10 найкращих місць для отримання накладень потоку

Categories:

Шукаєте привабливе на вигляд налаштування потоку? Ви можете спробувати накладання потоку з найкращих джерел, описаних у цій статті.

Пряма трансляція стала кар’єрою в поп-культурі. На платформах для обміну відео, як-от YouTube, Facebook, Twitch тощо, є мільйони каналів прямого ефіру, починаючи від ігор і закінчуючи освітою.

З усіх цих каналів прямого ефіру деякі виглядають круто та креативно інакше, ніж інші. Тому що вони використовують накладання потоків. Деякі з цих каналів також мають неймовірну кількість передплатників.

Читайте далі, щоб дізнатися про секрети потокового накладення, як ним користуватися та про найкращі інструменти для отримання привабливих потокових накладень онлайн.

Що таке накладання потоку?

Накладення потоку — це комбінація графічних елементів, таких як віджети, вікна чату, заклики до дії (CTA), рамки «картинка в картинці», межі камери тощо. Ці елементи, організовані художньо, покращують вигляд ваших прямих трансляцій на YouTube, Facebook Gaming тощо.

Потокові накладення, як і інші графічні накладання, плавають поверх прямого відео, яке ви транслюєте. Для найкращого досвіду та візуальних ефектів вам потрібно використовувати інструмент для прямого мовлення, як-от OBS Studio, Restream, XSplit Broadcaster тощо.

Оскільки захоплення потоковим накладанням вмісту стрімко зростає, дизайнери графічного вмісту тепер придумали анімовані накладення.

Деякий популярний накладений вміст потоку:

 • Переходи жала
 • Рекламний або відео промоутерський банер
 • Банер «Пряма трансляція офлайн».
 • Сповіщення про майбутні прямі трансляції
 • Потокові екрани
 • Межа веб-камери
 • Мітка потоку
 • Накладення заголовка

Чому ви можете використовувати накладення потоку?

 • Накладена графіка показує, що ви технічно підкований стример і залишаєтеся в курсі останніх подій у світі трансляції ігор.
 • Накладення потоку іноді функціонують як гачок, який утримує вашу аудиторію в прямому ефірі.
 • Така плаваюча графіка є чудовим способом відображення спонсорського контенту, логотипу, повідомлення тощо. Спонсор отримає повідомлення про те, що ви серйозно ставитеся до спонсорства.
 • Накладення вашого потоку функціонує як вміст для впізнаваності бренду поверх відеовмісту.
 • Розширені накладки на потоки допомагають збільшити взаємодію з передплатниками та преміум-учасниками, показуючи горизонтальний або вертикальний тікер, коли трансляція йде в прямому ефірі.

Як накладання потоку покращують якість потокового передавання?

Накладання потоків додають вашій прямій трансляції відчуття творчості та технологій. Молодь, яка любить ігри та поп-культуру, особливо любить такі накладки. Більшість стримерів і підписників кажуть, що накладання покращують враження від перегляду потоку.

Ось кілька причин:

 • Накладки відрізняють фактичний вміст від таких відволікаючих факторів, як реклама, просування бренду, чати онлайн-ігор, заклики до дії, кнопки підписки тощо.
 • На Twitch обов’язковою культурою є використання накладання, щоб брендувати свій канал інакше, ніж інші.
 • Коли кілька каналів транслюють ту саму гру, ви можете визначити деякі унікальні канали за їхніми потоковими накладками.
 • Підписники можуть легко зрозуміти статус каналу, побачивши накладку «Пряма трансляція офлайн».
 • Ви можете оголосити будь-яку майбутню трансляцію в області сповіщень накладки, щоб більшість передплатників могли приєднатися до прямої трансляції, коли ви почнете прямий ефір.

Як знайти та використовувати найкращі накладення потоку

По-перше, ознайомтеся з деякими найкращими стримерами Twitch або YouTube, які використовують накладання потоків. Для натхнення перегляньте канали Twitch Night Blue 3, Tfue, Shroud, Ninja тощо.

  Що означає «Виконано Amazon»?

На більшості порталів потокового накладання, згаданих нижче в цій статті, ви знайдете фільтри, щоб звузити пошук до певних дизайнів накладень.

Після реєстрації в будь-якому редакторі накладень потоку виконайте такі дії, щоб використовувати накладення:

 • У редакторі накладень виберіть гру та додайте інші елементи, як-от поля заклику до дії, вікна чату, зображення в картинці тощо.
 • Додайте свій псевдонім або назву бренду YouTube/Twitch.
 • Редактор створить накладену URL-адресу. Скопіюйте посилання.
 • Перейдіть у свою програму потокового передавання, як-от OBS, і введіть URL-адресу як вихідний плагін браузера.
 • Потім програма для трансляції створить накладений віджет, який ви зможете скинути на екран трансляції, щоб завершити процес налаштування.

