Як розрахувати відсоток прибутку [4 Profit Margin Calculator]

Categories:

Для прогресивного зростання бізнес повинен знати свій фінансовий шлях. Одним із найважливіших способів є постійний моніторинг відсотка прибутку.

Що таке відсоток прибутку?

Сума прибутку, яку отримує бізнес у відсотках, називається відсотком прибутку. Це розрахунок фінансової вигоди у відсотках після того, як бізнес оплатив усі свої витрати.

Існує два типи відсотка прибутку:

Націнка: розрахунок відсотка прибутку по відношенню до собівартості.

Маржа прибутку: розрахунок відсотка прибутку по відношенню до ціни продажу.

Це один із найважливіших способів визначення фінансового стану бізнесу. Це може допомогти вам прийняти кращі рішення та ефективно вирішити майбутні фінансові ризики. Окрім ефективного фінансового планування, хороший відсоток прибутку може допомогти залучити потенційних інвесторів у бізнес.

Показники маржі прибутку

Є три основні показники, які використовуються як вхідні дані для розрахунку відсотка прибутку.

Це:

Собівартість (CP): це ціна придбання товару. У випадку виробництва це може включати всі витрати, такі як сировина, податки, адміністративні витрати тощо.

  Як вставити годинник у PowerPoint

Продажна ціна (SP): це ціна продажу товару.

Прибуток: Прибуток – це умова, коли ціна продажу товару перевищує собівартість того самого.

Прибуток = ціна продажу (SP) – собівартість (CP)

Формула для розрахунку маржі прибутку

Щоб розрахувати відсоток прибутку, вам знадобиться наведена нижче формула.

Відсоток прибутку (націнка) = чистий прибуток (SP – CP)/собівартість (CP) X 100

Відсоток прибутку (маржа) = чистий прибуток (SP – CP)/ціна продажу (SP) X 100

Давайте зрозуміємо застосування цих формул на наступному простому прикладі.

Продавець купив книгу за 100 доларів і продав її за 125 доларів. Тепер нам потрібно розрахувати відсоток прибутку (націнку, а також маржу).

% прибутку (націнка) = 25 доларів США (SP – CP)/100 доларів США (CP) X 100, що дорівнює 25%

% прибутку (маржа) = 25 доларів США (SP – CP)/125 доларів США (SP) X 100, що дорівнює 20%

Дізнайтеся про найкращі інструменти калькулятора прибутку

У напруженому діловому графіку у вас точно не вистачить часу, щоб зробити всі підрахунки прибутковості вручну. Тим не менш, в Інтернеті є багато інструментів калькулятора прибутку, які швидко виконують цю роботу.

Ось кілька найкращих варіантів на вибір:

  Як змінити паролі на iPhone

Калькулятор маржі прибутку Shopify

Калькулятор маржі прибутку Shopify Інструмент допомагає вам визначити ціну продажу ваших продуктів, яку ви повинні встановити. В результаті за допомогою його орієнтовної ціни продажу можна збільшити прибутковість бізнесу.

Вам просто потрібно додати вартість кожного продукту разом із відсотком прибутку, який ви хочете отримати від кожного продажу. Він працює за вбудованою формулою прибутку та миттєво обчислює результат.

Щоб розробити конкурентоспроможну цінову стратегію для свого бізнесу, ви можете скористатися цим інструментом і розрахувати норму прибутку.

Shopify також дозволяє запустити свій онлайн-магазин за лічені хвилини.

Хороші калькулятори

Хороші калькулятори це платформа, яка містить велику кількість інструментів онлайн-калькулятора, включно з калькулятором прибутку. Потрібно ввести собівартість і ціну продажу за одиницю, а також значення кількості та знижки. І він розраховує прибуток націнки разом із собівартістю та вартістю одиниці продажу.

Щоденний розрахунок

Щоденний розрахунок пропонує онлайн-калькулятор прибутків і збитків, який обчислює продажну ціну продукту. Він використовує формулу прибутку, норми прибутку та відсотка прибутку для виконання розрахунків. Він також доступний для завантаження для пристроїв Android та iOS. Завдяки завантаженим версіям ви можете насолоджуватися обчисленнями навіть у режимі офлайн.

CalculatorSoup

CalculatorSoup це онлайн-калькулятор маржі прибутку, який може робити розрахунки в один клік. За допомогою цього калькулятора ви можете розрахувати чистий прибуток, відсоток прибутку та маржу прибутку, використовуючи витрати та дохід. Потрібно лише ввести вартість продукту та загальний дохід. Він створює посилання на розрахунок, яким ви можете поділитися електронною поштою, у соціальних мережах тощо.

Висновок

Норма прибутку дає вам чудове уявлення про фінансовий стан вашого бізнесу, що зрештою допомагає вам у розробці бізнес-стратегії. Отже, щоб ефективно розрахувати прибутковість вашого бізнесу, скористайтеся будь-яким із цих онлайн-інструментів і визначте свій фінансовий план.

Вам сподобалось читати статтю? Як щодо того, щоб поділитися зі світом?