Як розблокувати Windows 10 за допомогою Mi Band 2

| | 0 Comments| 6:31 AM
Categories:

Коли ви думаєте про трекери активності, Mi Band 2 – це не той, що спадає на думку. Apple Watch, лінійка трекерів Fitbit і Android Wear – це ті носії, з якими люди знайомі. Ви здивуєтеся, дізнавшись, що Mi Band все ще є досить популярним трекером, і це недарма. Це дешево і просто. Якщо вам коли-небудь стане цікаво, чи допоможе трекер активності досягти ваших цілей у фітнесі, це розумний пристрій, на який можна вкладати гроші. Пристрій є базовим, але він все ще придатний для носіння, що означає, що ви можете розблокувати Windows 10 за допомогою Mi Band 2. Це не дозволить вам заблокувати Windows 10 за допомогою браслета. Mi Band 2 не працює з динамічним блокуванням у Windows 10.

Технічно це також повинно працювати з Mi Band 1, але ми не тестували це з пристроєм. Якщо у вас вже є Mi Band 1, ви не можете нічого втрачати, спробувавши цей метод. Це працює лише з Windows 10, і ви повинні запустити принаймні оновлення Creators Update.

  Як визначити, що Windows 10 — це нова установка чи оновлення

Завантажте Millet Smart Unlock

Windows 10 дозволяє розблокувати робочий стіл за допомогою носіїв, але, здається, вам потрібна проміжна програма, щоб налаштувати механізм розблокування. Для Mi Band 2 вам потрібна програма під назвою Millet Smart Unlock. Ця програма доступна в Microsoft Store під китайською назвою 小米智能解锁.

Якщо ви не можете завантажити програму, оскільки вона недоступна у вашому регіоні/країні, ви можете тимчасово змінити свою країну на Китай, завантажити програму, а потім знову змінити регіон. Щоб змінити регіон, відкрийте програму Налаштування. Перейдіть до «Час і мова». Виберіть вкладку «Регіон і мова» та змініть свою країну на Китай у спадному меню. Відвідайте сторінку магазину програм Millet Smart Unlock і завантажте цю програму.

  Як дізнатися, яка програма зменшує швидкість Інтернету в Windows

Підключіть Mi Band 2

Запустіть програму Millet Smart Unlock. Під час тестів програма не запускалася зі списку програм у меню «Пуск». Якщо у вас така ж проблема, просто відкрийте програму Microsoft Store і перейдіть до бібліотеки програм. Тут ви побачите додаток Millet Smart Unlock, тобто 小米智能解锁. Клацніть його та натисніть кнопку Запуск.

Перш ніж ви зможете підключити Mi Band 2 до робочого столу Windows 10, ви повинні відключити його від телефону. Це не означає, що вам потрібно відключити його від програми Mi Health на телефоні iPhone або Android. Все, що вам потрібно зробити, це відключити його. Якщо браслет є єдиним пристроєм Bluetooth, який ви використовуєте зі своїм телефоном, ви можете вимкнути Bluetooth, і він запрацює. Обов’язково синхронізуйте свої дані принаймні раз на день, під’єднуючи браслет до телефону, коли ваш робочий стіл вимкнено.

  Монітор ПК не переходить у режим сну автоматично (Windows 10)

Запустіть додаток і на Scan Band зачекайте, поки ваш Mi Band 2 буде виявлено. Він надішле вібраційне сповіщення, щоб підтвердити, що він виявив правильний пристрій. Відповідайте на своєму пристрої.

Коли з’явиться відповідний запит, введіть PIN-код свого облікового запису користувача Windows 10, і готово. Ви можете закрити програму. Його не потрібно постійно працювати, щоб ваш Mi Band 2 розблокував Windows 10.

Заблокуйте екран, і екран блокування, і екран входу покажуть, що його можна розблокувати за допомогою Mi Band 2. Вам потрібно лише піднести його до робочого столу, і він розблокується. Ви побачите піктограму Windows Hello лише на секунду.