Як створити канал трансляції в Instagram, щоб охопити своїх підписників

| | 0 Comments| 7:55 AM
Categories:

Усе, що вам потрібно знати про створення трансляційного каналу Instagram…

Трансляційні канали Instagram – це загальнодоступний інструмент обміну повідомленнями, за допомогою якого автори можуть ділитися оголошеннями та повідомленнями зі своїми підписниками.

Цей спосіб трансляції «один-до-багатьох» допомагає творцям розвивати почуття спільності серед своїх творців, одночасно підвищуючи рівень залученості їхніх підписників.

Творці Instagram можуть використовувати поєднання різних форматів, таких як фотографії, відео, голосові нотатки та текстові повідомлення, щоб ділитися повідомленнями на своїх каналах трансляції.

Вони також можуть використовувати опитування, щоб поділитися зі своїми підписниками. Підписники можуть реагувати на повідомлення та відповідати на опитування. Однак вони не можуть ділитися повідомленнями в каналі безпосередньо.

Канали трансляції Instagram відкриті лише для вибраних облікових записів творців. Це швидкий і невимушений спосіб наздогнати своїх підписників і тримати їх в курсі найцікавіших подій у вашому житті. Ви також можете використовувати канали трансляції в Instagram, щоб дати їм ексклюзивний кращий погляд або фото за кадром.

Навіщо створювати канал трансляції Instagram?

Канали трансляції Instagram можуть мати кілька переваг для облікових записів творців в Instagram, наприклад:

Як творцям Instagram дуже важливо мобілізувати своїх підписників у свій власний фан-клуб. Трансляційні канали Instagram дають вам чудовий шанс зробити це.

Ви можете створити власну спільноту, розважаючи їх і інформуючи про своє життя. Виховуйте глибше почуття спільноти, змушуючи своїх підписників відчувати себе частиною вашого життя.

Збільште залученість Instagram

Трансляційні канали Instagram – це додатковий спосіб ділитися ексклюзивним вмістом зі своїми підписниками лише в DM. Окрім публікацій, історій в Instagram і прямих трансляцій, ви можете використовувати прямі повідомлення, щоб зв’язатися зі своїми підписниками та поділитися ексклюзивним вмістом.

Не весь вміст можна опублікувати або оновити в історіях. Таким чином, ви можете використовувати канали трансляції, щоб налагодити особистий зв’язок зі своїми підписниками, коли ви майже відчуваєте, що ви звертаєтесь до них у DM. Це вимагає більш персоналізованого досвіду в цілому.

Отримайте миттєвий відгук

Трансляційні канали Instagram можуть допомогти отримати миттєвий зворотний зв’язок щодо тренду, чи гаджета, чи чогось іншого за допомогою опитувань. Ви можете надіслати опитування та побачити, що вразить вашу аудиторію. Ви можете використовувати всі ці відгуки, щоб створювати та керувати вмістом, який буде більш релевантним і специфічним для вашої аудиторії.

Збільште коефіцієнт конверсії

Якщо ви починаєте оплачувану співпрацю з брендами та компаніями, трансляційні канали Instagram можуть допомогти залучити трафік на зовнішні сайти чи афілійовані сайти. Ви можете спонукати підписників купувати більше товарів, надсилаючи їм прямі посилання на льоту. Однак, якщо це спонсорована публікація, обов’язково повідомте про це за допомогою функції Instagram. Це тому, що це частина їхньої політики громади.

Як створити канал трансляції Instagram

Створити канал трансляції в Instagram досить просто. Однак ця функція доступна лише для деяких облікових записів авторів – і не для всіх. Щоб перевірити, чи відповідаєте ви вимогам, виконайте наведені нижче дії.

 • Натисніть піктограму обміну повідомленнями у верхньому правому куті екрана
 • Знову натисніть кнопку редагування у верхньому правому куті
 • Натисніть «Створити канал трансляції».
 • Введіть назву каналу та виберіть аудиторію для свого каналу
 • Ви також можете вибрати, коли ваш канал завершиться
 • Крім того, ви можете вибрати показ свого каналу на екрані
 • Натисніть Створити канал трансляції внизу екрана, щоб підтвердити свій вибір
  Як переглянути чиїсь видалені дописи в Instagram

Якщо ви не можете побачити опцію створення каналу трансляції, можливо, вам потрібно буде змінити обліковий запис на обліковий запис творця. Приватні та бізнес-акаунти не мають доступу до цієї функції. Крім того, не всі облікові записи творців мають право використовувати цю функцію, оскільки вона все ще розгортається.

Як запросити учасників приєднатися до вашого каналу

Коли ви надішлете перше повідомлення у своєму трансляційному каналі Instagram, усі ваші учасники отримають його та матимуть можливість приєднатися до вашого каналу. Якщо ви хочете запросити більше учасників, виконайте такі дії:

Ви можете поділитися ним особисто або розмістити його у своєму профілі для легкого доступу. Ви не можете вимкнути посилання для запрошення, але ви можете скинути його, щоб створити нове посилання.

