techukraine.net Twitch Як стати партнером Twitch і підвищити рівень своєї кар’єри в трансляції

Як стати партнером Twitch і підвищити рівень своєї кар’єри в трансляції

| | 0 Comments| 9:29 AM
Categories:

З відповідними навичками та пристрастю стати стримером Twitch не складе для вас великого завдання. Це крок у створенні чудової стрімінгової кар’єри.

Приділяти багато часу постійному стримеру Twitch може бути складно. Але переваги, які ви отримаєте як партнер, окрім можливості монетизувати свій канал, є дуже корисними.

Платформа потокового передавання пропонує партнерські програми лише тим людям, які прихильні до потокового передавання та створили величезну спільноту.

Отже, якщо ви хочете стати афілійованим партнером Twitch, а потім партнером Twitch, дорога не буде всіяною трояндами. У нього теж були б шипи.

Немає гарантованого способу стати партнером Twitch, навіть якщо ви дотримуєтеся всіх вказівок.

Давайте розберемося, як стати партнером Twitch і підвищити рівень своєї стрімінгової кар’єри.

Що таке партнерська програма Twitch?

Партнерська програма Twitch — це спеціалізована програма, за якою потокова компанія визнає вас найкращим стримером вмісту на своїй платформі.

Партнер Twitch — це високоповажний статус, наданий Twitch, де ви не тільки можете стати офіційною частиною організації, але й отримуєте можливість заробляти хороші гроші на своїх потоках. Крім того, ви можете отримати кращий розподіл доходу, ніж партнери, і високі можливості реклами.

Що стосується партнерської програми, організація є досить конкретною та пропонує програму лише тим стримерам, які є афілійованими особами та створюють преміум-контент. Критерії для того, щоб стати партнером, досить складні та специфічні, і навіть багатьом популярним мовникам-партнерам Twitch не вдалося цього досягти.

Навіть якщо ви відомий стример і транслюєте лише високоякісний контент, якщо офіційні особи вважають, що ваш контент негідний Twitch, ви можете зіткнутися з невдачею. Однак, якщо ви добре підготовлені та маєте потенціал і бажання піднятися на новий рівень, тоді ви зможете потрапити в програму та приєднатися до елітного рівня стримерів.

У рамках партнерської програми ви отримаєте доступ до деяких преміум-функцій та інструментів, які допоможуть вам краще розвивати свій канал. Крім того, ви отримуєте багато інших можливостей і переваг, які в кінцевому підсумку допоможуть вам підвищити рівень вашої кар’єри в стримінгу.

Переваги партнерства Twitch

Ставши партнером Twitch, ви можете отримати видатне становище в світі потокового передавання та отримати інші переваги, які організація має як ексклюзивний резерв для партнерів. Ось якими перевагами ви можете скористатися:

Високий прибуток від каналу

Ставши партнером Twitch, ви відкриваєте багато можливостей монетизувати свій потоковий вміст. Ви отримуєте можливість заробляти гроші за рахунок підписок, які обрали ваші глядачі. Передплати пропонуються на трьох рівнях: Tier 1, Tier 2 і Tier 3. Глядачі також можуть вибрати підписку Prime Gaming.

Bits: отримати схвальні відгуки від глядачів через Bits – ще один спосіб заробити гроші. Біти – це зазвичай віртуальні монети, які глядачі можуть використовувати, щоб підбадьорити вас, і за кожен біт Twitch винагородить вас 1 центом. Як партнер ви можете отримати великий дохід від реклами, що відтворюється на вашому каналі.

  Як перевірити список підписників на Twitch

Індивідуальний канал

Отримавши підвищення до партнерської програми Twitch, ви отримаєте можливість налаштувати канал так, щоб ваші глядачі відчували себе особливими.

У своєму каналі ви можете створити до 50 персоналізованих смайлів залежно від кількості ваших підписників, а також мати настроюваний префікс смайлів. Щоб ваш підписник почувався особливим, у вас є можливість створити унікальні значки для своїх підписників залежно від їхніх підписок і внесків.

Довічна підписка

Як партнер Twitch ви отримаєте три довічні підписки для членів вашої родини та друзів. Після призначення цієї підписки членам вашої родини її не можна ні скасувати, ні перенести. Крім того, ви також отримуєте довічну підписку на канал для свого чат-бота.

Спеціальна підтримка

Однією з найважливіших переваг партнерської програми є спеціальна команда підтримки. Twitch, для всіх своїх партнерів, призначив спеціальну команду підтримки, яка може ефективно вирішити будь-яку проблему, з якою ви можете зіткнутися. Команда підтримки стане в нагоді, коли ви натрапите на перешкоду посеред трансляції.

