10 найкращих тем Windows 10 для кожного робочого столу

| | 0 Comments| 10:25 PM
Categories:

Дивовижна кількість користувачів Windows не змінюють фон робочого столу. Не вірите нам? Просто зазирніть через плечі кількох людей наступного разу, коли будете в кафе чи в аеропорту.

І з тих людей, які все-таки змінюють робочий стіл, занадто багато дотримуються одного зі стандартних образів операційної системи. Це нудно.

Чому б замість цього не підбадьорити свій комп’ютер за допомогою класної загальносистемної теми Windows? Ось найкращі теми Windows 10 для будь-якого робочого столу.

1. Темна тема Windows 10: тема GreyEve

Ми вважаємо справедливим сказати, що темні теми для Windows 10 виглядають найкрутіше. І, як додаткова перевага, темні теми можуть допомогти зменшити навантаження на очі.

Є так багато темних тем, що важко вибрати переможця, але нам подобається GreyEve. Ви можете отримати ZIP-файл із DeviantArt. Помістіть файл у папку %USERPROFILE%\AppData\Local\Microsoft\Windows\Themes, потім перейдіть у меню «Параметри» > «Персоналізація» > «Теми» та виберіть його зі списку.

Якщо вам не подобається тема GreyEve, ми розглянули багато інших темних тем для Windows 10.

Завантаження: Тема GreyEve (безкоштовно)

2. Простий

Якщо ви схожі на мене, ви, ймовірно, не любите ускладнювати програмне забезпечення. Тоді ви, ймовірно, також захочете, щоб тема Windows була подібною та пропонувала кілька простих шпалер.

  Виправити невизначену помилку League of Legends у Windows 10

Якщо так, Simple – це саме те, що ви шукаєте. Тема додає світло-сірий фон до робочого столу з простими шпалерами, призначеними для заспокоєння очей.

Щоб почати, просто завантажте та встановіть додаток. Звідти перейдіть до персоналізації в налаштуваннях і змініть тему.

Завантаження: просто (безкоштовно)

3. Тема HD для Windows 10: тема 3D

Тема 3D, яка доступна на ThemePack, містить 17 шпалер високої чіткості. Усі шпалери створюють ілюзію тривимірної графіки.

Усі зображення абстрактні; хоча деякі з них черпають натхнення з сфер і кубів.

Щоб використовувати тему 3D, помістіть файли в %windir%/Resources/Themes. Ви можете використовувати всі 17 зображень одночасно; клацніть правою кнопкою миші на робочому столі та виберіть «Наступний фон робочого столу», щоб циклічно переглянути параметри.

Завантаження: 3D тема (безкоштовно)

4. Спростіть 10

Якщо ви вважаєте, що макет Windows занадто захаращений, подивіться на тему Simplify 10. Це одна з найкращих тем Windows 10. Тема видаляє багато непотрібних елементів дизайну, залишаючи вам мінімалістичну тему, яка виглядає вражаюче гладко.

Simplify 10 доступний у чотирьох різних версіях: барвиста тема, світла тема, темна тема та третій варіант під назвою Maverick. Тема Maverick розроблена таким чином, щоб мати схожість із дистрибутивом Linux Ubuntu.

Завантаження: Спростіть 10 (безкоштовно)

5. Тема Windows XP для Windows 10: теми XP

Windows XP довго живе в пам’яті.

Звичайно, ви не повинні все ще використовувати операційну систему для повсякденних обчислень. Підтримка закінчилася давно, і це кошмар безпеки. Однак ви все одно можете зробити так, щоб Windows 10 виглядала як XP — це найкраще з обох світів для прихильників XP.

  Як скопіювати файли на USB-флешку в Windows 10

Найкращий варіант — XP Themes на DeviantArt. Просто переконайтеся, що ви встановили останню версію UxStyle перш ніж продовжити налаштування; ви відразу зможете використовувати одну з найкращих тем Windows 10.

