Як швидко вимкнути дратівливі сповіщення на Mac

Categories:

Іноді вам потрібно відпочити від сповіщень програми. Замість того, щоб вимикати сповіщення додатків, щоб забути про них пізніше, ось як можна швидко вимкнути або ввімкнути дратівливі сповіщення на Mac за допомогою функції «Тихо доставити».

Користувачі Mac, які використовують macOS Big Sur і вище, мають доступ до функцій Центру сповіщень, таких як згруповані сповіщення та параметри керування сповіщеннями. Однією з них є функція «Доставити тихо». Функція тезки з iPhone та iPad працює таким же чином на вашому Mac.

Якщо ввімкнено, нові сповіщення від програми тихо надходитимуть до Центру сповіщень, готового для вас, коли ви будете. Ви не побачите банери, а сповіщення не лунатиме.

Як швидко вимкнути сповіщення додатків на Mac

Ви можете використовувати функцію «Тихо доставте» безпосередньо з Центру сповіщень. Коли ви отримуєте сповіщення від програми, яку ви хочете тимчасово (або назавжди) вимкнути, клацніть сповіщення правою кнопкою миші та виберіть опцію «Доставити тихо».

Тепер додаток не турбуватиме вас новими сповіщеннями.

Ви також можете ввімкнути цю функцію для будь-якої програми, яка має сповіщення в Центрі сповіщень. Натисніть дату та час на панелі меню, щоб відкрити Центр сповіщень.

Знайдіть програму, яку ви хочете вимкнути, клацніть сповіщення правою кнопкою миші та виберіть функцію «Доставити тихо».

Тепер сповіщення програми надходитимуть безпосередньо до Центру сповіщень і не турбують вас, коли ви працюєте на своєму Mac.

Як швидко ввімкнути сповіщення додатків на Mac

На відміну від функції «Не турбувати», ви не можете вимкнути сповіщення певних програм на пару годин. Але поки сповіщення все ще знаходиться в Центрі сповіщень, можна швидко ввімкнути сповіщення програми за допомогою функції «Доставка чітко».

  Як встановити доповнення Gmail

Для цього відкрийте «Центр сповіщень», клацнувши дату та час у рядку меню.

Потім знайдіть програму, у якій ви хочете ввімкнути сповіщення, клацніть правою кнопкою миші та виберіть опцію «Доставка чітко».

Тепер сповіщення повернуться до налаштувань за замовчуванням, а нові сповіщення з’являться у вигляді банерів у верхньому правому куті екрана.

Як увімкнути сповіщення додатків із системних налаштувань

Ви можете ввімкнути лише сповіщення програм із Центру сповіщень. Але що робити, якщо ви видалили всі сповіщення? Не хвилюйтеся, ви можете ввімкнути сповіщення додатків із системних налаштувань.

Натисніть значок «Apple» на панелі меню та виберіть параметр «Системні налаштування».

Тут перейдіть до розділу «Сповіщення».

Тепер на бічній панелі виберіть програму, яку потрібно ввімкнути. Тепер ви побачите налаштування сповіщень, як на знімку екрана нижче.

  Як вимкнути автоматичне відтворення відео на LinkedIn

На жаль, немає можливості ввімкнути сповіщення програми одним клацанням миші. Натомість вам доведеться зробити це вручну. Спочатку виберіть опцію «Банери» у розділі «Стиль сповіщень».

Потім натисніть прапорець біля опцій «Показувати сповіщення на заблокованому екрані» та «Відтворювати звук для сповіщень», щоб повернутися до поведінки за замовчуванням.

Тепер, коли ви вимкнули дратівливі сповіщення додатків, скористайтеся цими сімома налаштуваннями Mac, щоб ще більше підвищити свою продуктивність.