Як скинути Spectrum Remote

На ринку електротехніки пульти дистанційного керування спектром є найпопулярнішими та дуже популярними. Це найпоширеніші пульти дистанційного керування телевізором, і ви побачите їх у багатьох домогосподарствах та інших громадських місцях, де цей пристрій зазвичай використовується. Ви можете використовувати один і той самий пульт дистанційного керування, щоб увімкнути кілька пристроїв і навіть консолі, оскільки на пульті Spectrum є настроювані клавіші. Однак тут не обійшлося без технологічних недоліків. Незважаючи на його популярність і широке використання, кілька користувачів скаржилися на проблеми з пультом, заявляючи, що він або не працює взагалі, або працює лише з певними платформами. У цій статті ми показали, як скинути Spectrum Remote. Тож продовжуйте читати!

Як скинути Spectrum Remote

Якщо ваш спектральний пульт працює не так, як ви очікували, не переживайте і не панікуйте і почніть думати про придбання нового. Ви все ще можете виправити вищезазначені, а також різноманітні додаткові труднощі з дистанційним керуванням. Ми розглянули ряд сценаріїв використання та вибрали наші улюблені:

 • Ваш пульт не змінює канали.
 • За допомогою пульта дистанційного керування можна змінювати станції на телевізорі чи інших сумісних пристроях, але не гучність.
 • Світлодіодний індикатор може блимати не так, як має.
 • Червоний світлодіод блимає безперервно.
 • Взаємодія з іншими пристроями або перешкоджання роботі з ними на відстані.
 • Під час перегляду телевізора або використання комп’ютера реакція може бути повільною та млявою.
 • Спектр пульта повністю зламаний.

На додаток до них можуть існувати й інші аспекти, пов’язані з віддаленим інтерфейсом з іншими пристроями чи платформами. Рішення, перелічені нижче, подбають про все. Вони впорядковані в порядку зростання корисності та складності. Однак перш ніж заглиблюватися в рішення, давайте спочатку дізнаємося причини.

Що призводить до несправності пульта дистанційного керування Spectrum?

Ми підготували список імовірних причин цієї проблеми, переглянувши багато сценаріїв і детально вивчивши кожен з них. Деякі з причин такі:

 • Пошкоджений або зламаний передавач сигналу: якщо ваш передавач сигналу пошкоджений або зламаний будь-яким чином, ваш пульт дистанційного керування може не передавати дані точно або лише помірно. Це фізична шкода.

 • Пульт дистанційного керування не запрограмований належним чином: пульт ДУ Spectrum пропонує численні режими та варіанти, які дозволяють користувачеві вибрати, яким пристроєм керувати. Якщо налаштування неправильні, виникне ряд проблем.

 • Неправильно встановлені дані: оскільки пульт віддаленого керування Spectrum зберігає дані в обмеженому сховищі, можливо, дані неправильні або несумісні з системою. У цьому сценарії проблема вирішується скиданням спектрального пульта.

 • Неправильне сполучення: оскільки пульти дистанційного керування можна програмувати, є ймовірність, що ви не налаштували їх належним чином для роботи з консоллю, яку ви хочете використовувати.

 • Проблеми кабельної коробки Spectrum: на додаток до вищезгаданих проблем, пульт дистанційного керування може мати проблеми з кабельною коробкою Spectrum. Стандартні процедури усунення несправностей майже миттєво усувають проблему в цьому сценарії.

Майте на увазі, що ви втратите всі свої попередньо встановлені ключі, перш ніж ми перейдемо до відповідей. Вам також потрібно буде скинути спектральний пульт дистанційного керування, щоб пульт і кабельна коробка знову працювали, тож майте це на увазі.

Примітка. Коли йшлося про те, чи кабельна коробка належним чином реагувала на пульт дистанційного керування, послідовність увімкнення пристроїв мала вирішальне значення. Спочатку увімкніть телевізор, а потім кабельну приставку.

