Як швидко та легко зробити різдвяні листівки за допомогою Canva

| | 0 Comments| 1:35 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Використовуйте шаблони Canva, щоб створювати унікальні та персоналізовані різдвяні листівки. Оновіть до Canva Pro, щоб отримати більше варіантів дизайну.
  • Налаштуйте шаблони, додавши власні фотографії та змінивши формулювання. Вимкніть стокові зображення та змініть кольори, щоб зробити їх персональними.
  • Виберіть, надсилати картку електронною поштою чи скористатися послугами друку Canva. Легко завантажте та прикріпіть картку до електронного листа або виберіть тип і кількість паперу для друку.

Ви шукаєте спосіб створити унікальні різдвяні листівки, які здивують вашу родину та друзів? Canva може допомогти в цьому, незалежно від того, чи бажаєте ви використати шаблон або додати власні фотографії та повідомлення до картки. Ось як створити ідеальну різдвяну листівку за допомогою Canva.

Як зробити різдвяну листівку за допомогою шаблону Canva

Починаючи з Головна сторінка Canva, введіть Різдвяні листівки в рядок пошуку, переконайтеся, що на вкладці виділено Шаблони, і натисніть Enter. Звідти ви побачите широкий вибір шаблонів, які можна використовувати.

  Як Google Now працює в Chrome і як увімкнути чи вимкнути його

Якщо шаблон має значок корони, дизайн доступний лише для користувачів Canva Pro. Однак якщо ви бачите шаблон, який вам подобається, можливо, варто оновити його до Canva Pro або принаймні випробувати його за допомогою безкоштовної пробної версії.

Переглядайте, доки не знайдете шаблон, який вам подобається, клацніть його, а потім клацніть Налаштувати цей шаблон. Звідти ви скористаєтеся сторінкою редактора Canva, щоб створити дизайн своєї картки.

Оскільки ви шукали саме листівки, у більшості вибраних вами шаблонів їх уже буде вказано як функцію запрошення, яка надасть листівці точні розміри, необхідні для послуг друку.

З шаблонами неймовірно легко працювати, тому що все, що вам потрібно зробити, це замінити стандартні зображення своїми власними та змінити формулювання. Ви також можете змінити колір елементів, щоб зробити його більш індивідуальним. Закінчивши, ви можете скористатися послугами друку Canva або надіслати картку електронною поштою, щоб заощадити гроші та папір (про це пізніше).

  Як використовувати мобільний тюнер процесора Ryzen Slimbook в Ubuntu

Як створити різдвяну листівку з нуля в Canva

Створити різдвяну листівку з нуля в Canva може бути дещо складніше, але це означає, що ви матимете персоналізовану листівку, якою можете поділитися зі світом. На головній сторінці Canva натисніть «Створити дизайн» і введіть Card. Ви побачите багато варіантів компонування та розміру, тож виберіть той, який хочете використовувати.

Коли відкриється редактор Canva, ви побачите порожнє полотно. Ви вирішуєте, як ви хочете оформити листівку. Ви можете відкрити вкладку «Елементи» на лівій панелі інструментів і ввести «Різдво», щоб побачити варіанти свят, які можна додати до листівки. Крім того, скористайтеся перевагами вкладок «Текст» і «Завантаження», щоб додати підписи та власні фотографії.

Ви також можете ознайомитися з деякими програмами Canva — додавання Bitmoji або використання TypeCraft обов’язково виділить вашу картку.

Як поділитися своєю саморобною різдвяною листівкою

Після того, як ви створили свою листівку, настав час вирішити, чи хочете ви надіслати її електронною поштою людям, чи скористаєтеся послугами друку Canva.

Щоб відправити його електронною поштою, натисніть «Поділитися» у верхньому правому куті редактора Canva, а потім виберіть «Завантажити». Встановіть параметри щодо того, як файл буде збережено на вашому комп’ютері, і натисніть «Завантажити». Звідти прикріпіть файл до електронного листа та надішліть його.

  10 оглядів програмного забезпечення для керування вашим онлайн-бізнесом у 2022 році

Щоб роздрукувати різдвяну листівку, натисніть кнопку «Друкувати запрошення», якщо вона доступна, або виберіть «Поділитися», а потім виберіть «Друк за допомогою Canva». Звідти виберіть тип паперу, обробку та кількість. Коли ви продовжите процес покупки, він запитає вашу адресу та платіжну інформацію.

Ви також побачите заяву про те, що якщо ви не задоволені замовленням, Canva зробить усе можливе, щоб виправити це або відшкодувати ваше замовлення.

Незалежно від того, чи створюєте ви різдвяну листівку з нуля, чи шукаєте зручність шаблонів, у Canva є всі інструменти, необхідні для спрощення процесу. Для наступного дизайну та додання особистого штриху вашому Різдву за допомогою власних листівок дослідіть творчі можливості, які пропонує Canva.