Як скасувати підписку на Jobcase

| | 0 Comments| 9:24 AM
Categories:

Якщо ви втомилися від використання свого облікового запису Jobcase і хочете видалити, закрити або скасувати підписку на Jobcase, ви знайшли правильне місце! Ви можете видалити свій обліковий запис Jobcase з кількох причин. Спам-лист у більшості випадків змушує їх видаляти. Ви можете повідомити про електронний лист як про спам або скасувати підписку на інформаційний бюлетень Jobcase, натиснувши опцію скасування підписки, розташовану внизу кожного електронного листа, який ви отримуєте від них. Нам невідома точна причина, через яку ви хочете видалити свій обліковий запис Jobcase. З будь-якої причини ви можете більше не використовувати його. Ви також користуєтеся Jobcase і цікавитесь, як відбувається процес скасування підписки на Jobcase? Ми пропонуємо вам корисний посібник, який відповість на всі ваші запитання, наприклад, як припинити отримувати електронні листи від Jobcase і скасувати підписку на Jobcase. Крім того, ви дізнаєтесь, як видалити мій обліковий запис Jobcase.

Як скасувати підписку на Jobcase

Ви дізнаєтеся про кроки для скасування підписки на Jobcase далі в цій статті. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Чи безкоштовна робота?

Так, Jobcase безкоштовний. Шукачі роботи можуть безкоштовно зареєструватися, завантажити свої резюме та розмістити безкоштовні заявки на вакансії. Крім того, компанії, рекрутери та некомерційні групи можуть приєднатися до спільноти Jobcase як безкоштовні члени. Jobcase стягує з роботодавців і компаній плату за певні продукти та послуги, як-от просування вакансії, заходи з найму та підвищення впізнаваності бренду, щоб допомогти їм охопити працівників спільноти Jobcase. Це має додаткову перевагу, оскільки допомагає членам Jobcase отримати доступ до можливостей.

  Як встановити непідписані доповнення в Firefox 43

Як Jobcase заробляє гроші?

Вакансія це соціальна мережа та ринок праці, який об’єднує мільйони працівників із можливостями. Єдиною соціальною мережевою платформою, орієнтованою на підтримку американських робітників, є Jobcase. Jobcase — це платформа для керування майбутньою роботою, яка надає користувачам доступ до знань, контактів і досвіду понад 80 мільйонів інших Jobcasers, а також можливість керувати всіма елементами своєї кар’єри в одному місці. Користувачі Jobcase можуть надсилати контент, створювати профілі, хвалити інших і шукати роботу. Jobcase спрощує встановлення контактів. Jobcase приносить дохід, стягуючи плату за доступ до веб-сайту з компаній і тих, хто шукає роботу. Бізнес також заробляє на продажу даних про тих, хто шукає роботу та роботодавців, а також на рекламі.

Як припинити отримувати електронні листи від Jobcase?

Використовуючи електронну пошту або веб-сайт, ви можете припинити отримання електронних листів від Jobcase. Ці дві процедури вимагають багато часу і сил. Ви повинні точно виконувати кроки, інакше ви ризикуєте втратити багато часу. Давайте подивимося, як виконати процес скасування підписки на Jobcase.

Спосіб 1: Скасуйте підписку на електронні листи

  Що таке топологія мережі в комп'ютерних мережах

1. Відвідайте Веб-сайт Gmail або будь-який інший веб-сайт електронної пошти, який ви використовуєте.

Примітка. Переконайтеся, що ви ввійшли в той самий обліковий запис, який пов’язано з вашим обліковим записом Jobcase.

2. Тепер знайдіть електронні листи, надіслані Jobcase.

3. Відкрийте електронний лист Jobcase і натисніть посилання «Скасувати підписку», як показано нижче.

4. Натисніть «Скасувати підписку» у спливаючому вікні, щоб підтвердити процес.

5. Тепер дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб успішно скасувати підписку на електронні листи від Jobcase, якщо такі є.

Чекайте відповіді від бізнесу. Відповідь надходить не менше двох робочих днів. Вам це може здатися незручним, особливо якщо вам потрібно швидко виправити проблему. Таким чином ви можете скасувати підписку на електронну пошту.

Спосіб 2: Видалити обліковий запис Jobcase

1. Відвідайте Сайт вакансії у вашому браузері.

2. Прокрутіть сторінку вниз і натисніть «Зв’язатися з нами».

3. На наступній сторінці натисніть на [email protected] посилання.

4. Введіть запит і причини видалення вашого облікового запису в поштовій скриньці та натисніть «Надіслати».

Як видалити обліковий запис Jobcase? Як видалити обліковий запис Jobcase?

Щоб деактивувати свій обліковий запис Jobcase самостійно, надішліть їм електронний лист із вимогою видалити обліковий запис і видалити вашу особисту інформацію зі свого веб-сайту. Ви можете виконати наведені вище дії, щоб надіслати запит до Jobcase на видалення вашого облікового запису.

  Топ-20 найкращих альтернатив LiveLeak

Як скасувати підписку на Jobcase? Як скасувати підписку на Jobcase?

Припустимо, ви хочете припинити отримання електронних листів від певного відправника. У такому випадку ви можете позначити їх як спам, натиснувши кнопку спаму у верхній частині папки “Вхідні”, або повністю припинити їх отримання, натиснувши посилання для скасування підписки вгорі чи внизу листа.

Як зв’язатися з Jobcase?

Ось інструкція, як зв’язатися з Jobcase за кілька простих кроків:

1. Перейдіть до Сайт вакансії і натисніть «Зв’язатися з нами» внизу сторінки.

2А. Якщо ви є учасником Jobcase і маєте запит або потребуєте допомоги з обліковим записом, натисніть на [email protected] посилання, щоб зв’язатися з їх командою підтримки.

2B. Якщо ви є роботодавцем-партнером Jobcase і вам потрібна допомога з обліковим записом, натисніть на [email protected] посилання, щоб зв’язатися з командою успіху клієнтів.

***

Сподіваємося, ви дізналися, як відбувається процес скасування підписки на Jobcase. Не соромтеся звертатися до нас зі своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.