10 найкращих систем управління складом (WMS) для організації вашого інвентарю

Інтернет-магазини та електронна комерція більше не є просто способом купувати речі; вони стали стилем життя більшості людей.

Зручність і швидкі покупки, не виходячи з дому, означають, що клієнти майже повністю залежать від онлайн-покупок.

Це призвело до перевантаження замовленнями та відправленнями, що ускладнило безперебійну роботу складів.

У цій статті ви дізнаєтесь про значення систем керування складом (WMS), яку користь вони приносять вашому бізнесу та дізнаєтесь про найкращу WMS, яку можна використовувати для керування своїм магазином електронної комерції.

Що таке система управління складом (WMS)?

WMS в основному використовується для максимального використання праці та простору за допомогою скоординованих матеріальних потоків і оптимізованого використання ресурсів.

WMS в основному використовується для максимального використання праці та простору за допомогою скоординованих матеріальних потоків і оптимізованого використання ресурсів.

Він також діє як чудова система підтримки для глобальних ланцюгів постачання, які включають процеси виробництва та розподілу для будь-яких підприємств, які мають такі ж вимоги.

Інтернет-магазини еволюціонували протягом багатьох років, і гнучкість, якою користується клієнт, напружує постачальників.

Клієнти можуть замовляти, отримувати та відправляти продукти назад з будь-якої точки світу.

Відстежити всю цю інформацію вручну неможливо. Отже, система управління складом піклується про це, заощаджуючи ваші витрати на робочу силу та підвищуючи ефективність.

Крім того, деякі з найпоширеніших функцій WMS:

 • Хмарне управління запасами
 • Використання сучасних методів закупівлі, сумісних у всьому світі
 • Легкий доступ до інформації та даних про стан запасів
 • Дуже доступний на мобільних телефонах і комп’ютерах

Завдяки цьому компанія може забезпечити безперебійну роботу свого ланцюжка поставок.

Навіщо потрібен WMS?

Головне, що покращує система управління складом, – це управління запасами та контроль. Ви можете оптимізувати час циклу замовлення, зменшити рівень запасів і відстежувати всі підрозділи за допомогою детальної інформації про замовлення.

Підприємства можуть отримати доступ до всіх деталей інвентаризації, таких як поточні запаси, майбутні замовлення, поточні замовлення тощо, у режимі реального часу, щоб приймати ефективні рішення.

WMS може допомогти вам отримувати оновлення статусу доставки та доставки навіть після того, як товар покине запаси чи склад. Ви можете бачити, коли продукт потрапляє до дистриб’ютора і коли він передається кінцевому споживачеві.

Окрім управління запасами та доставки, WMS також чудово підходить для обслуговування та підтримки клієнтів. Завдяки інвентаризації та даним про доставку ваші клієнти можуть швидко отримувати оновлення про своє замовлення та його ETA.

Вони також можуть отримати доступ до інформації про замовлення, як-от деталі продукту, способи оплати та скасування замовлення.

Отже, чи система управління складом є таким же, як управління запасами? Не зовсім; між ними є деякі ключові відмінності. Давайте переглянемо їх усі.

Система управління запасами (IMS) проти WMS – у чому різниця?

По суті, система управління складом виконує роботу системи управління запасами разом із купою інших речей.

Система управління запасами відстежує та підтримує весь інвентар у всіх місцях і надає детальний огляд.

Він також підтримує рівень запасів, щоб утримувати його достатньо для прогнозованих замовлень і вимог.

Усе з IMS автоматизовано, і ви часто отримуєте нагадування про будь-які зміни, які потрібно внести в інвентар.

З іншого боку, система управління складом потрібна для керування складськими завданнями, такими як

 • Управління запасами
 • Відстеження відправлень
 • Виконання замовлень максимально ефективним способом
 • Стандартизація всіх процесів від зберігання до доставки продукту клієнту

WMS може працювати незалежно, не потребуючи IMS, але його також можна використовувати як частину систем планування ресурсів підприємства (ERP). IMS можна використовувати лише за призначеною метою та іншим програмним рішенням, яке займатиметься відстеженням відправлень і обслуговуванням клієнтів.

