10 найкращих платформ для залучення клієнтів для бізнесу [2023]

У наш час шлях клієнта має бути більш персоналізованим, оскільки утримання клієнтів стало складним завданням, яке часто здається неможливим.

Цікаво, що покращення рівня залучення клієнтів забезпечить взаємодію клієнта з вашим бізнесом і, у свою чергу, підвищить рівень утримання.

Завдяки доступним на ринку платформам залучення клієнтів заохочення залучення клієнтів не є неможливим завданням. Нижче наведено зручну таблицю з найкращими платформами для залучення клієнтів для вашого бізнесу. Детальний опис наведено в статті нижче.

Назва

опис

Досліджуйте

Відділ продажів

Створюйте сайти, портали, форуми, програми на основі CRM для розширеного досвіду.

Твіліо

Персоналізована взаємодія на основі даних у глобальних каналах.

Циферблат

Залучення клієнтів на основі AI, аналітика в реальному часі, підтримка інтеграції.

Moengage

Платформа на основі статистики, аналітика на основі ШІ, персоналізований досвід у масштабі.

Sprinklr

Безпроблемне обслуговування клієнтів через 30+ каналів, аналіз на основі штучного інтелекту.

Зохо

Омніканальність клієнтського досвіду, управління територією, сповіщення в реальному часі.

Домофон

Пряме залучення каналу, багатоканальні кампанії, розширене націлювання.

LiveAgent

Багатоканальне залучення, правила автоматизації, можливості CRM.

FlowUp

Спеціальна взаємодія з галуззю, інтеграція з каналами зв’язку, індивідуальні робочі процеси.

Відрізок

Платформа на основі штучного інтелекту, єдина база даних клієнтів, взаємодія в реальному часі.

Що таке залучення клієнтів?

Залучення клієнтів передбачає різні види комунікації та взаємодії, які клієнти мають із вашим брендом через різноманітні канали, сприяючи розвитку відносин із вашим брендом.

Чим більше клієнти взаємодіють із вашим брендом, тим більше він відроджує стосунки з вашим клієнтом. Це також скорочує витрати на придбання, що забезпечує ефективне зростання бізнесу.

Постійна залученість клієнтів веде до високої залученості клієнтів, що є перевагою для підприємств і організацій. Коли клієнти взаємодіють, вони вважають ваш бренд більш цінним, що призводить до їх лояльності та задоволення. Ось чому з’явилася концепція обслуговування клієнтів соціальних мереж.

Нижче наведено деякі переваги залучення клієнтів:

 • Підвищення досвіду бренду
 • Підвищення лояльності клієнтів
 • Доступ до відгуків клієнтів і поглибленої інформації
 • Кращий досвід клієнтів
 • Підвищення швидкості воронки продажів

Знання голосу клієнта є невід’ємною частиною задоволеності клієнтів, оскільки очікування клієнтів від брендів зросли, і вони віддають перевагу більш персоналізованому підходу.

Що таке платформа залучення клієнтів?

Платформа взаємодії з клієнтами – це програмне забезпечення, яке обробляє різні типи спілкування з клієнтами через різноманітні канали, такі як веб-чат, електронна пошта чи соціальні мережі. Програмне забезпечення часто оснащене такими функціями, як багатоканальний зв’язок, системи CRM, звітність, персоналізація маркетингу та самообслуговування клієнтів.

Платформа пропонує приємний досвід клієнтів, який процвітає в позитивних стосунках з вашими клієнтами.

Нижче наведено деякі захоплюючі переваги, які пропонує платформа для залучення клієнтів:

 • Отримайте доступ до даних клієнтів із надійної комунікаційної платформи як послуги (CPaaS) з одного місця.
 • Побудуйте значущі та глибокі стосунки зі своїми клієнтами, щоб вони не відчували себе недооціненими.
 • Ви можете збільшити масштаб, щоб відповідати вимогам до послуг, безпеки та відповідності, встановленим корпоративними компаніями.

Крім того, можна зрозуміти кожну взаємодію з клієнтом і надати клієнтам унікальний досвід через цифрові канали.

