10 найкращих підсилювачів сигналу мобільного телефону для дому й офісу [2023]

| | 0 Comments| 9:06 AM
Categories:

Встановивши найкращі підсилювачі сигналу мобільного телефону, можна легко вирішити проблеми з сигналом мобільної мережі📶 вдома, в офісі, клубі чи де завгодно.

Один із найнеприємніших днів у нашому повсякденному житті – це коли дзвонити за допомогою мобільного телефону стає кошмаром. Істина цього століття полягає в тому, що мережа стільникового зв’язку є найбільш пріоритетним об’єктом після життєвих потреб.

Ми часто відчуваємо проблеми під час мобільних дзвінків, серфінгу в Інтернеті або перегляду онлайн-відео на різних платформах. Це трапляється в незвичайних ситуаціях, коли ви занадто далеко від вежі. Завади будівельними матеріалами, погані погодні умови, проживання в густонаселеній місцевості та багато інших технічних причин також є причиною таких проблем.

Але підсилювачі сигналу мобільного телефону є потужними пристроями, які можуть допомогти підвищити потужність мережі. Ми створили список найпопулярніших підсилювачів сигналу мобільних телефонів, доступних онлайн на Amazon.

Що таке підсилювачі сигналу мобільного телефону?

Підсилювач сигналу стільникового телефону – це набір інструментів, які працюють разом, щоб отримати слабкі сигнали в певній області. Сигнали посилюються в інструменті, щоб забезпечити покращене з’єднання для мобільних телефонів у цьому регіоні.

Комплект підсилювача сигналу зазвичай складається з антен і підсилювача, які з’єднані за допомогою кабелю. Існує два основних типи підсилювачів сигналу, а саме повторювачі аналогового сигналу та розумні підсилювачі сигналу.

Аналогова система або двонаправлені підсилювачі використовують традиційні стільникові методи прийому та передачі. Тут потрібне встановлення зовнішньої антени, підключеної до підсилювача, що забезпечує середнє посилення 70 дБ.

Розумні підсилювачі дорогі та можуть передавати посилення до 100 дБ. Він простий у використанні завдяки механізму підключення та працює без необхідності підключення зовнішньої антени. Таким чином, його можна використовувати як альтернативу WiFi-роутерам для домашнього та офісного використання.

Переваги використання підсилювача сигналу мобільного телефону

Пристрій підсилення сигналу зазвичай корисний у закритій будівлі або ізольованій місцевості, ймовірно, у сільській місцевості. Незважаючи на технологічний прогрес, у цих місцях бракує мобільного зв’язку. Через це здійснення простих дзвінків або використання Інтернету стає проблемою.

Підсилювач сигналу стільникового телефону може успішно вирішити ці проблеми, хоча його встановлення забезпечує численні переваги.

✔️ Це подовжує час автономної роботи мобільного телефону на 3 години.

✔️ Обрив сигналу тільки якщо доступність сигналу від стільникової компанії дорівнює нулю.

✔️ Телефонуйте без стресу з кімнати.

Деякі підсилювачі сигналу також сумісні для встановлення на автомобілях. Таким чином, ви отримуєте надійні мобільні мережі під час подорожей околицями.

Ознайомтеся з порадами та інструментами, щоб покращити роботу Інтернету.

Як працює підсилювач сигналу мобільного телефону?

Стандартний підсилювач сигналу стільникового телефону зазвичай має зовнішню антену, внутрішню антену та блок підсилювача. Основна концепція його роботи проста: зовнішня антена шукає сигнал і передає його на підсилювач. Потім підсилювач посилює сигнал і транслює його за допомогою внутрішньої антени.

Зовнішню антену слід розмістити на відкритому місці, щоб уловлювати доступний сигнал низького діапазону. Він підключається за допомогою кабелю до підсилювача, до якого приєднана антена. Підсилювач покращує якість сигналу та транслює його на мобільні пристрої в зоні дії.