Крім того, IMS, як правило, набагато простіший і легший, ніж WMS з точки зору складності. Однак WMS пропонує більше контролю та розуміння, а також зосереджується на інших завданнях.

Тепер, коли ви знаєте основи WMS, давайте подивимося, як це допоможе вашому бізнесу в цілому.

Як WMS приносить прибуток вашому бізнесу в цілому?

З точки зору фактичного прибутку від WMS, ви повинні розуміти, що WMS рідко буде прямою причиною збільшення прибутку.

Натомість WMS допоможе вам виконувати завдання набагато швидше та ефективніше, щоб збільшити продажі.

Наприклад, WMS зменшує витрати на робочу силу, використовує будь-яку робочу силу та максимізує результати. Крім того, WMS може знизити витрати на навчання нових співробітників і зменшити кількість помилок, які можуть призвести до збитків.

Коротше кажучи, WMS більше стосується отримання кращих переваг, які збільшать ваші прибутки за умови ефективного виконання.

Видатні функції WMS

Перш ніж перейти до нашого списку 10 найкращих систем управління складом, дізнайтеся, як визначити правильне програмне рішення для вас.

Ось деякі з визначних функцій, які ви можете шукати в хорошому WMS:

#1. Функціональність і системні особливості

Перший фактор — це гнучкість і здатність до масштабування відповідно до зростання вашої організації.

Очевидно, що отримати WMS, який має більше можливостей, є, ймовірно, найкращим рішенням. Однак у більшості випадків бізнес повинен виконувати завдання в рамках бюджету.

Отже, якщо у вас обмежений бюджет, придбати WMS, який виконує саме те, що вам потрібно, не розбиваючи грошей, — найкращий спосіб це зробити.

#2. Гнучкість і перспективність

Маючи WMS, про який вам не потрібно буде турбуватися навіть через кілька років, ви спростите життя.

Крім того, ви також можете вибрати програмне забезпечення, яке часто оновлюється, щоб додати більше функцій або зробити його більш зручним для користувача.

#3. Інтеграції

WMS стане частиною всієї цифрової інфраструктури вашої компанії. Отримайте систему, яку можна легко інтегрувати з іншим програмним забезпеченням, таким як ERP, та іншими рішеннями, які вам можуть знадобитися або які ви використовуєте зараз.

#4. Доступність і ROI

Незалежно від того, наскільки якісним є WMS, він має відповідати вашому бюджету, щоб ви його отримали. Отже, спочатку усвідомте свої бюджетні обмеження, а потім розрахуйте рентабельність інвестицій, яку ви очікуєте отримати від WMS.

Це заощадить вам трохи грошей і допоможе встановити реалістичні цілі для операцій WMS.

#5. Простота використання

Складна, багатофункціональна система не годиться, якщо ви не вмієте добре з нею працювати. Отже, коли справа доходить до вибору WMS, простота використання стає важливим фактором. Зазвичай ви можете отримати демонстраційні сесії або безкоштовні пробні версії, щоб оцінити цей фактор і визначити, чи дійсно ви можете використовувати програмне забезпечення.

#6. Відстежуваність

Ще одна важлива річ в управлінні складом — це можливість відстежувати ваш прогрес протягом процесу та мати показники, які можна аналізувати.

Усе розуміння отриманих даних допоможе вам оптимізувати роботу та спростити управління складом.

Є кілька інших незначних факторів, які потрібно враховувати:

 • Корисність WMS
 • Хороша репутація та відгуки компаній, які мають або зараз використовують WMS
 • Додаткові функції, такі як зосередження на складі та логістиці, управлінні транзакціями тощо.

Після того, як ви ретельно проаналізували всі ці фактори, настав час розпочати пошуки ідеального WMS.

Ви можете почати тут і переглянути наш список найкращих систем управління складом для організації вашого інвентарю.

Так само

Так само це дуже добре облаштована система управління складом, яка має високу репутацію, розроблена для того, щоб будь-кому було легко виконувати основні функції управління запасами.

