techukraine.net techukraine.net Як скористатися цифровими прямими пропозиціями на Xbox Series X|S

Як скористатися цифровими прямими пропозиціями на Xbox Series X|S

Categories:

Коли виходить будь-яка нова консоль, для кожної версії консолі неминуче з’являється безліч різноманітних пакетів, кожна з яких має власну колекцію ігор або аксесуарів, які залучать вас.

Традиційні ігри чи нагороди, що постачаються разом із вашою консоллю, надходять фізично в коробці або принаймні через цифровий код, але ігри Xbox Series X|S натомість пов’язані з самою консоллю. Але якщо це так, то як ви викупите свою гру? Давай дізнаємось.

Що таке пропозиція Digital Direct Xbox?

Коротше кажучи, фізичні або цифрові ігрові коди для ваших ігор або підписок, що входять у комплект, були замінені пропозиціями Digital Direct, пов’язаними з вашою консоллю Xbox. Замість того, щоб підтверджувати цифровий код, ви зможете отримати свою унікальну гру безпосередньо зі своєї консолі.

Тож пропозиції Digital Direct представляють унікальну цифрову безкоштовну пропозицію для вашого Xbox після покупки. Але хоча ця зміна може здатися інтуїтивно зрозумілою та позбавляє будь-якої необхідності вводити код, система не без проблем.

Автор зображення: Xbox

Таким чином, пропозиції Digital Direct на Xbox Series X|S може бути важко відстежити та використати, тому є кілька аспектів цієї функції, про які вам потрібно знати:

  • Пропозиції Digital Direct можуть бути пов’язані з вашою консоллю, але як тільки заявлено, вони стосуються конкретного облікового запису, і їх можна відтворювати лише в обліковому записі, у якому вони були активовані.
  • Проте пропозиції Digital Direct можна використати будь-яким обліковим записом Xbox, тож ви можете поділитися грою з іншими людьми, якщо самі не зацікавлені.
  • Пропозиції Digital Direct також не потрібно вимагати негайно, вони залишатимуться на вашому Xbox, доки ви не вимагатимете пропозицію для певного облікового запису Xbox.
  Як локальні, так і хмарні рішення

Хоча наведені вище пункти можуть здатися тривіальними, процес використання вашої пропозиції Digital Direct може стати досить заплутаним, особливо якщо ви хочете зберегти свою пропозицію на потім. На щастя, якщо ви просто хочете отримати пропозицію негайно, процес простий.

Як активувати цифрові прямі пропозиції зі свого Xbox

Тепер ви знаєте, у якому вигляді надійде ваша безкоштовна гра чи пропозиція після покупки нового набору Xbox Series X|S, ви готові його активувати та використати. І якщо ви ще не налаштували свою нову консоль, процес буде простим.

Після першого ввімкнення вашої нової Xbox дотримуйтеся посібника з налаштування, і зрештою ви повинні побачити сповіщення This Xbox поставляється з вашою пропозицією Digital Direct. Тут ви можете вибрати «Вимагати», «Вирішити пізніше» або «Викупити» для іншого облікового запису. Щоб негайно активувати свою пропозицію для облікового запису Xbox, у який ви ввійшли, виберіть «Вимагати».

Автор зображення: Xbox

Якщо натомість ви хочете зберегти свою пропозицію на потім, виберіть «Вирішити пізніше». Але якщо вам потрібно передати право власності на свою пропозицію іншому обліковому запису Xbox, вам слід вибрати «Погасити для іншого облікового запису» та дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб додати новий обліковий запис Xbox на свою консоль.

Але якщо вибрано «Отримати», ваша пропозиція Digital Direct буде розблокована та доступна в розділі «Мої ігри та програми» на вашій консолі. На жаль, якщо ви хочете змінити свою пропозицію або ви вибрали «Вирішити пізніше» або «Викупити» для іншого облікового запису, процес буде складнішим і більше схожим на керування вашими підписками на Xbox із вашої консолі.