Тому важливо скористатися допомогою експерта для встановлення антени та узгодження частоти сигналу. Зрештою, правильне налаштування має вирішальне значення незалежно від того, чи використовуєте ви цю чи Wi-Fi-карти.

Іншим примітним фактом є те, що підсилювач не може виробляти сигнал; він може отримати лише доступний сигнал, навіть якщо він слабкий, і посилює його для плавного підключення до мобільних телефонів.

Ці підсилювачі сигналу мобільного телефону сумісні з GSM, CDMA, HSPA+, 2G, 3G, 4G LTE та іншими розширеними спектрами.

Читайте також: Найкраще програмне забезпечення аналізатора Wi-Fi для мереж малого та середнього бізнесу.

Amazboost

Amazboost працює без втручання людини та автоматично адаптується до посилення системи та рівнів потужності. Це схвалений пристрій FCC і має згоду понад 90 операторів США, включаючи AT&T, Sprint, Verizon, MTS та інших. Ви можете безкоштовно зареєструватися на його офіційному веб-сайті для використання та технічної підтримки.

  Сортувальник закладок – це інструмент автоматизації сортування закладок [Firefox]


Технічні характеристикиДіапазон5000 квадратних футівВага7,56 фунтівДіапазон частот12/13/17/5/25/2/4Сумісні операториУсі оператори США (90+)КолірСріблястийЗовнішня антенаСпрямована логарифмічна періодична кімнатна антенаСпрямована панель Підтримка сигналу 2G, 3G, 4G і 5GДата запускуБерезень , 2020 рік

Цей підсилювач сигналу може посилювати сигнали в 300 разів і здатний спілкуватися з вежами на відстані 3-5 миль. Навіть при 1–2 смужках зовнішнього сигналу трансляція може розтягнутися на 800 кв. Тому він призначений спеціально для віддалених районів, де є серйозні проблеми з сигналом мобільного телефону.

Це готовий до 5G підсилювач сигналу, який підтримує всі діапазони. У той же час поточні мережі 2G, 3G і 4G також підтримуються, щоб розширити їх для безперебійних дзвінків, текстових повідомлень і перегляду Інтернету.

Повний комплект приладів включає зовнішню антену, внутрішню настінну антену, підсилювач сигналу, два кабелі RG6 довжиною 30 футів, шнур живлення та набір інструкцій.

Аннтлент

Аннтлент пропонує безкоштовну заміну продукту на термін до трьох місяців разом із п’ятирічною гарантією виробника. Це схвалений FCC пристрій, який постачається в більш ніж 80 країнах. Компанія може виготовити понад 20 000 інсталяційних наборів із цілодобовою командою реагування на скарги.


Технічні характеристикиДіапазон4500 квадратних футівВага5,13 фунтівДіапазон частот5/12/13/17Сумісні оператори Verizon, AT&T, T-MobileColorGrey Підтримка сигналу2G, 3G, 4G і 5GЗовнішня антенаСпрямована внутрішня антена YagiСпрямована панель Дата запуску Січень 2019 р.

Цей підсилювач сигналу оснащений спрямованою панеллю з високим коефіцієнтом посилення та антенами Yagi, які забезпечують вихідний сигнал у 32 рази потужніший у діапазоні 4500 квадратних футів. Він забезпечує стабільну продуктивність за допомогою функції усунення автоколивань, яка визначає інтенсивність вхідного сигналу для регулювання посилення.

Пристрій сумісний з мережами Verizon, AT&T і T-Mobile, що підтримують сигнали GSM, 3G, 4G LTE і 5G. Підсилювач сигналу має світлові індикатори, що відображають поточний стан. Режим бездіяльності економить енергію, переходячи в режим очікування, коли він не використовується.

Внутрішня антена — це спрямована панель, з’єднана 16-футовим кабелем. Щоб допомогти клієнтам перевірити діапазон частот у мережі, компанія також випустила послугу дзвінків для користувачів Android та iOS.

