Як скинути Wordle Streak на iPhone та Android

Якщо ви помічали, що відповіді на головоломки Wordle стали складнішими з тих пір, як New York Times купила гру-головоломку, ви, мабуть, маєте рацію. Відповіді Wordle з кожним днем ​​ставали все складнішими, і якщо хибне слово з двох літер нещодавно зруйнувало вашу серію, можливо, ви хочете скинути всю свою статистику і повернути 100% виграш. На щастя, зробити це не так вже й складно. Ось як скинути рядок Wordle на пристроях iPhone та Android.

Скинути Wordle Streak на iPhone та Android (2022)

Одна з найпопулярніших ігор-головоломок сьогодні, Wordle об’єднує людей у ​​пошуках вирішення щоденних головоломок та обговорює відповідь дня та те, як вони її вгадали. Однак з недавнім збільшенням складності багато людей вимагають нового шансу зберегти 100% виграш.

Ми обговоримо, як ви можете скинути свою серію Wordle на смартфонах (iPhone та Android) всього за пару кроків і отримати чистий аркуш, на який ви, напевно, сподівалися після цієї пропущеної загадки.

  Addappt приходить на Android; Синхронізуйте контактну інформацію з друзями

Не забудьте видалити закладку Wordle з головного екрана

Щоб почати, обов’язково видаліть закладку Wordle з головного екрана, якщо ви її додали. Для цього торкніться і утримуйте закладку Wordle і торкніться «Видалити закладку» у спливаючому меню.

Очистіть історію перегляду, щоб скинути рядок Wordle

Найпростіший спосіб скинути рядок Wordle – стерти всю історію перегляду. Ось як це можна зробити на iPhone та Android.

Скиньте Wordle Streak, очистивши історію браузера на iPhone

  • Відкрийте програму Налаштування та натисніть «Safari». Тут натисніть «Очистити історію та дані веб-сайту».

  • У спливаючому вікні підтвердження знову натисніть «Очистити», щоб підтвердити.

Скиньте статистику Wordle, очистивши історію браузера на Android

  • Відкрийте програму Chrome і торкніться значка з трьома крапками. Тут натисніть «Історія».

  • Тепер натисніть «Очистити дані перегляду». Виберіть часовий діапазон і натисніть «Очистити дані».

Очистіть історію браузера у Firefox, щоб скинути статистику Wordle

  • Відкрийте Firefox і торкніться значка гамбургера (кнопка меню) у нижньому правому куті екрана. Тут натисніть «Історія».

  • На екрані історії торкніться «Очистити недавню історію» та виберіть часовий діапазон, щоб видалити всю історію перегляду за цей часовий діапазон.

Примітка:

  • Android пропонує кращий спосіб видалити пов’язані дані програми. Якщо ви все ще не можете скинути свою серію Wordle, спробуйте видалити кеш браузерів, які ви використовуєте.
  • Відкрийте програму Налаштування на своєму пристрої Android -> Програми -> Chrome/Firefox -> Керування простором -> Очистити всі дані.
  Використовуйте жести Edge для незліченних дій на Android

Видаліть та перевстановіть сторонні браузери

Якщо ви ще не змогли скинути свою серію Wordle, видаліть та перевстановіть сторонні браузери. Чисте встановлення може допомогти вам стерти наявні дані та почати все заново.

Останній варіант: скидання до заводських налаштувань вашого iPhone або пристрою Android

Я не думаю, що вам доведеться вдаватися до цього радикального рішення. Однак, якщо жінка удача не посміхнеться вам навіть після спроб вищевказаних рішень, варто дати шанс.

Майте на увазі, що вплив скидання до заводських налаштувань різний на iOS і Android. У той час як перший дозволяє видалити лише всі існуючі налаштування, а не медіа та дані, другий стирає всі дані на вашому пристрої, повертаючи телефон до початкового стану. Отже, продовжуйте використовувати це рішення, пам’ятаючи про ці наслідки.

На iPhone або iPad: запустіть програму Налаштування -> Загальні -> Передача або скидання iPhone/iPad -> Скидання -> Скинути всі налаштування.

На Android: відкрийте програму Налаштування -> Додаткові налаштування -> Резервне копіювання та скидання -> Стерти всі дані (скидання до заводських налаштувань).

Зверніть увагу, що процес скидання до заводських налаштувань може дещо відрізнятися від одного пристрою Android до іншого. Отже, не плутайте. Після того, як ви стерли свій пристрій, налаштуйте його як новий. Хоча ви, можливо, захочете подумати, наскільки важливий для вас Wordle, вдатися до такого кроку лише для того, щоб видалити смугу Wordle на своєму телефоні.

  8 найкращих програм для відеочату на Android

Бонус: використовуйте режим анонімного перегляду

Якщо ви просто не хочете відстежувати свою серію Wordle або статистику на постійній основі, просто грайте в гру в режимі анонімного перегляду. Це має багато переваг.

  • Ваша статистика Wordle щоразу скидається, тому що вона працює в режимі інкогніто, і все, що вам потрібно зробити, це закрити вкладку після завершення гри.
  • Ви можете спробувати Wordle скільки завгодно разів. Якщо ви вичерпали свої 6 спроб і не зрозуміли слова, просто закрийте сеанс анонімного перегляду та знову відкрийте Wordle на іншій вкладці анонімного перегляду, і ви отримаєте нову спробу сьогоднішнього Wordle.

Легко скиньте свою серію Wordle

Ось так! Отже, на цьому цей короткий посібник щодо скидання рядка Wordle закінчується. Незважаючи на те, що New York Times не поспішає вносити серйозні зміни в гру-головоломку, я думаю, що це лише питання часу, коли ми побачимо якісь великі оновлення. Сподіваємось, гра продовжує зберігати свій USP недоторканим. Якщо ви боїтеся, що NYT може поставити Wordle за платний екран, перегляньте цей посібник, щоб дізнатися, як зберегти цю гру на своєму пристрої та грати в неї безкоштовно. До речі, який у вас досвід роботи зі словами-головоломкою? Поділіться своїми відгуками в коментарях.