techukraine.net techukraine.net Ідеальний інструмент для співпраці та створення нотаток

Ідеальний інструмент для співпраці та створення нотаток

| | 0 Comments| 10:00 AM
Categories:

Щоб залишатися конкурентоспроможними, підприємствам у сучасному швидкозмінному середовищі, орієнтованому на технології, потрібне найкраще програмне забезпечення для співпраці та створення нотаток.

Від студентів і професіоналів до членів проектної команди інструмент, який допомагає в ефективному та результативному управлінні інформацією, є обов’язковим.

Confluence та OneNote є популярними інструментами для співпраці та створення нотаток, які існують уже деякий час, і завдяки великій базі користувачів між ними вони є надійними та надійними варіантами.

Якщо вам важко вибрати між ними, ми допоможемо вам. Наш посібник пропонує вичерпне порівняння, що включає в себе деталі їхніх функцій, щоб допомогти вам прийняти рішення про покупку. Ласкаво просимо на борт.

Огляд Microsoft OneNote

Microsoft OneNote це цифровий додаток для створення нотаток і організації, що сприяє продуктивності особистого та командного життя. Програмне забезпечення дозволяє користувачам створювати, записувати, упорядковувати та ділитися списками справ, рукописними нотатками, ідеями, зображеннями, аудіо- та відеозаписами в гнучкому цифровому блокноті з можливістю пошуку.

OneNote надає такі практичні функції, як захист паролем, додавання тегів до блокнота та інтеграцію з іншими програмами Microsoft, такими як Word і Outlook, що полегшує спільний доступ і співпрацю. Найважливіше те, що OneNote має універсальний і зручний інтерфейс користувача, який робить його відомим серед команд, які повинні співпрацювати над будь-яким проектом.

Читайте також: Найкращі програми для створення нотаток для оцифровки ваших нотаток.

Огляд Confluence

Confluence — це інструмент командної співпраці від Atlassian, спеціально розроблений для допомоги у створенні вмісту та управлінні інформацією. Додаток надає централізовану платформу, де члени команди можуть створювати, ділитися, організовувати, документувати та обговорювати плани та ідеї в одному центральному місці.

Провідні функції Confluence включають блоги, вікі та сторінки, які дозволяють користувачам створювати вміст і керувати ним, зберігаючи історію та контекст кожного документа.

Інструмент можна легко інтегрувати з Trello та Jira, що робить автоматизацію робочого процесу та керування проектами безперебійними. Додаток ідеально підходить для малих і великих підприємств, оскільки він допомагає оптимізувати обмін інформацією та робить її легко доступною для кожного члена команди.

Confluence проти OneNote: як вони працюють?

Як працює Confluence

Confluence сприяє вдосконаленій командній роботі та співпраці, дозволяючи учасникам ділитися, зберігати та впорядковувати вміст. Користувачі можуть створювати плани проектів, робити нотатки та надсилати індивідуальні та командні потреби проекту одночасно, окрім можливості посилити зворотний зв’язок, додаючи коментарі.

Ваші коментарі як члена команди доступні всій команді в режимі реального часу, і вони можуть відповідати відповідним чином. Хмарна архітектура інструменту та зручний інтерфейс гарантують, що вся команда може керувати проектами, де б вони не були, незалежно від їх пристроїв.

Atlassian дозволив користувачам інтегрувати Confluence зі сторонніми програмами, такими як Jira Align і програмне забезпечення Jira. Інструмент також сумісний з іншими програмами сторонніх розробників, тобто більшість корпоративних користувачів, ймовірно, побачать, що інструмент інтегрується з інструментами управління проектами, якими вони вже користуються. Це дає змогу користувачам оптимізувати свої бізнес-операції, таким чином дозволяючи своїм командам співпрацювати та працювати ефективніше.

Як працює OneNote

OneNote полегшує створення цифрових нотаток і пропонує користувачам централізований центр для збереження нотаток, дослідження та планування відповідної інформації, яку вони можуть використовувати пізніше вдома, в офісі чи в школі.

