techukraine.net Twitter Як створити спільноту X (Twitter).

Як створити спільноту X (Twitter).

Categories:

X (раніше Twitter) пропонує широкий спектр додаткових функцій за підпискою X Premium (раніше Twitter Blue). Однією з багатьох функцій, якими ви можете користуватися, є можливість створити спільноту на X.

Спільноти надають ізольований простір, де ви та ваші підписники можете взаємодіяти, не дозволяючи будь-кому, хто натрапив на ваші бесіди, вступати в них.

Якщо вам цікаво дізнатися більше про X Communities, ви в потрібному місці. Ми познайомимо вас із спільнотами X, а потім покажемо вам, як створити власну спільноту X у програмі для мобільних пристроїв і на веб-сайті.

Спільнота – це спеціальний простір для спілкування з однодумцями на певну тему. На високому рівні ви можете подумати про спільноту X, як про групу на Facebook, де учасники можуть спілкуватися та взаємодіяти один з одним в ізольованому просторі, але, як і очікувалося, з деякими невеликими відмінностями.

Як працюють спільноти X (Twitter).

Усі спільноти X є загальнодоступними, але твіти в роботі дещо відрізняються від звичайних. По-перше, коли ви надсилаєте твіт у спільноті, він не відображатиметься у вашому профілі чи на домашній сторінці підписників. Лише учасники спільноти можуть бачити твіт на своїй домашній шкалі.

  Як змінити своє ім'я користувача в Twitter

Однак не сприймайте Спільноти як простір для приватних розмов, оскільки всі на X можуть бачити публікації. Єдине обмеження полягає в тому, що лише учасники можуть брати участь у розмові, а не учасники можуть лише переглядати.

Щоб приєднатися до спільноти, вам також потрібно мати публічний обліковий запис. Деякі спільноти X відкриті для будь-кого, хоча адміністратори можуть спочатку вимагати схвалення. Спільноти не мають обмежень щодо кількості учасників; ви можете запросити якомога більше людей як модератора або адміністратора.

І якщо вам цікаво, що відрізняє спільноти Twitter від списків Twitter, останні – це спеціальні часові шкали, які ви куруєте на основі ваших інтересів. Списки дають змогу переглядати дописи лише з певних облікових записів, які ви вибираєте, пропонуючи чудовий спосіб розчистити вашу стрічку Twitter.

Щоб створити спільноту на X, вам потрібна підписка на X Premium. Якщо у вас його ще немає, перегляньте наш посібник про те, як зареєструватися в X Premium (раніше відомий як Twitter Blue) і зробіть це. Отримавши його, дотримуйтеся будь-якого з двох посібників, щоб створити спільноту на X.

  11 найкращих інструментів для планування твітів, щоб контролювати свою стратегію Twitter

Якщо ви використовуєте X через програму для iOS або Android, виконайте такі дії:

 • Відкрийте X і торкніться кнопки «Спільноти» в центрі нижньої панелі навігації.
 • Виберіть кнопку «Створити спільноту» (значок із двома людьми та знаком «плюс» (+)) у верхньому правому куті.
 • Введіть назву спільноти та мету (необов’язково).
 • Далі натисніть «Тип членства» та виберіть потрібний варіант (це можна змінити пізніше в інструментах адміністратора).
 • Нарешті натисніть «Створити» у верхньому правому куті, щоб створити свою спільноту.
 • Ваша спільнота запрацює миттєво. Ви можете поділитися з домашньої сторінки спільноти та запросити інших користувачів X приєднатися. Щоб налаштувати свою спільноту далі, клацніть «Налаштування» (значок гвинтика), щоб відкрити інструменти адміністратора.

  Якщо ви використовуєте веб-сайт Twitter, виконайте такі дії, щоб створити спільноту:

 • Виберіть Спільноти на лівій бічній панелі.
 • Натисніть кнопку «Створити спільноту» (два людини та значок плюса) у верхньому правому куті.
 • Введіть назву та мету спільноти.
 • Далі виберіть тип членства (за замовчуванням обмежено) і натисніть «Створити» у верхньому правому куті, щоб завершити.
 •   Як переглянути взаємодію Twitter з користувачем [Chrome]

  Ви можете створити лише одну спільноту X на обліковий запис, на відміну від створення групи у Facebook. Через це обмеження вам потрібно буде створити більше облікових записів і зареєструватися в X Premium для кожного, щоб створити більше спільнот.

  На відміну від інших платформ соціальних медіа, X — це гігантська платформа, де будь-хто може взаємодіяти з усіма (крім приватних облікових записів). Якщо ви хочете створити ізольований простір для спілкування зі своїми улюбленими на платформі, створіть спільноту.

  Хоча будь-хто може бачити публікації спільноти, лише учасники можуть взаємодіяти з ними, що може допомогти зменшити спам.