Як розблокувати веб-сторінку за межами брандмауера

Хоча Інтернет має бути відкритим і необмеженим, є багато випадків, коли веб-сайти мають географічні обмеження або блокуються брандмауером. Отже, якщо ви нещодавно натрапили на веб-сайт, до якого хочете отримати доступ, але який для вас заблоковано, не хвилюйтеся, у нас є рішення для вас. Ось як розблокувати веб-сторінку через брандмауер.

10 способів розблокувати веб-сторінку за межами брандмауера

Існує кілька способів розблокування веб-сторінок за межами брандмауера. Ми розглядаємо всі з них окремо, і ви можете використовувати наведений нижче зміст, щоб переміщатися по цій статті та спробувати будь-який (або всі) із цих методів для розблокування веб-сайтів на своїх пристроях.

1. Відкрийте заблоковані сайти, безпосередньо відвідавши IP-адресу

Напевно, найпростіший спосіб розблокувати веб-сайти через брандмауер – це відвідати їх IP-адреси безпосередньо. Це працює в тих випадках, коли блокування було застосовано до доменного імені, що в основному так і є. Ось як ви можете відвідувати заблоковані веб-сайти, використовуючи їх IP-адреси.

 • Просто відкрийте браузер на своєму пристрої та перейдіть на веб-сайт IPVOID (відвідайте). Після цього введіть домен, для якого ви хотіли б дізнатися IP-адресу.
 • Потім натисніть кнопку «Знайти IP-адресу веб-сайту», щоб швидко дізнатися IP-адресу сайту.

 • Далі скопіюйте IP-адресу та вставте її у свій браузер.

Вуаля! Тепер ви будете спрямовані на сайт і отримаєте доступ до нього, навіть якщо доменне ім’я було заблоковано.

2. Розблокуйте веб-сторінку за межами брандмауера, перейшовши з Wi-Fi на мобільні дані

Адміністратор мережі може обмежити певні веб-сайти за допомогою брандмауера, щоб запобігти доступу до них, чи то для захисту від шкідливого вмісту, чи для економії пропускної здатності. Якщо ви зрозуміли, що веб-сторінка заблокована через такі обмеження, іноді ви можете розблокувати її, перейшовши з Wi-Fi на мобільні дані.

 • Просто вимкніть Wi-Fi на своєму пристрої та ввімкніть мобільні дані.
 • Коли ваш пристрій під’єднано до мобільних даних, спробуйте зайти на веб-сайт і перевірити, чи працює він для вас зараз.

Очевидно, це стосується пристроїв, які мають SIM-карту (або e-SIM). Однак, навіть якщо ви використовуєте пристрій, який не має власного стільникового модему, ви можете створити локальну точку доступу зі свого смартфона і використовувати її для підключення пристроїв.

3. Відвідайте кешовану версію веб-сайту

Коли сайт не працює або заблоковано, але вам все одно потрібно отримати до нього доступ, ви можете перейти на кешовану версію, щоб отримати з нього деяку інформацію. Для тих, хто не обізнаний, кеш — це, по суті, стара версія сайту, яку Google зберігає як резервну копію та надає доступ лише до обмеженої кількості сторінок. Він показує старіші версії текстових сайтів, які ви можете відвідати без необхідності входу.

 • Знайдіть веб-сайт, який ви хочете відвідати. Наприклад, я шукаю Beebom.
 • Натисніть значок із трьома крапками (або стрілку вниз) біля URL-адреси веб-сайту в Пошуку Google.
  Як отримати знижку на освіту від Apple на Mac або iPad

 • Це відкриє спливаюче вікно “Про цей результат”. Тут ви можете натиснути «Кеш», щоб переглянути кешовану версію веб-сайту.

4. Перейдіть на сайт для мобільних пристроїв/комп’ютерів

Хоча це не повноцінне рішення саме по собі, часто ви можете розблокувати сайт, перейшовши на мобільну або настільну версію сайту. Ви можете помітити, що не обидві версії сайту заблоковані. Ось як перемикатися між мобільною та настільною версіями веб-сайту в деяких із найпопулярніших браузерів.

сафарі

Перемикайте сайти для мобільних пристроїв або комп’ютерів у Safari на ОС iOS/iPad

 • У Safari на iPhone або iPad натисніть кнопку aA та виберіть Запит на веб-сайт для комп’ютера, щоб отримати доступ до версії сайту для настільних комп’ютерів. Пізніше, якщо ви захочете повернутися до мобільної версії, натисніть кнопку aA та виберіть Запит на мобільний веб-сайт.

Перемикайте сайти для мобільних пристроїв або комп’ютерів у Safari на Mac

 • Відкрийте Safari. Тепер натисніть «Safari» на панелі меню та натисніть «Налаштування». Крім того, ви можете використовувати комбінацію клавіш ‘command + ;’ щоб відкрити параметри.

 • У вікні «Параметри» натисніть вкладку «Додатково».

 • Тут увімкніть опцію «Показувати меню розробки на панелі меню».

 • Тепер натисніть опцію «Розробити» на панелі меню та виберіть «Агент користувача». Тут ви можете вибрати iPhone або iPad, щоб перейти на мобільну версію веб-сайту.

Гугл хром

Перемикайте сайти для мобільних пристроїв або комп’ютерів у Chrome на iOS

 • Торкніться кнопки меню в нижньому правому куті екрана та виберіть Запит на сайт для комп’ютера або Запит на мобільний сайт залежно від ваших потреб.