Тепер знайдіть нижче кілька веб-сайтів із накладанням потоків, де ви можете легко отримати сотні накладених зображень на вибір:

Streamlabs

Універсальне програмне забезпечення для потокового передавання в реальному часі Streamlabs поставляється з різними дизайнами для потокового передавання, включаючи велику бібліотеку накладень для потокового передавання. Теми робочого столу Streamlabs і оверлеї підходять для Facebook, Twitch і YouTube.

Бібліотека дизайну потоку дозволяє надзвичайно легко досліджувати його вміст за допомогою груп фільтрів. Ви можете вибрати такі параметри, як «Тенденції», «Найчастіше встановлені» та «Новододані».

У той час як більшість платформ накладання потоків зосереджені на темах, пов’язаних з іграми, Streamlabs розміщує всі види накладень, починаючи від подій IRL до загальних і всього між ними.

Visuals By Impulse

Якщо ви протягом тривалого часу використовуєте накладення у своєму прямому ефірі з OBS Studio і не отримуєте достатньо уваги, ви можете спробувати Visuals By Impulse. Його інтелектуальний механізм розробки накладень допоможе вам створювати накладення студійного рівня за кілька хвилин.

Тут ви можете вибрати основну тему накладання та налаштувати її в редакторі накладень Visuals By Impulse. Редактор містить готові до використання графічні елементи, рамки, CTA, анімацію та ілюстрації, які можна просто перетягнути на базовий дизайн.

Деякі з найбільш продаваних накладок на цій платформі:

 • Пакет анімованих потоків
 • Віджет вікна чату ChatID
 • Хайп-метр
 • Пакет потоку Valor Основи
 • Пакет Slate stream

Наразі ви можете залучати лише редакторів оверлеїв із цієї платформи для налаштування оверлеїв. Тому за послугу налаштування потрібно платити окремо.

Canva

Іноді вам може знадобитися розробити накладення Twitch з нуля або скористатися деякими базовими шаблонами та налаштувати їх. Для цих цілей варто спробувати Canva.

Бібліотека накладень Twitch Canva містить як статичні, так і анімовані шаблони дизайну. Просто виберіть той, який вам подобається, і почніть редагувати в редакторі Canva. Якщо ви обираєте будь-який шаблон накладання Twitch із тегом Pro або значком корони, вам потрібно заплатити, щоб завантажити остаточний дизайн.

Крім дизайну Pro, решта безкоштовні, і ви можете завантажити їх у різних форматах, як-от JPEG, PNG, GIF і MP4. Є ще одне обмеження на завантаження для безкоштовних користувачів Canva. Ви не можете завантажити формат SVG накладання Twitch, якщо ви не є професійним користувачем або не сплачуєте одноразову комісію за завантаження.

Додатковим вмістом, який ви можете додати в накладення Twitch із редактора Canva, є фігури, лінії, наклейки, рамки, сітки тощо.

  11 найкращих безкоштовних шаблонів Excel для персональних фінансів для бюджетування

StreamElements

StreamElements — це рішення для накладання, яке дозволяє зберігати графічні елементи та інші ресурси в хмарі. Таким чином, стримерам потрібно лише кілька секунд, щоб налаштуватися перед тим, як почати трансляцію. Крім того, ви можете легко використовувати те саме накладення з різних пристроїв.

Вибравши тут форму накладання, ви можете налаштувати її як ідентифікатор свого бренду. Цим сервісом користуються як новачки, так і досвідчені стримери. Ця безкоштовна платформа дозволяє вибирати з широкого спектру тем для створення оверлеїв.

Він має редактор, у якому ви можете легко створювати, редагувати, керувати, копіювати та персоналізувати свої накладення. Ви можете використовувати ці оверлеї YouTube, Trovo, twitch і Facebook Gaming.

Якщо ви хочете, вибір універсальної теми – найкраща ідея, оскільки вона допоможе вам у брендингу та стане в нагоді під час створення або оновлення вашого профілю в соціальних мережах. Однак користувачі також можуть вибрати свої накладки, панелі, сповіщення тощо для потокового передавання.

FairlyOddStreamers

Якщо вам цікаво, як представити себе своїй аудиторії під час прямої трансляції, у FairlyOddStreamers є ідеальне рішення. На цій агрегаційній платформі ви можете знайти накладений дизайн, який представляє вашу персону та бренд.

У ньому є як безкоштовні, так і преміум-ресурси, але платформа стверджує, що преміальна графіка безперечно краща, ніж безкоштовні, а також демонструє вас як серйозного стримера вашим підписникам.

На цій платформі ви отримуєте дев’ять веб-сайтів, з яких ви можете завантажити оверлей для свого каналу чи сторінки. У той час як деякі надають лише накладення, інші пропонують потокові пакети, які містять кілька елементів. Ви можете використовувати ці елементи на YouTube, Twitch, Trovo та Facebook Gaming.

Хоча дизайни добре організовані, щоб допомогти вам легко знайти улюблене накладення, ви також можете сортувати їх по-різному, щоб швидко знайти те, що відповідає вашим потребам.

