Як скасувати підписку на когось у TikTok

Маючи кілька підписників на TikTok, така популярна медіа-платформа може змусити будь-кого відчути себе знаменитістю. У вас можуть бути сотні, тисячі чи навіть мільйони підписників. Але в якийсь момент вам доведеться відфільтрувати своїх підписників, щоб усунути занадто моторошних, які порушують правила перебування в соціальних мережах. Якщо вам потрібна допомога, щоб скасувати підписку на когось у TikTok або масово скасувати підписку на TikTok, продовжуйте читати цю статтю. Ви детально дізнаєтеся, як скасувати підписку на когось у TikTok і навіть ліміт для скасування підписки на TikTok.

Як скасувати підписку на когось у TikTok

Ви можете скасувати підписку на будь-кого в TikTok із наступного списку вашого профілю. Прочитайте статтю до кінця, щоб дізнатися, як це зробити поетапно з обмеженням на відписку в TikTok.

Що таке TikTok і які його функції?

TikTok — це коротка програма для обміну відео, яка дозволяє користувачам переглядати та створювати відео у вертикальному форматі. Користувач може переглядати та створювати відео будь-де та будь-коли. 3-хвилинне відео TikTok може являти собою купу фотографій разом із фоновою музикою, танцювальне відео чи відео малювання, або може бути будь-якого типу. Якщо ви творець і хочете продемонструвати світові свої здібності, просто зніміть відео своєї роботи, відредагуйте його так, як хочете, і завантажте на TikTok. Основні функції TikTok:

 • Додавання фільтрів і ефектів до відео
 • Залиште коментар і вподобайте відео
 • Додавання хештегів до відео
 • Редагування відео
 • Синхронізація губ або танці з аудіо у фоновому режимі, ця функція називається
 • Сканери QR-кодів для підписки користувача
 • Пряма трансляція відео
 • Аналіз відео в реальному часі на основі даних у вигляді графіка

Чому на деяких людей так багато підписників у TikTok?

Деякі люди дійсно отримують багато підписників у TikTok за дуже короткий проміжок часу. Причиною цього може бути популярність цієї програми або вміст творця. Деякі творці зосереджуються на цьому, щоб отримати більше підписників.

 • Цільова аудиторія
 • Використовуйте хештеги, щоб охопити відео більшої кількості користувачів
 • Беріть участь у викликах TikTok
 • Постійне розміщення відео високої якості
 • Поширення відео TikTok на інших платформах
 • Слідкуйте за трендом
 • Створюйте відео з іншими відомими авторами
  Як використовувати батьківський контроль TikTok

Це деякі з причин, чому на деяких людей так багато підписників у TikTok.

Як скасувати підписку на когось у TikTok?

Якщо ви не хочете бачити відео конкретної людини в TikTok, незалежно від причини. Ви можете скасувати підписку на людину будь-коли. Відписатися на когось у TikTok дуже просто. Просто виконайте такі дії:

Примітка. Ці дії призначені як для користувачів Android, так і для iOS.

1. Відкрийте програму TikTok на своєму мобільному пристрої Android або iOS.

2. Торкніться піктограми «Я» в нижньому правому куті.

3. Натисніть Стежити.

4. У списку профілів виберіть потрібний профіль, підписку на який ви хочете скасувати.

5. Торкніться Підписка, щоб скасувати підписку.

Чи можете ви побачити чийсь профіль навіть після того, як перестали стежити за ним/нею?

Так, ви зможете побачити профіль людини після того, як скасуєте його/неї підписку. Ви побачите профіль людини лише в списку підписників, якщо вони підписалися на вас, або в списку пошуку під час пошуку людини в TikTok. У вашому наступному списку особа не відображатиметься, якщо ви скасуєте його/неї підписку. Після того як ви скасуєте підписку на когось у TikTok, ви більше не побачите відео цієї людини. Але ви можете знову отримати рекомендацію стежити за людиною.

Чи отримає користувач сповіщення, якщо ви перестанете стежити за ним/нею?

Ні, користувач не отримає сповіщення, якщо ви скасуєте його підписку. Якщо вам не подобається вміст особи або ви більше не хочете переглядати її відео, ви можете скасувати її підписку, не отримуючи сповіщення. Але ви можете стежити за ними в будь-який час. Єдиний спосіб, яким користувач може переконатися, це перевірити список його/її підписників або перевірити ваш список підписок у профілі, якщо ви все ще підписалися на них.

Що таке масове скасування підписок на TikTok?

Масове скасування підписок означає скасування підписок на кілька профілів одночасно. Немає спеціальної функції для масової відмови від підписки на TikTok. Вам просто потрібно дотримуватися ручного методу скасування підписки. На щастя, тепер ви знаєте, як скасувати підписку на когось у TikTok за допомогою кроків, згаданих вище в цій статті. Щодня ви можете скасувати підписку на 200 профілів. Але якщо ви хочете скасувати підписку на понад 200 профілів, ви можете скористатися сторонньою програмою для цього.