Спосіб 1. Замініть батарею дистанційного керування

Найчастіше в цій ситуації винен акумулятор. Ось кілька важливих моментів щодо віддаленого керування Spectrum.

 • Пульти дистанційного керування Spectrum мають додані батареї для живлення, і з часом потрібно багато батареї, оскільки вони можуть робити так багато речей.
 • Пульт дистанційного керування буде працювати з перервами або не працюватиме взагалі, коли батареї в пульті розряджаться. Оскільки ви ніколи не отримуєте сповіщення про те, скільки у вас залишилося батареї, першим кроком є ​​заміна батарейок і повторна спроба.
 • Батареї в пульті дистанційного керування бажано замінити, навіть якщо ви робили це раніше. Також двічі перевірте, чи вони в правильних слотах.
 • Важливо перевірити, чи батареї справні; інакше ми даремно витрачатимемо час на усунення несправностей.

Виконайте наведені нижче дії, щоб вийняти акумулятор дистанційного керування Spectrum.

1. Вийміть батарейки з пульта дистанційного керування.

2. Зніміть телевізор і кабельну коробку зі стіни.

3. Зачекайте хвилинку.

4. Замініть батареї та знову підключіть усе.

5. Перевірте, чи працює пульт.

Спосіб 2: Повне налаштування циклу живлення

Також можна уявити, що проблема не в пульті, а в системі в цілому. Телевізори та інші консолі регулярно перестають реагувати на сигнали дистанційного керування. Повний цикл харчування допоможе вам негайно позбутися від проблеми. Нижче наведено кілька моментів щодо цього методу.

 • Іншим простим і ефективним рішенням для вирішення проблем несправних пристроїв є включення живлення.
 • Один цикл живлення може працювати не завжди. Натомість клієнти виконували повторювані цикли живлення, що майже відразу вирішило проблему.
 • Якщо у вас є кілька консолей, наприклад Xbox, збережіть весь свій прогрес.

Щоб усунути проблему, спробуйте виконати цикл живлення з усіма налаштуваннями. Спробуйте виконати такі дії, щоб завершити повне налаштування:

1. За допомогою кнопки живлення на кожному пристрої в налаштуваннях вимкніть його.

2. Від’єднайте дроти живлення від кожного пристрою та натисніть і утримуйте кнопку живлення протягом кількох секунд. Це гарантує, що все буде належним чином випущено.

3. Вийміть батарейки з пульта дистанційного керування Spectrum і випустіть їх на 3-5 хвилин, перш ніж замінити їх.

4. Витягнувши батарейки, натисніть і утримуйте кнопку живлення на пульті на кілька секунд.

5. Дайте приблизно 3-5 хвилин для налаштування.

6. Знову підключіть усе та увімкніть систему.

7. Тепер спробуйте використовувати пульт дистанційного керування Spectrum.

Спосіб 3. Увімкніть керування телевізором

Інша обтяжуюча ймовірність полягає в тому, що ваш пульт дійсно не підключений до телевізора. Можливо, пульт дистанційного керування Spectrum був підключений до телеприставки, але не до телевізора. Можливо, коли ви намагаєтеся керувати своїм телевізором за допомогою пульта Spectrum, ця можливість буде вимкнена. Це може бути досить дратівливим, оскільки ви зможете керувати пристроєм Spectrum Cable, але не телевізором, після того, як досконало виконаєте всі кроки. Ви все ще можете скинути параметри віддаленого керування Spectrum, знайшовши параметр спектру, який потрібно ввімкнути.

1. Переконайтеся, що блок живлення увімкнено, і перейдіть до меню, натиснувши кнопку Menu на пульті Spectrum.

2. Тепер перейдіть до Налаштування та підтримки за допомогою клавіш зі стрілками.

3. Щоб відкрити його, натисніть кнопку OK.

4. Використовуйте клавіші зі стрілками, щоб перейти до пульта дистанційного керування, коли ви перебуваєте в службі підтримки.

