Як створити візитні картки за допомогою Microsoft Word

| | 0 Comments| 2:39 AM
Categories:

Якщо вам потрібно зробити візитні картки, але вам не вистачає досвіду роботи зі складним програмним забезпеченням для дизайну, таким як InDesign і Photoshop, ви можете використовувати шаблон візитної картки Word. Не бачите шаблон, який вам подобається? Створюйте свої картки з нуля.

Розробка візиток в Word

Перш ніж зануритися в дизайн візитної картки, важливо зрозуміти, який вміст ви повинні додати. Хоча вміст, розміщений на картці, може дещо відрізнятися залежно від галузі, ось основи:

Ім’я та прізвище
Назва посади
Адреса
Номер телефону
адреса вебсайту
Електронна пошта
Логотип компанії

Тепер настав час вибрати дизайн візитки. Відкрийте Microsoft Word, перейдіть на вкладку «Файл», а потім виберіть «Новий» на панелі ліворуч.

  Як автозаповнити літери від А до Я в Excel

У рядку пошуку у верхній частині вікна знайдіть «Візитні картки».

З’явиться великий вибір шаблонів.

Прокрутіть бібліотеку шаблонів візиток і виберіть той, який вам більше подобається. Після вибору з’явиться вікно з попереднім переглядом та описом шаблону. Натисніть «Створити».

Тепер з’являться ваші візитні картки. Все, що залишилося зробити, це ввести свою інформацію.

Створення візиток з нуля

Якщо ви не знайшли шаблон, який вам подобається, ви можете створити власний дизайн, поєднавши створення таблиці, додавання зображень і форматування тексту.

Відкрийте порожній документ Word, перейдіть на вкладку «Вставка», а потім натисніть «Таблиця».

З’явиться спадне меню. Створіть таблицю 2×4, навівши курсор і вибравши відповідний блок. Ви можете створити більше рядків, якщо хочете, але 2×4 поміститься на одній сторінці.

  Наскільки великий завеликий для документа Microsoft Word?

Тепер таблиця з’явиться у вашому документі Word, і вам потрібно буде змінити деякі параметри. Клацніть правою кнопкою миші на перехресті таблиці, а потім виберіть у меню «Властивості таблиці».

Тепер з’явиться вікно Властивості таблиці. На вкладці «Таблиця» виберіть «По центру» в розділі «Вирівнювання». Це допоможе вам зберегти ваші листівки красивими і рівномірними на сторінці.

Далі перейдіть на вкладку «Рядок». Тут поставте прапорець «Вказати висоту», зробіть висоту двома дюймами, а потім виберіть «Точно» для висоти рядка.

Тепер перейдемо до вкладки «Стовпець». Установіть прапорець «Бажана ширина», зробіть ширину трьома дюймами, а потім натисніть «ОК».

Тепер розмір вашої таблиці буде змінено відповідно до стандартного розміру візитної картки. Однак ви можете помітити, що наша таблиця трохи ширша, ніж дозволяє наше поле.

  Як позбутися повідомлення «Допоможіть покращити» у Firefox

Щоб виправити це, перейдіть на вкладку «Макет», а потім натисніть кнопку «Поля».

Виберіть «Вузький» зі спадного меню.

Ваші візитні картки тепер будуть у межах сторінки.

Тепер все, що вам потрібно зробити, це додати свою інформацію до таблиці, використовувати інструменти форматування для форматування тексту, додати зображення, і готово!