Як iOS 13 розблокує потенціал NFC

NFC тривалий час стримується Apple, не підтримує його — тільки Android. Тепер, коли обидві основні платформи смартфонів незабаром будуть підтримувати NFC, технологія може повністю розкрити свій потенціал. Майбутнє – від замків без ключа до цифрових ідентифікаторів.

Чому NFC і чому це важливо?

Apple Pay завжди використовував NFC для безконтактних платежів. Якщо ви коли-небудь платили за щось за допомогою iPhone або Apple Watch, ви використовували NFC.

NFC розшифровується як Near Field Communications, і це набір стандартів, які дозволяють пристроям спілкуватися через радіохвилі, коли вони знаходяться в безпосередній близькості. Акцент на близькості, оскільки пристрої мають бути на відстані 4 дюйми один від одного або менше.

За допомогою NFC ви можете виконувати різноманітні завдання, будь то обмін даними, мобільні платежі чи читання та запис тегів.

NFC — це не нова технологія, але всебічна підтримка — те, чого ми ніколи не бачили. Телефони Android давно вже отримали повну підтримку NFC, а також Blackberry і Windows Phone. Але застосування NFC не гарантує успіху мобільної платформи.

Але для всіх мобільних пристроїв, які мають NFC, існував один істотний випадок: iPhone. У той час як телефон Android з апаратним забезпеченням NFC (Nexus S) був випущений у 2010 році, iPhone з апаратним забезпеченням NFC (iPhone 6) знадобився до 2014 року. І спочатку він був заблокований виключно для обробки платежів.

З часом ситуація змінюється, і з iOS 13 у iPhone, що повертається до iPhone 7, буде розблокований потенціал NFC. Розробники додатків можуть читати й записувати мітки NFC, читати чиповані паспорти та ідентифікаційні картки, розблоковувати двері з підтримкою NFC тощо.

Використовуйте свій iPhone, щоб розблокувати двері

Однією з обіцянок NFC є додаткова зручність у вашому житті. Завдяки розширеній підтримці в iOS 13 ви можете не лише залишити гаманець вдома, але, можливо, навіть ключі від будинку.

  Як автоматично зберігати всі цифрові сенсорні повідомлення в iOS 10

Деякі готелі, як-от Starwood, вже мають подібну функцію, яка покладається на Bluetooth і ваш телефон або Apple Watch для розблокування вашої кімнати, але ця технологія може так само легко використовувати NFC (і в багатьох готелях). Все більше і більше компаній використовують картки NFC для надання доступу до офісів або навіть захищених зон робочого місця. Замість того, щоб не забувати прикріпити значок до пояса за допомогою a котушка для значків, витягніть телефон і помахайте ним над сенсором.

Ви також можете розблокувати деякі розумні замки за допомогою NFC. Якщо ви встановили файл Блокування NFC у вашому домі ви можете забути ще про один ключ, який раніше всюди носили. Деякі житлові комплекси також переходять на брелоки NFC, і якщо у вас є можливість, носити з собою лише телефон буде зручніше.

Цифрові ідентифікаційні картки для вашого телефону

З iOS 13 iPhone зможуть сканувати ідентифікатори з чипом NFC і зберігати їх дані. За допомогою відповідних програм ви можете зберегти цифрову копію свого посвідчення особи на своєму iPhone і підтягнути її, коли буде потрібно.

Якщо ви коли-небудь користувалися додатком Wallet на iPhone, ви знаєте, чому це потужна функція і чим можна захоплюватися. Наразі ви можете оцифрувати кредитні картки, дебетові картки та навіть деякі винагородні картки та зберігати їх у програмі Wallet. Але вам все одно потрібно було носити гаманець або гаманець, тому що вам потрібен був посвідчення особи. Тоді чому б не принести фізичні картки і не використати їх?

Але якщо ви можете зберігати навіть своє посвідчення особи на смартфоні, тоді ви можете залишити гаманець у надійному будинку і мати менше того, щоб носити з собою.

Нам доведеться почекати на ідентифікаційні картки, щоб наздогнати та підтримати як чіпи NFC, так і оцифровку, але такі компанії, як RealID вже працюють над підтримкою iOS 13 за допомогою служби оцифрування паспортів.

Але жителі ЄС у Великобританії виграють ще швидше від випуску iOS 13. Уряд Великобританії створив додаток EU Exit, який дозволяє жителям сканувати свої паспорти та подавати заявки у Великобританії після завершення Brexit. Але раніше Apple не підтримувала використання NFC для сканування паспорта. Єдиним варіантом був Android, навіть якщо це означало позичити у друга, як запропонувала Великобританія. Тепер Apple підтримуватиме цю функцію та додаток iOS EU Exit знаходиться в роботі.