Тон телефону

Тон телефону пропонує потужну систему підсилення сигналу стільникового телефону з чутливо спрямованою антеною з високим коефіцієнтом посилення для захоплення сигналів на відстані від 5 до 8 миль. Він може передавати посилений сигнал до максимум 4500 квадратних футів, і навіть з 1–2 смужками внутрішня антена може покривати 1000 квадратних футів площі.


Технічні характеристикиДіапазон4500 квадратних футівВага4,59 фунтівДіапазон частот12/13/17Сумісні оператори Verizon, AT&TColorBlackSignal Support4G і 5GЗовнішня антенаСпрямована логперіодична кімнатна антенаСпрямована панель Дата запуску серпень 2020 р.

Він має дводіапазонний клас частот з частотою 700 МГц. Цей готовий до 5G бустер створений для мережі 4G LTE із підтримкою діапазонів 12, 13 і 17 у динамічному спільному використанні спектру. Тому він найкраще підходить для будинків, офісів, транспортних засобів, котеджів, підвалів, кемперів тощо.

Коробка підсилювача має світлодіодні індикатори, що сигналізують про його бездоганну роботу зеленим кольором, а також про вимоги регулювання антени червоним кольором. Його корпус з литого алюмінію розсіює надмірне тепло для кращої продуктивності, а автоматичний режим очікування завжди активний для економії енергії.

Ви можете самостійно налаштувати зовнішню антену за допомогою мобільного додатку Open Signal, щоб знайти напрямок найближчої вежі. Крім того, ви можете самостійно перевірити діапазони частот на своїх смартфонах Android або iOS, дотримуючись наведених процедур. Вони також забезпечують кабель для входу у вікно, щоб захистити вашу стіну від свердління.

AmsignalBars

AmsignalBars пропонує просту в установці модель підсилювача сигналу з двома внутрішніми антенами, вбудованими в підсилювач синього сигналу. Цей пристрій має РК-екран для калібрування прийому стільникового телефону.

Технічні характеристикиДіапазон6500 квадратних футівВага7,78 фунтівДіапазон частот66/2/4/5/12/13/17/25Сумісні операториУсі оператори СШАКолірСиній Підтримка сигналу4G і 5GЗовнішня антенаСпрямована логарифмічна періодична кімнатна антена2 Вбудована Дата запуску Лютий 2023 р.

  12 чудових курсів Udemy, які можуть допомогти творцям покращити свій контент

Ви можете встановити його у віддалених районах, підвалах будівель чи будь-якому іншому місці зі слабким сигналом і покладатися на безперебійне підключення до Інтернету через мобільні мережі. Це тому, що цей надійний пристрій для трансляції сигналу на великі відстані охоплює площу 6500 кв. футів і підтримує передачу даних 4G LTE і 5G на всіх операторах США.

Компанія також вказує, щоб мінімальна відстань між кімнатною та зовнішньою антенами становила 3-6 метрів. Щоб перевірити смугу частот і напрямок сигналу, використовуйте методи Android або iOS.

SolidRF

SolidRF підсилювач сигналу стільникового телефону найкраще підходить для мереж передачі даних 4G LTE, водночас він підтримує всіх операторів США, таких як Sprint, Verizon, T-Mobile тощо, із сумісністю з кількома діапазонами.


Технічні характеристикиДіапазон3000 квадратних футівВага4,93 фунтаДіапазон частот2/5/12/13/17/25Сумісні операториУсі оператори СШАКолірБілийПідтримка сигналу4G LTEO Зовнішня антенаСпрямована довгоперіодична кімнатна антенаСпрямована панель Дата запуску Липень 2021 р.

Зовнішня антена LPDA з високим коефіцієнтом посилення збільшує швидкість сигналу до 20% і здатна транслювати сигнал на 3000 квадратних футів. Пристрій автоматично підлаштовується під посилення системи та рівень потужності та збільшує потужність сигналу в 100 разів, що робить його кращим вибором для домашнього використання.

Вони надають повні чотириетапні інструкції з встановлення та процедури періодичної перевірки продукту. Навіть новачок може самостійно прочитати і змусити підсилювач сигналу працювати.

