Як швидко показати свій робочий стіл на Mac

Якщо ви зберігаєте робочі файли на робочому столі, можливо, ви згортаєте вікна для перегляду робочого столу. Або ви можете переглянути робочий стіл, щоб швидко приховати вікно програми. Ось як швидко показати свій робочий стіл на Mac.

Використовуйте комбінацію клавіш на клавіатурі або миші

Найшвидший спосіб перегляду робочого столу (без налаштування нової функції) — це використовувати комбінацію клавіш. Насправді, це можна зробити кількома способами:

Command+F3: використовуйте комбінацію клавіш Command+F3 (Управління місіями), щоб швидко переглянути робочий стіл. Цей ярлик працює на більшості сучасних комп’ютерів Mac.
Fn+F11: якщо у вас старіший Mac або якщо ви використовуєте клавіатуру без мультимедійних клавіш, ви можете використовувати комбінацію клавіатури F11 або Fn+F11, щоб відкрити робочий стіл.

Ви також можете створити власний ярлик (за допомогою клавіатури або миші), щоб відкрити робочий стіл. Для цього натисніть логотип «Apple», який знаходиться у верхньому лівому куті екрана, а потім виберіть параметр «Системні налаштування».

Тут натисніть опцію «Контроль місії».

Тепер ви побачите два спадні меню поруч із опцією «Показати робочий стіл». З ліворуч можна призначити комбінацію клавіш, а з другого — вибрати комбінацію клавіш.

Ви можете вибрати одну з функціональних клавіш, а також клавіш Shift, Command, Option і Control. Подивіться на ключ, яким ви не часто користуєтесь. Для нас вибір правильного ключа параметра мав сенс, оскільки ми його рідко використовуємо.

Якщо ви використовуєте мишу з додатковими кнопками, ви також можете призначити їй показ робочого столу.

Призначити гарячий куточок

Можливо, ви цього не знаєте, але у вашому Mac є прихована функція під назвою Hot Corners. По суті, це дозволяє виконувати дії, просто вставляючи курсор в один із чотирьох кутів екрана.

Наприклад, ви можете відкрити Центр сповіщень, Mission Control і так, показати робочий стіл, перемістивши курсор до одного з країв екрана.

Ви знайдете цю функцію, перейшовши в «Системні налаштування» > «Контроль місії». Тут натисніть кнопку «Гарячі кути», розташовану в нижньому лівому куті екрана.

Тепер клацніть спадне меню біля одного з країв (ми пішли з верхнім лівим кутом) і виберіть параметр «Робочий стіл». Потім натисніть кнопку «ОК», щоб зберегти зміни.

Надалі, коли ви перемістіть курсор у верхній лівий кут екрана, ваш Mac миттєво відсуне вікна та відобразить робочий стіл. Щоб приховати його, знову приставте курсор до того ж краю.

Використовуйте жест трекпада

Якщо ви використовуєте MacBook з трекпадом (або якщо ви використовуєте Magic Trackpad), ви можете швидко показати робочий стіл за допомогою простого жесту.

Просто розведіть великий палець від трьох пальців на трекпаді, щоб відкрити робочий стіл. Утисніть великий і три пальці, щоб приховати робочий стіл.

Жест увімкнено за замовчуванням на всіх комп’ютерах Mac, але якщо він не працює для вас, перейдіть у «Системні налаштування» > «Трекпад» > «Інші жести» і переконайтеся, що опція «Показати робочий стіл» позначена.

Наступний крок? Дізнайтеся, як функція кількох настільних комп’ютерів може допомогти підвищити продуктивність на вашому Mac.