StreamSpell

Магазин StreamSpell — це класне місце, де можна придбати безкоштовні та платні оверлеї. Тут ви можете завантажити преміум-накладки, оптимізовані для Twitch, Facebook Gaming і Youtube. Перш за все, вони сумісні з різними програмними програмами потокового передавання, такими як StreamLabs Desktop, OBS Studio та StreamElements.

Тут ви отримуєте низку накладених тем, як-от аніме, милий, темний, кіберспорт, наукова фантастика, ретро, ​​свята, League of Legends, World of Warcraft, MMORPG, Genshin Impact, жахи тощо.

Ви також можете відсортувати накладки, доступні на цьому веб-сайті, за найбільш продаваними, найвищими та найнижчими цінами, за алфавітом зростання та спадання та за останніми.

Вибираючи потоковий пакет, ви можете перевірити всю необхідну інформацію про нього, включаючи підтримувані інструменти, підтримувані платформи, вміст пакета та доступні версії.

Мережа трекерів

Будучи активним стримером у соціальних мережах, ви вже щодня маєте справу з великим тиском. Якщо ви не хочете, щоб ваші пошарпані та нудні накладки привернули увагу онлайн-тролерів, вам слід обрати Tracker Network.

Тут ви можете знайти потокові віджети для популярних ігор, зокрема Call of Duty, Battlefield V, Valorant, Fortnite, Rainbow Six: Siege, Apex Legends, Destiny 2, Rocket League та багато інших. Крім того, користувачі можуть налаштувати накладки за допомогою кольорів і макетів, які відповідають їхньому бренду.

Накладки, які ви знайдете в Tracker Network, не тільки безкоштовні, але й прості у використанні. Після того, як ви налаштуєте накладення, ви можете негайно розпочати трансляцію, і глядачі отримають оновлену статистику щодо нього.

  Ваші AirPods або AirPods Pro водонепроникні?

Створення потоку

Геймери та особи, які впливають на соціальні мережі, які хочуть створювати персоналізовані графічні елементи для потокового передавання, повинні вибрати Stream Maker. Використовуючи цей інструмент, ви можете легко створювати індивідуальні накладки.

Для цього користувачам не потрібно володіти відмінними навичками графічного дизайну. Просто виберіть будь-яку тему, виберіть улюблені кольори, введіть своє ім’я користувача та прикріпіть облікові записи соціальних мереж. Це програмне забезпечення автоматично створить спеціальне накладання для вашого потоку.

Крім того, вам не потрібно проходити будь-який процес налаштування, оскільки до цього інструменту можна отримати доступ прямо з вашого браузера. Він пропонує теми накладання для таких типів, як ігрові та лобі.

Існує також можливість відображати свої облікові записи в соціальних мережах на YouTube, Facebook, Twitter і Instagram, прикріпивши їх до накладок.

WDFLAT

Чи транслюєте ви на Twitch, YouTube і Facebook Gaming? Настав час зробити ваші потоки ще більш привабливими та цікавими для ваших підписників за допомогою безкоштовних накладок WDFLAT.

Вибираючи улюблене накладання, ви можете вибрати тип дизайну з PNG, PSD, анімації та онлайн-редагування, щоб швидко знайти потрібні. Завантаження цих накладень займає кілька секунд без будь-якого часу очікування. У результаті ви можете розпочати трансляцію з цими накладками за хвилину.

Що стосується кількості, WDFLAT пропонує вам понад 150 накладок, які ви можете налаштувати, як вважаєте за потрібне. Ця платформа також пропонує онлайн-редактор, де ви можете персоналізувати накладення за допомогою кольору, тексту, стилю шрифту, розміру шрифту, піктограми потокового передавання, назви соціальної мережі та даних.

StreamShift

Якщо ви творець вмісту, StreamShift — це платформа, на якій ви можете отримати різноманітні ресурси потоку, зокрема накладення потоку. Він пропонує велику кількість настроюваних потокових накладень, які можна використовувати як безперебійний дизайн потоку на багатьох платформах для потокового мовлення.

Коли стримери вирішують використовувати ці накладки, вони можуть персоналізувати накладення залежно від своєї унікальної індивідуальності та колірної схеми бренду. Тут ви можете отримати безкоштовні та платні накладки, розроблені експертами-професіоналами. Отже, ви можете бути впевнені в якості продуктів, які ви отримуєте на цій платформі.

Також не потрібно витрачати час на макети та доопрацювання. Щоб завантажити та встановити ці накладки, які підтримують YouTube і Facebook Gaming, потрібно лише кілька секунд.

Підведенню

Тепер ви знаєте, де отримати незвичайні накладки для своїх прямих трансляцій на YouTube, Twitch, Facebook Gaming тощо.

У статті описано безкоштовні та платні платформи. Ви можете спробувати той, який відповідає вашому бюджету каналу прямої трансляції та творчому стилю.

Вас також можуть зацікавити найкраще програмне забезпечення для трансляції в прямому ефірі та найкращі платформи для трансляції ігор у прямому ефірі, щоб налаштувати успішний канал YouTube або Twitch.