Як стати мисливцем за винагородами за помилок у 2023 році?

| | 0 Comments| 2:10 PM
Categories:

Вразливості системи безпеки можуть проникати крізь надійні стіни безпеки та використовувати програмне забезпечення та додатки з розвитком складних загроз кібербезпеці.

Незалежно від того, які захисні інструменти безпеки ви можете використовувати для захисту своєї організації, у сучасному цифровому світі повністю запобігти помилкам і залишатися поза досяжністю хакерів є надуманою мрією.

Єдиний спосіб мінімізувати ризики кібератак і запобігти наслідкам програмних помилок — якнайшвидше їх виявити та усунути. Ось чому організації все частіше покладаються на мисливців за винагородами за помилками та шукають їх для вирішення та видалення зловмисних помилок і вразливостей — до того, як вони завдадуть серйозної шкоди.

Програма винагороди за помилки набуває величезної популярності, і великі технологічні компанії використовують цю програму для боротьби з ризиками кібербезпеки. Наприклад, Meta отримала 10 000 звітів про помилки, заплативши 2 мільйони доларів винагороди. Крім того, середні витрати на винагороду за багів зросли з 2000 доларів США у 2021 році до 3000 доларів США у 2022 роцітоді як середня виплата зросла до колосальних 26 728 доларів з 6443 доларів у 2021 році.

Отже, якщо ви хочете скористатися прибутковим характером програм винагород за помилки та стати мисливцем за винагородами за помилки, щоб допомогти організаціям залишатися в безпеці, ви на вірній сторінці.

У цій статті ми розповімо, що таке баг-баунті, його переваги, які навички потрібні, щоб стати мисливцем за баг-баунті, як ним стати й бути в курсі тощо.

Давайте почнемо!

Розуміння полювання за помилками

Винагорода за помилки, тестування на проникнення або етичне хакерство — це грошова винагорода, яка надається хакерам із білим капелюхом за успішне виявлення та повідомлення про помилки та вразливості безпеки в будь-якому програмному забезпеченні чи програмі.

Полювання за помилками — це полювання або пошук помилок або технічних помилок у сценаріях кодування програм, програм або програмного забезпечення веб-сайтів, які потенційно можуть поставити під загрозу їх безпеку.

Кілька великих технологічних компаній і глобальних організацій використовують програми та ініціативи з винагороди за помилки та наймають кваліфікованих і талановитих мисливців за винагородами, які можуть ефективно виявляти вразливості, щоб захистити своє програмне забезпечення чи середовище веб-сайтів і, натомість, винагороджувати мисливців за головами за їхні навички.

Давайте розберемося докладніше в ролі баг баунті хантера.

Хто такий мисливець за винагородами за помилок?

Кіберзлочинці завжди шукають помилки та вразливості програмного забезпечення, щоб проникнути через них і скомпрометувати програму чи програмне забезпечення.

Потрапляючи всередину, ці помилки можуть призвести до витоку даних та інших кібератак, що призведе до серйозних репутаційних і фінансових втрат, які іноді неможливо виправити.

У таких випадках мисливці за винагородами за помилки допомагають організаціям знайти лазівки в безпеці та слабкі, вразливі місця, щоб негайно їх виправити та зробити організації стійкими до будь-яких форм кібератак.

Таким чином, баг-хантери діють як експерти з безпеки та професіонали, які допомагають компаніям виявляти помилки в їхніх цифрових активах і вчасно повідомляти про них, щоб забезпечити раннє пом’якшення ризиків.

Переваги Bug Bounty для організацій і білих хакерів

Програма винагород за помилки приносить користь як організаціям, так і мисливцям за головами, які є нічим іншим, як етичними хакерами або хакерами.

Ось як програма винагород за помилки приносить користь будь-якому бізнесу чи організації:

 • Покращена загальна безпека за рахунок зменшення ризиків вразливості безпеки, витоку даних та інших атак на кібербезпеку.
 • Економічно ефективний, що дозволяє організаціям виявляти та усунути вразливі місця до того, як кіберзлочинці зможуть ними скористатися, позбавляючи організації від дорогих порушень і юридичної відповідальності.
 • Підвищення репутації організації та надійності серед споживачів, підвищуючи довіру клієнтів і демонструючи прихильність до безпеки.
 • Дозволяє організаціям відповідати нормативним вимогам і вимогам відповідності щодо розкриття вразливостей і тестування безпеки.
  Як створити та запустити сценарії PowerShell: покроковий посібник

Ось переваги програми винагород за помилки для мисливця за головами:

 • Дозволяє етичним хакерам отримувати фінансові винагороди та заробляти гроші завдяки своїм навичкам і таланту.
 • Отримайте суспільне визнання та визнання за допомогою значків і сертифікатів від організацій, що підвищить професійну видимість і довіру.
 • Розвивайте та вдосконалюйте навички хакерів у сфері кібербезпеки, етичного хакерства та тестування на проникнення, дозволяючи їм отримати знання та досвід щодо вразливостей у реальному світі.

