Як скасувати Xbox Game Pass на ПК

Сервіс Xbox Game Pass автоматично нагадає будь-якому гравцеві. Хоча послуга дуже корисна для геймерів, ціна може бути досить високою. Можливо, ви захочете скасувати підписку на Xbox онлайн. Крім того, якщо ви вирішили деякий час триматися подалі від ігор, послуга може бути не дуже корисною. Ви можете скористатися методом, описаним у статті, щоб дізнатися, як скасувати Xbox game pass на ПК. Отже, якщо ви задоволені іграми, у які ви грали, і хочете відпочити від цієї послуги, ви можете використати статтю як відповідь на питання про те, як скасувати підписку на Xbox game pass.

Як скасувати Xbox Game Pass на ПК

Xbox Game Pass — це сервіс, про який не може забути жоден гравець, який жадає призу чи жорсткої конкуренції. Використовуючи офіційний сервіс Microsoft, ви отримуєте доступ до величезної бібліотеки назв і можете змагатися з іншими гравцями, якщо у вас є підписка Live.

Серед можливостей служби Xbox Game Pass:

  • Easy Gaming – сервіс дозволяє легко завантажувати та грати в ігри на Microsoft.

  • Безкоштовні ігри – сервіс дозволяє отримувати безкоштовні ігри за підпискою.

  • Нові випуски – нові випуски виходять у перший день випуску в службі.

  • Пакет підписки, що підлягає компенсації. Пакет підписки, який пропонує служба, підлягає компенсації порівняно з перевагами, які пропонує служба.

  • Довгострокове збереження титулу – титул, який ви заробите, залишається в бібліотеці на невизначений термін.

  • Титул для кількох гравців – послуга дозволяє отримувати титули незалежно від досвіду гри для одного або кількох гравців.

  • Цілісність із пристроями – Ви можете використовувати службу на різних пристроях, таких як ПК, смартфони або консоль Xbox.

Відповідь на питання, як скасувати Xbox game pass на ПК, розглядається в цьому розділі.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Google Chrome і натисніть Відкрити.

2. Відкрийте офіційний веб-сайт сторінки входу Microsoft і клацніть піктограму профілю у верхньому правому куті головної сторінки.

3. Введіть облікові дані для входу в поля та натисніть кнопку «Увійти», щоб увійти до свого облікового запису Microsoft.

4. Натисніть вкладку «Послуги та підписки» на верхній панелі сторінки.

5. У розділі Xbox Game Pass Ultimate натисніть опцію «Керувати».

6. Натисніть опцію Скасувати.

7. Виберіть опцію «Завершити зараз і отримати відшкодування» та натисніть кнопку «Далі».

Примітка 1. Ця опція скасує онлайн-підписку на Xbox з моменту, і ви зможете отримати відшкодування за період підписки на баланс.

Примітка 2. Якщо ви вибрали опцію «Не стягувати плату за мою підписку <дата>», ви можете користуватися послугою до закінчення періоду підписки, і з наступного періоду з вас не стягуватиметься плата.

8. Натисніть кнопку Підтвердити скасування.

Професійна порада: як вимкнути онлайн-підписку Xbox

Якщо ви хочете знати, як скасувати Xbox Game Pass на ПК та уникнути рахунків під час наступного платіжного періоду, виконайте наведені нижче дії. Це допоможе вам вимкнути опцію автоматичного оновлення, яка з’являється кожні 30 днів.

1. Запустіть Google Chrome на своєму ПК.

2. Відкрийте офіційний веб-сайт сторінки входу в систему Microsoft і клацніть піктограму профілю.

3. Введіть облікові дані для входу та натисніть кнопку «Увійти».

4. Натисніть вкладку «Послуги та підписки» на верхній панелі сторінки.

5. У розділі Xbox Game Pass Ultimate натисніть опцію «Керувати».

6. Натисніть опцію Змінити.

7. Клацніть опцію Вимкнути регулярне виставлення рахунків.

8. Натисніть кнопку Підтвердити скасування.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чи можу я грати в ігри, завантажені за допомогою Xbox Game Pass?

Відповідь Ні, після скасування послуги ви не зможете отримати доступ до ігор і грати в них, навіть якщо вони встановлені на вашому ПК.

Q2. Чи можу я отримати доступ до розширених ігор у грі за допомогою послуги?

Відповідь Сервіс дозволяє вам отримати титули в грі, але, можливо, ви не зможете отримати розширені титули на ранньому етапі гри. Назви гри будуть отримані в міру проходження гри на рівні.

***

Відповідь на питання, як скасувати підписку Xbox game pass на ПК, розглядається в цій статті. Ви можете скасувати послугу за допомогою облікового запису Microsoft на офіційній сторінці. Повідомте нам свої пропозиції в розділі коментарів. Не соромтеся публікувати свої запитання щодо скасування підписки на Xbox в Інтернеті в коментарях.

  Як конвертувати валюту в Microsoft Excel