techukraine.net techukraine.net 10 вправ, які допоможуть вам відновитися після кесаревого розтину

10 вправ, які допоможуть вам відновитися після кесаревого розтину

Categories:

Важко знати, як безпечно тренуватися після кесаревого розтину. Крім того, повернення до розкладу тренувань після такої великої хірургічної процедури може бути досить складним.

MAKEUSEOF ВІДЕО ДНЯ

Але важливо додати до свого життя повсякденну активність, як тільки лікар дасть вам дозвіл знову почати регулярні фізичні вправи. Щоденні фізичні вправи мають вирішальне значення, оскільки вони дійсно можуть допомогти у відновленні після кесаревого розтину, що включає напруження основних м’язів.

Нижче наведено кілька легких тренувань на YouTube, які підходять жінкам, які відновлюються після кесаревого розтину.

The YouTube-канал Вагітність і післяпологовий ТБ пропонує безпечні тренування для майбутніх мам, щоб залишатися активними, а також післяпологові сеанси. Крім того, існують навіть уроки фізичних вправ, які допоможуть скоротити пологи, якщо у вас природні пологи.

Але для тих, у кого були кесарів розтин, Pregnancy and Postpartum TV також пропонує цілий список відтворення, присвячений безпечним тренуванням для відновлення після кесаревого розтину.

Це конкретне відео тренування — це 25-хвилинне післяпологове заняття пілатесом, яке зосереджується на вашій серцевині, але також працює на всьому тілі. Крім того, протягом уроку ви будете практикувати діафрагмальне дихання, щоб переконатися, що ваше серце завжди задіяне.

The YouTube-канал Bump and Beyond був створений Vicky Warr, щоб надати жінкам найкращі тренування під час вагітності та після пологів. Як експерт із фітнесу під час вагітності та після пологів, ви знаєте, що можете розраховувати на поради щодо тренувань від Вікі Уорр, зокрема на її тренування та підказки щодо кесаревого розтину.

Якщо ви шукаєте вправи для зміцнення нижньої частини живота після кесаревого розтину, Вікі пропонує вам п’ять важливих вправ. Рухи починаються з основного нахилу тазу до розгинання ніг і присідань з вагою тіла. І найприємніше те, що клас дуже короткий, і вам не потрібне жодне тренажерне обладнання.

  Як завантажувати додатки на iPhone без джейлбрейка

Це тренування від Лорен Фіттер насправді є частиною її плану відновлення після кесаревого розтину, який складається з 10 різних тренувань. Усі тренувальні заняття тривають лише по 15 хвилин, з 50 секціями роботи та 10 секундами відпочинку.

Однак ви повинні прагнути виконувати кожне тренування принаймні два-три рази на тиждень, перш ніж переходити до наступного тренування. Цей аспект важливий, оскільки він гарантує, що ваше тіло достатньо міцне та що ви прогресуєте безпечним темпом.

Усі тренувальні заняття в програмі проводить сама Лорен, і вона обов’язково включає корисні інструкції та модифікації протягом практики.

The YouTube-канал Fit With Sally це все про пренатальну та післяпологову придатність. Як і на багатьох інших каналах YouTube, цей також пропонує список відтворення тренувань кесаревого розтину, де ви можете знайти кілька безпечних занять.

Цей, зокрема, є швидким 17-хвилинним сеансом всього тіла, і вона рекомендує робити це через вісім-десять тижнів після пологів кесаревого розтину, але обов’язково спочатку проконсультуйтеся з лікарем.

Тренування складається з кількох різних простих вправ, зокрема підйоми ніг абдукторами, бічні дошки, кола руками та сумо-присідання. Але не хвилюйтеся, Саллі обов’язково вимикає таймер тренування, щоб ви ніколи не поспішали під час уроку.

На YouTube-канал BodyFit By Amy, ви знайдете сотні тренувань, починаючи від веселих літніх тренувань і закінчуючи післяпологовими тренуваннями, щоб назавжди схуднути з дитиною. Більш того, в ній доступно 50 тренувань Плейлист BabyFitа також є цілий список відтворення, присвячений діастазу прямих м’язів, який є поширеним явищем під час кесаревого розтину.