Додати в історії

Ви можете додати канал до своїх історій і попросити людей приєднатися до нього.

Додайте публікацію на каналі до Stories

Ви можете натиснути кнопку «Поділитися» у формі стрілки, щоб поділитися публікацією на каналі та завантажити її у свої історії. Коли ви це зробите, у верхньому правому куті публікації з’явиться можливість приєднатися до каналу.

Це працює як для вашого каналу, так і для інших каналів, якими ви ділитеся в історіях.

Як приєднатися до каналу трансляції Instagram

Приєднатися до каналу Instagram можна чотирма способами:

 • Натисніть піктограму обміну повідомленнями, перейдіть на вкладку «Канали» та перегляньте пропозиції. Натисніть ті, які вам подобаються, і натисніть «Приєднатися». Ви також можете натиснути Канали, до яких можна приєднатися > Переглянути всі та торкнутися того, який вас цікавить
 • Перейдіть на сторінку Instagram, яка вам подобається, і торкніться «Підписатися на канал» поруч із опцією «Підписатися на цей обліковий запис».
 • Ви також можете натрапити на публікації каналів або посилання на запрошення на канали в історіях. Натисніть Приєднатися
 • Ви також можете перейти за посиланнями запрошень, щоб приєднатися до каналу

Як запросити співавтора чи модератора

Чи знаєте ви, що Instagram дозволяє запрошувати співавторів на ваш трансляційний канал Instagram? Це означає, що ви можете співпрацювати з творцем-однодумцем, щоб інформувати чи розважати свою аудиторію. Виконайте такі дії:

 • Торкніться назви каналу вгорі
 • Натисніть Люди > Додати біля співавторів
 • Виберіть людей із пропозицій або введіть ім’я

Зверніть увагу: ви можете додати до 5 співавторів

Ви отримаєте сповіщення, коли вони приймуть пропозицію співавтора. Крім того, ви можете просто натиснути «Видалити», щоб видалити співавтора. Коли ви вилучаєте співавтора, він усе ще залишатиметься учасником.

Щоб додати модератора, всі кроки однакові. Вам просто потрібно вибрати «Адміністратори та модератори» в розділі «Люди» замість «Співавтори».

Як використовувати свій канал трансляції Instagram

Створили свій трансляційний канал в Instagram, але не знаєте, для чого його використовувати? Трансляційні канали Instagram – це чудовий спосіб підвищити рівень залученості та збільшити кількість підписників. Тому важливо правильно їх використовувати. Ознайомтеся з цими ідеями про те, як правильно використовувати трансляційний канал Instagram:

  Як переглянути свої старі історії в Instagram

#1. Поділіться останніми оновленнями або новинами

Якщо ви творець або бренд у певній ніші, ви можете завоювати авторитет, ділячись останніми оновленнями чи екстреними новинами. Керувати владою у своїй ніші стає легше, коли ви зарекомендуєте себе як надійне джерело інформації.

Фактично, ви також можете ділитися реакціями або коментарями на свіжі новини. Трансляційні канали Instagram можна використовувати для обговорення нових функцій, нових запусків у галузі чи навіть того, що є в тренді.

Творці засобів догляду за шкірою та бренди можуть надсилати оновлення про випуск нових продуктів і пропонувати цінні огляди чи коментарі щодо використання. Для технічних сторінок можна охопити оновлення щодо нових налаштувань чи функцій або способів їх використання.

#2. Висвітлюйте випуски продуктів або події

Ще один чудовий спосіб створити авторитет і водночас зробити щось унікальне у своїй галузі — висвітлювати випуски нових продуктів або галузеві події. Фактично, ви можете піти на обкладинки подій авторів і дати своїй аудиторії ексклюзивний кращий погляд на те, що відбувається.

Ви також можете відвідати ексклюзивні модні покази, відкрити для своєї аудиторії презентації дизайнерів. Фактично, ви також можете робити це для мережевих подій, які відбуваються у сфері технологій, маркетингу, продуктів, догляду за шкірою, моди чи їжі.

#3. Поділіться надійними ресурсами

Один із найпростіших способів отримати більше підписників і вищий рівень залучення – це навчання вашої аудиторії або обмін надійними, але важкодоступними ресурсами з аудиторією.

Це може дуже добре працювати для тренерів, які продають курси та посібники. Instagram — це бурхливе місце для лайф-коучів, позаштатних коучів, а також коучів майже в кожній конкретній галузі. Крім того, це також може спрацювати для творців стилю життя. Вони можуть поділитися достовірними способами планування подорожі або найкращими місцями для проживання в певному місці, як-от Нью-Йорк, або іншими способами скоротити витрати тощо.

Творці засобів для догляду за шкірою можуть ділитися інформацією про інгредієнти продукту, вплив кожного з них на вашу шкіру, а також про те, як вирішити конкретні проблеми зі шкірою або як створити певний вигляд.