VOD

Twitch також зберігає VOD партнерів на платформі протягом 60 днів. Це вигідно, коли ви керуєте великою спільнотою, де ваші передплатники можуть насолоджуватися вмістом, коли захочуть.

За допомогою цієї програми ви також можете повторно транслювати старий вміст і проводити прем’єри в певний час, щоб оприлюднити свій новий вміст.

Можливості лише для партнерів

У рамках партнерської програми вас розглядатимуть для участі в багатьох спеціальних акціях, як-от партнерські Spotlights, Meets & Greets, Streamer Zones, Partner Panels тощо. У вас буде можливість відкласти свою трансляцію на 15 хвилин, щоб зрозуміти змагальні ігри.

Перекодування відео

Ви можете легко налаштувати якість свого каналу. Це означає, що ваші глядачі можуть регулювати якість потоку та встановлювати якість, яка їм найбільше підходить. Це дуже підходить для глядачів, які зіткнулися з раптовою втратою пропускної здатності Інтернету, оскільки вони можуть відповідним чином налаштувати якість потоку.

Як стати партнером Twitch

Стати партнером Twitch – це складне завдання, і тут відіграє багато факторів. Перш ніж почати свій шлях до партнерства Twitch, для початку ви повинні бути партнером Twitch.

Twitch, гігант потокового передавання, перетворює партнера на партнера лише тоді, коли відчуває, що ви можете бути зразком для великої спільноти та залучати велику кількість глядачів під час трансляції. Ви повинні бути креативними з трансляцією, щоб вона могла залучити багато глядачів.

Якщо ви є популярним мовником на Twitch, шлях до партнерської програми може здатися легшим, оскільки вам доведеться дотримуватися певних вказівок, але гарантії все одно немає.

Як творець, вам доведеться бути відданим і транслювати багато високоякісного вмісту, який відповідає очікуванням стандартів Twitch. Крім того, вам доведеться підтримувати належну одночасну середню кількість глядачів протягом 30-денного періоду, щоб отримати кваліфікацію для подання заявки на партнерську програму.

Загалом, вашою основною метою має бути виконання мінімальних вимог Twitch. Крім того, ви можете взяти участь у конкурсі «Шлях партнера» та отримати впевнену перевагу над іншими в партнерській програмі.

Коли ви пройдете Шлях до партнерства, кнопка для подання заявки на участь у партнерстві буде розблокована на інформаційній панелі досягнень, і ви також отримаєте пріоритет у процесі розгляду вашої заявки.

  Як заробити гроші за допомогою потокового передавання (YouTube/Twitch/Facebook)

Мінімальні вимоги до партнера Twitch

Якщо ви хочете приєднатися до елітної групи, для партнерської програми Twitch потрібно відповідати багатьом вимогам.

Щоб отримати кваліфікацію для заповнення заявки на партнерську програму, наступні мінімальні вимоги:

  • Мінімальна одночасна середня кількість глядачів 75 за 30-денний проміжок часу. Перегляди не будуть зараховані, якщо вони отримані від рейдів, першої сторінки в центрі уваги, потоків передплатників, прем’єр, ведучих і повторів.
  • Вам доведеться транслювати високоякісний вміст у 12 різних днів протягом 30-денного періоду.
  • Потрібна 25-годинна трансляція протягом останніх 30 днів.
  • Перш ніж подавати заявку на партнерство, ви повинні бути партнером Twitch.
  • Весь вміст має відповідати стандартам якості Twitch, правилам спільноти, правилам DMCA та умовам обслуговування.
  • Щоб приєднатися до програми, вам має бути не менше 18 років.

Однак ви не повинні обмежуватися цими мінімальними вимогами, оскільки ці критерії служать лише основними вимогами. Щоб отримати більше шансів бути прийнятим як партнер Twitch, вам доведеться працювати краще й досягати більшого, ніж мінімальний рівень.

Найкращі методи, щоб стати партнером Twitch

Стати партнером Twitch — це велике випробування, але досягнення статусу партнера — зовсім інша перешкода.

Twitch підтримує високий стандарт для партнерської програми, щоб, отримавши статус, ви могли належним чином представляти організацію та розвивати її спільноту. Ось кілька найкращих практик, яких ви можете дотримуватися, які підвищать ваші шанси стати партнером Twitch:

Створіть міцну, віддану спільноту

Одним із основних аспектів, який Twitch розглядає в усіх своїх партнерах, є спільнота, яку вони створили. Сильна та віддана спільнота допоможе вам отримати кращий шанс досягти видатного потокового статусу від Twitch.