  Чому програми раптово закриваються на iOS 15

Транзакції з тегами дозволяють відмовитися від програм

Прямо зараз, якщо ви хочете орендувати скутер або велосипед у Lime або Bird, вам спочатку потрібно завантажити відповідну програму. Це не завжди можливо, якщо у вас низькі ліміти даних або програма перевищує ліміт завантаження стільникового зв’язку. Натомість компанія може вибрати підтримку Apple Pay, але для цього потрібен платіжний термінал, як-от ті автомати з використанням кредитних карток, які ви бачите в магазинах.

З iOS 13 компанії можуть стратегічно розміщувати наклейки NFC (наприклад, на скутері) і використовувати їх для організації оплати замість завантаження програми. Загалом процес має бути швидшим, оскільки вам не потрібно буде створювати обліковий запис або чекати встановлення програми. Зміни також повинні принести користь компаніям, оскільки можливість відмовитися від завантаження програми, швидше за все, підштовхне до імпульсивних покупок. Чим більше перешкод може усунути компанія, тим більша ймовірність, що ви спробуєте нову послугу, навіть якщо тільки один раз.

Ваш iPhone вже може бути транзитним пропуском

Станції транспорту повільно переходять на безконтактні способи оплати та реєстрації. У поєднанні з Apple Pay ви можете легко оплатити свої поїздки заздалегідь і за потреби сканувати будь-які зони перевірки. Ви вже можете зробити це в Нью-Йорк, Портленд, Японія, Пекін і Шанхай.

У поєднанні з майбутнім цифровим ідентифікатором та можливостями розблокування дверей, наведеними вище, ви можете вийти з дому, сісти в метро та розблокувати свій офіс, не маючи гаманця чи ключів. Якщо метро занадто зайняте, зловити таксі або орендувати скутер лише за допомогою програми, або незабаром теги NFC вище, з кожним днем ​​стає легше.

Ярлики прискорюють автоматизацію

Ярлики Siri дозволяють автоматизувати послідовність дій, як-от затемнення екрана та налаштування «Не турбувати» або повідомлення трьом друзям, коли ви вдома після довгої поїздки.

  Чотири важливі доповнення до програми Messages в iOS 8

Хоча це зручно, вам потрібно або розмовляти зі своїм iPhone, або запускати його з програми. У iOS 13 ви можете створювати ярлики, які запускаються, коли ви торкаєтеся телефоном до тега NFC.

Уявіть на мить, що у вашому автомобілі є дві бирки. Ви можете встановити один тег, щоб відкрити бажану програму для карт, тож вам не доведеться шукати її у своїх папках. Інший тег також може відкрити програму карт і вставити вашу домашню адресу. Хоча ці ідеї звучать незначно, вони зручні, особливо якщо ви виснажені після довгого дня подорожі.

Ви також можете приклеїти мітку NFC до свого ноутбука, яка запускає ваш iPhone вмикати точку доступу при натисканні, таким чином пропускаючи клопоту з копанням до налаштувань точки доступу.

Ці сценарії не просто теорія; ми використовували теги NFC і телефон Android для досягнення тих самих цілей.

Дві основні платформи смартфонів тепер підтримують NFC

NFC бачить використання в багатьох сценаріях, які Apple ще не пообіцяла підтримати, але могла б. Готелі та підприємства вже давно використовують NFC-чіпи та брелоки для доступу до кімнат чи офісу. Замість іншої картки або брелока вони можуть додати цифрову копію до вашого смартфона, що дасть на один предмет менше, щоб не забути, виходячи з дверей. Замість того, щоб притискати картку або брелок до зчитувача, ви витягнете телефон і відскануєте його.

Інші платформи, такі як Android і Windows Phone, вже давно відстоюють NFC і його можливості, і ми можемо шукати в них інші потенційні функції. Телефони Windows Phone використовували NFC для створення пари та обміну контактною інформацією та іншими даними, такими як фотографії. Замість того, щоб проходити складний процес підключення через Bluetooth на двох телефонах, ви вибрали фотографію або фотографії, а потім вирішили надіслати через NFC. Як тільки ви підключили телефони разом, вони об’єдналися в пару та подбали про інше. Android має подібні можливості обміну, які називаються Android Beam, які використовують NFC.

Ця ж можливість поширюється на візитні картки. Замість того, щоб носити з собою десятки візиток, ви можете створити цифрову картку зі своєю контактною інформацією та поділитися нею через NFC. Це двостороння перевага: ви не тільки маєте менше носити з собою (і купувати), але й знатимете, що ваші контактні дані вказано в деяких