#4. Відповідь на поширені запитання

Ви також можете використовувати простір, щоб відповісти на поширені запитання (FAQ). Якщо ви опублікували одяг і ваші підписники хочуть знати, звідки вони, ви можете скористатися своїм каналом трансляції в Instagram, щоб відповісти на такі запити.

Крім того, ви також можете відповісти на поширені запитання, виходячи з вашої галузі, очистити неправильні уявлення та створити авторитет. Коли ви відповідаєте на типові запитання у своєму каналі трансляції в Instagram, усі ваші підписники отримують сповіщення про повідомлення. Це позбавить вас від відповіді на той самий запит знову і знову.

#5. Спрямуйте трафік на партнерські сайти

В Instagram повно творців афілійованого контентуhttps://techukraine.net.com/make-money-with-affiliate-marketing/, тих, хто рекомендує та оглядає продукти, які ви можете купити. Вони також діляться з вами посиланнями на продукти, щоб полегшити покупки та заробити комісійні партнерам.

Як маркетолог або творець афілійованого вмісту ви можете використовувати канали трансляції Instagram, щоб ділитися партнерськими посиланнями та залучати трафік за своїми партнерськими посиланнями. Щоразу, коли ви ділитеся своїми посиланнями, ваші підписники отримуватимуть сповіщення. Таким чином, показники кліків і коефіцієнти конверсії вищі, коли ви використовуєте канали трансляції Instagram для обміну партнерськими та зовнішніми посиланнями.

  Як побачити вподобані ролики в Instagram

#6. Проведіть дослідження ринку

Трансляційні канали Instagram дозволяють вашим підписникам реагувати на повідомлення, відкривати та переходити за посиланнями, а також голосувати в опитуваннях. Таким чином, ви можете використовувати опитування на каналах трансляції Instagram, щоб зібрати попередню інформацію про те, що подобається та віддає перевагу вашій аудиторії.

Ці опитування, якщо вони проведені добре, можуть служити меті дослідження ринку ваших підписників. Це не тільки допоможе збільшити залученість підписників в Instagram, але й дозволить вам глибше зрозуміти свою TG. Це тому, що коли ви їх зрозумієте, ви зможете створювати контент, який матиме більше шансів працювати в соціальних мережах.

Випробування кількох стратегій у соціальних мережах — це рецепт успіху. Дізнайтеся, що таке TikTok Creator Marketplace і як це шлях до слави та багатства.

#7. Створюйте тематичні канали трансляції Instagram для різного вмісту

Якщо ви творець, який любить займатися багатьма речами та носити багато головних уборів, можливо, найкраще мати кілька каналів трансляції в Instagram, щоб задовольнити різні потреби щодо вмісту. Ви можете мати один для догляду за шкірою, інший для способу життя, а ще один для нових продуктів, які ви переглядаєте.

Це для досвідчених творців і вимагає повної стратегії вмісту. Однак використовуйте цю ідею вмісту з обережністю, оскільки ви не хочете створювати занадто багато каналів і в кінцевому підсумку спамити своїх користувачів. Це збільшить кількість ваших відписок або відписок і зменшить вашу залученість в Instagram.

#8. Плануйте прямі трансляції або перенаправляйте на них більше трафіку

Ви також можете використовувати канали трансляції Instagram, щоб планувати прямі трансляції для своєї аудиторії. Насправді канали трансляції допоможуть збільшити залученість і залучити більше користувачів.

Ви також можете використовувати опитування для планування прямих трансляцій. Це тому, що це дасть вам широкі можливості для охоплення тем, які дозволять вам збільшити кількість лояльних підписників і спілкуватися з ними там, де вони відчувають інтерес.

Коли ви плануєте прямі трансляції або використовуєте опитування в каналах трансляції Instagram, щоб перенаправити більше трафіку, ви створюєте сильніше відчуття спільності та збільшуєте залучення до своїх прямих трансляцій.

Ви також можете спонукати аудиторію ставити вам запитання під час прямих трансляцій. Як творець ви також можете отримати синю галочку в Instagram, щоб зміцнити свою присутність у соціальних мережах.

Додаткова маркетингова воронка

Подумайте про трансляційні канали Instagram як про ще одну маркетингову воронку, яка може допомогти вам збільшити залученість або підвищити коефіцієнт конверсії. Незважаючи на те, що це корисно для творців в Instagram, чи гарна це ідея для підписників?

Як користувач Instagram, я часто можу пропустити важливе оновлення чи запуск. Корисно отримати сповіщення про повідомлення, у якому обговорюється запуск, висвітлюється подія, яка мене цікавить, або спрямовується до нового популярного продукту.

Це тому, що без цього сповіщення я б його повністю пропустив. Це також дає мені індивідуальне відчуття взаємодії з творцем, ніби я з ним дружу або я є частиною їхнього життя, і я бачу сюрпризи, що відбуваються в моєму DM. Це чудовий спосіб зацікавити мене!

Далі, чому б не створити канал у WhatsApp? Дізнайтеся все про канал WhatsApp і про те, як створити, знайти та підписатися на канал!