10 найкращих порад щодо безпеки WooCommerce, щоб захистити свій інтернет-магазин

| | 0 Comments| 11:21 PM
Categories:

WooCommerce — це популярний плагін для WordPress, який допоможе вам створити онлайн-магазин. Насправді більше 22% сайтів WordPress використовують WooCommerce.

Незважаючи на те, що це бажаний вибір через його гнучкість і простоту використання, він оснащений кількома функціями.

Якщо ви вперше створюєте сайт WordPress або платформу електронної комерції, можливо, вам доведеться ознайомитися з офіційною документацією, щоб зрозуміти все, що пропонується.

І коли ви створите свій онлайн-магазин, безпека вашої платформи стане головним пріоритетом.

Особливо якщо врахувати, що споживачі нового віку віддають перевагу онлайн-магазинам, а кіберзлочини, пов’язані з витоком даних електронної комерції та шахрайством, постійно зростають.

І щоб допомогти вам у цьому, ось кілька найкращих порад щодо безпеки WooCommerce для захисту вашого торгового веб-сайту.

WooCommerce безпечний за замовчуванням, але не куленепробивний

WooCommerce — це платформа з відкритим кодом, яка активно підтримується. Зазвичай він отримує регулярні функції та оновлення безпеки, щоб забезпечити безпеку роботи.

Однак проблема безпеки може виникнути неочікувано, як і у 2021 році було виявлено критичну вразливість SQL-ін’єкції.

Хоча він був виправлений відразу, це означає, що проблеми з безпекою можуть виникнути незважаючи ні на що.

Що потрібно знати, перш ніж вивчати поради щодо безпеки

Щоб дотримуватися цих порад, не обов’язково бути експертом у WordPress. Однак є кілька моментів, які ви повинні знати, перш ніж продовжувати:

  • Віддайте перевагу використанню локального інструменту розробки WordPress, щоб перевірити та дослідити варіанти.
  • Виконайте резервне копіювання вручну, перш ніж намагатися внести зміни в систему безпеки свого сайту.
  • Якщо ви хочете внести зміни у свій активний сайт, переведіть його в режим обслуговування.
  • Якщо вам потрібна допомога у застосуванні цих порад, віддайте перевагу керованому хостинговому рішенню WooCommerce.

Уникайте дешевого хостингу

Незалежно від того, що ви робите, якщо ваш хост незахищений, ніщо не зможе виправити кошмар безпеки, який пов’язаний з ним.

  Усунути помилку запиту через фатальну апаратну помилку пристрою

Отже, якщо ви плануєте використовувати WooCommerce на своєму сайті WordPress для запуску торгового порталу, вам слід вибрати преміальний хостинг WordPress.

Не тільки для безпеки, але є кілька причин уникати дешевого хостингу для WordPress загалом.

Увімкніть двофакторну автентифікацію

Вам потрібно запобігти несанкціонованому доступу, щоб зловмисник не отримав доступ до вашого сайту.

Зазвичай це призводить до викрадення сайту через слабкий захист входу.

Щоб почати, першим кроком має бути додавання двофакторної автентифікації (2FA) для доступу до веб-сайту. Якщо ввімкнено, вам потрібен код автентифікації після входу за допомогою пароля. Ви можете почати використовувати програми 2FA, наприклад Authy для його налаштування.

На жаль, WordPress не дає вам можливості додати 2FA за замовчуванням. Тому вам потрібно використовувати деякі з плагіни безпеки або Плагіни 2FA.

Ви також можете знайти пару доповнень WooCommerce, які дозволять користувачам реєструвати/захищати облікові записи за допомогою номерів мобільних телефонів і OTP.

Надійна політика паролів облікового запису

Увімкнення 2FA не означає, що ви повинні покладатися на слабкий пароль, який легко запам’ятати. Вам потрібен безпечний пароль, щоб хакерам було важко вгадати або спробувати грубою силою ввійти в систему.

  Що означає «Виконано Amazon»?