  8 інструментів для створення рядка теми електронної пошти для кращого перетворення

Що робити, якщо ви відхилили цифрову пряму пропозицію

Якщо ви не одразу отримали свою пропозицію Digital Direct, можливо, ви трохи збентежені тим, куди поділася пропозиція та як її використати. Що ще гірше, немає жодного сповіщення про те, де можна використати свою пропозицію пізніше.

На щастя, на вашому Xbox є спеціальне місце, де ви можете скористатися пропозиціями Digital Direct, тому вам не доведеться турбуватися про те, що ви втратите свою угоду. Якщо ви не змогли або відмовилися скористатися пропозицією Direct Digital для свого нового Xbox, виконайте такі дії:

  • Натисніть кнопку Xbox на контролері, щоб відкрити меню посібника на Xbox Series X|S.
  • Виділіть вкладку Профіль і система та виберіть Налаштування.

  • У параметрах облікового запису виберіть «Включено з цим Xbox».

Автор зображення: Xbox

  • Коли знову з’явиться повідомлення «Цей Xbox постачається з», переконайтеся, що ви перебуваєте в обліковому записі Xbox, для якого хочете скористатися пропозицією, і виберіть «Забрати».

Після цього вашу пропозицію Digital Direct буде активовано та доступно, як згадувалося раніше, у вашій бібліотеці «Мої ігри та програми» на консолі.

Хоча активація вашої пропозиції Digital Direct має бути однією з перших речей, які вам потрібно зробити з Xbox Series X|S, є багато причин, чому ви можете зачекати, щоб активувати свою пропозицію, зокрема перемістити її в інший обліковий запис. І незважаючи на те, що опція «Включено з цим Xbox» прихована, ви можете отримати доступ до своєї пропозиції.

  Fix Zoom повідомляє, що наразі ви не маєте права зареєструватися в Zoom

Ніколи не пропускайте ігри або пропозиції Xbox із Xbox Series X|S

Хоча цей процес може стати більшою проблемою, ніж необхідно, система Digital Direct для отримання безкоштовних пакетів ігор із консолями Xbox принаймні має способи гарантувати, що ви завжди можете отримати доступ до своїх пропозицій, навіть якщо вони приховані в налаштуваннях.

І оскільки ціни на ігри зростають усе вище з кожним поколінням, гарантоване використання пакетної гри може допомогти полегшити деякі підвищення цін для платформи Xbox загалом.

FAQ

З: Як активувати цифровий код на Xbox Series X|S?

Щоб активувати код і розблокувати вміст на Xbox Series X|S, завантажте Магазин зі своєї консолі. Коли магазин завантажиться, скористайтеся вкладками ліворуч, щоб прокрутити вниз і знайти Redeem. Якщо ви виберете «Погасити», вам буде запропоновано ввести свій 25-значний цифровий код. Після введення коду виберіть Перевірити код, щоб активувати свій вміст.

Питання: як отримати бонусні бали на Xbox Series X|S?

Щоб обміняти бали Microsoft Reward Points на свій Xbox Series X|S, відкрийте програму Microsoft Rewards на Xbox у розділі «Мої ігри та програми». Завантаживши програму, відкрийте вкладку «Погасити» та виберіть винагороду, на яку хочете обміняти бали Microsoft Reward Points. Виберіть «Погасити винагороду», щоб отримати вибрану перевагу.

З: Чи закінчуються пропозиції та коди Xbox Digital Direct?

Будь-які пропозиції Digital Direct, пов’язані з вашою консоллю Xbox, залишатимуться на вашій консолі, доки їх не буде використано для облікового запису Xbox. Однак термін дії цифрових кодів Xbox, які використовуються для викупу вмісту для вашого облікового запису Xbox онлайн, може закінчитися, тому ви завжди повинні намагатися активувати стандартні цифрові коди Xbox якомога швидше.