Як скинути пароль iPhone зі старим кодом доступу

Вам не потрібно стирати дані зі свого iPhone або iPad, якщо ви забули його новий пароль, за умови, що ви діятимете швидко.

Ключові висновки

 • iOS 17 дозволяє тимчасово використовувати старий пароль для розблокування пристрою, якщо ви забудете новий.
 • Введіть пароль п’ять разів неправильно, виберіть «Забули пароль?» і введіть попередній пароль, щоб встановити новий і розблокувати свій iPhone.

Немає гіршого відчуття, ніж забути пароль свого iPhone незабаром після його зміни. Apple розуміє це, тому дає користувачам короткий період часу, щоб скинути новий пароль зі старим, щоб уникнути повного блокування.

Використання старого пароля для скидання пароля вашого iPhone

До iOS 17 забути пароль iPhone означало скинути iOS до заводських налаштувань і відновити дані з резервної копії, створеної до зміни пароля. Це не тільки надзвичайно трудомісткий процес, але ви також можете втратити частину своїх цінних даних, якщо не будете регулярно створювати резервні копії свого iPhone або iPad.

На щастя, з моменту випуску iOS 17 Apple дозволяє розблокувати ваш iPhone або iPad і скинути щойно змінений пароль за допомогою старого пароля.

Пароль вашого пристрою має бути змінено протягом останніх 72 годин, щоб ви могли скинути його за допомогою старого.

Якщо ви пам’ятаєте свій попередній пароль і не минуло 72 години з моменту останньої зміни пароля, ось що вам потрібно зробити:

 • Введіть неправильний пароль п’ять разів, доки не з’явиться екран iPhone недоступний.
 • Торкніться Забули пароль? у нижньому правому куті екрана.
 • Тепер натисніть Ввести попередній пароль.
 • На наступній сторінці введіть свій старий пароль. Вам буде запропоновано негайно змінити пароль. Введіть свій новий пароль і розблокуйте пристрій.
 • Якщо ви впевнені, що не забудете свій щойно створений код доступу, або вважаєте, що хтось інший знає ваш попередній пароль, ви можете скасувати термін дії попереднього пароля. Для цього перейдіть у Налаштування > Ідентифікатор обличчя та пароль > Термін дії попереднього коду доступу > Термін дії зараз.

  Майте на увазі, що це означає, що ви більше не зможете використовувати свій попередній пароль для розблокування iPhone або iPad.

  Хоча цей метод дозволяє отримати доступ до вашого пристрою, якщо ви забули нещодавно змінений пароль, після закінчення 72-годинного пільгового періоду він стане марним. Тому ми рекомендуємо регулярно створювати резервні копії вашого iPhone або iPad, якщо ви потрапили в ситуацію, коли ваш єдиний вихід – скинути налаштування пристрою до заводських.