Додаток пропонує блокноти, якими можна користуватися необмежений час, тобто вам більше не доведеться турбуватися про ручку та папір. Однак, якщо і коли вам потрібні фізичні нотатки, інструмент спрощує друк і розповсюдження нотаток, оскільки вам потрібно лише задіяти функцію пошуку, щоб отримати необхідну інформацію, якщо ви пам’ятаєте ключове слово, навіть якщо ви забули дату.

  Чому кнопка Turbo уповільнювала роботу вашого ПК у 90-х?

OneNote розміщено в Інтернеті, тобто користувачі завжди можуть отримати до нього доступ у дорозі, якщо у них є підключення до Інтернету.

Confluence проти OneNote: переваги

Переваги використання Confluence

Confluence може внести багато змін у ваш бізнес, якщо ви завжди маєте справу з великими проектами, що охоплюють кілька команд або локацій. Додаток підвищить вашу ефективність, представивши такі переваги:

➡️ Економія часу: Confluence усуває трудомісткий зворотний зв’язок, оскільки ви можете завантажувати документи, у які менеджери та редактори можуть вказувати необхідні зміни в режимі реального часу. Наявність готових шаблонів означає, що проектну документацію можна створювати швидко та легко, а прозорість дозволяє легко дотримуватися графіка.

➡️ Віддалені можливості: членам команди не потрібно подорожувати чи працювати з точного місця – вони можуть співпрацювати, не потребуючи особистих зустрічей, оскільки вони можуть синхронізуватися через пристрої Android та iOS.

➡️ Централізоване зберігання даних: ви можете зберігати всі свої дані в одному просторі, але ви можете створити різні робочі області для різних відділів. Ця функція полегшує співпрацю між відділами.

➡️ Редагування: ви можете використовувати інструмент керування версіями сторінок і файлів, щоб редагувати та зберігати документи, але зберігайте оригінальний файл для подальшого доступу, тобто попередні версії завжди доступні для довідки.

➡️ Комунікація: керівники проектів можуть робити оголошення, щоб звернутись до всеосяжних або спеціальних груп, окрім окремих учасників, з оновленнями компанії.

Переваги використання OneNote

OneNote дозволяє користувачам форматувати тексти, створювати таблиці або перетягувати зображення, окрім додавання аудіо- та відеозаписів до нотаток. Серед інших переваг використання інструменту:

➡️ Оцифрування нотаток: додаток може розпізнавати та перетворювати рукописні нотатки на текст в електронному вигляді, окрім увімкнення сканування намальованих від руки діаграм та їх вставки в нотатки – корисно під час мозкових штурмів.

➡️ Обмін нотатками: інструмент полегшує обмін нотатками з іншими – вони можуть переглядати та редагувати ваші нотатки, забезпечуючи членам команди можливість працювати та рухатися одночасно, надаючи та отримуючи відгуки.

➡️ Переміщення між пристроями: програмне забезпечення сумісне з пристроями Windows, iOS, Mac і Android.

➡️ Безпека високого рівня: OneNote гарантує найвищу безпеку, пов’язану з Microsoft, використовуючи ідентифікацію користувача, шифрування даних і захищені паролем окремі блокноти.

➡️ Безкоштовне використання: додаток ідеально підходить для користувачів з обмеженим бюджетом, оскільки ви можете вибрати між безкоштовною та недорогою версіями, перш ніж вибрати преміум-версії.

➡️ Інтеграції: OneNote легко інтегрується з іншими продуктами Microsoft, що дає змогу звертатися до важливих даних без перемикання програм.

➡️ Легка організація даних: програма дає змогу створювати окремі блокноти за допомогою різних шаблонів, тому організація даних стає простою справою.

➡️ Універсальність: універсальність OneNote дозволяє працівникам налаштовувати інструмент відповідно до своїх потреб, незалежно від того, чи працюють вони над простим чи складним проектом.

Confluence проти OneNote: порівняння

особливості

OneNote розроблено спеціально для створення нотаток і організації вмісту в цифрових блокнотах. Він постачається з основними інструментами для форматування – зміни кольору, стилю чи шрифту або додавання зображень, відео та аудіофайлів до тексту. Крім того, ви можете писати та малювати вручну, перш ніж перетворювати свої нотатки на текст, окрім можливості шукати тексти у збережених нотатках. Ця функція дозволяє користувачам спільно використовувати блокноти та працювати одночасно.

