Як увімкнути або вимкнути заощадження даних в Android 7.0

Categories:

Програми постійно оновлюються у фоновому режимі. Не всім програмам потрібно періодично отримувати нові дані, але деякі з найбільш часто використовуваних програм активні у фоновому режимі. Facebook і ваша програма електронної пошти — два очевидні приклади, які спадають на думку. Фонове оновлення сприяє швидшому завантаженню вмісту, коли ви відкриваєте програму, але це може призвести до оподаткування вашого тарифного плану. Якщо ви в дорозі і хочете заощадити використання даних, Android 7.0 дозволить вам обмежити використання фонових даних програмами. Функція представлена ​​​​у вигляді простого перемикача, який можна вмикати/виключати в області сповіщень. Ви можете заборонити додаткам оновлюватися у фоновому режимі, а також можете додати до білого списку важливі з них. Ось як.

Додайте заощадження даних до області сповіщень

Заощадження даних можна ввімкнути в області сповіщень і в додатку Налаштування. Якщо ви відкриєте Chrome, вам буде запропоновано ввімкнути заощадження даних. Ймовірно, деякі інші програми можуть мати подібну підказку.

Заощадження даних — це функція, до якої вам потрібен швидкий доступ, тому в Android 7.0 можна додати перемикач у область сповіщень.

Щоб додати перемикач, потягніть вниз область сповіщень і торкніться «Редагувати». Він розгорнеться, щоб показати додаткові плитки/перемикачі, які ви можете додати до області сповіщень. Перетягніть Data Saver до розділу вище. Щоразу, коли ви хочете ввімкнути заощадження даних, просто торкніться перемикача. Вам буде запропоновано підтвердити, чи хочете ви увімкнути заощадження даних, перш ніж його ввімкнути.

  Як отримати Netflix на вкорінений/розблокований телефон Android

Додатки білого списку в Data Saver

Заощадження даних обмежить фонове оновлення для всіх програм, за винятком з певних причин служб Google Play. Якщо вам дійсно потрібно бути таким обмеженим з даними, можливо, краще вимкнути мобільні дані. Однак якщо вам потрібно, щоб певні програми, як-от Gmail, Chrome, Facebook і Twitter, все ще оновлювалися у фоновому режимі, вам доведеться додати їх до білого списку.

Для цього відкрийте програму Налаштування та перейдіть до Використання даних. Торкніться «Заощадження даних». На екрані заощадження даних ви побачите перемикач, щоб увімкнути/вимкнути його. Незалежно від того, увімкнено чи вимкнено, ви все одно можете використовувати білий список програм.

Торкніться «Необмежений доступ до даних», і ви потрапите до списку всіх програм, встановлених на вашому пристрої. Увімкніть необмежений доступ до даних для ваших основних програм. Якщо ви хочете керувати доступом до даних для системних програм, торкніться кнопки «Більше» та виберіть у меню «Показати систему». Системні програми тепер також відображатимуться в списку, і ви можете ввімкнути необмежені дані для них.

  6 найкращих альтернатив Super Nintendo Mini для Android

Ви можете ввімкнути заощадження даних як для стільникового з’єднання, так і для з’єднання Wi-Fi.