techukraine.net techukraine.net Як створити кінематографічні фотографії в Google Photos

Як створити кінематографічні фотографії в Google Photos

| | 0 Comments| 1:59 AM
Categories:

Кінематографічні фотографії — чудовий спосіб оживити свої фотографії. Вони додають вашим зображенням 3D-ефект, і ви можете створювати їх у Google Photos.

Це просто зробити. Google Photos використовує AI для завершення всього процесу, який висуває головний об’єкт зображення на передній план і переміщує фон в одному з багатьох напрямків. Ефект одночасно веселий і вражаючий. Давайте розглянемо, як створювати кінематографічні фотографії на телефоні.

Кінематографічні фотографії: які знімки працюють?

Перш ніж дізнатися, як створювати кінематографічні фотографії в Google Photos, важливо згадати, що це доступно не для всіх зображень. Google Photos автоматично визначить, які фотографії підходять, і організує їх в окрему категорію. Таким чином, ви можете вибрати лише зі списку зображень, які відображаються, коли ви вибираєте Кінематографічне фото в розділі «Утиліти».

  7 інструментів для створення привабливих порівняльних діаграм techukraine.net

Ось той, який ми використовуємо:

Хоча ви не можете змусити Google Photos зробити певні зображення доступними для створення кінематографічних фотографій, ви можете робити знімки з урахуванням кількох речей, щоб збільшити ймовірність того, що вони будуть доступні для цієї функції.

Щоб скористатися цією функцією, варто навчитися робити чудові фотографії за допомогою телефону. Ви повинні робити фотографії з чітким розділенням об’єкта та фону. Як правило, це краще працює з одним основним об’єктом і чітким і очевидним фоном. Чим більший контраст між фокусом зображення та фоном, тим краще.

Як створити кінематографічні фотографії

Раніше Google Photos автоматично та випадковим чином вибирав зображення з вашої колекції та застосовував кінематографічний ефект. Тепер ви можете використовувати ефект вручну.

  7 найкращих спортивних додатків Kodi

Для цього відкрийте Google Photos, натисніть «Бібліотека», перейдіть до «Утиліти», а потім виберіть «Кінематографічне фото». Тут перегляньте та виберіть одне з доступних зображень і натисніть «Створити» у верхньому правому куті.

Через кілька секунд процес буде завершено. Після завершення у вас буде коротке відео, зазвичай тривалістю сім секунд, із застосованим ефектом. Потім ви можете зберегти зображення у своїй бібліотеці, а також завантажити його як відео у форматі MP4. Ось як виглядає наше зображення кота.

Кінематографічні фотографії — одна з багатьох чудових функцій Google Photos

Кінематографічні фотографії — це можливість додати життя та руху зображенням із чітким контрастом між об’єктом фотографії та її фоном. Хоча отримані кліпи короткі, вони часто досить цікаві та вражаючі. Але це лише одна з багатьох чудових функцій Google Photos.

  11 найкращих інструментів аналітики LinkedIn для вашої маркетингової стратегії B2B

Створюючи кінематографічні об’єкти, ви повинні пам’ятати про те, що їх доцільно додавати до альбому. Їх легко втратити в морі фотографій, які ви, ймовірно, зберегли в програмі. На щастя, у Google Фото легко створювати альбоми та керувати ними.