Але обов’язково ще раз перевірте, чи обраний вами клас тренувань безпечний для кесаревого розтину. Вищезгаданий курс є одним із її старих відео. Це 12-хвилинна вправа спеціально для тих, хто хоче відновитися після кесаревого розтину, і вона спрямована на посилення вашої основної сили та підтягування преса.

  Як отримати портретний режим на непідтримуваному iPhone

Після кесаревого розтину найкраще завжди починати з м’яких вправ, а потім розвивати свій шлях у міру зміцнення. Цей тренувальний курс від «Сильної мами» може допомогти вам відновити своє тіло лише за допомогою вашої ваги.

Для заняття потрібен певний реквізит для вправ, як-от стіна та стілець, тому краще мати їх поблизу перед початком. В додаток, YouTube-канал «Сильна мама». містить список вправ, безпечних для кесаревого розтину, а також корисні поради, підказки та поради, які допоможуть вам під час одужання.

Післяпологовий діастаз прямих м’язів – це, по суті, роз’єднання м’язів живота під час або після вагітності. Через це ваш живіт може стирчати або випирати протягом тривалого часу. Але не хвилюйтеся — ви можете почати відновлювати м’язи преса, використовуючи курс тренувань від Growwithjo.

Це заняття в стилі пілатесу триває 30 хвилин, і вам слід спробувати виконувати його принаймні двічі на тиждень, якщо ви хочете побачити стійкі результати. Однак із жвавою музикою та веселими рухами дотримуватися цього тренування так само легко, як ніколи.

Ви шукаєте канал YouTube, який містить усе, що пов’язано з дитиною, від уроків пологів і порад щодо грудного вигодовування до порад мам і саморобок у дитячому садку? Якщо так, то вам потрібно підписатися YouTube-канал BabyCenter. Однак, коли мова йде про заняття тренуваннями, канал дещо обмежений.

На щастя, є дивовижне — і швидке — відео, яке складається з п’яти легких основних вправ, які ідеально підходять для тих, хто народжував через кесарів розтин. Заняття веде Анна Вікторія, яка створила Fit Body — відомий мобільний додаток для фітнесу та харчування, який можна завантажити на iOS і Android.

Йога є одним із найкращих тренувань після кесаревого розтину, оскільки вона може допомогти вам як фізично, так і розумово. Школа йоги Sally Parkes пропонує понад 100 занять йогою, включаючи післяпологові та пренатальні практики йоги.

  Як перевірити швидкість вашої мережі Інтернет в Ubuntu

Цей 15-хвилинний серіал ідеально підходить для вашого повсякденного життя, не завдаючи вам шкоди та не виснажуючи вас. Ви можете виконувати всю практику йоги лежачи, і вона починається повільно з м’яких розтяжок, а потім переходить до легких рухів йоги, таких як кішка-корова та поза дитини, що відпочиває.

Те, що ви відновлюєтеся після кесаревого розтину, не означає, що ви не можете отримувати задоволення від своїх тренувань. The YouTube-канал G-Fit від Geetz містить веселе тренування з низьким навантаженням на основі Zumba, яке також безпечне для кесаревого розтину.

Під керівництвом сертифікованого персонального тренера та мами, яка одужує Гіту, це зручне для початківців 15-хвилинне заняття сповнене бадьорих пісень і веселих танцювальних рухів, щоб підняти настрій. Звичайно, важливо, щоб ви дотримувалися відеозаписів із тренуваннями, які є безпечними для кесаревого розтину, і пам’ятайте, що завжди починайте повільно, не надто сильно напружуючи себе протягом усього заняття.

Поверніться до вправ після кесаревого розтину

Неможливо миттєво повернутися до звичного розкладу тренувань після кесаревого розтину. Щоб знову почати тренуватися, можуть знадобитися тижні і навіть місяці, тому краще починати повільно й поступово прогресувати.

Пам’ятайте, що не існує двох однакових пологів за допомогою кесаревого розтину, тому відчуття вашого тіла можуть відрізнятися від того, що відчуває людина, яка також пережила кесарів розтин. Тому так важливо приділяти пильну увагу власному організму. Тож спробуйте ці уроки вправ на YouTube, щоб допомогти вам дотримуватися найкращих щадних і безпечних для кесаревого розтину вправ, активностей і рухів.