Як сканувати файл за допомогою VirusTotal перед його завантаженням

VirusTotal дозволяє сканувати файл на наявність шкідливих програм, які можуть постачатися в комплекті з надійною програмою. Зазвичай ми завантажуємо програму, а потім скануємо її через веб-сайт VirusTotal. Сканування є точним, але якщо воно може відбутися до завантаження файлу, це може заощадити нам час. Download Virus Checker — це надбудова Firefox і розширення Chrome, яке сканує файл за допомогою VirusTotal API перед його завантаженням.

Встановіть Download Virus Checker і почніть завантажувати файл. Доповнення додає піктограму помилки на панель інструментів і показує кількість активних сканувань. Коли ви почнете завантаження, на значку з’явиться цифровий значок, що вказує на те, що сканування триває.

  Як налаштувати та використовувати програму «Час сну» Google Assistant

Натисніть піктограму, щоб побачити, скільки сканувань триває.

Завантаження почнеться після завершення сканування. Якщо ви завантажуєте файл із надійного джерела, наприклад, VLC з офіційного веб-сайту, сканування завершиться набагато швидше, ніж це було б, якби ви завантажили файл, а потім завантажили його до VirusTotal.

За замовчуванням доповнення повідомить вам, що файл, який ви завантажуєте, є шкідливим, якщо йому не вдасться отримати чистий звіт про працездатність принаймні трьох антивірусних програм. Він також пропустить сканування відео, аудіо та текстових файлів. Ви можете змінити ці налаштування за допомогою параметрів надбудови.

Відвідайте параметри Download Virus Checker і змініть кількість позитивних звітів, необхідних для надбудови, щоб попередити вас про те, що файл, який ви завантажуєте, може бути шкідливим. Якщо ви часто використовували VirusTotal, то знаєте, що він іноді дає помилкові результати. Це налаштування призначене для вирішення цього. Ви можете збільшити або зменшити кількість помилкових спрацьовувань, які є прийнятними.

  Що таке час відгуку монітора і чому це має значення?

Ви також можете вказати типи файлів, які не слід сканувати. Окрім виключення аудіо, відео та простого тексту, ви також можете виключити зображення. Можливо, не варто виключати заархівовані файли, наприклад архіви.

Якщо надбудова виявить щось шкідливе у файлі, який ви хочете завантажити, він надасть вам детальний звіт про проблему. Для користувачів Chrome це додатковий рівень безпеки на додаток до сканування за умовчанням, яке Chrome запускає під час усіх завантажень після їх завершення.

Встановіть Завантажити програму перевірки вірусів для Firefox

Установіть Завантажити програму перевірки вірусів із Веб-магазину Chrome

  Перемикайте початковий екран і меню «Пуск» на робочому столі