Тонве

Тонве Підсилювач сигналу схвалений FCC і сумісний з мережами 3G, 4G і 5G. З кількома користувачами у вашому домі чи офісі цей пристрій найкраще підходить для покращення сигналу на iPad, iPhone, телефонах Android або створення точок доступу.

Технічна спектрранг3000 Sqftweight4.55 фунтів стерлінгів Band2/4/5/12/11/17/25/66, що відповідає перевізникам, що перевозяться американськими перевізниками, підтримка 3G, 4G та 5goutdoor Antendecrective Long-Periodicindoor Antennadirectional Panellaunch Dataptembebe, 2021

Він підтримує більшість операторів США та працює майже на всіх діапазонах. Цей пристрій-підсилювач забезпечує швидкість передачі даних 2100 МГц, посилення 72 дБ і зону покриття 3000 кв. футів. Завдяки цим функціям він здатний посилювати смуги мобільного сигналу до 3–5 у місцях із найслабшим сигналом.

Інтегрована система автоматичного контролю посилення та усунення коливань забезпечує постійну безвідмовну роботу мережі, що найкраще підходить для викликів або плавної буферизації відео. З іншого боку, підключені мобільні пристрої зберігають більший час роботи акумулятора.

Вони також надають цілодобову онлайн-технічну підтримку. Ви можете вибрати заміну несправного продукту протягом 90 днів після покупки разом із трирічною гарантією на ремонт від виробника.

HiBoost

Підсилювач сигналу мобільного телефону HiBoost має ексклюзивний рідкокристалічний дисплей на панелі чорного кольору. Вони містять два кабелі довжиною 32,8 футів і 16,4 футів для зовнішньої антени та один внутрішній кабель довжиною 30 футів у комплекті. Існує також віконний дріт, який допомагає встановити без свердління.


Технічні характеристикиДіапазон4000 квадратних футівВага4,00 фунтівДіапазон частот2/4/5/12/13/17/25Сумісні операториУсі оператори СШАКолірЧорний Підтримка сигналу4G і 5GЗовнішня антенаСпрямована довгоперіодична кімнатна антенаСпрямована панель Дата запускуСерпень 2022 р.

Пристрій має зону покриття до 4000 квадратних футів і здатний посилити сигнал у 100 разів порівняно з фактичною мережею. Варто встановити цю модель в будинку або офісі з 2-3 кімнатами, і використовувати її для кількох користувачів, щоб отримати стабільне підключення до мережі.

Мікросхема AGC забезпечує безпечне використання, високу продуктивність і довговічність. Підтримка мережі 5G доступна для покращення сигналу за умови, що вона походить із того самого діапазону мереж 4G.

Покупці можуть скористатися відеоінструкціями та мобільними додатками для самостійного встановлення бустера без зайвих зусиль. Тут РК-екран надає велику допомогу в точному налаштуванні найкращого результату, а також контролює його та допомагає у вирішенні локальних проблем.

Subroad

Підсилювач сигналу Subroad має репітер і антену з високим коефіцієнтом підсилення для покращення смужок сигналу ваших мобільних телефонів і вкладок під час перебування в офісі, магазині чи вдома. Він охоплює великий діапазон 5000 квадратних футів. для трансляції мереж GSM, 3G, 4G і 5G і забезпечення безперебійних голосових дзвінків HD, текстових повідомлень або завантажень з Інтернету.

  Як видалити обліковий запис Clash Royale

Технічні характеристикиДіапазон5000 квадратних футівВага4,73 фунтаДіапазон частот2/4/5/12/13/17Сумісні операториУсі оператори СШАКолірСірий Підтримка сигналу2G, 3G, 4G і 5GЗовнішня антенаСпрямована панель YagiКомнатна антенаДата запуску Січень 2022 р.

Ви можете підключити до 150 мобільних користувачів за допомогою цього пристрою, з ефективним і ефективним використанням кожною особою. Незалежно від операторів США, він підтримує їх усіх, як-от Straight Talk, US Cellular або Verizon. Цей підсилювач сигналу найкраще працює з автоматичними налаштуваннями високої частоти посилення 70 дБ, таким чином мінімізуючи коливання з’єднання.