Ключові особливості платформ залучення клієнтів

Програмне забезпечення для залучення клієнтів повинно містити такі функції:

 • Багатоканальне залучення – має надаватися багатоканальна підтримка для спілкування з клієнтами, як-от електронна пошта, текстові повідомлення, голосовий дзвінок і соціальні мережі.
 • Правила автоматизації – правила автоматизації для виконання стратегій залучення клієнтів, коли виконуються певні критерії.
 • Гейміфікація – функції гейміфікації для нагородження агентів значками для заохочення ефективної конкуренції та підвищення продуктивності клієнтів.
 • Звітування. Програмне забезпечення для залучення клієнтів має бути оснащено повнофункціональним аналітичним пакетом, який надає потужні інструменти аналізу та звітності.
 • Централізована інформаційна панель – це полегшує команді підтримки клієнтів перегляд і керування всіма вашими клієнтськими даними та повідомленнями з однієї інформаційної панелі.
 • Інтеграція – ці платформи мають підтримувати інтеграцію сторонніх програм, які можуть включати програми, пов’язані з електронною комерцією, соціальними мережами тощо.
 • CRM – вбудована система керування взаємовідносинами з клієнтами (CRM) для керування необхідними даними клієнтів, починаючи від контактної інформації до попередніх замовлень і заявок.

Тепер, коли ви знаєте про важливі функції платформи для залучення клієнтів, нижче наведено найкращі з них, які доступні в Інтернеті.

Відділ продажів

Переосмисліть клієнтський досвід, використовуючи Відділ продажів і створювати сайти, портали, форуми, програми тощо на основі CRM.

За допомогою CRM ви можете легко розгортати конструктори, компоненти та готові вертикальні додатки за принципом «вкажи й клацни» для розширеного досвіду клієнтів і оцифровування наскрізних бізнес-процесів.

особливості:

Визнавайте користувачів за активність у спільноті та винагороджуйте за лояльність настроюваними значками.

Створюйте настроювані ранги, значки та системи оцінювання як стимули для участі.

Учасники можуть ідентифікувати та підтримувати інших клієнтів як експертів з певних тем.

Створіть загальнодоступну таблицю лідерів, щоб подякувати користувачам за їхні внески.

Ви маєте можливість об’єднати клієнтський шлях, розбиваючи роз’єднані системи та об’єднуючи системи, дані, програми та вміст. Використовуючи сайти, портали та мобільні додатки, що керують даними, ви можете залучити більше клієнтів і прискорити зростання бізнесу.

Твіліо

Тwilio це популярна платформа для залучення клієнтів, яка забезпечує персоналізоване залучення клієнтів на основі даних.

Платформа поєднує широкий набір цифрових каналів зв’язку, власних даних клієнтів і гнучких рішень на вибір. Обслуговуючи клієнтів у всьому світі, Twilio доставляє повідомлення та електронні листи в будь-який зручний для них час.

особливості:

 • Уніфіковані дані клієнтів першої сторони для забезпечення персоналізованих і плавних взаємодій.
 • Створюйте гнучкі інженерні рішення для підвищення рентабельності інвестицій у зв’язок, підвищення операційної ефективності та прискорення розгортання.
 • Рішення для охорони здоров’я, що відповідають вимогам HIPAA, можна налаштувати відповідно до потреб пацієнтів у багатоканальному віртуальному догляді, нагадуваннях про зустріч тощо.
 • Забезпечте персоналізований досвід електронної комерції в масштабі, щоб побудувати довгострокові відносини з клієнтами.
 • Пропонуйте персоналізований багатоканальний досвід із вбудованим захистом для фінансових послуг.

Ви також можете створювати унікальні маркетингові кампанії для вашої глобальної аудиторії, які призначені для певної мети.

Циферблат

Циферблат це провідна платформа залучення клієнтів на базі штучного інтелекту, яка змінює зв’язок команд, агентів і клієнтів. Платформа дає змогу використовувати потужні інструменти штучного інтелекту таким чином, щоб забезпечити найкращу взаємодію з клієнтами без необхідності навчання та моделювання.

особливості:

 • Інструменти штучного інтелекту, як-от навчання в режимі реального часу та транскрипції в реальному часі, для підтримки представників під час живих дзвінків і під час оглядів після дзвінка
 • Мобільний додаток для розмов, обміну повідомленнями, зустрічей, підтримки клієнтів і здійснення ділових комунікацій.
 • Функція аналітики в реальному часі Dialpad для підтримки ваших команд.
 • Попередньо вбудована підтримка інтеграції з такими програмами, як Salesforce, Zendesk і Google Workspace.
 • Аналітика в режимі реального часу, щоб мати повну видимість використання та впровадження агентів у глобальних офісах.

Платформа діє як робочий простір для спільної роботи, який дає агентам змогу спілкуватися з клієнтами на централізованій платформі за допомогою таких інструментів, як центри знань. Це також покращує продуктивність агента, завдяки чому кращі відносини з клієнтами переважають у багатоканальних, цифрових і вихідних розмовах.

Moengage

Розширення можливостей понад 1200 брендів, таких як Titan і Dominos, Мoengage – це платформа для залучення клієнтів, яка базується на аналізі і прагне перетворити залучення клієнтів у реальні результати.