Confluence сприяє надзвичайній співпраці між учасниками на додаток до можливостей ведення нотаток. Користувачі можуть створювати, керувати, зберігати та впорядковувати файли, а також відстежувати завдання та робочі процеси для командних проектів. Крім того, програма дозволяє користувачам маніпулювати доступними темами, шаблонами та макросами, щоб адаптувати вміст до конкретних індивідуальних потреб. Confluence має додаткові розширені інструменти, які дозволяють відстежувати зміни, залишати коментарі та спілкуватися на додаток до контролю доступу, інструментів звітності та журналів аудиту.

  Як автоматично сортувати фотографії за допомогою смарт-альбомів на Mac

Ціноутворення

OneNote безкоштовний для користувачів з обліковим записом Microsoft, але має менше функцій.

І навпаки, Confluence є повністю платним інструментом, який потребує підписки, але має безкоштовний пробний період. Фактична вартість Confluence визначається кількістю вибраних функцій і кількістю користувачів.

Інтерфейс користувача – простота використання

Користувальницький інтерфейс OneNote виглядає більш зручним і простим у використанні, оскільки він нагадує цифровий блокнот. На головному екрані представлено список блокнотів, у кожному блокноті є розділи та сторінки, які ви можете розташувати як забажаєте. Ви можете легко додавати зображення, тексти та інші форми медіа за бажанням або впорядковувати свої нотатки за допомогою тегів і міток.

Інтерфейс Confluence може бути складним і має крутішу криву навчання. Інструмент доступний для багатьох налаштувань, оскільки на головному екрані є інформаційна панель, за допомогою якої можна змінювати віджети, окрім гаджетів, які відображають важливу інформацію. Ви можете впорядковувати свій вміст, створюючи простори, сторінки та блоги, окрім додавання тексту, зображень, аудіо, відео та інших засобів масової інформації до наявного тексту. Використовуючи брендові або командні теми, кольори та логотипи, ви можете персоналізувати сторінки та простори.

Інтеграція

Будучи невід’ємною частиною пакету Microsoft Office, OneNote бездоганно працює з відомими програмами Microsoft, такими як PowerPoint, Excel і Word. У результаті ви можете легко імпортувати експертні статті між OneNote та іншими програмами. Ви також можете ділитися своїми нотатками через OneDrive та Microsoft Teams, окрім інших програм сторонніх розробників, як-от IFTTT або Zapier, які полегшують робочий процес і автоматизують завдання.

Confluence легко інтегрується з більшою кількістю програм сторонніх розробників, ніж OneNote, зі списком таких відомих програм, як Slack, Trello, Jira та Salesforce; як наслідок, командам, які використовують додаток, легше ефективно співпрацювати. Торговий майданчик Confluence переповнений додатковими програмами та доповненнями, які ви можете встановити залежно від ваших особистих потреб. Деякі яскраві приклади включають можливість додавати блок-схеми, діаграми або інтелектуальні карти на ваші сторінки шляхом встановлення відповідних програм. Користувачі можуть підключати свої програми до популярних постачальників послуг хмарного сховища, таких як Google Drive або Dropbox.

Продуктивність

Confluence — це веб-додаток для створення нотаток і співпраці, якому потрібне підключення до Інтернету. Продуктивність програми значно підвищується або зменшується залежно від швидкості та надійності вашого інтернет-з’єднання, пам’яті комп’ютера чи іншого пристрою та потужності обробки. Confluence може трохи повільніше відображати вміст або завантажувати сторінки, ніж OneNote, якщо ваше підключення до Інтернету повільне або нестабільне. З іншого боку, програма має більш просунуті інструменти та може обробляти набагато більше вмісту, що робить її ідеальним вибором для організацій і великих команд.

