Як скопіювати повний шлях до файлу або папки в Windows 10

Коли ви маєте справу з Windows, досить рідко доводиться переглядати багато каталогів і зберігати цей шлях. З іншого боку, наявність ярлика до файлів або каталогів, які закопані глибоко в Провіднику файлів, іноді може бути корисним. Сьогодні ми покажемо вам, як скопіювати повний шлях до файлу або папки в Windows 10.

Як скопіювати повний шлях до файлу або папки в Windows 10

У Windows 10 копіювання всього шляху файлу або папки в буфер обміну досить корисно. Це дозволяє вам легко вставити шлях у відкрите вікно або вікно завантаження без необхідності шукати файл. Коли шлях скопійовано, ви можете вставити його. У більшості програм ви можете вставити файл, клацнувши правою кнопкою миші на файлі та вибравши параметр Вставити або натиснувши разом клавіші CTRL + V на клавіатурі. У цій статті ми навчимо вас, як скопіювати повний шлях до файлу або папки в Windows 10.

  Як виправити червоний екран смерті в Windows

Якщо вам цікаво, як скопіювати повний шлях до файлу або папки в Windows 10. У Провіднику файлів один із найпростіших способів зробити це:

1. Відкрийте Провідник файлів, одночасно натиснувши клавіші Windows + E.

2. Перейдіть на вкладку Головна.

3. Натисніть на опцію Копіювати шлях.

Спосіб 2. Використовуйте комбінацію клавіш

Використання комбінацій клавіш є одним із найпростіших способів реплікації шляху. Нижче наведено кроки для копіювання шляху та імені файлу в Windows 10 за допомогою комбінації клавіш.

1. Натисніть разом клавіші Windows + E, щоб запустити Провідник файлів.

2. Утримуйте клавішу Shift, одночасно натискаючи клавішу зі стрілкою вправо.

3. Клацніть правою кнопкою миші на файлі та виберіть параметр Копіювати.

Крім того, ви можете виконати наведені нижче дії, щоб скопіювати шлях та ім’я файлу в Windows 10:

1. Натисніть одночасно клавіші ALT + D. Шлях буде виділено, як тільки показано на малюнку нижче.

2. Скопіюйте виділений текст, клацнувши на ньому правою кнопкою миші та вибравши параметр Копіювати.

Повний шлях до розташування файлу буде скопійовано в буфер обміну Windows. Потім шлях можна вставити в інше місце, наприклад, у вікно завантаження файлу у веб-браузері.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Що таке шлях до файлу на комп’ютері?

Відповідь: повне розташування або ім’я комп’ютера, файлу, пристрою чи веб-сторінки відомі як поточний шлях або ім’я шляху.

Q2. Який найкращий спосіб знайти шлях до файлу?

Відповідь: Щоб побачити повний шлях до окремого файлу, натисніть кнопку Пуск, потім Комп’ютер, потім клацніть, щоб відкрити потрібне розташування файлу, а потім клацніть файл правою кнопкою миші, утримуючи клавішу Shift. Цей параметр «Копіювати як шлях» дозволяє вам вставити повний шлях до файлу в документ.

Q3. Що означає термін шлях у Windows?

Відповідь: вони сигналізують про те, що шлях має бути надісланий системі з якомога меншими змінами, що означає, що ви не можете використовувати прямі косі риски як роздільники шляхів, крапку як поточний каталог або подвійні крапки як батьківський каталог.

***

Сподіваємося, що ця інформація була вам корисною, і ви змогли вирішити, як скопіювати повний шлях до файлу або папки в проблемі Windows 10. Будь ласка, повідомте нам, яка техніка була для вас найбільш вигідною. Якщо у вас є запитання чи коментарі, скористайтеся формою нижче.