Як скопіювати повний шлях до файлу або папки в Windows 10

Коли ви маєте справу з Windows, досить рідко доводиться переглядати багато каталогів і зберігати цей шлях. З іншого боку, наявність ярлика до файлів або каталогів, які закопані глибоко в Провіднику файлів, іноді може бути корисним. Сьогодні ми покажемо вам, як скопіювати повний шлях до файлу або папки в Windows 10.

Як скопіювати повний шлях до файлу або папки в Windows 10

У Windows 10 копіювання всього шляху файлу або папки в буфер обміну досить корисно. Це дозволяє вам легко вставити шлях у відкрите вікно або вікно завантаження без необхідності шукати файл. Коли шлях скопійовано, ви можете вставити його. У більшості програм ви можете вставити файл, клацнувши правою кнопкою миші на файлі та вибравши параметр Вставити або натиснувши разом клавіші CTRL + V на клавіатурі. У цій статті ми навчимо вас, як скопіювати повний шлях до файлу або папки в Windows 10.

  Як виправити червоний екран смерті в Windows

Якщо вам цікаво, як скопіювати повний шлях до файлу або папки в Windows 10. У Провіднику файлів один із найпростіших способів зробити це:

1. Відкрийте Провідник файлів, одночасно натиснувши клавіші Windows + E.

2. Перейдіть на вкладку Головна.

3. Натисніть на опцію Копіювати шлях.

Спосіб 2. Використовуйте комбінацію клавіш

Використання комбінацій клавіш є одним із найпростіших способів реплікації шляху. Нижче наведено кроки для копіювання шляху та імені файлу в Windows 10 за допомогою комбінації клавіш.

1. Натисніть разом клавіші Windows + E, щоб запустити Провідник файлів.

2. Утримуйте клавішу Shift, одночасно натискаючи клавішу зі стрілкою вправо.

3. Клацніть правою кнопкою миші на файлі та виберіть параметр Копіювати.

  Як переставити кілька моніторів у Windows 10

Крім того, ви можете виконати наведені нижче дії, щоб скопіювати шлях та ім’я файлу в Windows 10:

1. Натисніть одночасно клавіші ALT + D. Шлях буде виділено, як тільки показано на малюнку нижче.

2. Скопіюйте виділений текст, клацнувши на ньому правою кнопкою миші та вибравши параметр Копіювати.

Повний шлях до розташування файлу буде скопійовано в буфер обміну Windows. Потім шлях можна вставити в інше місце, наприклад, у вікно завантаження файлу у веб-браузері.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Що таке шлях до файлу на комп’ютері?

Відповідь: повне розташування або ім’я комп’ютера, файлу, пристрою чи веб-сторінки відомі як поточний шлях або ім’я шляху.

Q2. Який найкращий спосіб знайти шлях до файлу?

Відповідь: Щоб побачити повний шлях до окремого файлу, натисніть кнопку Пуск, потім Комп’ютер, потім клацніть, щоб відкрити потрібне розташування файлу, а потім клацніть файл правою кнопкою миші, утримуючи клавішу Shift. Цей параметр «Копіювати як шлях» дозволяє вам вставити повний шлях до файлу в документ.

  Як ніколи більше не «безпечно видалити» USB-накопичувач у Windows 10

Q3. Що означає термін шлях у Windows?

Відповідь: вони сигналізують про те, що шлях має бути надісланий системі з якомога меншими змінами, що означає, що ви не можете використовувати прямі косі риски як роздільники шляхів, крапку як поточний каталог або подвійні крапки як батьківський каталог.

***

Сподіваємося, що ця інформація була вам корисною, і ви змогли вирішити, як скопіювати повний шлях до файлу або папки в проблемі Windows 10. Будь ласка, повідомте нам, яка техніка була для вас найбільш вигідною. Якщо у вас є запитання чи коментарі, скористайтеся формою нижче.