techukraine.net techukraine.net 10 причин, чому дизайн у градаціях сірого покращить дизайн UX/UI

10 причин, чому дизайн у градаціях сірого покращить дизайн UX/UI

Categories:

Існує багато технік і порад щодо створення найкращого графічного дизайну та дизайну UX/UI. Розробка у відтінках сірого може бути корисною під час розробки елементів UX/UI або сторінок. Якщо ви хотіли збільшити продуктивність свого дизайну або вивчити нові методи покращення дизайну, ознайомтеся з цими 10 причинами, чому розробка дизайну UX/UI у відтінках сірого підвищить ваш успіх у дизайні.

MUO ВІДЕО ДНЯ

ПРОКРУТЬТЕ, ЩОБ ПРОДОВЖИТИ ВМІСТ

1. Краща доступність

UX/UI — взаємодія з користувачем/користувальницький інтерфейс — основна функція дизайну — надати користувачам найкращий досвід роботи з найкращими інтерфейсами, які ви можете створити. Це включає створення доступного дизайну для ваших користувачів і доступність для всіх, хто взаємодіє з вашим дизайном.

Дизайн у відтінках сірого дає змогу спершу зосередитися на доступних частинах дизайну, таких як контраст, розмір і інтервал. Ви можете легко помітити контраст, використовуючи відтінки сірого. Контраст часто не враховується під час кольорового дизайну, особливо якщо у вас немає порушень зору, через які брак контрасту важко помітити.

Спершу створюйте дизайн у висококонтрастних відтінках сірого, а потім у кольорі, дотримуючись вказівок щодо доступності WCAG, і ви також можете використовувати інструменти для імітації дальтонізму, щоб побачити, як ваш дизайн виглядає для інших. Це забезпечить доступ до ваших дизайнів UX/UI для більшої кількості людей.

2. Зосереджується на макеті та структурі

Як дизайнер, ваша основна увага приділяється функції, а не формі. Незважаючи на те, що дизайнери роблять речі гарними, вони також повинні добре працювати, перш ніж бути красивими. Створюючи дизайн у відтінках сірого, ви можете зосередитися на макеті та структурі свого дизайну, не відволікаючись на колір.

Особливо в дизайні UX/UI макет і структура є найважливішими. Ви розробляєте, як користувач взаємодіє з вашим додатком або веб-сторінкою. Макет має мати сенс, а структура сторінки чи програми має бути конкретною. Після того, як решта буде на місці, можна змінити колір.

  Скільки коштує ваша особиста інформація в Dark Web?

3. Нейтральна початкова точка співпраці

Якщо ви працюєте в команді дизайнерів, спочатку проектування у відтінках сірого дозволить кожному почати з нейтрального місця. Занадто часто команди творчих людей стикаються з такими незначними елементами, як колір, тоді як є більш важливі аспекти дизайну UX/UI.

Починаючи з нейтрального місця з відтінками сірого, ви зможете зосередитися на тому, що є найважливішим. Ви можете розробляти елементи, макети, типографіку та інтерфейс, не думаючи про кольори та прикраси.

Коли співпраця погоджується з макетом UX/UI, ви можете розглянути кольори для покращення структурного дизайну. До того моменту ваша команда працювала б злагоджено, і колірні рішення не будуть такими напруженими.

4. Швидші ітерації

Закінчена основа вашого дизайну та знання того, як вона функціонує, означає, що виконання ітерацій є набагато швидшим процесом. Коли ви не зосереджені на кольорі, ітерації швидше робити, ділитися та приймати рішення, особливо під час безпосередньої роботи з клієнтами.

Клієнти часто зосереджуються на кольорі, а не на функції дизайну. Видалення кольору з параметрів ітерації означає, що клієнт, команда дизайнерів і ви можете рухатися швидше, щоб зосередитися на тому, що потрібно змінити.

Коли все в градаціях сірого, переміщення елементів або зміна розміру частин відбувається швидше. Вам не доведеться постійно перефарбовувати елементи, щоб вони підходили або розглядати розташування на основі подібних або невідповідних кольорів. Це, безумовно, прискорює компонент дизайну.

5. Легше розфарбувати

Набагато простіше додати колір, якщо ви створили дизайн у відтінках сірого. Якщо все заздалегідь спроектовано та узгоджено, то колір є чи не останнім кроком процесу.

Дизайн у відтінках сірого не обмежує вас лише чорним. Ви можете створювати дизайн у відтінках сірого, що дає змогу вводити різницю контрасту у ваш дизайн під час процесу проектування.

З наявністю візуальних відмінностей контрасту набагато простіше та швидше приписувати кольори елементам, особливо якщо дотримуватися вказівок щодо доступності для кольорового контрасту. Використовуючи обмежену палітру кольорів, ви повинні призначити кожному кольору значення контрасту. Потім ви просто вводите кожен колір зі значенням контрасту у свій дизайн у відтінках сірого.