Він поставляється з одним коаксіальним кабелем 3D-FB довжиною 50 футів і одним коаксіальним кабелем 3D-FB довжиною 16 футів чорного кольору, а також внутрішньою та зовнішньою антеною. Компанія спеціально надає набір для встановлення своїми руками, який допоможе вам легко встановити підсилювач сигналу у вас менше ніж за 30 хвилин.

Nstcell

Nstcell сумісний із максимальними діапазонами в мережі 4G LTE, водночас він комфортно пришвидшує сигнал 3G, а також 5G на існуючому діапазоні 4G. Технологічно просунутий механізм автоматичного регулювання посилення та усунення автоколивань працює, щоб отримати вхідний сигнал і підвищити його для отримання найкращих результатів.

Технічні характеристикиДіапазон5000 квадратних футівВага4,86 фунтівДіапазон частот2/4/5/12/13/17/25/66Сумісні операториУсі оператори СШАКолірСинійПідтримка сигналу3G, 4G і 5GЗовнішня антенаСпрямована внутрішня антена YagiСпрямована панель Дата запускуЧервень 2023 р.

Крім того, цей пристрій має сенсорний РК-екран високого стандарту для перенастроювання вхідного сигналу. Його потужна система захисту від перешкод і низькі шумові характеристики забезпечують стабільне підключення. Це робить його кращим вибором для підвалів, купе або сільських селищ, де слабкий сигнал є великою проблемою.

На відміну від багатьох інших підсилювачів сигналу, цей пристрій є енергозберігаючим, оскільки поставляється з адаптером шнура живлення 9 В. Для кращого прийому сигналу на околицях компанія пропонує спрямовану антену Yagi з кабельним з’єднанням довжиною 32 фути. Вони пропонують 30-денну можливість повернення грошей із трирічною гарантією виробника.

Btcellup

Btcellup надає потужний, але потужний пристрій для посилення сигналу мобільного телефону. Його максимальна площа покриття становить 2500 кв. в той час як регулятор високого посилення 70 дБ забезпечує безперервну передачу сигналу в усіх основних діапазонах.

Технічні характеристикиДіапазон2500 квадратних футівВага4,51 фунтівДіапазон частот2/4/5/12/13/17/25/66Сумісні операториУсі оператори США та КанадиКолірЧорний Підтримка сигналу4G і 5GЗовнішня антенаСпрямована довгоперіодична кімнатна антенаШтирова панель Дата запуску Серпень 2023 р.

Зовнішня довгоперіодична антена постачається з кабелем довжиною 50 футів, що дозволяє будь-кому легко встановити вдома чи в офісі. Ви можете використовувати його в Північній Америці та Канаді для всіх мережевих операторів, таких як Sprint, T-Mobile, AT&T тощо.

Працює як від джерела живлення 9 В, так і від 12 В. Цей сертифікований FCC і IC підсилювач сигналу має трирічну гарантію виробника та гарантію повернення грошей у разі повернення протягом тридцяти днів після покупки.

Висновок

Компанії стільникового зв’язку регулярно розширюють свої сигнальні вежі та пропускну здатність мережі, щоб надавати своїм користувачам виняткові послуги. Однак проблема залишається в багатьох частинах, і тому встановлення підсилювача сигналу є можливим рішенням у таких ситуаціях для ідеального покриття мережі.

Пристрої підсилювача сигналу, доступні в Інтернеті, мають значні характеристики діапазону покриття, регулювання посилення, типу антени, підтримки діапазону тощо.

Незважаючи на те, що всі вищевказані бренди є надійними та пропонують продукцію найкращої якості, ви можете вибрати один із пристроїв відповідно до вимог вашої місцевості та сумісності з мережею. Деякі з них легко встановити та постачаються з посібником із встановлення, хоча ви можете найняти експерта для роботи.

Далі, інструменти моніторингу пропускної здатності мережі, які ви повинні перевірити!