Завантаження: Теми XP (безкоштовно)

6. Тема Mac для Windows 10: macOS Transformation Pack 5.0

Найвідомішим аспектом операційної системи macOS є док-станція. Він забезпечує швидкий доступ до всіх часто використовуваних програм. Панель завдань Windows працює аналогічно, але якщо ви прагнете відчути Mac, можливо, вам варто спробувати скористатися macOS Transformation Pack 5.0

Як випливає з назви, він додає на ваш комп’ютер тему, схожу на Mac. Він замінить існуючу панель завдань, і ви можете налаштувати док-станцію для відображення програм, які хочете бачити. Завантажте та встановіть програму, і ви будете готові, ваша нова тема для Mac буде налаштована в найкоротші терміни.

Можливо, вам доведеться перезавантажити ПК, щоб завершити встановлення.

Завантаження: macOS Transformation Pack 5.0 (безкоштовно)

7. Тема аніме для Windows 10: різноманітна

Аніме, у всіх його формах, здається, стає все популярнішим з кожним днем; Netflix створив безліч оригіналів аніме, ви можете транслювати їх на Amazon Prime, і є майже нескінченні ресурси, які навчать вас малювати в стилі аніме.

Тому, мабуть, не дивно дізнатися, що ви можете знайти велику кількість аніме-тем для Windows 10. У ThemePack ви можете отримати теми для всіх своїх улюблених зірок і шоу, зокрема Gintama, Vegeta, Evangelion і Haikyuu.

Завантаження: різноманітні (безкоштовно)

8. Найкраща тема Microsoft Store: Метеоритні дощі

Деякі з найкращих тем для Windows 10 можна безкоштовно завантажити в Microsoft Store. Є десятки на вибір (включаючи кілька платних варіантів).

  Сон проти глибокого сну — у чому різниця в Windows? – архів

Однією з наших улюблених безкоштовних тем у магазині є Метеоритні дощі. Він містить 18 зображень падаючих зірок, які ви можете вибрати, або ви можете змусити Windows переглядати всі 18 із заздалегідь визначеними інтервалами.

Деякі інші предмети зображень включають ліси, міські пейзажі, озера та тварин.

Завантаження: Метеоритні дощі (безкоштовно)

9. Людина-павук: Через Всесвіт 4K

Як випливає з назви, Spider-Man: Across the Spider-Verse 4K — це тема, заснована на Людині-павуку, яка пропонує вам безліч шпалер на основі своєї теми.

Загалом у програмі є 15 різних шпалер, які допоможуть вам відчути всесвіт Людини-павука. Незважаючи на те, що тема не вносить багато змін в інтерфейс, ми вважаємо, що самі шпалери та відповідний колір фону надають вашому комп’ютеру елегантного вигляду.

Завантаження: Людина-павук: Через Всесвіт 4K (безкоштовно)

10. Тема Ubuntu

Ми розглянули, як зробити Windows схожою на macOS, але як щодо того, щоб Windows виглядала як Linux? Якщо вам потрібна функціональність Windows із зовнішнім виглядом Linux, ознайомтеся з темою Ubuntu. Знову ж таки, незважаючи на те, що пакет тем не змінює вашу панель завдань, піктограми тощо, він радикально змінить вигляд вашої Windows із шпалерами та новим кольором фону.

Крім Windows 11 і 10, тема Ubuntu також підтримує Windows 7 і Windows 8.

Завантаження: Ubuntu Theмене (безкоштовно)

Використовуйте найкращі теми Windows 10 для свого ПК

Кожного разу, коли ви змінюєте тему Windows 10, слід переконатися, що акцентні кольори Windows збігаються з фоном робочого столу. Це зробить вашу тему більш цілісною. На щастя, цей процес можна автоматизувати.

Крім того, окрім використання автоматизованих програм, ви також можете створити власну тему Windows. Все, що вам знадобиться, це кілька шаблонів і трохи креативності. Ось і все — ви швидко закінчите.