Як P2E у першій у світі багатоланцюговій грі

Categories:

Blockchain Monster Hunt — це багатоланцюгова гра, яка винагороджує вас криптотокенами за ваші ігрові навички. Хочете знати, як працює механізм «грай, щоб заробити»?

За останні роки ігрова індустрія, заснована на блокчейні та Metaverse, пережила величезне зростання. Очікується, що до 2028 року розмір глобального ринку ігор на блокчейні перевищить 104 мільярди доларів. Вражаюче, правда?

Крім того, геймери перейшли на ігрові платформи на основі Metaverse, щоб отримувати винагороди та кращий досвід. Очікується, що до 2027 року ринок доповненої реальності (AR) і віртуальної реальності (VR) досягне понад 2500 мільйонів користувачів.

Blockchain Monster Hunt є популярною темою для обговорення серед геймерів у криптопросторі. Давайте відразу почнемо цю гру доповненої реальності (AR) на основі блокчейна.

Що таке Blockchain Monster Hunt?

Blockchain Monster Hunt — перша в світі багатоланцюгова гра. Ця гра створена за мотивами мобільної гри з доповненою реальністю (AR) Pokémon-GO. Ви можете грати в цю гру, щоб досліджувати різні цифрові простори.

Кожен простір представлений у вигляді блоку в блокчейні з обмеженою кількістю монстрів. Ви можете битися або полювати на цих унікальних монстрів, щоб просунутися в гру. Гравців цієї гри Metaverse також називають «Захисниками блокчейну».

Кожен гравець Blockchain Monster Hunt починає гру, пам’ятаючи про одну місію. Ця місія полягає в участі в боях і полюванні на злих монстрів. Якщо вам не вдасться полювати на монстрів, вони продовжуватимуть розбещувати мультивсесвіт.

Blockchain Monster Hunt використовує технологію блокчейну, щоб уникнути перевантаження мережі, з яким стикаються інші подібні ігри. Крім того, багатоланцюгові функції дозволяють гравцям різних блокчейнів взаємодіяти та створювати активну ігрову спільноту.

Джерело: bcmhunt.gitbook.io

Гравці можуть вибрати та переключитися на кілька блокчейн-мереж відповідно до своїх уподобань. Підтримувані мережі включають Ethereum, BSC (BNB Smart Chain), Moonbeam і Polygon.

Наприклад, ви знайдете вогняних монстрів у мережі BSC, тоді як водяних монстрів у мережі Ethereum. Якщо ви хочете охолодити вогняного монстра за допомогою водяного монстра, ви можете купити монстра за допомогою функції підтримки кількох ланцюгів.

Як Play-to-Earn (P2E) працює в Blockchain Monster Hunt?

Blockchain Monster Hunt пропонує чотири способи заробітку, весело граючи. Ці способи складаються з:

#1. Ловля монстрів

Ловля монстрів дозволяє збагатити вашу колекцію видів монстрів. Потім ви можете торгувати цією колекцією, щоб заробити жетони.

  Як використовувати приватний перегляд Safari на iPhone або iPad

Джерело: bcmhunt.gitbook.io

Blockchain Monster Hunt використовує попередньо встановлений алгоритм, який визначає цінність монстрів. Тут навіть розробники ігор не можуть передбачити значення та тип виду монстра, якщо блок не викарбовано.

До основних факторів, пов’язаних з пійманням монстра, відносяться:

 • Дійсний час лову: термін дії монстрів обмежений 200 блоками.
 • Показник успіху: цей показник визначає можливість зловити монстрів. Чим вищий показник успіху, тим більше шансів заробити жетони.
 • Статистика монстрів: потужні монстри мають високі характеристики, і їх важко зловити.
 • Рівень досконалості монстра: рівень досконалості залежить від монстра, і ви можете дізнатися його рівень, лише спіймавши одного.
 • Підтримка елемента: щоб зловити монстра, вам потрібно тримати іншого монстра, який підтримує певний елемент. Наприклад, вам потрібно мати водяного монстра, щоб зловити вогняного монстра.
 • Мінімальна сила лову: кількість енергії, необхідна для лову монстра.
 • Підсилювач ловлі: ви можете використовувати «підсилювач ловлі», щоб додати більше енергії та збільшити «відсоток успіху».

#2. Боротьба з монстрами

Боротьба з монстрами базується на елементах, якими володіє ваш монстр. Ваш монстр повинен мати сильніші елементи, щоб перемогти ваших ворогів.

