Як Hulu бореться з обміном паролями

| | 0 Comments| 5:15 AM
Categories:

Швидкі посилання

Ключові висновки

  • Hulu представила нові умови, які забороняють ділитися обліковим записом за межами вашої родини, віддзеркалюючи інші потокові сервіси.
  • Підписна угода Hulu визначає домогосподарство як пристрої, які використовуються окремими особами за їхнім основним місцем проживання.
  • Недотримання нових правил може призвести до обмеження або навіть припинення доступу до вашого облікового запису Hulu.

Hulu приєднується до боротьби з обміном паролями, інформуючи своїх передплатників про нові умови, які забороняють ділитися обліковим записом за межами вашої родини. Ось що вам слід знати про умови та як Hulu планує боротися з тими, хто їх не дотримується.

Hulu приєднується до інших стримерів у розгоні спільного доступу до облікових записів

На початку лютого 2024 року передплатники Hulu почали отримувати електронні листи зі сповіщеннями про зміни в Угоді про підписку.

  Як скасувати підписку на Jobcase

Умови мають задню силу для нових абонентів і застосовуються з 25 січня 2024 року. Для існуючих абонентів умови застосовуватимуться з 14 березня 2024 року. Отже, що означають ці нові умови?

в Угода про підписку Huluякий було оновлено 25 січня, Hulu містить розділ про спільний доступ до облікового запису:

«Якщо інше не дозволено вашим рівнем обслуговування, ви не можете ділитися своєю підпискою за межами вашої родини».

Далі він визначає домогосподарство як «сукупність пристроїв, пов’язаних із вашим основним особистим місцем проживання, якими користуються особи, які в ньому проживають».

Ці умови роблять заборону на обмін паролями офіційною. Hulu приєднується до потокових сервісів, таких як Netflix і Disney+, які запровадили рівні з підтримкою реклами та заборонили спільний доступ до облікових записів.

  Як нанести дані на карту світу

Однак Netflix дозволяє додавати додаткових учасників до вашого облікового запису за певними планами. Hulu ще не анонсувала подібну функцію, але формулювання в угоді про підписку залишає можливість для появи цієї функції в майбутньому.

Що станеться, якщо ви поділитеся своїм обліковим записом Hulu?

Хоча спільний доступ до вашого облікового запису в межах вашої родини все ще дозволено, надання доступу до нього іншим людям може викликати гнів платформи.

Відповідно до Угоди про підписку Hulu може відстежувати використання вашого облікового запису, щоб визначити, чи дотримуєтеся ви умов. Якщо він визначить, що ви порушили угоду, він може обмежити або «припинити доступ» до вашого облікового запису.

  Отримуйте лише останні новини та статті в Пошуку Google, визначивши діапазон дат

Це означає, що недотримання нових правил може призвести до виключення зі служби.

Придушення обміну паролями серед потокових служб не має ознак сповільнення. Вимога ділитися своїм обліковим записом лише з членами вашої родини є одним із способів потокового передавання стає більше схожим на кабельне телебачення.

І оскільки такі сервіси, як Netflix, повідомили про зростання кількості користувачів після придушення, ви можете очікувати, що більшість інших сервісів підуть цьому прикладу.