можуть отримати прибуток від рейтингу музикантів.

Нарізати пиріг

Slice The Pie є одним з найвідоміших веб-сайтів із платними оглядами в Інтернеті. Якщо вам подобається ділитися своїми музичними ідеями, це може бути одним із найкращих способів заробити додаткові гроші. Надайте відгуки про пісню після відпочинку та прослуховування музики.

Рівень огляду, а також жанр музики впливатимуть на вашу оплату. Однак типова плата за кожен огляд становить від 2 до 20 центів. Зароблені вами гроші також можна переказати на ваш рахунок PayPal.

Щоб переглянути пісню на веб-сайті, ви повинні прослухати її щонайменше 90 секунд. Найкраще те, що ви можете слухати його, переглядаючи його. Припустімо, що ви неймовірно продуктивні та робите 40 оглядів за одну годину. Ви, напевно, отримаєте за це шокуючі 4 долари.

Musicxray

Musicxray дозволяє музикантам додавати свої мелодії та отримувати за це гроші. Це веб-сайт, який посилається. Це не скаути з артистами. Надсилаючи свої пісні на сайт і залучаючи послідовників, ці музиканти можуть рекламувати свою музику та розвивати базу шанувальників за встановлену вартість.

Щоб слухати улюблену музику, користувачі можуть зареєструватися як шанувальники. Більшість записів тривають лише 30 секунд. Musicxray використовує лише PayPal для оплати своїх користувачів. Вони дають користувачам 10 центів за кожну пісню. Мінімальна вимога до виплати становить 20 доларів США. Додаток настійно заохочує своїх користувачів заробляти, слухаючи музику як додатковий концерт.

Заробітно

Платний веб-сайт під назвою Earnably платить своїм членам за виконання певної роботи. Користувачі повинні виконати завдання, за які вони отримують бали. Ви отримуєте різну кількість балів за виконання кожного завдання. Ці дії включають прослуховування радіо, перегляд реклами чи музичних відео або проведення опитувань.

Організація пропонує низку подарункових карток і швидких заохочень через партнерство з більш ніж 30 партнерами, що дозволяє вам обміняти бали, коли забажаєте. Додаток надає одну з найкращих платформ для заробітку.

Користувачі Earnably отримують оплату через різні програми, такі як PayPal, Bitcoin і Amazon Gift Cards. Мінімальна сума для зняття становить 2 долари або 225 балів. Реєстрація – це легке завдання, яке не займає кілька хвилин. Заробляти гроші легко, а заробити легкі гроші за допомогою цієї програми ніколи не виходить з моди.

RadioEarn

RadioEarn — це назва і радіостанції, і програми. Реєстрація безкоштовна. Після створення облікового запису на їх веб-сайті ви можете слухати радіо. Ви можете розмістити радіо на своїй домашній сторінці, щоб відвідувачі могли слухати.

За допомогою цієї опції також можна отримати пасивний дохід. Ви можете розмістити посилання на цю радіостанцію на своєму веб-сайті або в профілях соціальних мереж, щоб заробляти гроші щоразу, коли хтось переходить на радіостанцію. Для вас і наших партнерів програма пропонує стабільний обмін балами, а також численні заходи безпеки.

Ви можете зняти свої прибутки за допомогою біткойнів, подарункових карток Amazon або банківських переказів. Починаючи з наступного місяця, ці бали будуть конвертовані в долари США.

Soundhalla

На веб-сайті музичних винагород Soundhalla любителі музики можуть заробляти гроші, слухаючи улюблені пісні. Компанія спеціалізується на розробці програмного забезпечення та хоче полегшити користувачам пошук популярних пісень.

Установіть програму та зареєструйтеся, заповнивши свої дані, і ви готові до роботи. Додаток дозволяє шукати популярні пісні та слухати музику, яка відповідає вашому настрою. Знаходячи дорогоцінні камені, ви можете заробити до 50 доларів. Потім ці дорогоцінні камені перетворюються на гроші, і ви можете отримувати гроші на свій рахунок кожні 90 днів.

Платформа також допомагає художникам різних жанрів, рекламуючи їхню творчість. Ви також можете заробити додаткові дорогоцінні камені, надіславши реферальне посилання своїм друзям і родині.

Готівка 4 хвилини

Веб-сайт під назвою Cash4minutes компенсує своїм користувачам дзвінки та прослуховування радіо. Користувачі реєструються для створення облікового запису та вказують свої контактні дані, включаючи номери стаціонарних телефонів. Ви отримуєте повідомлення з відповідними завданнями, які потрібно завершити після налаштування профілю.

Після реєстрації ви зможете знайти перелік націй на веб-сторінці та їхні номери телефонів. Просто набравши номер, користувачі зможуть почути радіопрограму на іншому кінці. Термін виплати має становити не більше 35 днів, а для міжнародних дзвінків він може тривати до 50 днів.

Користувачі мають вибір налаштуватися на будь-яку радіостанцію, яка зараз транслює. Слухачі Cash4minutes отримують близько $0,08 щохвилини. Ви можете отримувати платежі через PayPal, Bitcoin або Litecoin або навіть використовувати подарункові картки Amazon, щоб отримати виплату.