  Чому «Animal Crossing: New Horizons» став культурним феноменом

6. Зупиняє візуальні перешкоди

Дизайн у відтінках сірого дозволяє зосередитися на елементах дизайну. Занадто багато кольорів може створити безлад під час вашого дизайну — як у процесі дизайну, так і в кінцевому продукті.

Усунення відволікаючих факторів кольору під час проектування може призвести до чистих і організованих дизайнів, гарантуючи, що ви не будете перебільшувати дизайн кольором або іншими елементами. Ваш UX/UI дизайн буде вільним від безладу, а натомість демонструватиме ваш елегантний дизайн.

7. Колір – не найважливіший фактор

Колір часто допомагає зміцнити стиль або принципи бренду та часто стає елементом, яким відомий ваш проект, бренд чи бізнес, але колір не є найважливішим фактором дизайну UX/UI. Ви дізнаєтеся про це, якщо коли-небудь перемикали свій iPhone у режим відтінків сірого.

Якщо дизайн все ще може працювати без проблем у відтінках сірого, то ваш дизайн працює успішно. Немає значення, які кольори є у вашому дизайні, оскільки вони не важливі для функції.

Додавання текстури та форми до дизайну UX/UI збільшить функціональність порівняно з простим використанням кольору. Подібно до правил композиції фотографії, існують правила композиції для дизайну, і вони дуже схожі.

Зламай дизайн UX/UI і переконайся, що він добре працює, є доступним для всіх і добре виглядає. Потім нанесіть колір, щоб відобразити ваш бренд.

8. Отримуйте більше конструктивних відгуків

Це було злегка порушено в попередній точці, але з відволіканням кольору, вилученим із рівняння, ваш дизайн UX/UI отримає більш конструктивний відгук. Це стосується того, чи приймаєте ви критику від вашої дизайнерської команди професійних дизайнерів, чи ділитеся своїм проектом із клієнтом, який нічого не знає про дизайн.

Природно, люди бачать колір і асоціюють його з певними аспектами, як-от негативні чи позитивні конотації, гендерні очікування чи інші асоціації. Представляючи дизайн у відтінках сірого, ваша конструктивна критика може зосереджуватися лише на дизайні, не затьмарюючись колірними асоціаціями.

  11 тренерів зі штучного інтелекту для вдосконалення навичок мовлення та презентації

9. Економте час і гроші

У діловому світі час – гроші. Заощаджуючи час на проектуванні у відтінках сірого, ви заощаджуєте гроші в довгостроковій перспективі.

Додавання кольору на початкових етапах проектування вимагає часу. Тоді, безсумнівно, ви витратите час на зміну або редагування кольорів протягом усього процесу дизайну, а не зосереджуватись на проектуванні. Це знову забирає більше часу від процесу проектування.

Додавши колір у кінці вашого дизайну, ви вже знатимете, які елементи та макети ви використовуєте; набагато простіше — і швидше — додати колір до існуючих елементів дизайну, ніж намагатися розглянути кольори для елементів, яких ще не існує.

10. Кольори UX/UI можна змінювати

Конструкції та програми UX/UI дозволяють багатьом користувачам взяти колір у свої руки. Хоча в центрі уваги — дизайн інтерфейсу, а колір — остання частина реалізації дизайну, пам’ятайте, що багато користувачів змінюють кольори своїх веб-сторінок і програм на пристрої.

Світлий і темний режими змінять ваш вибір кольорів, хоча ви все одно повинні створити дизайн для кожного параметра у своєму процесі; перегляньте наші поради щодо розробки інтерфейсу користувача в темному режимі.

Є багато цікавих примх, які дозволяють людям змінювати кольори дизайну на будь-які вони хочуть, незалежно від вашого вибору кольору в процесі. Ці незвичайні інструменти, як-от користувачі iPhone змінюють кольори текстових бульбашок або змінюють колір тексту на пристроях iOS, означають, що ваші зусилля щодо створення кольорів можуть вийти за межі, і краще, щоб ваш дизайн працював у відтінках сірого або будь-якому іншому кольорі, а не лише в одній кольоровій гамі.

Дизайн у відтінках сірого покращить дизайн UX/UI

Може здатися дивним починати проектувати у відтінках сірого, коли ви прожили все життя, проектуючи в кольорі, але це гарна практика – це почати робити. Дизайн у відтінках сірого зосередить увагу на важливих елементах дизайну, таких як форми, текстури та доступність. Це додасть більше сенсу вашому дизайну замість того, щоб зосереджуватися на такому елементі, як колір, який користувачі все одно можуть легко змінити.