5. Виберіть варіант підключення пульта дистанційного керування до телевізора. Коли з’явиться наступна сторінка, виберіть параметр Підключення до телевізора.

6. Ось список найпопулярніших телевізійних брендів. Якщо вашого телевізора немає в списку, натисніть кнопку Переглянути все. З’явиться новий екран із алфавітним списком усіх телевізорів.

7. Виберіть свій телевізор і натисніть кнопку OK.

8. Після того, як ви виконаєте всі вказівки на екрані, ви зможете без проблем керувати своїм телевізором за допомогою пульта дистанційного керування Spectrum.

Спосіб 4. Перемикайтеся між кабельним та телевізором

Було отримано кілька звітів від клієнтів, які не змогли перейти в режим керування телевізором за допомогою пульта дистанційного керування Spectrum. Концепція поведінки спектру спочатку трохи заплутана, але її не важко зрозуміти. Коли ви торкаєтеся кнопки гучності або каналу, сигнал зазвичай надсилається на кабельний модуль. Те ж саме відбувається, якщо натиснути кнопку TV, щоб увімкнути телевізор. Вам потрібно буде натиснути комбінацію клавіш на пульті дистанційного керування, щоб переключитися на керування іншим пристроєм та скинути налаштування Spectrum.

1. Протягом кількох секунд натисніть і утримуйте кнопку CBL на пульті дистанційного керування вгорі справа, потім натисніть і утримуйте кнопку OK/SEL посередині, а потім відпустіть обидві.

2. CBL засвітиться і залишиться таким. Тепер знову натисніть кнопку зменшення гучності, а потім виберіть TV. Коли ви натиснете кнопку зменшення гучності, кнопка CBL почне блимати, тому турбуватися не варто.

3. Коли ви натискаєте кнопки каналу або гучності, тепер вони надсилають сигнал на телевізор, а не на кабель, як це було раніше.

Спосіб 5. Звільніть будь-які застряглі кнопки дистанційного керування

Ця техніка настільки ж проста, наскільки і ефективна, і вона допомогла мені в моїй ситуації. Почніть натискати або гортати всі кнопки пульта дистанційного керування. Ніколи не знаєш, чи потрапив під кнопки пил або інший матеріал, який заважає кнопкам передавати інформацію. Пульт дистанційного керування Spectrum відновить звичайну роботу після того, як ви успішно відпустите всі заблоковані кнопки.

Спосіб 6. Переконайтеся, що немає перешкод для сигналу

Якщо у вас багато предметів на дисплеї або багато меблів між вашим телевізором і місцем, де ви зазвичай сидите, щоб переглянути його, пульт дистанційного керування Spectrum може мати проблеми з підключенням. Це пов’язано з тим, що деякі об’єкти, поміщені між пультом дистанційного керування та телевізором, перешкоджають інфрачервоним променям, що передаються пультом дистанційного керування для передачі даних на телевізор. Коли ви натискаєте кнопку TV, щоб увімкнути його, відбувається те ж саме.

Спосіб 7. Скидання спектру дистанційного керування

Якщо ви неправильно налаштували спектральний пульт дистанційного керування, ви можете скористатися цією опцією, щоб скинути його до заводських налаштувань за замовчуванням. Скидання пульта дистанційного керування спектру, з іншого боку, призведе до видалення всіх попередніх налаштувань пульта дистанційного керування. Тому відразу після того, як ви скинете налаштування свого пульта Spectrum, будьте готові до його налаштування. Переконайтеся, що у вас є доступ до будь-яких облікових записів, які були створені раніше.

1. Утримуйте кнопку TV протягом кількох секунд.

2. Утримуючи його, натисніть кнопку OK протягом 1 секунди, а потім одночасно відпустіть обидві кнопки. Усі три кнопки (TV, DVD та AUX) будуть блимати, однак кнопка TV залишиться підсвіченою.

