Як і коли очистити кеш WordPress

Categories:

Ознайомтеся з цим коротким посібником з кешу WordPress, присвяченому тому, як і коли його очищати.

Кешування підвищує продуктивність у 9 із 10 разів. Крім того, це може заощадити ваші рахунки за веб-хостинг на підписках з обмеженою пропускною здатністю, якщо це правильно реалізовано.

Але перш ніж заглиблюватися, варто освіжити деякі основи.

Що таке кеш?

Чи знаєте ви, скільки видів піци існує?

Добре, їх 687!

Ви б витратили стільки ж часу, якби я поставив вам те саме запитання знову через кілька хвилин?

Напевно ні. Це принцип роботи кешування. Кеш тимчасово зберігає інформацію, щоб допомогти швидшому обслуговуванню даних під час повторних відвідувань.

Існує багато типів кешу, але ми обговоримо кешування сторінок (кешування на стороні клієнта), яким можна керувати за допомогою плагіна з інформаційної панелі WordPress.

Коли очищати кеш WordPress

Це перше, про що ви можете запитати себе: коли очищати кеш WordPress?

Основна причина очищення кешу полягає в тому, щоб ваші користувачі бачили останню версію вашого веб-сайту.

  Як швидко та легко скопіювати форматування в Google Docs

Отже, зрештою, це залежить від того, як часто ви оновлюєте свій проект WordPress. Кілька плагінів роблять це автоматично на основі попередньо встановлених інтервалів і/або оновлюють відповідні кеш-файли після модифікації.

Крім того, очищення кешу є швидким виправленням більшості поширених помилок WordPress.

Плюси і мінуси кешу

Головною перевагою кешу є порівняно швидке завантаження веб-сайту. Але оскільки інформація залишається там протягом певного періоду часу, відвідувачі можуть побачити застарілу версію вашого веб-сайту.

Не переживай! Все, що вам потрібно робити, це очищати кеш щоразу, коли ви вносите зміни. Залежно від плагіна ви можете очистити певний кеш для зміненої веб-сторінки або для всього сайту (не рекомендовано).

Подальші розділи розповідатимуть про те, як очистити кеш WordPress за допомогою кількох популярних плагінів. І хоча більшість плагінів пропонують додаткові функції, такі як мінімізація Java і CSS, інтеграція CDN тощо, ми залишатимемося на шляху та дотримуватимемося цієї мети.

Давайте почнемо.

Як очистити кеш WordPress?

Відразу, це займе один або два кліки, якщо ваш плагін має ярлик, розміщений на інформаційній панелі. Крім того, ми можемо відкрити налаштування плагіна, щоб видалити кеш.

Отже, в основному, все зводиться до вибору плагіна, і ми перевіримо деякі популярні, зокрема WP-Optimize, W3 Total Cache, WP Fastest Cache та Comet Cache.

  Як автоматично додати завдання Microsoft Planner до календаря Outlook

#1. WP-Оптимізація

WP-Optimize має один із найпростіших інтерфейсів серед усіх плагінів кешу, і вас чекає чудова інтеграція, якщо ви використовуєте Updraft plus для резервного копіювання WordPress.

Щоб почати, вам потрібно активувати параметр «Увімкнути кешування сторінок» на інформаційній панелі WP-Optimize.

Увімкнувши перемикач, ви побачите кеш очищення у верхньому меню інформаційної панелі WP.

Це дає вам два варіанти очищення кешу активної веб-сторінки або всього веб-сайту.

#2. Загальний кеш W3

W3 Total Cache — це простий у використанні плагін для кешу WordPress з високою оцінкою. Це надає точні елементи керування та має преміум-підписку для ще більш розширених налаштувань.

Як і в попередньому варіанті, вам потрібно спочатку увімкнути кеш сторінки. Опція знаходиться в розділі Загальні налаштування.

Згодом наведіть курсор на піктограму продуктивності у верхньому меню, щоб очистити кеш.

Параметри подібні, і ви можете очистити кеш поточної сторінки або всього веб-сайту відразу.

#3. Найшвидший кеш WP

Я особисто підтверджую ефективність роботи плагіна кешу WordPress. Це починається так само з активації системи кешування.

Після цього ви можете очистити кеш WordPress, вибравши відповідний параметр у спадному списку у верхньому меню.

Досить будь-якого з двох верхніх варіантів, Очистити кеш цієї сторінки та Видалити кеш. Третій, Delete Cache and Minified CSS/JS, корисний, якщо ви ввімкнули такі мінімізації.

  Опануйте Java за допомогою цих 18 онлайн-курсів

#4. Кеш комети

Comet Cache дуже деталізований, що дає вам максимальний контроль, який може перевантажити деяких. Однак вам потрібно лише ввімкнути кешування, оскільки воно точно налаштовано для оптимальної роботи на більшості веб-сайтів WordPress.

Крім того, є докладні пояснення, які допоможуть з кожним параметром, якщо вам потрібні розширені конфігурації.

Але спочатку переконайтеся, що кешування ввімкнено на інформаційній панелі Comet Cache.

Далі ви побачите цей значок Очистити кеш у верхньому правому куті; натисніть її, щоб видалити кеш WordPress.

Ви розумієте дрейф. Більшість плагінів надають цю опцію у верхньому меню, де ви можете легко очистити кеш. Але якщо опції немає (що трапляється рідко), вам потрібно з’ясувати це в розділі кешу відповідного плагіна.

Порада професіонала: не використовуйте більше одного плагіна кешування. Крім того, не забувайте очистити локальний кеш браузера, якщо виникнуть проблеми.

Підведенню

Кеші WordPress допоможуть покращити продуктивність вашого сайту. Хоча ввімкнути кеш-пам’ять легко, не забудьте очистити його після внесення змін.

PS: хоча кеш-пам’ять важлива, як власник веб-сайту ви завжди хочете бачити оновлену версію, щоб перевірити зміни. У цьому випадку цей посібник «вимкнення кешу у веб-браузері» стане в нагоді.