З іншого боку, OneNote — це менша програма, сумісна з більшістю ПК, ноутбуків, смартфонів і планшетів. Щоб запустити OneNote, вам не потрібно забагато пам’яті чи процесорної потужності, оскільки він без проблем працює зі старими пристроями, включно з менш потужними. Найбільш захоплюючим у використанні OneNote є те, що ви можете використовувати його без підключення до Інтернету, тобто користувачі можуть вносити необхідні редагування чи інші зміни до своїх нотаток, перебуваючи в дорозі в місцях з обмеженим або поганим з’єднанням. Проте зауважте, що продуктивність програми під час використання чи зберігання великих медіа-блокнотів або тих, що містять більше медіа-файлів, погіршується, якщо використовується в місцях із поганим підключенням до Інтернету.

  Скільки людей мають Netflix?

OneNote проти Confluence: випадки використання

Злиття

Найкраще в Європі обладнання для розваг і спілкування небо може похвалитися командою з понад 30 000 дистанційних працівників, які покладаються на доставку оригінальних фільмів і підписок на новини клієнтській базі, що перевищує 22 мільйони. Така велика команда, яка працює у 32 віддалених місцях, вимагає найвищого рівня співпраці для ефективної роботи та підтримки довіри та видимості. Розкриваючи, що компанія використовує Atlassian’s Confluence, менеджер з розробки програмного забезпечення Sky Девід Грірсон зазначив, що використання програми дозволило їм зламати інформаційні бункери.

За словами Грірсона, на додаток до відстежуваності, Confluence зміцнила свою контроль над чутністю, покращивши видимість розробки замість того, щоб ховати речі в силосах. Для Sky запровадження Confluence змінило правила гри, оскільки інструменти додатка не давали відповідей, але показали запитання, які вони мали поставити, і відкрили членам команди компанії культуру відкритого спілкування, якої ніколи раніше не існувало.

OneNote

Використання OneNote допомогло міжнародному блогеру, спікеру, автору та YouTuber Несвіжий Хансен розвинути так бажаний баланс між роботою та особистим життям. Хансен користувався пакетом продуктів Microsoft принаймні вісім років і постійно шукав нову технологію, яка б спростила його життя, щоб він міг відмовитися від звички постійно перевіряти свій телефон. За його словами, відкриття програми OneNote стало для нього угодою, оскільки це дало йому змогу повернути втрачений час, який він тепер використовує для спілкування з родиною, покращення якості роботи та перегляду «Зоряних війн».

Хансен розповідає, що він використовує OneNote щодня на роботі, щоб передавати свої ідеї, думки, списки справ, нотатки для зустрічей, завдання та сесії на дошці в одному місці – у своєму основному блокноті. Він записує кожну ідею, що виникає в його голові, про яку він легко міг би забути. Оскільки він виконує кілька ролей у своєму бізнесі, програма допомагає йому записувати інформацію та знаходити її під час пошуку. Для Хансена OneNote є найкращим інструментом, який, на його думку, повинен взяти на озброєння кожен, хто потрапив у подібну ситуацію.

Заключні думки

OneNote і Confluence — це динамічне програмне забезпечення для створення нотаток і спільної роботи, яке пропонує різні функції, які ви знайдете підходящими відповідно до ваших потреб і потреб. Якщо ви все ще на огорожі, ось що ми сказали.

Виберіть Confluence, коли шукаєте програму, яка:

  • Полегшує спільну роботу над проектами та документами в реальному часі
  • Зберігає дані в одному місці
  • Інтегрує редагування, спільне написання та керування блогами, сторінками та вікі
  • Надає історію внесених змін

З іншого боку, виберіть OneNote, якщо вас цікавить інструмент, який пропонує:

  • Співпраця в режимі реального часу дозволяє кільком користувачам працювати одночасно
  • Пропонує додатковий захист паролем
  • Легко інтегрується з інструментами Microsoft і має доступ до кількох пристроїв
  • Окрім потужної функції пошуку, він підтримує настроювані блокноти

Коли ви порівнюєте Confluence з OneNote, ви розумієте, що тонка грань розділяє інструменти для створення нотаток і співпраці. Тому «найкращий інструмент» залежить від ваших потреб. Виберіть OneNote, якщо у вас обмежений бюджет, або Confluence, якщо ви не проти витратити гроші на доступ до преміум-функцій.

Далі перегляньте детальну статтю Confluence Vs. Share Point.