techukraine.net Windows Як увімкнути відхилення долоні на пристроях із сенсорним екраном Windows 10

Як увімкнути відхилення долоні на пристроях із сенсорним екраном Windows 10

Categories:

Пристрої Surface, як планшет, так і студія Surface, мають найкращі сенсорні інтерфейси, які може запропонувати Microsoft. Існують інші пристрої з сенсорним екраном, і вони можуть бути, а можуть і не такими хорошими, як пристрої Surface. Пристрої Surface працюють з пером Surface, але стилус Microsoft не обмежується лише пристроями Surface. Ви можете використовувати його та інші стилуси з іншими пристроями з сенсорним екраном під керуванням Windows 10. Щоб полегшити використання стилуса, вам слід увімкнути відхилення долоні в Windows 10. Він увімкнено за замовчуванням, якщо у вас є пристрій Surface, однак, якщо у вас є будь-який інший тип сенсорного пристрою, ви можете навіть не знати, де це налаштування.

  Як розблокувати Windows 10 за допомогою сканера відбитків пальців на телефоні Android

Увімкнути відхилення долоні

Налаштування для включення відхилення долоні в Windows 10 не позначено як таке, хоча це зазвичай використовується для цього типу параметрів під час налаштування графічних планшетів. Щоб увімкнути відхилення долоні, відкрийте програму «Налаштування» та перейдіть до групи налаштувань «Пристрої».

Перейдіть на вкладку «Перо і чорнило Windows», і в розділі «Перо» ви побачите опцію «Ігнорувати сенсорне введення, коли я використовую перо». Увімкніть цю опцію, щоб отримати відмову долоні на своєму пристрої.

Увімкнення функції відхилення долоні покращить введення за допомогою стилуса, однак це все одно залежить від апаратного забезпечення, яке ви використовуєте. Якщо на вашому пристрої немає сенсорного екрана, який підтримує функцію відкидання долоні, це буде лише незначною мірою.

  Як отримати допомогу в Windows 10

Відхилення долоні – це технологія, при якій, коли ви кладете руку на сенсорний екран, щоб використовувати стилус, так само, як ви б поклали його на аркуш паперу, коли пишете на ньому ручкою або олівцем, вона не розпізнає вашу руку як введення . Він розпізнає лише введення з вашого стилуса. iPad Pro має одну з найкращих технологій відкидання долоні для сенсорних пристроїв, а студія Surface досить близька, проте не так багато інших ноутбуків або екранів, які можна порівняти з цими двома.

Пристрій, який продається як графічний планшет, може працювати краще, якщо ввімкнено функцію відхилення долоні, але прості сенсорні екрани можуть працювати не набагато краще. Це не означає, що ви не повинні вмикати цю функцію. Це вбудована функція, використання якої не вимагає особливих зусиль, тому, якщо ви використовуєте стилус із сенсорним екраном, спробуйте перевірити, чи покращиться точність стилуса.

  Як додати Google Photos до програми Windows Photos

Якщо ваш сенсорний екран не розпізнає ваш стилус весь час, це може вирішити проблему, однак якщо ви отримуєте кліщі від стилуса, це пов’язано з якістю екрана.