Як слухати подкасти на робочому столі Linux за допомогою CPod

| | 0 Comments| 12:37 PM
Categories:

Вам потрібен хороший, елегантний клієнт подкастів для робочого столу Linux? Якщо так, вам потрібно спробувати CPod. Це дружня невелика програма, яка дозволяє швидко й легко слухати улюблені шоу в Linux. Ось як це використовувати.

Встановлення CPod на Linux

Cpod — чудовий клієнт для подкастів для робочого столу Linux. Він простий у використанні, красивий і дуже добре обробляє подкасти. Однак за замовчуванням він не попередньо встановлений в жодній операційній системі Linux.

Оскільки CPod не є програмою за замовчуванням, вам потрібно буде встановити її самостійно. Щоб встановити останню версію CPod на Linux, почніть з відкриття вікна терміналу на робочому столі Linux. Ви можете відкрити вікно терміналу, натиснувши Ctrl + Alt + T на клавіатурі або пошуком «Термінал» у меню програми. Коли термінал відкритий і готовий до роботи, дотримуйтесь інструкцій, наведених нижче, які відповідають ОС Linux, яку ви зараз використовуєте.

Ubuntu

CPod можна встановити в Ubuntu Linux через пакет DEB, який можна завантажити. Щоб отримати цей пакет DEB для власного використання, виконайте наступне wget команда завантажити.

wget https://github.com/z-------------/CPod/releases/download/v1.28.0/CPod_1.28.0_amd64.deb

Після завантаження останньої версії пакета DEB на свій комп’ютер ви зможете встановити його. Використання влучна установка командою нижче, налаштуйте CPod у вашій системі Ubuntu.

sudo apt install ./CPod_1.28.0_amd64.deb

Debian

Ті, хто використовує Debian Linux, зможуть налаштувати роботу CPod, завантаживши інсталяційний пакет DEB зі сторінки випуску GitHub розробника. Щоб почати завантаження, скористайтеся наведеними нижче способами wget завантажити команду нижче.

wget https://github.com/z-------------/CPod/releases/download/v1.28.0/CPod_1.28.0_amd64.deb

Після завантаження пакета скористайтеся файлом dpkg -i команду, щоб встановити останній пакет CPod DEB на ваш комп’ютер.

sudo dpkg -i CPod_1.28.0_amd64.deb

Після встановлення CPod у вашій системі Debian Linux вам потрібно буде виправити будь-які проблеми залежностей, які могли виникнути під час процесу встановлення. Для цього виконайте наступне apt-get install -f команда.

sudo apt-get install -f

Arch Linux

Програма CPod доступна для всіх користувачів Arch Linux через Arch Linux AUR. Однак спочатку вам потрібно буде встановити допоміжний інструмент Trizen AUR. Для цього скористайтеся наведеними нижче командами у своєму терміналі.

sudo pacman -S git base-devel

git clone https://aur.archlinux.org/trizen.git

cd trizen/

makepkg -sri

Після налаштування останньої версії Trizen на своєму комп’ютері скористайтеся тризен -С команду, щоб налаштувати програму CPod у вашій системі Arch Linux.

trizen -S cpod

Fedora/OpenSUSE

Якщо ви використовуєте Fedora Linux або OpenSUSE, ви не зможете встановити CPod на свій комп’ютер за допомогою файлу пакету RPM. Натомість, якщо ви хочете використовувати цю програму, вам доведеться налаштувати її через Flatpak.

  Як використовувати команду lsof Linux

Flatpak

CPod доступний у магазині додатків Flathub як Flatpak. Однак, щоб він працював, вам спочатку потрібно налаштувати середовище виконання Flatpak. Щоб запустити час виконання, дотримуйтесь нашого посібника на цю тему.

Після налаштування середовища виконання Flatpak на вашому комп’ютері можна почати інсталяцію. Відкрийте вікно терміналу на робочому столі Linux. Потім, використовуючи дві команди, наведені нижче, встановіть останню версію Cpod на свій комп’ютер Linux.

flatpak remote-add --if-not-exists flathub https://flathub.org/repo/flathub.flatpakrepo

flatpak install flathub com.github.z.Cumulonimbus

Слухайте подкасти на робочому столі Linux за допомогою CPod

Щоб слухати улюблені подкасти за допомогою CPod в Linux, почніть з відкриття програми на робочому столі. Ви можете відкрити CPod на своєму комп’ютері, знайшовши «CPod» у меню програми. Відкривши програму CPod, виконайте наведені нижче покрокові інструкції.

  Як грати в The Forest на Linux

Крок 1: Знайдіть URL-адресу RSS ваших улюблених подкастів. Ці URL-адреси RSS зазвичай доступні на веб-сайті подкасту або на сторінці RSS-каналу. Або, якщо ви не знаєте URL-адресу RSS вашого улюбленого подкасту, введіть його назву в поле пошуку CPod і натисніть Введіть.

Крок 2: Після натискання на Введіть на клавіатурі, CPod завантажить результати пошуку. Перегляньте результати шоу, яке ви хочете додати до бібліотеки подкастів. Потім натисніть кнопку «Підписатися», щоб підписатися на шоу.

Крок 3: Після того, як ви підписалися на подкаст, натисніть кнопку «Додому» на бічній панелі зліва. Коли ви це зробите, ви побачите список неслуханих подкастів, які можна слухати на Cpod. Перегляньте список і натисніть кнопку відтворення, щоб відтворити його.

  Як налаштувати X2Go на Linux

Хочете завантажити подкаст на свій комп’ютер, щоб прослухати його пізніше? Виберіть кнопку завантаження всередині програми Cpod, а не кнопку відтворення, щоб завантажити будь-який епізод подкасту, який ви бажаєте, на свій комп’ютер Linux.