Як скинути або очистити пропозиції пошуку в Instagram

Categories:

Однією з найбільш поширених платформ соціальних мереж для обміну зображеннями та відео є Instagram. Користувачі можуть переглядати інформацію з кількох категорій, як-от їжа, мистецтво, поточні події, місця відпочинку та натхнення для дизайну інтер’єру, на сторінці огляду, яка містить вміст з усього світу. Ніхто не може заперечувати, що всі використовують соціальні мережі для пошуку інших користувачів, і Instagram не є винятком. Подібно до історії веб-браузерів, історії пошуку пов’язані з пошуковими запитами. Хороша новина полягає в тому, що він відображає ваші останні пошукові запити, тож ви можете використовувати свою історію, а не шукати знову, якщо захочете повернутися до профілю чи хештегу в майбутньому. Історія пошуку відображається кожного разу, коли хтось торкається цього вікна пошуку, що призводить нас до недоліків. Це, безсумнівно, загроза вашій конфіденційності, якщо ви використовуєте Instagram для пошуку з другом або колегою поблизу, оскільки вони дізнаються про людей, чиї профілі ви переслідуєте. Ви користуєтеся Instagram і думаєте, як скинути чи очистити пропозиції пошуку в Instagram? Якщо вам потрібна додаткова інформація про Instagram, ми зібрали корисний посібник, який відповість на всі ваші запитання про те, як скинути пропозиції пошуку в Instagram.

Як скинути або очистити пропозиції пошуку в Instagram

Далі в цій статті ви дізнаєтесь, як скинути чи очистити пропозиції пошуку в Instagram. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

На чому засновані пропозиції пошуку в Instagram?

Рекомендації часто відображаються залежно від поточних дій в Instagram. Фотографії користувачів, які вам сподобалися, прокоментували тощо, відображаються як пропозиції. Нижче ви можете прочитати про численні фактори, які використовує Instagram для вибору та надання пропозицій.

1. Останні дії

На основі вашого нещодавнього використання програми Instagram пропонує вам можливі ідеї профілів. Instagram пропонує обліковий запис, якщо ви поставили лайк або прокоментували публікацію людини, на обліковий запис якої ви не підписані. Instagram відстежує активність вашого облікового запису, щоб визначити, кого рекомендувати. Instagram також може надавати ці профілі як варіанти, якщо ваша нещодавня діяльність включала пошук когось там. У результаті Instagram також показує рекомендації на основі вашої нещодавньої пошукової активності. Instagram пропонує додавати їхні облікові записи до ваших підписників, коли ви шукаєте профілі, які ви часто переслідуєте, але не підписуєтеся. Алгоритм Instagram враховує час, витрачений на перегляд профілю користувача, зображення, які вам подобаються, та інші фактори.

  Як заблокувати користувачам Facebook надсилати вам повідомлення в Instagram

2. Використання хештегів

Instagram використовує хештеги, щоб визначити, який профіль запропонувати. З часом використання хештегів у публікаціях та історіях набуло популярності. Багато людей не знають, що Instagram відстежує вашу поведінку, коли ви неодноразово використовуєте певний хештег під час завантаження зображень. Пізніше він запропонує облікові записи для підписки, якщо ви використовуєте подібні хештеги. В Instagram хештеги часто використовуються для підвищення зацікавленості публікаціями. Instagram відстежує облікові записи, які найчастіше використовують той самий хештег, і відображає їх як рекомендації, якими ви можете слідувати. Хештеги, якими користувачі діляться, пропонуються в облікових записах один одного.

3. Нові підписники

Instagram рекомендуватиме різноманітні профілі, на які ви можете підписатися, на основі ваших загальних підписників. Якщо припустити, що є особа, за якою ви не підписалися, але має спільних підписників, Instagram відобразить і ім’я спільних підписників, і обліковий запис у стовпці пропозицій. Ви можете перейти на вкладку «Знайти людей», щоб побачити рекомендації Instagram, які відображаються одна за одною. Імена загальних підписників відображатимуться в пропозиціях, які базуються на спільних підписниках. Але навіть коли ви переглядаєте потік новин на головній сторінці, Instagram може запропонувати вам підписатися на інші облікові записи.

Прочитайте цю статтю далі, щоб дізнатися, як скинути чи очистити пропозиції пошуку в Instagram.

Чому я отримую дивні пропозиції в Instagram?