Особливості Sortly

 • Легке відстеження за допомогою сканованих QR-кодів і штрих-кодів
 • Нагадування та сповіщення про потреби в запасах
 • Настроювані звіти та статистичні дані
 • Ведіть облік усіх, хто використовує певні запаси
 • Просте резервне копіювання та синхронізація даних
 • Сумісний з усіма пристроями для компаній і клієнтів, якщо ви надасте їм доступ

Sortly — це фантастичний інструмент, який може допомогти вам стежити за своїм запасом і відстежувати доставку, поки вона безпечно не досягне вашого клієнта.

Ви можете розпочати роботу з цією програмою безкоштовно з обмеженими можливостями використання або отримати 14-денну безкоштовну пробну версію преміум-версії.

NetSuite

Netsuite від Oracle чудово підходить для обробки запасів із мобільною обробкою та чудовою видимістю запасів.

Цей WMS також пропонує такі переваги, як покращений збір і точність даних, оптимізоване використання простору, підвищення продуктивності праці та багато іншого. Вам також не потрібно синхронізувати все між пристроями, оскільки NetSuite легко взаємодіє з усіма системами.

Особливості NetSuite

 • Покращена видимість запасів із відстеженням у реальному часі товарів, які надходять, переміщуються та виходять зі складу.
 • Просте управління вхідною логістикою із заздалегідь визначеними стратегіями зберігання та відстеженням даних для легкого зберігання та отримання.
 • Управління бункером для більшої функціональності в управлінні запасами

NetSuite від Oracle існує понад 2 десятиліття і є популярним вибором для багатьох компаній у всьому світі.

Сфера WMS

Сфера WMS це багатофункціональний WMS з кількома перевагами, наприклад хмарною системою, що дозволяє швидко розгортати замовлення та надає глобальний доступ.

Він має велику гнучкість і потужний набір функцій, який буде задовільним для майже всіх галузей.

Особливості Sphere WMS

 • Хмарна система для легкого резервного копіювання та зберігання даних, до якої можна отримати доступ з будь-якої точки світу
 • Відстеження в режимі реального часу, видимість і звітність про запаси для кращого управління складом
 • Дивовижний рівень інтеграції електронної комерції та ERP для плавного робочого процесу та співпраці
 • Легкий підбір і зберігання товарів і доступ до всього для кращого управління запасами
 • Він має мобільний додаток для віддаленого доступу до системи

Sphere пропонує ідеальне рішення для підприємств, яким потрібна єдина система з максимальними можливостями управління складом.

Інфоплюс

Інфоплюс розроблено творцями з власним досвідом роботи з управлінням запасами та іншими справами управління складом.

Це хмарна WMS для компаній, які хочуть оптимізувати свої складські процеси від початку до кінця.

Особливості Інфоплюс

 • Оптимізована доставка та замовлення з кращим керуванням замовленнями, автоматизованими системами, багатоканальною роздрібною торгівлею та тарифами
 • Чудове управління запасами з контролем якості та плануванням складу
 • Безпроблемна інтеграція запасів для великих роздрібних магазинів, візків для покупок і перевізників
 • Індивідуальний API Infoplus, який виводить ваш магазин електронної комерції на абсолютно новий рівень

Крім перерахованих вище функцій, Infoplus може запропонувати ще багато чого. Ви можете почати, звернувшись до них, щоб отримати персоналізовану пропозицію.

EVS Mobe3 WMS

Mobe3 забезпечує вимірні вдосконалення складу та безліч функцій, щоб зробити управління складом простішим і ефективнішим.

Завдяки чудовій інтеграції та плавному повсякденному використанню Mobe3 є ідеальним рішенням для пришвидшення управління запасами. Він також має функції, розроблені для автоматизації комплектування, пакування, доставки, отримання, складування та підрахунку циклів.

Особливості Mobe3

 • Перегляд інвентаризації в реальному часі, щоб побачити поточний запас
 • Надзвичайно зручний інтерфейс користувача для легшого розуміння всіх функцій
 • Легка інтеграція з такими системами, як ERP, а також іншими системами, такими як TMS, MES, ваги, роботи та Slack

Можливо, Mobe3 не має таких широких функцій, як інші WMS у цьому списку, але він пропонує достатній контроль для належного керування вашим складом.

Софтеон

Софтеон це хмарна WMS, яка пропонує інноваційні рішення для ланцюга поставок і управління запасами. Він дуже масштабований і гнучкий, що чудово підходить для компаній, що розвиваються.