Ви можете зробити багато речей, щоб створити свою спільноту:

  • Ви можете створити спільноту Discord і там спілкуватися зі своїми глядачами щодо різних аспектів життя. Під час трансляцій ви можете спілкуватися зі своїми глядачами в чаті, і це допоможе вам підтримувати участь у трансляції.
  • Ви навіть можете влаштовувати вечори спільноти, граючи в такі ігри, як Fortnite, CS: GO або Minecraft, зі своїми глядачами, щоб побудувати з ними міцні стосунки. Ваші основні зусилля мають полягати в тому, щоб перетворити ваших глядачів на підписників.

Зосередьтеся на менших цілях

Це гарна практика, щоб подолати ваші великі віхи Twitch і зосередитися на менших цілях, які здаватимуться досяжними для вас за менший час. Це дуже корисно, оскільки ви можете залишатися мотивованими, досягаючи маленьких цілей, які ви поставили. Коли ви досягаєте своїх маленьких цілей, ви повинні відсвяткувати це зі своєю спільнотою та подякувати їм за допомогу.

Підтримуйте високу якість потоку

Незважаючи на те, що Twitch має високі вимоги до кількості глядачів і часу трансляції, ви завжди повинні докладати зусиль, щоб підтримувати високу якість трансляції. Якість вашого вмісту відіграє вирішальний фактор для посадових осіб партнера Twitch під час розгляду вашої заявки на партнерство вручну.

  15 панелей Twitch для максимального збільшення потенціалу вашого потоку

Переконайтеся, що ви завжди зосереджуєтеся на якості, а не на кількості, і інвестуйте в накладання Twitch та іншу графіку, щоб покращити якість потоку. Створення користувацьких емоцій для вашої спільноти та додавання звукових сповіщень є ще однією хорошою практикою для покращення якості.

Трансляція розважальних потоків

Якщо ваші трансляції не будуть розважальними, ви не зможете залучити своїх глядачів або залучити нових. Ви повинні продовжувати взаємодіяти у своїх потоках, щоб ваші передплатники могли залишатися залученими протягом усієї трансляції.

Завжди пробуйте щось нове з потоками, особливо з нішами, щоб це могло залучити глядачів з інших подібних категорій. Ви можете спробувати пограти в ігри зі своїми глядачами та додати до гри скіни чи модифікації, щоб ваші глядачі були розважаними. З часом ви повинні покращити свої навички гри, і це точно вразить ваших глядачів.

Виберіть популярну гру з меншою конкуренцією

Більшість популярних ігор у різних категоріях мають високу конкуренцію, і отримати велику кількість глядачів під час трансляції стає надто важко.

Отже, шукайте ігри, які не так багато людей транслюють, але мають достатню популярність серед ентузіастів ігор. Ви можете поєднувати свої трансляції з усіма видами ігор, що допоможе вам залучити різноманітне коло глядачів.

Створіть потужну мережу

Це може здатися не всім корисним, але створення каналу за допомогою менеджера вашого партнерського облікового запису є важливим аспектом. Коли ви знаєте, люди, які відповідають за схвалення заявки партнера, можуть допомогти розглянути вашу заявку.

Висока частота потокового передавання

Якщо ви хочете стати партнером Twitch, важливо підтримувати високу частоту потокового передавання. Чим більше якісних потоків ви транслюєте, тим більше шансів отримати визнання менеджерів партнерських облікових записів.

Крім того, якщо ви підтримуєте високу частоту потокового передавання, ви можете залучити багато глядачів, що допоможе вам розширити свою спільноту. Це важлива вимога для партнерської програми Twitch.

Використовуйте інші платформи

Використання інших потокових платформ є вигідною стратегією для розвитку спільноти та відповідності вимогам Twitch. Ви можете публікувати свій вміст на YouTube, TikTok, Instagram, Twitter тощо, а також створити велику кількість підписників, яких можна спрямувати на свій канал Twitch.

Вам також слід дізнатися про модні способи залучення нових глядачів до вашого вмісту, що зрештою допоможе вам швидше побудувати свою спільноту Twitch.

Висновок

Приєднатися до партнерської програми Twitch — мрія багатьох стримерів, які приділяють багато часу та зусиль, щоб отримати схвалення своєї заявки на партнерство. Навіть якщо ви станете партнером Twitch, стати партнером складно, і це залежить від багатьох факторів.

Однак якщо у вас є мотивація, креативність, час і хороша стратегія, ви можете стати партнером Twitch. Це підніме вашу стрімінгову кар’єру на нову висоту. Це не лише стане важливою віхою у вашій кар’єрі, але й надасть численні переваги та дозволить вам розвивати та розширювати свій канал.

Ви також можете ознайомитись із найкращими інструментами потоків Twitter, щоб стати вірусними.