Зазвичай для створення складного пароля потрібно поєднати літери, великі та малі літери, цифри та спеціальні символи (наприклад, !,#,@).

Звичайно, запам’ятати складні паролі може бути неможливо. Тому ви можете скористатися менеджерами паролів, щоб полегшити роботу.

Не обмежуючись обліковим записом адміністратора, ви також повинні заохочувати своїх клієнтів використовувати надійні паролі.

Обмежити спроби входу

Хакер може широко використовувати атаку грубою силою, щоб з’ясувати комбінацію пароля (за допомогою соціального профілювання, фішингу та різноманітних інших методів).

Щоб запобігти цьому, ви можете просто обмежити спроби входу на свій сайт WordPress за допомогою плагіна, як Логінізатор. Якщо кількість спроб доступу до облікового запису перевищує певний ліміт, IP-адреса буде заблокована, що ускладнить завдання зловмисника.

Використовуйте плагін безпеки

Якщо ви не використовуєте повноцінний плагін безпеки для функції 2FA, ви можете додати спеціальний плагін безпеки.

Плагін безпеки автоматизує захист від більшості поширених атак, які очікуються на веб-сайті WordPress. Вам потрібно перемкнути кілька параметрів і переглянути інструкції на екрані.

Для використання цих плагінів не потрібні технічні знання.

Щоб дати вам перевагу, перегляньте наш список плагінів безпеки, які підходять для цієї роботи.

Встановіть сертифікат SSL

Ви повинні активувати/встановити SSL-сертифікат на своєму сервері, щоб зашифрувати з’єднання для відвідувачів і захистити свій веб-сайт.

Часто ввімкнути SSL безкоштовно та легко за допомогою хорошого веб-хосту.

Зауважте, що якщо на вашому сайті не активовано SSL, вам доведеться налаштувати кілька речей, перш ніж переходити з HTTP на HTTPS.

  Якість даних: вичерпний посібник

Застосуйте методи підвищеної безпеки

Окрім плагіна безпеки, ви можете вибрати деякі додаткові заходи:

Деякі речі можуть включати:

  • Наявність журналу активності
  • Моніторинг безвідмовної роботи
  • Розгортання хмарного брандмауера веб-додатків (WAF)
  • Зміна URL-адреси адміністратора та імені користувача

Ви можете вибрати деякі з найкращих хмарних WAF і дотримуйтесь деяких наших важливих порад, щоб захистити свій веб-сайт, щоб виконати все це.

Виконуйте регулярне резервне копіювання

Ніщо не є 100% захищеним від злому. Тож приготуйтеся, коли все пекло вирветься.

А резервна копія вашого сайту, особливо збережена поза сайтом, допоможе вам швидко відновити будь-яку втрату даних або зловмисні зміни на вашому веб-сайті.

Ви можете зробити це вручну або скористатися плагінами резервного копіювання WordPress.

Тримайте все в актуальному стані

Постійне тестування доступних оновлень для тем, плагінів і WordPress може бути неприємним, але встановіть їх якнайшвидше.

Локальні інструменти WP dev, такі як DevKinsta може допомогти вам перевірити оновлення перед тим, як надсилати їх на веб-сайт.

Не використовуйте сумнівні джерела, щоб отримати безкоштовні преміум-плагіни або теми

Я впевнений, що створення ідеального магазину WooCommerce може бути дорогим завданням, але, будь ласка, не піддавайтеся на безкоштовні преміум-теми/плагіни.

Так, вони можуть виконувати роботу безкоштовно. Але зрештою ваш інтернет-магазин може стати жертвою кібератаки, у результаті чого ви можете втратити більше грошей.

Безпека WooCommerce важлива як ніколи

Із зростанням попиту на онлайн-магазини WooCommerce відіграє важливу роль у розширенні можливостей сайтів на базі WordPress.

З коробки це безпечно. Але з огляду на те, що кількість зловмисників постійно зростає, безпека вашого магазину електронної комерції є надзвичайно важливою.