Softeon покращує продуктивність праці, точність доставки та управління запасами.

Особливості Softeon WMS

 • Відстеження продуктивності праці та звітність
 • Масштабована системна архітектура, яка чудово підходить для стартапів і компаній середнього розміру, які планують розвиватися
 • Чудова обробка матеріалів
 • Покращена точність доставки, яку можна перевірити для пошуку областей покращення або вирішення проблем

Ви можете почати використовувати Softeon, зв’язавшись з ними або запросивши заплановану розмову з експертом, щоб зрозуміти WMS і отримати індивідуальне рішення для вашого бізнесу.

3PL Центральний

3PL WMS by 3PL Central був створений експертами для покращення повсякденного робочого процесу та покращення вашої загальної продуктивності.

Він також надає інформацію в реальному часі, чудові робочі процеси виставлення рахунків і багато інших функцій.

Особливості 3PL WMS

 • Має належну систему управління запасами, яка відстежує всі ваші продукти та зберігає інформацію в хмарі
 • Допомагає в інтеграції API та EDI та автоматизує замовлення та доставку
 • Сегментований інвентар, виставлення рахунків і звітність для кращого робочого процесу
 • Виставляє рахунки для 3PL

3PL WMS простий у використанні та розширюється в міру зростання вашого бізнесу. Ви можете розпочати роботу з 3PL, замовивши демонстраційну сесію для безпосереднього досвіду, а потім придбавши її.

Easy WMS від Mecalux

Легкий WMS від Mecalux — це система управління складом, яка зробить ваш ланцюг поставок більш конкурентоспроможним і максимізує потенціал ваших запасів.

Особливості Easy WMS від Mecalux

 • Легка інтеграція з системами ERP
 • Спрощений робочий процес продукту та база даних інформації про товари
 • Контроль запасів у режимі реального часу для моніторингу запасів і внесення змін
 • Легка гнучкість, адаптивність і масштабованість для персоналізованого використання

Easy WMS — це WMS з обмеженою функціональністю, який чудово підходить для швидкого й легкого керування запасами та кращої інтеграції.

EPG LFS

EPG LFS допоможе вам підключити всі системи управління складом і спланувати та контролювати ваші потоки матеріалів та інформації.

EPG LPS доступний на всіх основних платформах і чудово працює з мобільними телефонами, щоб допомогти вам керувати своїм інвентарем і навігацією. Він також охоплює управління персоналом і ресурсами для оптимізації операційних витрат.

Особливості EPG LFS

 • Складне представлення даних для всіх даних процесу з інтралогістики
 • Управління складом та запасами з використанням бункерів
 • Інтелектуальне прогнозування замовлення з попередніми логістичними даними та аналізом

EPG LFS — це інноваційне рішення WMS, яке може задовольнити вимоги різних галузей і при цьому чудово справляється з цим.

Generix WMS

Generix WMS це дуже гнучкий і адаптивний WMS, який відмінно підходить для управління ланцюгом поставок і контролю запасів. Це також підвищує продуктивність завдяки кращій співпраці та видимості.

Generix WMS пропонує чудовий контроль над управлінням запасами та інформацією про зберігання запасів. Generix надає й інші рішення для створення комплексної екосистеми за допомогою системи управління складом.

Особливості Generix WMS

 • Легка інтеграція з іншими рішеннями Generix для екосистемного досвіду
 • Розширені можливості підключення та контроль за допомогою синхронізації планування
 • Синхронізуйте та впорядковуйте свої слоти підбору в ефективних робочих процесах, щоб дотримуватись термінів і створювати звіти для подальших покращень

Сама по собі Generix WMS є гідною системою, але не зрівняється з іншими інструментами в цьому списку. Однак, як повний пакет Generix, ви можете чудово використовувати цю систему з іншими рішеннями.

Підведенню

Наявність належної WMS під час ведення електронної комерції має вирішальне значення для ведення успішного бізнесу.

Наведені вище WMS протестовані, перевірені та найкращі на ринку. Тож виберіть той, який відповідає потребам вашого бізнесу.

Вас також можуть зацікавити ці інструменти штрих-кодування для керування вашим запасом.