3. Тепер ви повинні утримувати кнопку Delete протягом трьох секунд. Кнопка TV блимає, а потім вимкнеться.

4. Тепер буде відновлено заводські налаштування пульта дистанційного керування телевізора. Тепер ви повинні виправити це за допомогою конвертера RF2IR. Для цього виконайте наведені нижче дії.

1. Для початку вийміть конвертер RF2IR з телеприставки.

2. Тепер натисніть і утримуйте кнопку «Знайти» кілька секунд.

3. Тепер ви повинні знову вставити RF2IR перетворювач у приставку, утримуючи кнопку «Знайти».

4. Тепер ви можете скористатися функцією «Знайти». В результаті цього старий код сполучення було б стерто.

5. Наступні кроки прості. Щоб підключити пульт дистанційного керування до перетворювача RF2IR, піднесіть його на відстані кількох футів від приставки та натисніть будь-яку клавішу на пульті.

6. Після успішного підключення натискання клавіші «Знайти» на конвертері RF2IR відтворить звук на пульті дистанційного керування, і він буде працювати нормально.

Спосіб 8. Зверніться до служби підтримки Spectrum

Ви можете зв’язатися зі службою підтримки Spectrum і пояснити свою проблему, якщо жодна з наведених вище альтернатив не працює. Надійний постачальник послуг без вагань надасть необхідну підтримку. Ми також зустрічали випадки, коли пульт дистанційного керування не працював з одним пристроєм Spectrum, але працював би з іншими. Це досить типове явище, яке може статися з кожним. У рідкісних випадках мікропрограмне забезпечення модему Spectrum було пошкоджено або застаріло. Через відсутність уваги до прошивки в телевізійній коробці Spectrum, більшість людей упускають цю можливість. Зв’яжіться зі службою підтримки клієнтів і поясніть проблему. Сподіваємося, питання про те, як скинути спектральний пульт, буде швидко вирішено.

Спосіб 9. Замініть пульт

У гіршому випадку, пульт дистанційного керування може бути джерелом проблеми, як скинути пульт дистанційного керування спектру. Тоді настав час подумати про придбання нового пульта Spectrum. У вас є дві можливості, що робить це досить просто. Ви маєте можливість обміняти пульт дистанційного керування на новий у будь-якому магазині Spectrum. Ви також можете зателефонувати в Spectrum і попросити заміну пульта дистанційного керування протягом п’яти днів. Spectrum стягує невелику плату, якщо пульт дистанційного керування перестає працювати з інших причин, ніж звичайний знос.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як налаштувати роботу пульта від телевізора?

Відповідь: увімкніть телевізор або інші пристрої, якими ви хочете керувати. Використовуючи пульт дистанційного керування, натисніть і утримуйте кнопки ПРИСТРІЙ і ЖИВЛЕННЯ одночасно. Зачекайте, поки кнопка живлення ввімкнеться, перш ніж відпускати обидва натискання. Натисніть кнопку живлення на пульті дистанційного керування, спрямовуючи його на телевізор або інший пристрій, і зачекайте 2 секунди.

Q2. Чи можна використовувати мій телефон як кабельний пульт дистанційного керування Spectrum?

Відповідь: Програма Spectrum TV працює, але її недостатньо, щоб замінити кабель. Однак він пропонує деякі переваги послуги прямої трансляції телебачень, наприклад, можливість організувати бажані станції на вибір. Коли ви знову втратите клікер телевізора в диванних подушках, додаток може використовуватися як пульт дистанційного керування на вашому телефоні (це трапляється)

***

Сподіваємося, що ця інформація була корисною, і ви змогли дізнатися, як скинути Spectrum Remote. Будь ласка, повідомте нам, яка техніка допомогла та спрацювала найкраще для вас. Ви також можете залишити будь-які запитання чи пропозиції в розділі коментарів нижче.

  Як правильно перезавантажити маршрутизатор