Попередні вимоги Bug Bounty Hunter: потрібні основні навички

Організації платять або винагороджують мисливців за помилками на основі виявлених помилок, масштабу програми, серйозності помилки та інших факторів.

Однак, щоб отримати солідну винагороду ще до того, як зареєструватися в програмі баунті, необхідно знати передумови мисливця за помилками та набути всіх необхідних навичок.

Ось основні навички, які ви повинні отримати, якщо хочете стати успішним мисливцем за головами за помилками:

#1. Топ-10 OWASP

Топ-10 OWASP це документація для етичних хакерів і розробників, яка містить 10 найбільш критичних ризиків для безпеки веб-додатків і способи їх зменшення.

Це чудова документація для початківців мисливців за винагородами за помилками, щоб знайти та зменшити ризики, такі як несправний контроль доступу, ін’єкція, незахищений дизайн, криптографічний збій, неправильна конфігурація безпеки, збій ідентифікації та автентифікації тощо.

#2. Знання веб-технологій

Тверде розуміння та знання веб-технологій, таких як HTML, Javascript і CSS, має вирішальне значення, щоб стати мисливцем за помилками та знаходити вразливі місця в програмному забезпеченні та веб-додатках.

Крім того, базові знання серверної системи та вивчення PHP, ASP.NET і Java можуть допомогти вам виділитися як мисливець за помилками.

#3. Основи роботи з комп’ютером і мережа (TCP/IP)

Основною передумовою для мисливця за помилками є вивчення основ комп’ютера, включаючи системи введення-виведення, дані, компоненти, обробку та інформацію.

Крім того, вивчення протоколів TCP і IP, формування IP-адрес і рівнів OSI також має вирішальне значення, коли ви стаєте мисливцем за помилками.

#4. Інтернет (HTTP)

Розуміння роботи протоколу HTTP, того, як працює Інтернет, як веб-сайти підключаються до Інтернету та встановлюють з’єднання, і як користувачі відвідують веб-сайти в Інтернеті, також є важливим, щоб допомогти виявити та пом’якшити помилки в Інтернеті та вразливості сервера як мисливець за помилками.

#5. Знання поширених мов програмування

Хоча вивчення мов програмування не є обов’язковим для мисливця за головами за помилками, знання таких мов, як Python, Perl, Ruby тощо, може допомогти вам читати думки розробника та знаходити вразливі місця набагато швидше та легше.

#6. Операційні системи

Розуміння операційної системи Linux, особливо Kali Linux, є критично важливим, оскільки вона надає багато попередньо встановлених інструментів для тестування пера, злому та пошуку помилок.

#7. Інтерфейс командного рядка

Мисливець за винагородами за помилками повинен мати базові знання та достатньо хорошу практичну практику роботи з терміналом ОС Microsoft Windows та інтерфейсом командного рядка.

Це може допомогти вам отримати базові знання про такі речі, як пряме підключення ядра до системи.

Веб-сайти та форуми, щоб бути оновленими як мисливець за помилками

Оскільки кібератаки з кожним днем ​​стають все більш витонченими, бути в курсі останніх загроз кібербезпеки, вразливостей і методів є важливим як мисливець за винагородами за помилки.

Хоча доступно кілька веб-сайтів, ресурсів і форумів, забагато інформації може легко заплутати вас, особливо як новачка.

Ось кілька важливих форумів, веб-сайтів і каналів, на які ви можете звертатися, щоб бути в курсі подій як мисливець за винагородами за помилки:

 • Платформи спільноти для винагород за помилки: HackerOne, Synack і Bugcrowd є одними з найкращих і найнадійніших платформ для винагород за помилки, які регулярно діляться та публікують оновлення, поради та історії успіху щодо полювання за помилками у своїх спеціальних блогах, інформаційних бюлетенях і форумах.
 • Форуми винагород за помилки: участь у форумах винагород за помилки, як-от Bugtraq і 0x00sec, і форумах Reddit, як-от Reddit/r/netsec, також є чудовим джерелом безкоштовних, надійних знань і сприяє дискусіям серед мисливців за головами.
 • Блоги та новини про безпеку. Ще одна чудова порада — стежити за блогами та новинними веб-сайтами з кібербезпеки, зокрема KrebsOnSecurity, Threatpost, Troy Hunt’s Blog, The Hacker News та InfoSec Institute.
 • Вебінари та конференції: відвідування особистих або віртуальних вебінарів і конференцій, таких як RSA Conference, DEF CON і Black Hat, на яких часто розповідається про пошук винагород за помилку, є чудовим способом бути в курсі останніх новин і тенденцій щодо винагороди за помилку. .
 • Сервери Discord із винагородами за помилки: доступно кілька серверів Discord зі спільнот винагород за помилки, які дозволяють учасникам спілкуватися в чаті, співпрацювати в режимі реального часу та ділитися інформацією та новинами, щоб бути в курсі різних програм і новин щодо винагород за помилки.
 • Групи LinkedIn: ви також можете приєднатися до груп LinkedIn, пов’язаних із кібербезпекою та пошуком помилок, щоб бути в курсі останніх новин і спілкуватися з професіоналами з кібербезпеки.[parwiththelatestnewsandnetworkwithcybersecurityprofessionals
 • Подкасти: Подкасти безпеки, такі як Щоденники Darknet і Security Now!, є одним із найефективніших і зручних способів бути в курсі поточних тенденцій кібербезпеки та історій успіху.
 • Онлайн-курси та навчальні програми: ви також можете покращити свої навички та дізнатися про тенденції пошуку баг-баунті, записавшись на онлайн-курси на таких платформах, як edX, Coursera, Udemy тощо.
  Де Mac зберігають скріншоти?

Далі ми розглянемо, як зареєструватися в програмах баунті.

Як зареєструватися в програмах винагороди за помилки?

Після того, як ви вивчите всі навички та передумови баг-баунті та форуми, щоб залишатися в курсі подій, давайте дізнаємося наступні кроки, які ви повинні зробити як мисливець за баг-баунті.

Ось покроковий посібник із реєстрації в програмі винагород за помилки, сприяння кібербезпеці та заробітку грошей як мисливець за помилками.

#1. Виберіть відповідну платформу Bug Bounty

Важливо вибрати відповідну платформу для нагород за помилок для вашого першого полювання за помилками. Як початківець, пошук платформи винагород за помилки, яка є менш конкурентоспроможною та менш переповненою, може значно допомогти.

Найчастіше ці платформи не пропонують грошових переваг; замість цього вони пропонують визнання, бали та винагороди за репутацію, допомагаючи вам створити надійне портфоліо. Таким чином, коли ви тільки починаєте працювати як мисливець за головами за помилками, ви повинні зосередитися на отриманні досвіду та очок репутації замість того, щоб бігти за грошима.

Різні платформи винагород за помилки, на які ви можете зареєструватися HackerOne, Синак, Відкрийте Bug Bountyі Bugcrowd.

#2. Створіть свій профіль

Коли ви зареєструєтесь на відповідній платформі винагород за помилки, наступним і найважливішим кроком стане створення профілю, у якому ви зможете згадати свої навички, загальний багаторічний досвід, рекомендації та сертифікати, якщо такі є.

Добре представлений і продуманий профіль може допомогти вам залучити потенційних власників програм пошуку жуків, які шукають досвідчених мисливців за жуками.

#3. Перегляньте програмну політику

Кожна програма винагороди за помилки має власний набір правил, вказівок і обсягу роботи.

Тому важливо уважно ознайомитися з програмною політикою виявлення помилок і політикою відповідального розкриття інформації, а також розуміти обсяг тестування та винагороду за це.

#4. Виберіть відповідну помилку для роботи

Визначення конкретної помилки, на полюванні на яку ви хочете спеціалізуватися, дуже важливо, особливо новачкові. Незалежно від того, чи бажаєте ви знайти ін’єкцію чи крос-скриптінг, важливо зосереджуватися на одній помилці за раз, а не вдаватися до всього і заплутуватися.

Пошук помилок вимагає багато практики. Ви не зможете зробити це за один раз, і навіть якщо вам вдасться знайти помилку, існує ймовірність того, що її вже знайшов і повідомив інший мисливець за помилками, а отже, ви не отримаєте винагороду .

#5. Дізнайтеся про повідомлення про помилки та розкриття помилок

Після того, як ви знайдете помилку, є конкретні кроки, щоб повідомити про помилку компанії або власнику програми. Різні типи помилок мають різні рівні серйозності, де ін’єкційні помилки мають найвищий рівень серйозності.

Щоб повідомити про помилку, спершу потрібно вказати місце, де ви знайшли помилку, і як її можна відтворити. Далі ви повинні згадати всі необхідні кроки, які ви зробили для виявлення цієї помилки.

Ви також можете підготувати демонстраційні відео за допомогою скріншотів, щоб підтвердити свою особу та підтвердження концепції (POC). Крім того, вкрай важливо згадати про вплив повідомленої помилки на загальне використання програми та дотримуватись відповідального розкриття інформації компанією.

  Як встановити Anaconda на Ubuntu

Нарешті, коли власник програми перегляне та перевірить вашу помилку та визнає її дійсною, ви отримаєте визначену винагороду або грошову виплату відповідно до політики програми.