особливості:

 • Статистика та аналітика на основі штучного інтелекту, щоб зрозуміти та надати клієнтам багатоканальний досвід.
 • Оптимізація кампанії Sherpa AI для оптимізації взаємодії та підвищення рентабельності інвестицій.
 • Персоналізація для веб-сайтів, щоб забезпечити релевантний і персоналізований досвід.
 • Підтримка єдиного API для створення, керування та надсилання сповіщень про транзакції в режимі реального часу.
 • Використовуйте вітальні купони, корисні поради тощо, щоб допомогти клієнтам отримати задоволення від продуктів.

Використовуючи переваги, які пропонує персоналізована взаємодія, платформа гарантує, що правильне повідомлення буде доставлено клієнтам у відповідний час. Ви можете легко переглядати аналітичні дані, як-от кількість кінцевих клієнтів, які взаємодіють із вашим брендом, повідомлення, надіслані в усьому світі, і багатоканальний досвід, що надається щомісяця.

Sprinklr

Sprinklr Платформа залучення клієнтів дає змогу безпроблемно обслуговувати клієнтів усіма сучасними каналами. Уніфікація управління справами та взаємодії агентів у рамках єдиного програмного рішення для залучення клієнтів гарантує, що ваші клієнти отримають свободу спілкуватися на своїх умовах.

особливості:

 • Уніфікована платформа для керування обслуговуванням клієнтів через 30+ цифрових і голосових каналів.
 • Розмовний ШІ та рішення для самообслуговування для масштабування бізнес-можливостей за зниженою ціною.
 • Статті та допомога на основі ШІ для скорочення загального часу обробки.
 • Автоматизована аналітика мови та тексту для оптимізації бізнес-операцій.
 • Виявляє наміри клієнта за допомогою ШІ, щоб прискорити час відповіді агента.

Перетворюючи розмови в один дотик, Sprinklr зменшує хаос, який заважає командам розпізнавати та вирішувати проблеми своїх клієнтів. Крім того, команди обслуговування можуть вибрати канали, які їхні клієнти зазвичай віддають перевагу у своєму регіоні, і розглядати їх як одиницю єдиного досвіду.

Зохо

Виберіть Зохо щоб забезпечити багатоканальний досвід роботи з клієнтами незалежно від каналу зв’язку, який ви використовуєте – електронної пошти, соціальних мереж, телефону та чату. Його центр взаємодії з клієнтами дозволяє створити контекст для контактів, розмов і процесів, що дає змогу командам підтримки швидко визначити етап життєвого циклу клієнта, до якого належать взаємодії.

особливості:

 • Управління територією для розподілу клієнтів за географією та товарними лініями.
 • Двостороння синхронізація даних між Zoho CRM і Zoho Desk, щоб допомогти визначити можливості дорожчих і перехресних продажів.
 • Він створив підтримку для електронної пошти, соціальних медіа, телефону та чату, щоб залучати клієнтів на правильному каналі.
 • Режим рукостискання для клієнтських агентів, щоб відрізнити квиток від потенційного та давнього клієнта.
 • Інтеграція SaleSignals для надсилання сповіщень у реальному часі, щоб отримувати сповіщення про кожну дію, виконану клієнтом.

Платформа оснащена бізнес-аналітикою, яка розумно аналізує ваші моделі відповідей і автоматично рекомендує найкращий час для взаємодії з клієнтами.

Хочете залучити клієнтів, коли вони найімовірніше вживуть дії? Домофон може бути вашим найкращим вибором! Його програмне забезпечення для залучення клієнтів створює прямий канал для ваших клієнтів у вашому продукті, додатку та на веб-сайті, де ви можете привернути їх увагу.

особливості:

 • Створюйте багатоканальні кампанії, щоб забезпечити однакове враження від кожного повідомлення.
 • Підтримка понад 350 інтеграцій, включаючи CRM, автоматизацію маркетингу, електронну пошту, інструменти звітності та внутрішні бази даних.
 • Немає кодової платформи для керування діями без необхідності писати довгі коди.
 • Функція розділеного тестування для перевірки ваших повідомлень і кампаній і порівняння їх ефективності.
 • Розширені функції націлювання для націлювання на клієнтів на основі їхніх атрибутів, минулих залучень або власних даних.
 • Відстежуйте вплив кампанії та відкривайте нові способи керування й покращення загальної ефективності.

Платформа спрямована на активізацію, зростання та утримання клієнтів вашого бізнесу, допомагаючи їм більш значуще взаємодіяти з вашим продуктом. Його потужні функції зберігання даних дозволяють вам перетворити досвід клієнтів на індивідуальне та персоналізоване цифрове спілкування.