Джерело: bcmhunt.gitbook.io

Кожен елемент має свою силу проти двох інших елементів. Навпаки, той самий елемент демонструє слабкість проти двох інших елементів. Одним словом, важливо визначити сильні та слабкі сторони елементів вашого монстра.

Blockchain Monster Hunt надає два типи бойових ігрових режимів:

 • Гравець проти оточення (PvE): у цьому режимі вам потрібно битися та перемогти монстрів неігрового персонажа (NPC). Тут винагороди включають криптотокени, NFT або енергію. Отримані винагороди будуть випадковими.
 • Гравець проти гравця (PvP): режим PvP дозволяє вам кинути виклик іншим онлайн-гравцям для битви. Крім того, ви також будете отримувати завдання від гравців. Коли двоє гравців будуть готові, вони повинні будуть вибрати трьох монстрів для боротьби протягом однієї хвилини. Є три раунди, і гравець, який виграє два раунди, оголошується переможцем.

#3. Ігрові предмети

Удосконалюйте навички свого монстра, щоб перемогти супротивників і отримати нагороди. У цьому випадку ігрові предмети дозволяють модифікувати ваших монстрів, щоб покращити їхні бойові навички та силу.

Джерело: bcmhunt.gitbook.io

Ігрові предмети складаються з чотирьох видів: атака, швидкість, захист і здоров’я. Вам потрібно налаштувати ці навички та сили, щоб зробити вашого монстра ефективним.

Крім того, є чотири типи раритетів: Epic, Rare, Uncommon і Common. Ви можете придбати ці предмети на ринку або розпакувати «Таємничу скриньку».

Ви можете налаштувати свого монстра, комбінуючи необхідні навички, сили та рідкість. Крім того, ви можете постійно змінювати предмети під час гри.

Ігрові предмети можна використовувати для участі в режимах PvE та PvP Blockchain Monster Hunt. Крім того, використання цих предметів не впливає на вашу витривалість, бойові нагороди чи EXP.

  10 найкращих платформ хостингу для австралійського ринку

#4. Mystery Box

Переможці битв PvE мають шанс виграти таємничі скриньки. Крім того, гравці можуть карбувати ці таємничі ящики в мультивсесвіті, борючись із дикими монстрами.

Джерело: bcmhunt.gitbook.io

Як вказує назва, ви ніколи не можете передбачити, що знаходиться всередині таємничої скриньки. Тому ви знайдете жетони, ігрові предмети, енергію, рідний жетон ланцюга або талісман ланцюга.

Підтримка кількох мереж Blockchain Monster Hunt дозволяє користувачам полювати на талісмани різних мереж. Крім того, ви також отримаєте таємничу скриньку як дроп із ваших конкретних монстрів.

Ви можете знати швидкість випадання вашої таємничої скриньки перед тим, як вступити в бій. Крім того, швидкість падіння починається з 0,1% і поступово збільшується.

Відсоток шансів отримати винагороду буде показано вам заздалегідь. Використовуючи цей коефіцієнт падіння, ви можете вирішити продати подарункову коробку або відкрити коробку.

#5. Розведення

Blockchain Monster Hunt дозволяє розводити та створювати нового монстра. Ці нові називаються «Штучні монстри».

Джерело: bcmhunt.gitbook.io

Вам потрібно підібрати необхідні елементи монстра, щоб створити абсолютно нового монстра. Значення новоствореного монстра залежить від вибраного елемента, досвіду батьківського монстра та його роду.

Створюючи штучного монстра, ви маєте повний контроль над вибором потрібних монстрів. Крім того, ви можете об’єднати максимум до 8 монстрів. Разом із потрібними монстрами вам також потрібно додати очки есенції для 100% успіху розмноження.

Нарешті, ви можете використовувати штучних монстрів, щоб:

 • Збирайте енергію під час битв PvE.
 • Бийтеся з противниками в режимі бою PvP.
 • Продавайте їх на ринку в обмін на жетони.

Що таке токен Blockchain Monster Hunt (BCMC)?

BCMC — це рідний токен, що стоїть за екосистемою Blockchain Monster Hunt. Створені за стандартом токенів ERC-20/BEP-20, ці токени винагороджують геймерів за їхні навички та внесок.