Перемикання сайтів для мобільних пристроїв чи комп’ютерів у Chrome на Android:

 • Натисніть кнопку меню у верхньому правому куті екрана, а потім виберіть/зніміть вибір параметра сайту для робочого столу відповідно до ваших потреб.
  Як зробити фото на Chromebook

Перемикайте сайти для мобільних пристроїв чи комп’ютерів у Chrome на Mac/ПК

 • Клацніть правою кнопкою миші в будь-якому місці веб-сторінки та натисніть «Перевірити».

 • Тепер натисніть значок меню з трьома крапками в правому куті вікна перевірки та перейдіть до «Додаткові інструменти». Тут виберіть «Умови мережі».

 • У розділі з позначкою «Агент користувача» вимкніть прапорець «Використовувати браузер за замовчуванням», а потім клацніть спадне вікно з написом «Власний».

 • Тепер ви можете вибрати мобільний агент користувача та перейти на мобільний веб-сайт.

5. Спробуйте отримати доступ до сайту іншою мовою

Ще один досить простий, але досить ефективний спосіб розблокувати сайт через брандмауер – це отримати доступ до сайту іншою мовою для іншого регіону. Наприклад, змінивши свою країну на Індію та мову на гінді, ви можете обійти обмеження. Вся суть, яку я намагаюся зробити, полягає в тому, що не всі версії сайту можуть бути заблоковані одночасно. Тому перехід на іншу версію часто може допомогти вам.

6. Відкрийте заблоковані веб-сайти за допомогою служби VPN

VPN (віртуальна приватна мережа) вже давно є надійною ставкою для відкриття заблокованих веб-сайтів. Що робить його настільки ефективним, так це можливість маскувати вашу справжню IP-адресу під фальшивою. Таким чином, доступ до заблокованих або географічних сайтів стає безболісним. Наприклад, якщо ви підключитеся до сервера VPN у США, ви зможете отримати доступ до географічно обмежених сайтів, які доступні лише в США. Крім того, VPN легко налаштувати, і вони також можуть перешкодити вашому провайдеру (постачальнику послуг Інтернету) регулювати вашу пропускну здатність.

7. Користувачі проксі-серверів для розблокування веб-сайту

Проксі-сервери також на висоті, коли справа доходить до відкриття заблокованих веб-сайтів. З точки зору функціональності, проксі-сервери створені як посередники між вами та Інтернетом. Коли ви надсилаєте запити на підключення до проксі-сервера, він пересилає їх на веб-сайт від вашого імені, використовуючи власну IP-адресу. Таким чином, обхід геоблоків стає звичайним. Варто зазначити, що проксі-сервер може повертати результати набагато швидше, якщо вони були заархівовані в локальному кеші сервера. Оскільки проксі-сервери не використовують шифрування, вони також не заважають вашій швидкості в Інтернеті.

8. Використовуйте браузер Tor, щоб розблокувати сайт

Браузер Tor, орієнтований на конфіденційність, також може стати дуже зручним, дозволяючи вам розблокувати сайт. Якщо вам цікаво, як це працює, дозвольте мені сказати вам, що він розумно приховує місцезнаходження користувачів, щоб вони могли переглядати веб-сторінки, не стикаючись з цензурою.

  Як обмежити, хто може відповідати на ваші твіти

Так само, як проксі або VPN, Tor приховує вашу справжню IP-адресу за новою IP-адресою, призначеною вам. Пропускаючи ваш трафік через захищені сервери ретрансляції, браузер Tor не тільки захищає вашу конфіденційність, але й забезпечує безпроблемний доступ до веб-сайтів, навіть якщо вони заблоковані.

Чи є якийсь мінус? Tor порівняно повільний, а також не підтримує всі платформи, включаючи iOS. Якщо ви користуєтеся Android або комп’ютером і хочете переглядати веб-сторінки з покращеною конфіденційністю, браузер Tor вас не підведе.

9. Отримайте доступ до заблокованих сайтів, перезавантаживши модем

У деяких випадках ваш модем може призначити вам «Динамічну IP-адресу», яка є тимчасовою і залишається дійсною лише протягом сеансу. Отже, якщо ви натрапите на заблокований сайт, ви можете подолати цю проблему, використовуючи нову IP-адресу, згенеровану вашим модемом. І найшвидший спосіб зробити це – просто перезавантажити модем. Спробуйте цей чудовий трюк, щоб побачити, чи він впорається із завданням за вас.

10. Розблокуйте веб-сайти за допомогою служб Smart DNS

Розумний DNS (сервер доменних імен) дозволяє приховати вашу справжню адресу DNS, яку вам призначає ваш провайдер (постачальник послуг Інтернету). Оскільки ваша DNS-адреса складається з інформації, яка розкриває ваше фактичне географічне розташування, заміна адреси DNS новою адресою, де доступний вміст, може допомогти вам обійти геоблоки.

Примітно, що більшість сервісів Smart DNS надають величезний список попередньо розблокованих веб-сайтів, які ви можете відвідувати без будь-яких обмежень. Знаючи, що в службах Smart DNS немає шифрування, ви можете отримати доступ до заблокованого вмісту з максимальною швидкістю, яку пропонує ваш провайдер.

Використовуйте ці надійні способи доступу до заблокованих сайтів

Це майже зроблено! Отже, це надійні способи розблокування сайтів. Хоча послуги VPN та проксі-сервери є більш надійними для розблокування веб-сайтів, інші прийоми, як-от перехід на мобільні/настільні сайти та перезавантаження модемів, дуже зручні. Тепер, коли ви знаєте різні способи отримати доступ, скористайтеся цими хаками, щоб запобігти обмеженням доступу до потрібного вмісту. Чи знайшов цей посібник корисним? Поділіться своїми думками в коментарях нижче.