Як створити кольорову легенду в PowerPoint

| | 0 Comments| 4:50 AM
Categories:

Діаграми та графіки не мають значущості, якщо аудиторія не знає, що представляє кожен розділ ілюстрації. Додавання легенди з кольоровим кодом є ідеальним способом тримати аудиторію в курсі.

Вставлення графіка в PowerPoint

Першим кроком є ​​створення графіка, який ілюструє тенденції даних, які ви хочете показати. На щастя, у PowerPoint є кілька різних графіків і діаграм, з яких можна вибрати. Найскладніша частина цього процесу – це вибрати графіку, яка вам більше подобається.

Спочатку перейдіть до слайда, в який ми вставимо графік. Далі перейдіть на вкладку «Вставка», а потім натисніть «Діаграма».

З’явиться вікно «Вставити діаграму». Ви можете вибрати потрібний тип діаграми на панелі ліворуч. У цьому прикладі ми виберемо «Pie». Вибравши діаграму, натисніть «ОК».

Тепер ваша діаграма з’явиться на слайді PowerPoint разом із невеликою електронною таблицею. Введіть будь-які дані в електронну таблицю, а потім закрийте вікно електронної таблиці.

  Як автоматично організувати програми Gnome у папки програм за допомогою програми App Fixer

Чудова річ у цьому методі полягає в тому, що вам взагалі не потрібно створювати кольорову легенду. Excel робить його для вас!

Однак існує кілька варіантів налаштування, щоб надати вашій легенді стиль, який вам подобається.

Налаштування вашої легенди

PowerPoint дозволяє змінити розташування, стиль шрифту та колір легенди. Щоб змінити положення легенди, виберіть діаграму, а потім виберіть піктограму «Елементи діаграми».

Збоку з’явиться невелике меню. Наведіть курсор на «Легенду», щоб з’явилася стрілка параметрів. Натисніть цю стрілку, і інше меню дозволить вам вибрати місце для вашої легенди.

Ви також можете вибрати «Додаткові параметри», щоб відкрити панель «Формат легенди» з правого боку. Єдина додаткова опція, яку ви отримуєте, – це «вгорі праворуч».

Коли ви задоволені позицією вашої легенди, настав час перейти до інших параметрів форматування. Щоб змінити шрифт легенди, спочатку виберіть легенду, а потім клацніть її правою кнопкою миші. У меню, що з’явиться, виберіть «Шрифт».

  Як увімкнути G-SYNC на моніторах FreeSync: пояснення сумісності з G-SYNC від NVIDIA

Тут ви можете змінити шрифт, розмір і колір тексту. Ви також можете додати такі ефекти, як закреслення. Після того, як ви відрегулювали налаштування свого тексту, натисніть «ОК».

Ви також можете змінити фон і межу легенди. Для цього вам потрібно відкрити панель «Формат легенди», клацнувши легенду правою кнопкою миші та вибравши в меню «Формат легенди».

Щоб змінити фон легенди, виберіть на панелі піктограму «Заливка та лінія». Далі виберіть тип заливки. Є кілька різних варіантів на вибір, і кожен з них дає вам попередній перегляд після вибору. У цьому прикладі ми будемо використовувати «Градієнтну заливку».

Тепер ваша легенда виглядатиме приблизно так:

Ви також можете редагувати межу легенди, вибравши «Межа» на вкладці «Заливка та лінія». Після вибору виберіть стиль рамки.

Щоб надати вашій легенді деякі спеціальні ефекти, виберіть піктограму «Ефекти» на панелі «Формат легенди», а потім виберіть тип ефекту, який ви хочете надати своїй легенді зі списку параметрів.

  Чому люди відновлюють старовинні комп’ютери і як ви також можете

Щоб змінити колір легенди, який відповідає даним всередині діаграми, вам доведеться зробити це в самій діаграмі. Клацніть правою кнопкою миші розділ діаграми, колір якого потрібно змінити, виберіть у меню, що з’явиться, параметр «Заливка», а потім виберіть потрібний колір. Ви помітите, що легенда змінює кольори з відповідними даними на діаграмі.

Ви також можете вибрати деякі з попередньо визначених параметрів кольору, доступних PowerPoint. На вкладці «Дизайн» виберіть «Змінити кольори».

Після вибору з’явиться спадне меню. Тут ви можете вибрати колірну схему, яка вам подобається.

Ваша кругова діаграма (і легенда) набуде вибрану колірну схему.