Як створити зображення AI за допомогою Google Bard

| | 0 Comments| 9:03 PM
Categories:

Швидкі посилання

Ключові висновки

  • Google Bard дозволяє безкоштовно створювати зображення штучного інтелекту, але ви повинні чітко вказати, що вам потрібно зображення, створене штучним інтелектом, у вашій підказці.
  • Надайте деталі про кольори, елементи, освітлення чи художні стилі, щоб покращити якість результатів від Google Bard.
  • Продовжуйте підказувати та інструктувати Bard щодо конкретних змін, доки не отримаєте бажане зображення, або скористайтеся підказкою зображення.

Якщо Midjourney, DALL-E або Stable Diffusion занадто просунуті або дорогі для ваших потреб, ви можете використовувати Google Bard для створення зображень AI. Нижче ми пояснюємо, як генерувати зображення ШІ за допомогою Google Bard, а також кілька порад для отримання найкращих результатів.

Як створити зображення AI за допомогою Google Bard

Створення зображень ШІ за допомогою Google Bard досить простий (і абсолютно безкоштовний). Ви можете попросити Барда створити зображення будь-чого, що забажаєте, але ви повинні чітко дати зрозуміти, що вам потрібне згенероване зображення. Інакше ви можете отримати пояснення підказки разом із наявним зображенням.

  Python Tuple проти List: Подібності та відмінності, пояснення

Використовуйте такі слова, як «generate» або «create» на початку підказки, і Bard відповість двома унікальними зображеннями, створеними ШІ.

Якщо вам не подобаються результати, натисніть «Створити більше» під зображеннями, і Бард відповість двома зображеннями. Крім того, ви можете ввести інший запит, надавши Bard додаткові вказівки щодо типу зображення, яке ви хочете.

Коли Bard створить ідеальне зображення, ви можете навести на нього курсор миші та натиснути значок стрілки вниз, щоб завантажити його. Ви також можете завантажити обидва зображення разом, натиснувши піктограму спільного доступу та вибравши Завантажити всі зображення.

Як зазначено в публікація блогу Google, Bard використовує для генерації зображень модель розповсюдження тексту в зображення від Google під назвою Imagen 2. Якщо ви зацікавлені, ви можете отримати доступ до Imagen 2 через безкоштовний обліковий запис Google Cloud.

Допомагати ідентифікувати зображення ШІ, Bard додає водяний знак SynthID, непомітний для людського ока. Водяний знак можна виявити за допомогою SynthID на нього не впливає стиснення чи фільтри.

  Що таке:blank і як його видалити?

На момент написання Bard може створювати зображення лише за допомогою підказок англійською мовою та недоступний у Європейській економічній зоні, Великобританії та Швейцарії.

Короткі поради щодо створення зображень за допомогою Google Bard

Хоча використовувати Bard досить просто, змусити його створювати хороші зображення може бути складно. Якщо вам важко з цією частиною, ось кілька швидких порад:

1. Будьте описовими та чіткими

Що описовіші ваші підказки, то ймовірніше ви отримаєте кращі результати. Спробуйте додати деталі, як-от кольори, елементи, освітлення чи вигляд камери.

2. Спробуйте різні стилі мистецтва

Посилання на конкретні художні стилі може бути корисним під час створення зображення ШІ. Ви можете назвати відомих художників (або твори мистецтва) і різні стилі, як-от абстракція, кубізм, натюрморт або портрет.

3. Використовуйте підказки із зображеннями

Замість того, щоб намагатися описати свою ідею, ви можете завантажити зображення та попросити Барда створити подібне з потрібними змінами.

  Остаточний посібник з очищення ваших Icky AirPods

Наприклад, ми завантажили фотографію собаки з палицею в пащі і попросили Барда відтворити її в стилі Вінсента Ван Гога. Ви можете побачити результати вище.

Переконайтеся, що ви дотримуєтеся обмежень авторського права, використовуючи підказки із зображеннями для створення зображень AI.

4. Продовжуйте підказувати

Навряд чи з першої спроби у вас вийде саме той образ, який ви уявляли. Отже, головне — продовжувати підказувати та інструктувати Барда щодо конкретних модифікацій, як-от зробити зображення реалістичнішим, використовувати більш яскраві кольори тощо.

Bard пропонує простий і безкоштовний спосіб створення зображень штучного інтелекту, тому варто спробувати його, щоб побачити, яких результатів ви можете отримати. Ви навіть можете використовувати сам Bard для створення підказок для зображень штучного інтелекту або черпати натхнення в цих ідеях штучного інтелекту.