Instagram — це соціальна мережа, головною метою якої є об’єднання та об’єднання людей. Ось чому він продовжує рекомендувати користувачів або публікації, які, на його думку, будуть вам цікаві. Ви не повинні хвилюватися, оскільки соціальні мережі не відстежують своїх користувачів. Простіше кажучи, їхні інженери ефективніше програмують алгоритми. Існує багато параметрів, які використовуються в цьому алгоритмі для пропозицій послідовників, зокрема:

  • Ваші пов’язані облікові записи в соціальних мережах: не дивно, що ці два гіганти соціальних мереж пов’язані між собою, оскільки Facebook дійсно володіє Instagram. Якщо ви дружите з кимось у Facebook і в нього є обліковий запис Instagram, він також відображатиметься як пропозиція для підписників у вашому Instagram. Подібно до того, як хтось з’явиться у вашому Пропозиції друзів у Facebook, якщо ви стежите за ними в Instagram.

  • Ваша попередня історія пошуку: якщо ви переглядали чийсь профіль, але не підписалися на нього, він згодом з’явиться як пропозиція. Ваші інтереси та контент, який вам подобається, враховуються алгоритмом.

  • Використання хештегів: на основі хештегів у вашому профілі або ваших публікаціях ви можете отримати пропозицію друга.

  • Спільні друзі: Instagram часто рекомендує вам друзів ваших друзів. Якщо ви це зробите, люди, з якими ви маєте спільні зв’язки, ймовірно, відображатимуться вище у вашому списку ідей.

Чи можете ви вимкнути пропозиції Instagram?

Ні, на даний момент користувачі Instagram не можуть вручну вимкнути або вимкнути функцію запропонованих публікацій. Однак Instagram дозволяє вам повідомити сайт про те, що ви не хочете переглядати певні публікації у своїй стрічці, якщо вони вас не цікавлять. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати опцію «Не цікавить», клацнувши лінію з трьома крапками, яка відображається у верхній частині публікації. Ці публікації тепер відображаються випадковим чином серед публікацій з облікових записів, на які ви фактично підписалися. Роблячи це, ви можете бути впевнені, що у вас завжди є доступ до останніх публікацій з облікових записів, на які ви підписані. Крім того, вам ніколи не потрібно залишати стрічку після її завершення; замість цього ви завжди можете прокрутити вниз і переглянути попередні записи. Проте запропоновані дописи наразі неможливо повністю видалити.

Як очистити пропозиції пошуку в Instagram під час введення тексту?

Ви не можете очистити пропозиції пошуку під час введення. Але історію пошуку зі списку пошуку можна видалити. Коли ви збираєтеся вводити ім’я в поле пошуку, ви побачите список опцій. Це перш за все пошукові терміни Instagram, які ви нещодавно шукали. Однак ви також можете забрати його, вибравши піктограму X біля кожного імені в списку пропозицій. Нижче наведено кроки, як скинути АБО очистити пропозиції пошуку Instagram під час введення тексту:

1. Відкрийте програму Instagram на своєму Android або iOS пристроїв.

2. На нижній панелі натисніть вкладку Пошук.

3. У списку пошуку натисніть значок хрестика (X) поруч із потрібним пошуком.

Після скасування всіх рекомендацій список залишиться порожнім без імен. Ось як можна скинути або очистити пропозиції пошуку в Instagram під час введення.

Як очистити запропоновані пошукові запити вручну?

Ви не можете очистити пропозиції пошуку в додатку IG. Але ви можете спробувати очистити всі дані та кеш із пристрою. Оскільки Android дозволяє безпосередньо стирати дані та кеш із налаштувань пристрою, цей метод значно ефективніший на Android. Вам потрібно буде виконати пошук у налаштуваннях пристрою, щоб знайти програму Instagram.

Примітка. Оскільки смартфони не мають однакових параметрів налаштувань, вони відрізняються від виробника до виробника. Тому переконайтеся, що налаштування правильні, перш ніж змінювати будь-які налаштування на своєму пристрої.

1. Перейдіть до налаштувань на своєму пристрої.

2. Проведіть пальцем вниз і торкніться Програми > Керування програмами.

3. Виберіть Instagram > Використання пам’яті > Очистити кеш.

Коли ви завершите це, програму Instagram на вашому телефоні буде скинуто. Перевірте це, натиснувши рядок пошуку. Усе, що зберігається в програмі, буде видалено, якщо очистити дані та кеш пристрою.

Як очистити всю історію пошуку з налаштувань?

Хочете, щоб Instagram припинив рекомендувати людей, хештеги та місця, які ви раніше шукали? Щоразу, коли ви використовуєте функцію пошуку в Instagram, ваша історія пошуку автоматично відображається, але ви можете вибрати це приховайте елементи, які ви не хочете бачити. Ось короткий посібник про те, як скинути чи очистити пропозиції пошуку в Instagram:

1. Запустіть програму Instagram на своєму пристрої.

2. Торкніться вкладки Профіль у нижньому правому куті екрана.

3. Торкніться піктограми гамбургера.

4. Натисніть Ваша діяльність.

5. Торкніться Останні пошуки.

6. Натисніть Очистити все.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, як скинути або очистити пропозиції пошуку в Instagram із докладними кроками для вашої допомоги. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.