techukraine.net techukraine.net 10 причин перейти з консолі на комп’ютерні ігри

10 причин перейти з консолі на комп’ютерні ігри

| | 0 Comments| 6:29 AM
Categories:

Відеоігри проникають у все більше і більше аспектів нашого життя. На ринку є багато неймовірних консолей, і мобільні ігри покращилися настільки, що телефони можуть легко грати в ігри, створені для консолей. Але одна з оригінальних ігрових машин досі так само поширена сьогодні, як і раніше: ПК.

Комп’ютер — абсолютний звір для ігор. Є багато причин, чому це найкраще місце для насолоди вашими улюбленими іграми, і все більше консольних геймерів переходять на інший. Ось чому.

1. ПК потужніші за консолі

Комп’ютери набагато потужніші за консолі. Якщо очистити все це, то ігрові консолі — це просто мініатюрні комп’ютери, здатні виконувати багато подібних речей. Але для розміщення комп’ютера у відносно невеликій ігровій консолі потрібно принести певні жертви.

У більшості випадків у комп’ютерах немає нічого «міні», і є кілька абсолютно жахливих ігрових ПК. Зрештою, ПК набагато потужніший за будь-яку консоль. І в результаті вони просто краще запускають ігри.

2. ПК мають кращу графіку, ніж консолі

Потужність, яку демонструє ПК, дозволяє насолоджуватися іграми з максимальною продуктивністю в усіх відношеннях. Це стосується і графіки. Комп’ютери оснащені відеокартами найвищого класу, які забезпечують точність зображення. Ці технологічні дива можуть створювати графіку з роздільною здатністю до 8K.

Комп’ютери також пропонують набагато вищу частоту FPS. Значення FPS в іграх може змінюватися залежно від контексту. Але в цьому випадку ми маємо на увазі кадри в секунду. Кадри — це безліч зображень, які створюють кінофільм. Згадайте, як ви малюєте дудл у нижньому куті блокнота та швидко гортаєте сторінки, щоб оживити свого героя. Це те, що відбувається у вашій відеогрі. Чим більше кадрів ви бачите за секунду, тим плавніше стає ваше зображення.

  Як приховати або видалити коментарі в Google Docs

Ігрові комп’ютери можуть стабільно видавати понад 100 FPS. Вони також можуть відображати ваше зображення з роздільною здатністю до 8K, зберігаючи прийнятний FPS. Це більш ніж удвічі більше, ніж деякі консолі.

3. Ви можете оновити свій ПК

Однією з найкращих особливостей ПК є те, що багато з них є модульними. Деталі купуються окремо і окремо підключаються до материнської плати. Це означає, що ви можете замінити деталі, не замінюючи всю машину.

Якщо вам здається, що ваша консоль не має достатньо гарної графіки, це дуже погано. Ви не можете багато чого зробити, щоб вирішити цю проблему, окрім оновлення до наступної консолі.

Якщо ви вважаєте, що графічну карту вашого комп’ютера можна було б оновити, ви можете придбати нову та замінити цю конкретну частину, залишаючи решту комп’ютера незмінною. Це забезпечує набагато більше свободи, ніж може запропонувати консоль.

4. ПК легше відремонтувати, ніж консолі

Модульна конструкція ПК не тільки полегшує оновлення, але й значно полегшує ремонт. Якщо якась деталь вибухає, просто від’єднайте її від материнської плати та замініть іншою.

Самостійний ремонт консолей може бути складним, і це не рекомендується, якщо у вас немає досвіду в цій області. Якщо з вашою консоллю щось піде не так, найкращим варіантом буде відправити її на ремонт або заміну компанії-виробнику, а не відкривати її та намагатися виправити самостійно. Це призведе до втрати гарантії на вашу систему.

Деякі частини можуть бути вбудовані у ваш ПК. Але такі деталі, як графічні карти, оперативна пам’ять і жорсткі диски, можна просто підключити до материнської плати, і їх не складно замінити.

5. Ви можете використовувати свій ПК не тільки для ігор

Коли ви купуєте ігровий ПК, це просто означає, що він має достатньо потужні компоненти, щоб запускати найвимогливіші ігри. Це не означає, що він підходить лише для цієї мети. Ви можете використовувати ПК майже для будь-чого в цифровій сфері.