Поради, як попрактикуватися та стати кращим мисливцем за винагородами за помилками

Просто отримати знання недостатньо. Ви повинні регулярно практикувати та застосовувати отримані навички, щоб досягти успіху в полюванні за помилками.

Ось кілька порад, як попрактикуватися та стати кращим мисливцем за головами за помилками:

 • Практика на веб-сайтах і вразливих програмах для онлайн-практики, таких як DVWA, WASP WebGoatабо Магазин соків що дозволяє легально практикувати пошук і використання вразливостей.
 • Ви також можете грати в онлайн-ігри, такі як SecArmy, CTF365і Hack The Box і прапори захоплення (CTF). Ці ігри розроблено як міжнародно вразливі та приховують прапори в корені, який ви повинні ідентифікувати та використати, щоб захопити прапор.
 • Окрім практики онлайн, ви також можете практикувати пошук помилок офлайн, завантаживши VMware або bWAPP на вашому ПК.

Популярні платформи Bug Bounty

HackerOne і YesWeHack — це дві найпопулярніші та широко використовувані платформи винагород за помилки кількома етичними хакерами з усього світу.

Давайте коротко розглянемо кожен із них із їхніми особливостями.

#1. HackerOne

HackerOne є одним із провідних хостів програм винагороди за помилки, які усувають розрив між активами організації та їх захистом.

Це надає безліч можливостей для етичних хакерів, щоб допомогти організаціям і підприємствам закрити свої лазівки в безпеці та пом’якшити помилки та вразливості, перш ніж вони порушать компанію та завдадуть шкоди її репутації.

За допомогою HackerOne шукачі помилок і етичні хакери захистили деяких великих гігантів, зокрема PayPal, Zoom, Hyatt і Nintendo.

Як мисливець за винагородами за помилки, HackerOne пропонує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс із найвищими функціями безпеки, які полегшують полювання за помилками. Ці функції включають

 • Розвідка про поверхню атак допомагає розрахувати поверхню атаки організації, а також відстежувати й визначати ризики в її цифрових активах.
 • Пріоритезація ризиків із динамічним керуванням поверхнею атак і постійним тестуванням для усунення ризиків безпеки.
 • Змагальне тестування шляхом розробки програми, яка відповідає потребам організації в оцінці безпеки, і моніторингу загальної безпеки з уніфікованих платформ, що полегшує виявлення недоліків перед кіберзлочинцями.
 • Керуйте ризиками безпеки, співпрацюючи з провідними промисловими експертами, щоб швидко знаходити ризики та навчатися в процесі.

Понад 1000 брендів у всьому світі використовують HackerOne, і майже 1 000 000+ етичних хакерів використовують цю платформу для захисту глобальних компаній і організацій.

#2. YesWeHack

YesWeHack це спеціальна глобальна платформа баунті-баунті, яка допомагає захистити організації за допомогою глобальної спільноти експертів і баг-хантерів.

Для компаній він надає доступ до практично необмеженого пулу етичних хакерів, щоб максимізувати їхню безпеку та можливості тестування. Програма винагороди за помилки YesWeHack відповідає найсуворішим європейським стандартам і нормам, щоб захистити інтереси організації та мисливців за помилками.

Організації можуть вибирати з кількох типів програм винагороди за помилки, включаючи приватну програму винагороди за помилки, публічну програму винагороди за помилки та локальну програму, яка найкраще відповідає потребам безпеки та бізнесу.

Крім того, для мисливців за головами за помилками він залучає a список програм доступні такі деталі, як опис програми, обсяг, діапазон цін на винагороду, винагороди та звіти.

Таким чином, YesWeHack є ідеальною платформою для початку вашої подорожі як мисливця за головами за помилками, вибравши відповідну програму на свій вибір і надсилаючи звіти після виявлення помилок і вразливостей.

Підведенню

У сучасну епоху цифрових технологій пошук винагород за помилок став однією з найважливіших і надійних професій — це прибутково як для мисливців за помилками, так і для організацій, які захищають свою онлайн-мережу та системи.

Хоча це не складно, полювання за помилками вимагає певних навичок і передумов, як-от основи програмування, Інтернету, мереж і кібербезпеки, щоб стати ефективним у цій ролі.

Отже, якщо ви хочете стати мисливцем за головами за помилками, ми сподіваємося, що ця стаття допоможе вам. Обов’язково опануйте необхідні навички, підпишіться на кілька інформаційних бюлетенів, слідкуйте за новинами на форумах і веб-сайтах, присвячених винагородам за помилки, продовжуйте тренуватися та вдосконалюйте свої навички пошуку помилок, а також підпишіться на платформи винагород за помилки, згадані в статті, щоб отримати почався. Все найкраще!

Далі ознайомтеся з платформами винагород за помилки для організацій, щоб покращити безпеку.