Як створити вірусні приховані/підсвідомі зображення штучного інтелекту

| | 0 Comments| 4:56 AM
Categories:

Ваш посібник зі створення та декодування штучного інтелекту Viral Hidden Messages Art!

Як часто ви дивилися на випадковий ілюзорний пост у соціальних мережах?

Так, це ті самі пости, які вимагають від вас дивитися на крапку, щоб перевірити, який колір ви бачите, або ті, у яких вас запитують, чи бачили ви спочатку дві виделки або келих для вина. Забавні фрагменти контенту, чи не так?

У сучасну епоху соціальних мереж візуальні матеріали говорять голосніше, ніж слова. А з розвитком соціальних медіа-платформ для обміну зображеннями створення захоплюючих і привертаючих увагу стало більш важливим для унікального поширення вашого повідомлення.

Одним із методів, який захопив віртуальний світ, є використання прихованих або підсвідомих повідомлень у ваших зображеннях. Це інтригуючі фрагменти контенту🕵️, які стали вірусними завдяки цікавості, яку вони викликають.

У цій публікації ми дізнаємося, як можна створювати такі вірусні зображення за допомогою інструменту ШІ під назвою Illusion Diffusion HQ – потужного інструменту, який використовується для цієї мети.

Що таке зображення зі штучним інтелектом із прихованими повідомленнями?

Ці зображення є візуальними творами, які містять приховані елементи. Це може бути текст або зображення (всередині зображення), яке важко побачити неозброєним оком. Повідомлення, яке потрібно передати, розміщено стратегічно таким чином, щоб злитися з основним зображенням і вимагає від вас докласти певних зусиль, щоб його розшифрувати.

  Що робити, якщо мій Mac постійно перезавантажується? 10 порад, як вирішити проблему

Цей елемент таємничості та цікавості використовується навмисно, щоб викликати ажіотаж щодо вірусних маркетингових кампаній і підвищити рівень залученості на платформі соціальних мереж.

Як розшифрувати приховані зображення повідомлень?

Гаразд, оскільки ви досліджуєте, як створити такі зображення, я випущу кота з мішка та розповім вам, як їх розшифрувати. Але ця таємниця залишається між нами!🤫

Для перегляду таких зображень можна використовувати не одну, а декілька технік або методів. Ось деякі з найефективніших:

#1. Примруживши очі

У цьому методі необхідно частково закрити очі і розмити зображення. Це робить приховані елементи більш помітними, оскільки вони часто дещо відрізняються від решти зображення.

#2. Зменшення

Використовуючи функцію зменшення масштабу, ви можете отримати ширший огляд зображення, яке ви переглядаєте. Це допоможе вам зрозуміти приховані елементи, які важче помітити під час перегляду зображення в його оригінальному розмірі.

Читайте також: Платформи для пошуку популярних тем

#3. Віддалення від екрану

Ви також можете спробувати створити певну відстань між собою та екраном. Це допомагає змінити перспективу, допомагаючи легше знаходити приховані елементи.

#4. Нахил телефону

Іноді зображення створюються таким чином, що вам потрібно нахилити телефон і переглянути зображення через аудіороз’єм. Це змінює перспективу перегляду зображення та передає повідомлення.

Тепер, коли ви трохи знаєте про ці зображення, давайте заглибимося в покроковий підручник, за яким ви можете їх створити. Для цього ми вивчимо інструмент ШІ під назвою Illusion Diffusion HQ від Hugging Face.

  14 бібліотек і фреймворків компонентів інтерфейсу VueJS для швидкої розробки

Що таке Illusion Diffusion HQ?

Illusion Diffusion HQ — це потужний, інтуїтивно зрозумілий і зручний інструмент, який дозволяє створювати приголомшливі зображення з прихованим або підсвідомим вмістом.

Він використовує ШІ для створення захоплюючих і візуально привабливих зображень. Штучний інтелект допомагає вам плавно поєднувати прихований текст із зображенням, створюючи вміст, що привертає увагу.

Платформа проста у використанні, тому ви можете легко оволодіти мистецтвом протягом перших кількох разів. Це інструмент, який широко використовується творцями контенту та маркетологами для творчого поширення своїх повідомлень.

Illusion Diffusion HQ — це поєднання майстерності та технологій, яке варто спробувати навіть людям, які з’ясовують речі за допомогою соціальних мереж. Він чудово створює переконливі візуальні ілюзії з прихованими елементами.

Як створити вірусні приховані/підсвідомі зображення штучного інтелекту

Процес досить простий і зрозумілий. Виконайте наведені нижче кроки, щоб створити власні зображення прихованих/підсвідомих повідомлень за допомогою Illusion Diffusion HQ:

Крок 1. Відкрийте програму для редагування. Ви можете використовувати програмне забезпечення для редагування, наприклад Canva, Photoshop, Paint та інші, щоб написати слова, які ви хочете приховати на зображенні. Текст повинен бути написаний на білому тлі. Ви можете змінити стиль шрифту та відстань між літерами, щоб виглядати привабливо.

Крок 2. Експортуйте текстове зображення як PNG, щоб воно повністю злилося з фоном без особливих зусиль.

Крок 3. Перейдіть до Illusion Diffusion HQ і завантажте текстове зображення в розділ «Ілюзія введення». Крім того, ви також можете перетягнути зображення, щоб завантажити його. Ви також можете контролювати силу своєї ілюзії, щоб зробити її більш прихованою/видимою відповідно до ваших уподобань.

  Вуличні гонки 2 - це проста і безглуздя гоночна гра [Review]

Крок 4: Тепер настав час написати підказку. Ви можете запропонувати штучному інтелекту створити зображення, описавши, яке зображення ви хочете отримати як результат. Наприклад, сцена середньовічного села з жвавими вулицями та замком на відстані. Я напишу «поле квітів» для цього прикладу, щоб було просто.

Просто натисніть кнопку «Виконати», щоб дозволити ШІ створити ваше зображення з підсвідомим повідомленням. Як бачите, отримано результат:

Якщо ви не задоволені результатами, ви можете пограти з різними налаштуваннями, щоб отримати бажаний результат. Коли це буде завершено, ви готові поділитися своїм творінням у соціальних мережах і захопити очі.

Читайте також: Найкраще програмне забезпечення та додатки для фоторедакторів на основі штучного інтелекту для професіоналів

Заключні думки

Створювати зображення прихованих повідомлень за допомогою штучного інтелекту просто й абсолютно безкоштовно за допомогою Illusion Diffusion. Такі зображення потенційно можуть привернути увагу широкої онлайн-аудиторії.

Вони природно викликають цікавість і унікально залучають ваших глядачів, що робить їх ідеальними для соціальних мереж і цифрових маркетингових кампаній. Отже, розкрийте в собі прихованого художника та почніть експериментувати!

Далі навчіться самостійно створювати вірусні спіралі ШІ!

Чи була ця стаття корисною?

Спасибі за ваш відгук!