10 найкращих програм для редагування фотографій у дорозі

Categories:

Зробити бездоганні знімки не завжди легко, навіть докладаючи максимум зусиль. Але ви можете позбутися всіх недоліків за допомогою програм для редагування фотографій.

З широким використанням смартфонів високої чіткості мобільна фотографія стала звичним явищем. Якщо ви любите фотографувати за допомогою телефону, вам не потрібно переміщувати їх на комп’ютер для редагування. Використовуйте наведені нижче програми для редагування фотографій для свого мобільного телефону та перетворюйте їх на ідеальні знімки.

Програми для редагування фотографій з будь-якого місця

Редагування фотографій більше не означає використання важкого програмного забезпечення на комп’ютері чи допомоги експертів із редагування фотографій. Існують різні мобільні програми для редагування фотографій, які зробили революцію в концепції редагування фотографій. Тепер ви можете досягати результатів професійного вигляду прямо зі свого смартфона Android або iPhone.

Навіть коли ви подорожуєте або не сидите за комп’ютером, ви можете легко покращити свої фотографії за допомогою цих зручних мобільних програм. Незалежно від того, чи потрібно вам миттєво надіслати комусь фотографію чи опублікувати її в соціальних мережах, мобільні програми для редагування фотографій допоможуть вам врятувати життя.

Перегляньте цей список найкращих програм для редагування фотографій і дізнайтеся, яка з них найкраще відповідає вашим потребам.

PhotoDirector 365

PhotoDirector 365 — це універсальний інструмент для редагування фотографій, за допомогою якого ви можете покращувати, стилізувати та анімувати свої зображення та створювати з них колажі. Окрім інструментів редагування, у ньому також є інструменти фотоанімації, щоб оживити ваші фотографії за допомогою сотень стилів, ефектів і шаблонів.

За допомогою PhotoDirector 365 ви можете видалити будь-який об’єкт зі своєї фотографії та повернути його назад, якщо вам не подобаються зміни. Ви також можете змінити фон зображення та небо на фотографіях.

Його інструмент Face Shaper дає змогу вносити природні та непомітні зміни до вашого обличчя. Інші основні функції програми включають магічний пензель, баланс білого, розмиття зображення, ретушування фотографій, редактор селфі та інструменти для видалення ефекту червоних очей.

  Як зберегти об’єкти PowerPoint як зображення

Завантажити для: Android | iOS

Picsart

Picsart дозволяє втілити творчість у життя за допомогою інструментів на базі ШІ для редагування фотографій. Ви можете використовувати його для створення професійних колажів, швидкого видалення фону, додавання стилізованих фотофільтрів і навіть створення аватарів штучного інтелекту.

У цій програмі користувачі знайдуть для своїх фотографій популярні фільтри та популярні фотоефекти. Є також інструменти Background Eraser і Remove Object, щоб позбутися непотрібних речей. Ви також можете вибрати з 200+ дизайнерських шрифтів для додавання тексту.

Програма Picsart також ідеально підходить для гортання та обрізання зображень, додавання та створення наклейок, розмивання зображень і ретушування селфі за допомогою засобів зміни кольору волосся та наклейок для макіяжу.

Завантажити для: Android | iOS

Snapseed

Snapseed — це професійний редактор фотографій від Google, який можна використовувати для редагування файлів зображень JPG і RAW. У ньому є 29 інструментів і фільтрів, які можна використовувати для стилізації з точним контролем. Крім автоматичного налаштування кольору та експозиції, він здатний виявляти поверхневі структури на зображеннях.

Крім того, ви можете використовувати цю програму, щоб вільно обрізати фотографію, повернути її на 90° або випрямити її горизонт. Він також підтримує додавання тексту до зображення, налаштування балансу білого та керування яскравістю фотографії.

Snapseed також має функцію подвійної експозиції, яка дозволяє змішувати дві фотографії після вибору режимів змішування.

Завантажити для: Android | iOS

Камера Adobe Photoshop

За допомогою програми Adobe Photoshop Camera ви можете додавати різні фільтри та ефекти ще до зйомки. Він має понад 100 естетичних лінзових ефектів і фільтрів для редагування фотографій для соціальних мереж, таких як Instagram.

Ви можете застосовувати ефекти Photoshop у режимі реального часу для редагування зображень за допомогою ШІ та автоматично налаштовувати фотоефекти. Він навіть може давати найкращі рекомендації щодо ефектів для найкращих результатів.

Також є багато функцій керування портретом, наприклад «Відстань до обличчя», «Освітлення обличчя» та «Пересвітлення обличчя», щоб створювати ідеальні фото в соціальних мережах. Це також допоможе вам уникнути спотворень у групових селфі.

Завантажити для: Android | iOS

Pixlr

Pixlr – це програма для редагування фотографій, яка пропонує вам колекцію ефектів, накладень і фільтрів. У цьому додатку ви можете створювати фотоколажі в різних стилях і пропорціях. Це дозволяє одним клацанням налаштувати колір за допомогою автовиправлення.