  Чи можу я присягнути в TikTok?

Як скасувати підписку на всіх одночасно?

Ви можете використовувати ручний метод, щоб скасувати підписку, або кілька методів вибору профілю, але ці методи забирають багато часу. Якщо ви хочете скасувати підписку на всіх одночасно, ви також можете скористатися додатками сторонніх розробників. Але законним і безпечним способом зробити це буде зв’язатися зі службою підтримки TikTok і попросити їх скасувати підписку на всіх у вашому обліковому записі. Ось як ви можете це зробити:

1. Відкрийте TikTok на своєму пристрої.

2. Натисніть «Я» на нижній панелі, щоб відкрити розділ «Профіль».

3. Торкніться піктограми гамбургера у верхньому правому куті.

4. Натисніть «Конфіденційність і налаштування» > «Повідомити про проблему» в розділі «ПІДТРИМКА».

5. Виберіть і торкніться проблеми, пов’язаної з блокуванням облікового запису, у розділі Популярні.

6. У нижньому розділі натисніть Ні на запитання Чи вирішено вашу проблему?

7. Введіть наступне повідомлення в полі «Надайте нам свій відгук» і натисніть «Повідомити».

Я хочу скасувати підписку на всіх у своєму профілі TikTok. Будь ласка, допоможіть мені з цим запитом. Спасибі.

Звичайна тривалість відповіді з TikTok становить 1-5 днів. Ви повинні почекати деякий час і продовжити у відповідь на надану ними відповідь. Крім того, те саме можна зробити неофіційно. Якщо користувач не задоволений відповіддю на звернення, надішліть електронний лист на TikTok Business. Давайте дізнаємося про ліміт для скасування підписки на TikTok.

Чи є обмеження на відписку?

Так, у TikTok є обмеження на відписку. Щодня ви можете стежити за 200 профілями та скасувати їх підписку. Після 200 ви не зможете підписатися на когось у TikTok або скасувати його до кінця цього дня. Ви можете використовувати програми сторонніх розробників для масової відмови від підписки на TikTok або повідомити про це команді підтримки TikTok.

Чи можете ви використовувати бота TikTok для скасування підписки?

Так. Ви точно можете використовувати бота TikTok для скасування підписки. Це економить багато часу, а робота виконується за лічені секунди. Ці боти можуть навіть відстежувати лайки, дизлайки та коментарі облікового запису. Ці боти можуть масово підписуватися та скасовувати підписки, а також можуть лайкати відео, а ви також можете запланувати час завантаження відео, щоб автоматично завантажувати його на TikTok. Якщо у вас сотні, тисячі чи навіть мільйони підписників, ці боти можуть заощадити вам багато часу, а також підтримувати зв’язок із вашими підписниками.

  Що таке стрічки Instagram і чи це клон TikTok?

Чи варто використовувати сторонні програми для скасування підписки?

Мати сотні підписників можна відчувати досить добре, але керування ними – це не жарт і вимагає багато часу та праці. Замість цього ви можете просто використовувати програми сторонніх розробників для підписки/скасування підписки, це заощадить ваш час і роботу. Ви можете використовувати програми сторонніх розробників, які є безпечними та надійними та можуть уберегти вас від проблем із вашим обліковим записом TikTok. Ви можете спробувати скористатися цими програмами:

1. FuelTok

FuelTok — одна з найбільш використовуваних програм для підписки та скасування підписки на TikTok. Це безпечно та не порушує алгоритм TikTok, тому ваш обліковий запис не матиме жодних проблем. Ця програма дає змогу планувати сеанси підписки й скасування підписки, а потім автоматично скасувати підписку на цільових користувачів.

2. Джарві

Jarvee — це програмне забезпечення для автоматизації соціальних медіа, яке використовується для того, щоб стежити за кількома користувачами та відміняти їх за певний проміжок часу. Ця програма також надає послуги для інших програм соціальних мереж, таких як Twitter, Facebook та Instagram.

3. Соціалпір

Socialpire також є додатком для автоматизації, який дозволяє стежити, відписуватись, лайкати та навіть автоматизувати емуляцію людської поведінки. Однак це не безкоштовно, вам потрібно сплатити певну плату, щоб отримати послугу.

***

Сподіваємося, ви отримали всі свої відповіді щодо того, як скасувати підписку на когось у TikTok і ліміт для скасування підписки на TikTok. Розкажіть нам про свій досвід читання цієї статті. І якщо у вас є якісь запитання чи пропозиції, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів нижче.