  Найкращі інструменти для моніторингу якості мереж VoIP

Багато людей працюють зі своїх комп’ютерів, гортають Інтернет, дивляться фільми, створюють фільми, створюють мистецтво та ілюстрації та навіть створюють відеоігри. Список справді можна продовжувати. Якщо ви бажаєте змінити кар’єру, ви навіть можете транслювати відеоігри зі свого ПК. Консолі чудово підходять для ігор, а іноді й для трансляції, але потокова трансляція на Twitch із PS5 чи Xbox набагато складніша.

6. Комп’ютери мають більше цифрових можливостей

Якщо ви людина, яка любить жити без зайвого безладу, ПК може стати ідеальним місцем для зберігання вашої ігрової бібліотеки. Багато ПК сьогодні не мають дисковода. Усі їхні дані та ігри зберігаються в цифровому вигляді.

Консолі зазвичай не пропонують багато місця для зберігання відразу після коробки. Якщо у вас багато цифрових ігор, вам, швидше за все, знадобиться дороге оновлення пам’яті, щоб розмістити їх усі у вашій системі. З цієї причини багато гравців обирають фізичні покупки, де більшість даних гри зберігається на диску, а не на консолі.

Якщо ви хочете, щоб місце на полиці було вільним для речей, окрім футлярів для відеоігор, комп’ютерні ігри можуть допомогти вам перейти до цифрової бібліотеки.

7. На ПК більше ігор, ніж на консолях

ПК також пропонують більше ігор, ніж консолі загалом. Багато ігор створюються на ПК, а потім переносяться на консолі. У деяких випадках ігри спочатку виходять на ПК, оскільки процес перенесення може зайняти багато часу та зусиль у розробників.

Відеоігрові консолі ворогують одна з одною через відсутність кращого терміну, і кожна компанія бореться за перше місце на ринку ігор. Через це багато ігор є ексклюзивними для певних консолей. Однак багато з цих ігор згодом переходять на ПК, який, здається, є більш нейтральною стороною.

Це особливо актуально в останні роки з появою Xbox Game Pass Ultimate на ПК. PlayStation також почала випускати багато своїх ексклюзивів для консолей на ПК.

  Як використовувати новий інструмент для знімків екрана Firefox

8. Миша та клавіатура пропонують більше контролю, ніж контролер

Коли справа доходить до ігор, миша та клавіатура будь-коли перемагають контролер. Ви маєте набагато більше контролю над своїми рухами за допомогою миші та клавіатури, і багато гравців вибирають їх для змагальної гри саме з цієї причини.

Ви коли-небудь програвали гравцеві, який, здається, має неймовірно швидку реакцію в грі FPS? Ймовірно, вони використовують мишу та клавіатуру. І ми впевнені, що кожен гравець консолі знає, як важко відчайдушно намагатися набрати відповідь у Among Us за допомогою контролера.

Використання миші та клавіатури настільки широко визнано перевагою, що спритні геймери постійно шукають способи підключити клавіатуру та мишу до Nintendo Switch та інших консолей.

9. Більшість контролерів відеоігор сумісні з ПК

Гра за допомогою миші та клавіатури краща для багатьох геймерів, але не для всіх. Є ще багато людей, які віддають перевагу класичному портативному контролеру. Але оскільки контролери можуть відрізнятися багатьма способами, у кожного геймера є улюблений.

Однак багато контролерів сумісні лише з відповідними платформами. Це означає, що ви не можете використовувати DualSense для гри на комутаторі, наприклад. Однак це не стосується ПК. Більшість контролерів можна підключити до вашого ПК, тож ви завжди можете грати зі своїм улюбленим.

10. Багато ігор на ПК дешевші

Комп’ютерні ігри майже завжди дешевші, ніж консольні аналоги. Існує багато причин, чому це так, але, якщо назвати лише деякі, розробникам не потрібно враховувати будь-які додаткові витрати на виробництво, доставку чи ліцензування.

Абсолютно нові ігри можуть навіть бути на 10,00 доларів США дешевшими на ПК, ніж на консолі. Отже, незважаючи на те, що початкова вартість придбання або створення вашого ПК може бути більшою, ніж вартість консолі, з часом ви заощадите гроші на вартості своїх відеоігор.

Відчуйте ігри такими, якими вони були задумані на ПК

Комп’ютери набагато потужніші, мають кращу графіку, їх краще настроювати, а також вони набагато універсальніші, ніж консолі.

У ігор на комп’ютері дуже мало мінусів, і тому щодня все більше геймерів відмовляються від своїх консолей. Якщо ви шукаєте найкращі враження від ігор, ви знайдете це на ПК.