  Як встановити Fedora 27

Є також інструменти Color Splash і Focal Blur для кращого кольору та ефекту. Це також дозволяє користувачам згладити тон шкіри, відбілити зуби та видалити червоні очі та плями на своїх фотографіях. Крім того, Pixlr може додавати до зображень текст і рамки вашого улюбленого стилю.

Обрізка зображення, зміна розміру, ефекти та накладення, посилення тону, сюрреалістичні відтінки, шари та регульована прозорість – це інші основні функції цієї програми.

Завантажити для: Android | iOS

Prisma Labs

За допомогою лабораторій Prisma Labs ви можете підвищити якість фотографій і перетворити їх на мистецтво. Його бібліотека художніх фільтрів містить понад 500 фільтрів і ефектів для зображень. Крім того, існує величезна колекція художніх стилів, включаючи орнамент, розмиття, вишивку тощо.

У лабораторіях Prisma Labs ви маєте інструменти покращення зображення, щоб покращити свої фотографії після застосування художніх фільтрів. Ці інструменти допомагають регулювати експозицію, контраст, яскравість і різкість фотографій. Є навіть варіанти розмиття, ретушування та застосування інструментів редагування шкіри.

Завантажити для: Android | iOS

Facetune

Якщо ви любите робити селфі, ви можете використовувати Facetune, щоб відретушувати їх за допомогою першокласних інструментів. Ви можете виконати редагування фотографії одним дотиком або скористатися фільтрами, щоб покращити всю фотографію чи рамку.

Також є варіанти точного застосування ваших унікальних уподобань редагування за допомогою ручного редагування. За допомогою цього додатка можна без проблем приховати вади, підкреслити волосся, освіжити втомлені очі та нанести макіяж.

Для ретушування ви можете використовувати інструмент зміни форми, щоб ваші брови, губи та волосся виглядали густими та тонкими. Це також дозволяє відбілити не лише зуби, але й сукню чи кросівки.

Завантажити для: Android | iOS

Adobe Photoshop Lightroom

Adobe Photoshop Lightroom — це надійний додаток для редагування фотографій і відео, наповнений інструментами та фільтрами для редагування приголомшливих зображень. Ці прості у використанні інструменти дозволяють експериментувати з фільтрами камери, видаляти небажані об’єкти з фотографій і точно налаштовувати фон, щоб швидко редагувати фотографії в дорозі.

  Розуміння інструментів IaC: Cloudformation проти Terraform

Його безкоштовні пресети та фотофільтри підтримують швидке редагування, а його адаптивна технологія штучного інтелекту може рекомендувати понад 200 попередніх налаштувань для чудових зображень. Точні повзунки Adobe Photoshop Lightroom можуть ретушувати такі параметри, як контраст, світла, експозиція та тіні.

Його змішувач кольорів, інструменти градації кольорів, покращувач фотографій і розширені режими зйомки сприяють неймовірному редагуванню фотографій.

Завантажити для: Android | iOS

Afterlight

Якщо ви шукаєте швидку та зрозумілу програму для редагування фотографій, настав час спробувати Afterlight. Ця програма має простий дизайн, але потужні та оперативні інструменти, щоб надати вам бажаний вигляд.

Він має 15 унікальних інструментів налаштування для легкого покращення зображення. Ви навіть можете використовувати його 27 оригінальних фільтрів, які можна налаштувати відповідно до ваших вимог.

Afterlight також має інструмент кадрування з 15 попередніми налаштуваннями. Є також інструменти для обертання, ковзання та вирівнювання зображень, а також 77 спрощених і регульованих рамок, які можна використовувати для публікацій в Instagram.

Завантажити для: Android | iOS

Полярр

Покращуйте естетику своїх фотографій за допомогою розширеного додатка Polarr на основі штучного інтелекту. Тут ви можете редагувати колір своїх фотографій, додавати накладення за вашим вибором або змінювати технологію штучного інтелекту для зміни певних об’єктів.

Ця програма має велику колекцію фільтрів, створених користувачами програми. Ви можете легко шукати модні фільтри та застосовувати їх до своєї фотографії. Ці фільтри можна використовувати для додавання об’єктів штучного інтелекту (фону, людини, тварин), ретушування форм обличчя та інших коригувань, як-от світлих кольорів, ефектів, тону, деталей і зернистості.

Крім того, такі функції продуктивності, як виявлення облич, пакетний експорт зображень і сегментація об’єктів AI, роблять цю програму унікальною.

Завантажити для: Android | iOS

Підсумок📱✨

Програми для редагування фотографій дають змогу як професійним, так і початківцям мобільним фотографам, приховуючи недоліки фотографій і роблячи їх приголомшливими. Ці програми дозволяють виконувати багато редагувань, як-от корекцію кольору, регулювання яскравості та багато іншого.

Тут ми перерахували деякі найпопулярніші програми для редагування фотографій, які можна встановити на пристрої Android та iOS.

Ви також можете прочитати про інструменти зміни розміру зображень для соціальних мереж.