Як створити спеціальну панель навігації в Outlook

Панель навігації Outlook дає змогу переходити до різних папок, поштових скриньок і груп. Однак він містить папки, до яких ви ніколи не отримаєте доступу, але не можете їх приховати. Ось як створити спеціальну панель навігації, яка показує саме те, що вам потрібно.

Якщо ви користуєтеся лише папками “Вхідні”, “Надіслані”, “Видалені” й “Архів”, цей посібник, ймовірно, не для вас. Просто додайте ці папки до вибраного (про це ви можете дізнатися в нашому посібнику до панелі навігації) і готово. Але якщо у вас багато папок, доступ до різних спільних поштових скриньок або ви є членом кількох груп Office 365, панель навігації може здатися неохайною та неохайною. Додавання всіх папок, які ви хочете, до вибраного не призведе до скорочення, оскільки їх занадто багато, щоб упорядкувати.

Замість цього ви можете створити власну панель навігації, яка містить тільки те, що ви хочете, і нічого більше. Для цього натисніть значок «Ярлики» у нижній частині панелі навігації.

Це відкриє порожню панель ярликів.

Щоб додати ярлик на панель, клацніть правою кнопкою миші заголовок «Ярлики» (клацніть правою кнопкою миші в будь-якому іншому місці панелі нічого не дасть) і виберіть «Новий ярлик».

Відкриється панель «Додати до панелі папок», на якій відображаються всі доступні поштові скриньки. Виберіть папку, яку потрібно додати до панелі ярликів, а потім натисніть «ОК» (або двічі клацніть папку).

Це додасть папку до панелі ярликів. Ви можете додати скільки завгодно папок із будь-яких поштових скриньок, до яких у вас є доступ.

Це не так добре, як могло б бути, тому ми збираємося додати нову групу ярликів і перемістити деякі папки. Спочатку клацніть правою кнопкою миші заголовок «Ярлики», а потім виберіть «Нова група ярликів».

Це створює нове текстове поле, яке ви можете перейменувати на будь-що, що забажаєте.

Дайте назву своїй групі — ми закінчили з «Робота», а потім натисніть Enter. Тепер ви можете або клацнути правою кнопкою миші назву нової групи та додати нові ярлики, або перетягнути ярлики, які ви вже додали. Ми перетягнули 3 ярлики, які ми додали раніше.

Ви також можете клацнути правою кнопкою миші ярлик і скористатися параметрами «Перемістити вгору» та «Перемістити вниз».

Можливо, ви помітили, що не можна додавати ярлики до груп Office 365 на панелі «Додати до панелі папок». Однак ви можете додати ярлики до папок Windows. Відкрийте Провідник Windows, знайдіть потрібну папку, а потім перетягніть її в заголовок «Ярлики» (або в заголовок групи, який ви створили).

Підказка «Посилання» з’явиться, коли ви наведете курсор на заголовок групи, після чого ви можете перемістити ярлик папки в групу.

Ви також можете перетягувати ярлики до файлів на панель ярликів, що робить це чудовим способом згрупувати всю вашу роботу в одній панелі.

Ви не можете додавати URL-адреси безпосередньо з браузера, але ви можете створити ярлик до URL-адреси в папці, а потім перетягнути її, як файл. Коли ви натискаєте ярлик, він відкриється у вашому браузері за замовчуванням, як і будь-яке інше посилання. Це означає, що якщо у вас є веб-адреса для групи Office 365, ви все одно можете додати її до панелі ярликів.

Налаштувавши панель ярликів так, як ви хочете, ви можете використовувати її замість панелі навігації за замовчуванням. Outlook відкриється з будь-якою панеллю, яку ви відкрили під час вимкнення Outlook, тому вам ніколи не доведеться повертатися до панелі навігації, якщо ви цього не захочете.