Як увімкнути Ultimate Power Plan у Windows 10

| | 0 Comments| 2:50 AM
Categories:

Windows 10 Spring Creators Update збирається додати новий план живлення в Windows 10 для високої продуктивності. Цей план живлення називається Ultimate Power Plan і призначений для обладнання, яке вимагає багато енергії. За замовчуванням він прихований, тому ви не можете просто вибрати його в параметрах живлення або за допомогою повзунка акумулятора в Windows 10. Ви можете ввімкнути Ultimate Power Plan у Windows 10 з командного рядка. Вам знадобляться права адміністратора, щоб увімкнути його, і його можна ввімкнути лише в оновленні Spring Creators Update або в одній із внутрішніх збірок для Redstone 4 або Redstone 5.

Увімкнути Ultimate Power Plan

Відкрийте командний рядок з правами адміністратора, введіть таку команду та натисніть Enter.

powercfg -duplicatescheme e9a42b02-d5df-448d-aa00-03f14749eb61

Це поверне GUID схеми живлення для плану живлення. Тепер він увімкнено, і ви можете вибрати його з параметра живлення.

  Як відключити часову шкалу в Windows 10

На ноутбуці клацніть правою кнопкою миші піктограму акумулятора в системному треї та виберіть Параметри живлення. Якщо ви на робочому столі, вставте наступне в Провідник файлів і торкніться Enter, щоб відкрити плани живлення на панелі керування.

Control PanelHardware and SoundPower Options

Розгорніть Додаткові плани, і ви з’явиться Ultimate Power Plan у розгорнутому розділі. Виберіть план, щоб увімкнути його.

Ultimate Power Plan забезпечить вам, можливо, найгірший термін служби акумулятора, який ви можете уявити на своєму ноутбуці. Деякі користувачі можуть подумати, що цей план призначений виключно для настільних комп’ютерів, але є багато чудових високопродуктивних ноутбуків, і цей план може працювати на них. Тим не менш, не порівнюйте час роботи акумулятора з цим планом живлення та переконайтеся, що ви не працюєте над чимось критичним, якщо ви працюєте від акумулятора.

  Як заблокувати доступ до Інтернету для служб Windows 10

Microsoft оголосила про цей план живлення ще в лютому 2018 року для Spring Creators Update і сказав, що воно не орієнтоване на системи з батарейним живленням. Цілком можливо, що, хоча ви можете ввімкнути Ultimate Power Plan на системі, що живиться від батареї, ви не зможете переключитися на неї, якщо ваш ноутбук не підключено до джерела живлення. Цей план живлення в основному усуває або значно зменшує будь-які заходи та обмеження, які застосовує високопродуктивний план живлення для зменшення мікрозатримки. Він не призначений для ігор і, швидше за все, буде корисним для тих, хто працює з кодом або важкою графікою. Якщо у вас є Surface Studio, вам може бути дуже корисно ввімкнути план.

  Як виправити темний або яскравий екран після оновлення Windows 10 Fall Creators

Окремі компоненти Ultimate Power Plan можна налаштувати так само, як і інший план живлення.