LiveAgent

Оцінено як програмне забезпечення служби підтримки номер один для малого та середнього бізнесу в 2020 році. LiveAgдnt з гордістю пропонує свої послуги таким брендам, як Forbes, Airbus і Nascar.

Ця платформа взаємодії з клієнтами підтримує багатоканальні функції взаємодії, що дає можливість спілкуватися з клієнтами за допомогою кількох каналів, яким надає перевагу клієнт, наприклад електронної пошти, текстових повідомлень, голосових дзвінків, а також соціальних мереж.

особливості

 • Підтримує правила автоматизації для виконання стратегій залучення клієнтів, коли виконуються деякі умови.
 • Підтримуйте гейміфікацію для винагороди агентів, підвищення продуктивності та сприяння здоровій конкуренції серед людей.
 • Повнофункціональний аналітичний пакет, який надає доступ до потужних інструментів аналізу та звітності.
 • Централізована інформаційна панель для керування всіма даними клієнтів і спілкуванням, а також універсальна скринька вхідних повідомлень, до якої має доступ ваша служба підтримки клієнтів.
 • Можливості CRM для керування всіма даними клієнтів, починаючи від контактної інформації до попередніх замовлень і квитків.

LiveAgent пропонує пробний період тривалістю 14 днів, щоб ви могли протестувати його пропозиції та переконатися, що вони відповідають вашим бізнес-цілям.

FlowUp

Розроблений для задоволення потреб різноманітних галузей, таких як страхування, нерухомість, туризм, охорона здоров’я та багато іншого, FlowUp гарантує, що ви використовуєте силу політики залучення клієнтів для побудови кращих стосунків із наявними клієнтами.

особливості

 • Підтримує інтеграцію з такими каналами зв’язку, як текст і голос, щоб покращити стратегію залучення клієнтів.
 • Оптимізуйте спілкування за допомогою дзвінків, SMS-повідомлень, телеопитувань тощо, а також розділяйте групи клієнтів для зручності подальших дій.
 • Автоматичні відповіді, щоб відповідати належним чином і миттєво за допомогою індивідуальних попередньо запрограмованих відповідей.
 • Підтримує широкий спектр інтеграцій CRM для надсилання оновлень у реальному часі без необхідності кодування.
 • Налаштуйте спеціальну скриньку голосової пошти для пропущених викликів.

FlowUp гарантує, що кожен етап шляху клієнта від адаптації до повторних покупок будується на унікальному робочому процесі. Платформа взаємодії з клієнтами дозволяє миттєво й точно відповідати на вхідні вхідні повідомлення та миттєво стежити за новими заявками.

Відрізок

На основі Twilio, Відрізок це платформа на основі штучного інтелекту, яка дає вам змогу отримати доступ до точних і ефективних даних, пов’язаних із клієнтами.

особливості

 • Оцініть ефективність кампанії, показники ефективності та історичні тенденції, щоб отримати детальну інформацію про клієнтів.
 • Автоматично вирівнюйте складські дані та оптимізуйте їх за витратами та продуктивністю.
 • Створіть єдину базу даних клієнтів в Інтернеті та на мобільних пристроях.
 • Активуйте дані та інтелект, щоб покращити досвід клієнтів.
 • Розумійте, прогнозуйте, створюйте та залучайте кожного клієнта в режимі реального часу.

Такі корпорації, як IBM та Intuit, уже довіряють функціям інтелектуального сегменту, щоб перетворити кожну взаємодію з клієнтом на унікальний досвід. Ексклюзивно розроблені для клієнтів Twilio, вони пропонують уніфіковану базу даних клієнтів, яка забезпечує уніфікований перегляд клієнтів в Інтернеті, мобільних програмах і сховищі даних.

Дані сховища налаштовані на автоматичне узгодження зі схемою, що значно оптимізує вартість і продуктивність.

Висновок

Сердечні стосунки з клієнтами є вкрай необхідною для будь-якого бізнесу. Однак процес покращення залучення клієнтів сам по собі є складним завданням. Побудувати добрі стосунки зі своїми клієнтами та підвищити залученість клієнтів може бути складно, але це не неможливо.

Наявність правильних платформ допоможе вам застосувати індивідуальний підхід, щоб створити місце в серцях клієнтів.

Перш ніж погоджуватися на програмне забезпечення для керування залученням клієнтів, вам слід спочатку вибрати пробний період, щоб перевірити, чи пропонує воно все, що обіцяє.

Далі, ось найкращі хмарні CRM-рішення для компаній, що розвиваються!