Ринкова капіталізація BCMC на момент написання статті становить понад 1,5 мільйона доларів. Крім того, цей криптовалютний токен має середній щоденний обсяг торгів понад 28 000 доларів США.

Токен BCMC надає функції фермерства на QuickSwap, ApeSwap і StellaSwap. Тут підтримувані криптотрейдингові пари включають BCMC/MATIC LP, BCMC/BNB LP і BCMC/GLMR.

Ви також можете використовувати BCMC, щоб зарядити «Енергією» своїх монстрів. Крім того, ви також можете використовувати цей жетон як внутрішньоігрову валюту.

Найбільшою перевагою для гравців у цій Blockchain Monster Hunt є наявність вбудованого багатоланцюжкового мосту токенів. Тут ви можете вільно передавати токени BCMC між кількома мережами блокчейну.

З огляду на токеноміку проекту Blockchain Monster Hunt, загальна пропозиція становить 1 мільярд токенів BCMC. Зараз в обігу є понад 237 мільйонів токенів BCMC.

Джерело: bcmhunt.com

Blockchain Monster Hunt виділяє 40% від загальної кількості токенів для винагороди майнерів. Також 18% йде на команду та радників. Наступні більші асигнування 17,6% виділяються на екосистему та скарбницю проекту.

  Виправити помилку запису на диск Dota 2

Тоді Blockchain Monster Hunt виділяє 14,1% постачання токенів BCMC на маркетинг і партнерство. Приватні інвестори отримують 9,8% від вкладених коштів. Нарешті, решта 0,5% використовується для публічних раундів.

Як купити токени BCMC?

Ви можете придбати токени BCMC, розміщені на таких криптобіржах, як ApeSwap, Gate.io, MEXC, PancakeSwap (V2), QuickSwap і SushiSwap. Однак найбільший обсяг токенів BCMC торгується на централізованій біржі Gate.io та децентралізованій біржі PancakeSwap (V2).

Давайте розглянемо кроки для покупки токенів BCMC на Gate.io та PancakeSwap (V2).

#1. Купуйте токени BCMC у Gate.io

 • Відвідайте Gate.io.
 • Створіть обліковий запис у Gate.io, завершивши процес підтвердження.
 • Існуючі користувачі можуть увійти за допомогою облікових даних користувача Gate.io.
 • Завантажте свій гаманець Gate.io токенами USDT.
 • Перейдіть до розділу «Спотові ринки».
 • Знайдіть маркер «BCMC». Ви знайдете торгову пару BCMC/USDT; виберіть його.
 • Тепер виберіть суму USDT, необхідну для покупки токенів BCMC.
 • Потім натисніть «Купити».
 • Нарешті, ви отримаєте токени BCMC у свій гаманець Gate.io.

  #2. Купуйте токени BCMC у PancakeSwap (V2)

 • Відвідайте платформу PancakeSwap.
 • Підключіть свій гаманець до платформи PancakeSwap. Ви можете підключити MetaMask, Trust Wallet або Binance Wallet.
 • Далі виберіть мережу блокчейн. Ви можете вибрати Ethereum, BSC або Aptos.
 • Тепер натисніть розділ «Торгівля» у верхньому лівому куті платформи PancakeSwap.
 • Потім виберіть опцію «Поміняти».
 • Тепер завантажте свій підключений гаманець токенами WBNB, оскільки PancakeSwap підтримує торгову пару WBNB/BCMC.
 • Виберіть WBNB як перший токен обміну.
 • Потім виберіть BCMC як другий токен обміну та натисніть «Імпортувати».
 • Далі виберіть значення токенів WBNB, які ви хочете обміняти на BCMC, і натисніть «Обмін».
 • Після завершення обміну ваш підключений гаманець отримує токени BCMC.

  Примітка: коли ви купуєте токени BCMC, ви можете підключити цей гаманець до платформи Blockchain Monster Hunt. Крім того, ви також можете зберігати нагороди NFT в тому ж гаманці.

  Заключні слова

  Blockchain Monster Hunt, безсумнівно, цікава P2E-гра. Ви можете грати в цю гру, щоб отримати нагороди у вигляді жетонів BCMC.

  Крім того, функція підтримки кількох ланцюгів дозволяє вам мати плавний ігровий досвід. Загалом, весело грайте та заробляйте крипто-токени.

  Далі перегляньте онлайн-курси криптовалюти для початкового та просунутого рівнів.