Музичний шлюз

Music Gateway — це сервіс, який допомагає музикантам продавати та розповсюджувати свою музику на відомих потокових веб-сайтах, зокрема Spotify, Soundcloud і Apple Music. Вони забезпечують розумну вартість і дозволяють користувачам зберігати повну власність на свої роялті.

Music Gateway також надає безкоштовний пробний обліковий запис для розповсюдження музики. Користувачі можуть навіть отримати прибуток, направляючи людей до служби. Додаток дає вам пристойну суму виплат в якості пасивного доходу. Якщо ви справді знайдете час, щоб ознайомитися з веб-сайтом Music Gateway, ви будете вражені різноманітністю його пропозицій і товарів.

На перший погляд, компанія може зосередитись на розвитку артистів і просуванні музики. Ви можете зберігати всі свої музичні списки відтворення, пісні, дані та проекти в хмарній службі Music Gateway. Виконавці тепер можуть без зусиль упорядковувати свої пісні за допомогою надійної бази даних.

Список вакансій на неповний/повний робочий день, щоб заробляти гроші, слухаючи музику

Ось кілька підробітків, які можуть допомогти вам заробляти гроші, слухаючи музику.

#1. Робота в магазині звукозаписів

Ви можете використовувати свій доступ до широкого асортименту музики як працівник магазину звукозаписів, щоб отримувати дохід кількома способами. Один із варіантів – створити блог або подкаст із оглядом музики. Ви можете слухати нові альбоми, критикувати їх і заробляти гроші через спонсорство та рекламу.

Клієнти також можуть отримувати від вас персоналізовані музичні рекомендації за певну ціну, як особисто, так і онлайн. Ви також можете створювати списки відтворення, продавати їх у таких сервісах, як Spotify або Apple Music, і отримувати гроші за кожен потік.

#2. Робота діджеєм

Ді-джей має багато способів монетизувати свою любов до музики. Перший спосіб отримати гроші – це грати на вечірках, у клубах і на зборах. Ваша плата змінюватиметься залежно від вашого рівня популярності, досвіду та масштабу події.

Крім того, ви можете заробляти гроші, підтримуючи та спонсоруючи компанії та продукти, пов’язані з музикою. Ви можете заробляти гроші на своїй присутності в соціальних мережах, створюючи контент, пов’язаний з музикою, як-от списки відтворення чи відео, і співпрацюючи з компаніями над створенням спонсорованих публікацій.

#3. Куратор потокового передавання

Ви можете заробляти гроші як куратор потокового передавання, створюючи та рекламуючи списки відтворення різних музичних жанрів. Ви можете налагодити рекламні або спонсорські партнерства з компаніями, які прагнуть охопити вашу аудиторію, створюючи високоякісні списки відтворення, які приваблюють значну аудиторію.

Використовуючи свої знання як куратора, ви можете надавати поради людям, які бажають створити свої списки відтворення, або тим, хто працює в музичному бізнесі.

#4. Транскрибувати тексти пісень

Транскрибування текстів пісень – це цінна послуга, яка може допомогти авторам, музичним видавцям і виконавцям переконатися, що тексти пісень правильні та відповідають закону. Ви можете працювати як фрілансер, щоб заробляти гроші, переписуючи тексти пісень. Крім того, ви можете встановлювати ціни залежно від складності тексту пісні чи кінцевого терміну виконання, а також виставляти рахунок за пісню чи годину роботи з транскрибування.

#5. Створіть веб-сайт, подкаст або канал YouTube, щоб переглядати музику

Створення орієнтованого на музику веб-сайту чи каналу YouTube може принести гроші кількома способами. Дохід від реклами – один із методів. Здобувши прихильників, ви можете заробляти гроші, дозволяючи рекламодавцям розміщувати рекламу на вашому веб-сайті чи каналі YouTube.

Інший підхід полягає в афілійованому маркетингу, де ви можете продавати товари, пов’язані з музикою, і заробляти гроші на покупках, зроблених за вашим партнерським посиланням.

#6. Написання для сайтів музичних оглядів

Веб-сайти музичних оглядів часто наймають незалежних авторів для написання про музику для їхніх статей або оглядів. Ви можете отримати гроші, залучаючи аудиторію під час прослуховування, аналізу та обговорення музики, приєднавшись як автор цих веб-сайтів. Ви можете заробити більше грошей, написавши більше статей.

Висновок

Підсумовуючи, музиканти та виробники контенту, які хочуть комерціалізувати свою роботу в Інтернеті, можуть заробляти гроші через музичні сайти. Виконавці можуть заробляти гроші, використовуючи такі веб-сайти, як Spotify і YouTube, щоб отримати переваги гонорарів за трансляцію, реклами, продажу товарів і підтримки шанувальників.

Отже, настав час перетворити ваше хобі прослуховування музики на побічний концерт, щоб заробити додаткові гроші.

Ви також можете ознайомитися з деякими програмами, щоб заробити гроші, поділившись своїм Інтернетом